21229
  • Mr_no_NaMe
    #13337
    Vagypedig ide erre az oldalra teszed fel a képed
  • Esrohnoil
    #13336
    Túl hosszú a neved,... rövidebben is le lehet írni. :)
  • Xp3rT
    #13335
    köszi...
  • Johnyy
    #13334
    kaptál karira vip reget, ugyhogy egy galériát létrehozol az acountodba, feltöltöd a pikcsört és belinkeled, és mi ámulunk
  • Xp3rT
    #13333
    Nem tudod, h hova tudnám feltölteni??
  • Esrohnoil
    #13332
    Ezt senki nem látja rajtad kívül.
    Saját gépről nem, csak netről linkelhetsz...
  • Xp3rT
    #13331
    Na, végül csak sikerült... Nem tudom, h megtalálta-e már vki, nekem ma sikerült..
  • Xp3rT
    #13330
  • Xp3rT
    #13329
    Hi! hogy tudok képet beszúrni? /mer lenne vmim, ami esetleg érdekes lehet... /
  • vigyori14
    #13328
    én onnan nem tudtam leszedni. vmi más hely nincs?
  • Johnyy
    #13327
    de ott a német videok vannak,, nem??
  • Prince007
    #13326
    Innen.
  • Ottto
    #13325
    Sztem semmmire. Biztos jutalom valamiért, de erre a talizmánra már nem emléxem....
  • Johnyy
    #13324
    sztem magyarositasok portal!
  • vigyori14
    #13323
    Hy All.
    nem tudjátok honnan szedhetném le a Gothic2 videoit magyar felirattal?
  • Vortodox
    #13322
    de nem az ulumulut kaptam még meg, hanem egy ilyen ork talizmánt, na za mire való? véd 20-at valami ellen...
  • Vortodox
    #13321
    ja tényleg... vettem egy inno3d fx 5700as videókártyát, és nem megy a gothic 1280×1024-es felbontásban!!! mi a hiba?? az fx 5700 essel ment ez a felbontás. Plz HELP! és bocsi, hogy nyaggatlak titeket! képzeljétek mi lesz, ha elkezdek gothic2zni:)))
  • Ottto
    #13320
    jah, viselned kell a hátadon.
  • GDI
    #13319
    Az ULUMULU arra van, hogyha nálad van nem támadnak meg az orkok.Azt hiszem nem elég ha csak hátizságba hordod elö is kell venni.
  • Vortodox
    #13318
    köszi! nagyon köszi! az a bigyusz amit az ork sámán adott, az kell? azt muszály hordanom?? thx: Vortodox
  • GDI
    #13317
    Gothic 2 + Addonhoz kellene nekem teljes angol szöveg, mer már kiütést kapok a német szövegektöl.Honnan lahet pontosan letölteni.Elöre is THX
  • Ottto
    #13316

    Nekünk a Free Mine kell, oda kell bejutnod. Hogy kerülsz te a Régi bányába mikor az beomlott? Napersze már volt rá bug hogy ez megtörtént.....
  • Vortodox
    #13315
    bocsi, a régi bányában vagyok, és ott mindenki meg akar ölni. onnan menjek ki? és hol van a szabad bánya? esetleg msn? ([email protected])
    Bye, és köszi!
  • CarajoEsp
    #13314
    Boldog Új évet!!!!!!!!!!!!
  • drH
    #13313
    Nos, valóban, utólag már persze, csak az ember előbb telepít Windowst és utána a Gothic 2 addon-t - azért az ötlet nem rossz :-)
  • GDI
    #13312
    Nem látom ott.Lehet én vaok vak.-)
  • Xp3rT
    #13311
    www.worldofgothic.com Itt sztem megtalálod...
  • GDI
    #13310
    Nekem német verzio eredet. Honnan tok hozzá letölteni angol szöveget teljeset,Addonnal együtt.THX
  • tibor16
    #13309
    az SP2-ről - sokáig pont a G2 miatt nem telepítettem. most viszont megtörtént, és érdekes módon a G2A megy TELEPÍTÉS NÉLKÜL!!! Azaz bennt hagytam a másik partíción, és indul - csak parancsikonokat köllött csinyáni... hehe
  • Esrohnoil
    #13308
    ld. #13274. hozzászólás.
  • GaVino
    #13307
    Üdv, a night of the raven-hez van magyarosítás, vagy angolosítás a német verzióhoz?
  • Ottto
    #13306
    Ott mindenkit meg kell ölni. Az ork akit keresel mélyen lent van a bányában, egy emelvényen ül
  • Vortodox
    #13305
    hi! a gothic 1-ben, melyik bányában van az az ork rabszolga, amelyik meg tudja csinálni az ulumulut? ott vagyok a szabad bányában, és az egyik ork se reagál, nem is beszélve arról, hogy mindenki meg akar ölni! bye: Vortodox

    msn: [email protected]
  • GDI
    #13304
    Csak ezzel az egyel csinálja.De tuti azért, mert valami fent van a gépen ami nem tetszik neki és Én nemtom eltüntetni, mert nem engedi.Formatállás lesz a vége megint.Sajna.-(( De azé köszi mindenkinek a helpeket.
  • Tusy
    #13303
    - A regisztrációs adatbázisban van olyan bejegyzésed, ami a "tlpelib.dll" programot akarja indítani, ami időközben törölve lett, de legalábbis átnevezve, a hibaüzenet ennek hiányára figyelmeztet (ettől még lehetne jó a CD olvasása).
    - w2k-n LSASS.EXE van, lehet, hogy XP-n ezt ISASS.EXE-nek hívják (tehát tényleg rendszerfolyamatnak tűnik, és valóban nem lehet leállítani)
    - a leállításnak egyébként az lenne a lényege, hogy utána kellene megpróbálni a VX2-s állomány kiiktatását, nagyobb sikerrel járhat
    - egyébként más CD-vel is tesz ilyet, vagy csak ezzel? (Személy szerint a daemon tools használatát javasolnám - egy próbát az is megér)
  • Vortodox
    #13302
    Sziasztok! 10%-ra tudom a kétkezes kardot a gothic1-ben és azt írjaki, hogy meste szint..Mi jön még, és mivel lesz jobb?
  • maxius
    #13301
    Hé! Én már megtanultam a leckét, csak másokat okítok.
    Az svchost elég kritikus rendszerfolyamat, de le lehet állítani, és kezdő júzerek ezt nem tudják kezelni
  • Johnyy
    #13300
    akor ne tedd!! enyyi!!
  • maxius
    #13299
    Kritikusokat sehogy sem lehet leállítani....
    svchost-ot meg nem ajánlott...
  • Johnyy
    #13298
    ha a felhasználó (te vagy) a futatója akkor leállíthatod,, elvileg!!!