21229
  • GDI
    #13377
    Cor Angar -sorry-))
  • Vortodox
    #13376
    most próbálgatom a színeket meg a cuccokat
  • Vortodox
    #13375
    Hmm.. Cor Calom a 2. fejezet elején elhagyta a tábort, és ő kísérletekkel foglalkozott...
  • GDI
    #13374
    A szektásoknál Cor Calom tanítt meg a 2kezes harcra.
  • Vortodox
    #13373
    ott vagyok az 5. fejezetben, (gothic1) és még csak 10% a kétkezes kard, hol tudok többet tanulni? a szekta táborhoz csatlakoztam, és 24-es vagyok, van 68 tp-m. Az új táborban megöltem a lee-t, és a másik zsoldos csávót, orik asszem.
    Üdv: Vortodox
  • Vortodox
    #13372
    a szekta táborban lesz az a cápa?
  • Bandew
    #13371
    Szal az angol verzió lesz kész elsőnek? EZ jó hír, mert eddig azt hittem fordítva lesz.
  • Vortodox
    #13370
    és a wolfnak odaadtam a lemezeket, és mennyi idő mire megcsinálja? az 5. fejezetben mehetek csak érte?
  • Vortodox
    #13369
    karácsonyi ajándék, mindenki az egy darabig most
  • Shongi
    #13368
    Valaki tudja mitől lette, VIP-tag?
  • Shongi
    #13367
    Az nem baj hogy kiírtottad őket, most újratermelődik, min. 1
  • Vortodox
    #13366
    hi! a gothic 1-ben össze kéne szedni az ulumulu-hoz a cuccokat, de én már rég kiírtottam az összes mocsári cápát! most mit csináljak? üdv: Vortodox
  • Randal
    #13365
    Köszi a segítséget!
    Kb. addigra leszek kész a G2-vel...remélem...
  • Randal
    #13364
    Ezzel lesz egy kis probléma.
    Ugyanis az Angol G2 és a német G2 szövegfájlainak a mondatok sorrendje nem ugyanaz.
    Szóval hiába lesz kész az Angol verzió, a német ugyanott fog állni...
    Tehát jobb ha beszerzel egy angol verziót:(
  • Spunge
    #13363
    nagyon forditas nelkul nem is akkarok en jatszani.
    nemet verzios nekem a gotich 2 es nem vagom a nemetett
    igy meg nem akkarok balfaszkodni
  • Xp3rT
    #13362
    Hi! Most vizsgaidőszakom van nekem is, de utána /feb. eleje/ szívesen segítek...
  • Randal
    #13361
    Sziasztok!
    Elméletileg a G2-t tényleg befejezem jan végére.
    Viszont az Addonnal nemtom mi lesz, hogy lesz, ráadásul tényleg szívesen veszek minden fordítói segítséget.

    Ami yahoo-s mailcímet adtam, ott minden megtalálható, plusz Tusytól letölthetők a progik.

    Ha valakinek van kedve a fordításhoz az szóljon és megbeszéljük, hogy mit kellene megcsinálni.
  • Probatbicol
    #13360
    Ennyi idő alatt meg lehetett volna tanulni angolul :-))).
    (bocs ez bunkóság volt)
  • Takanohana
    #13359
    Köszi, akkor tovább várunk és remélünk.
  • Tusy
    #13358
    Röviden igen, működik.
    HK fordítása csak VDF rendszerben fejezhető be, amit nekem nem sikerült írni, viszont találtunk rá programot, ami remélhetőleg jó lesz. Ha mégsem lenne jó, a fordítás akkor is elvégezhető, csak több munka lesz. Amit én írtam és teszteltem, az a szövegeket tartalmazó 3 állomány olvasása, írása, illetve a játékban való megjelenése.
  • Takanohana
    #13357
    A tesztnek mi lett az eredménye? Amit csináltál az működik? Ha Randal is hadrafogható lesz, remélhetünk végre? Egyébként ezer köszönet, hogy magadévá tetted ezt a problémát.
  • Tusy
    #13356
    Hunnenkoenig HornOx segítségével fordította 2004. márciusáig, majd HornOx eltűnésével a fordítás technikai akadályokba ütközött (nem lehetett visszaírni a lefordított szöveget). 2004 október végén nekiálltam a szükségesnek tűnő állományok visszafejtésének, aminek tesztelésével december közepére végeztem. Randalnak most vizsgaidőszaka van, de szerintem minden fordítói segítséget szívesen vesz, és akkor hamar kész lehet a honosítás ;)
  • Mr_no_NaMe
    #13355
    Nemis tudom mióta,lassan 1 éve várunk a fordításra
  • Tusy
    #13354
    Elvileg Randal fogja, miután befejezi a G2 fordítását (én csak a fordításhoz írtam segédprogramot). December közepén nekem azt írta, hogy januárban befejezi a G2-t, és utána áll neki az addonnak.
  • Xp3rT
    #13353
    Nem tud vki vmit a magyar addon fordításról?
  • Mr_no_NaMe
    #13352
    Jah énis eddig abban a reményben éltem hogy Orkföldi őr leszek de addigra már rég kirugdosnak:(
  • Takanohana
    #13351
    Jaja, csak csalással lehetett volna hozzájutni, mert mire kiérdemelhetted volna, addigra a Régi tábor bezárt, és át kellett állni zsoldosnak.
  • Mr_no_NaMe
    #13350
    Lehet így van...Én csak 1 csávón láttam,a várban szal ezt az armort a GI-ből vehették mert marvin módba hozzá lehet jutni:)
    (vagy akár normálisan is nem tom)
  • GDI
    #13349
    De a Gothic 1ben sosem kaphattad meg ezt az armort.Thorus nem engedte.-Legalább is nekem nem.-)pedig level 20 voltam már,de akkorra már csatlakoztam az uj táborhoz mert beomlott a régibánya és elkezdtek üldözni.stb. stb.
  • Mr_no_NaMe
    #13348
    Addonban lehet ilyen armorod ha bemész a banditáknál a templomba,ott van 1 ládában(Addon map).Egyébként Raven guard páncélnak hívják.
    Gothic I-be is van ijen,ha a Régi táborhoz csatlakozol.
  • Braveheart
    #13347
    ez milyen páncél? Ugye a kiegből van?
  • Vortodox
    #13346
    hi! volt egy fx 5600-as videókártyám, ment is vígan rajta a gohic, viszont most az fx 5700-el nem működik, kiír valamit a sercegésről, és elmegy a kép! nem tudtok valamit segíteni? az alap felbontása a gépemnek 1024×768×32, 85hz, a gothicé 1280×1024×32, plz HELP!!!!!!!!!!
  • Tusy
    #13345
    "Gothic 2 + Addonhoz kellene nekem teljes angol szöveg, mer már kiütést kapok a német szövegektöl. Honnan lahet pontosan letölteni.Elöre is THX"
    1. http://www.worldofgothic.com/
    2. (felül) Downloads
    3. (balról) 'Gothic II' alatt 'Miscallenous'
    4. (középen) Night Of The Raven Translation Mod
    5. klikk rá, majd download (2.6Mb)
    6. MOD telepítése, indításkor lehet választani (DEM, ENG)
  • Mr_no_NaMe
    #13344
    Szasz!!

    1. The guardians of the dead
    2. The warriors' caste
    3. The priests
    4. The warriors' caste
    5. The scholars
    6. The healers.
    7. You can't know this answer
  • Saturas
    #13343
    Szasztok. A Qharhodronnak mit kell válaszolni? Milyen sorrend be?
  • Johnyy
    #13342
    az nem kocsi, hem egy kolto által táplált húsbogár halotti kitinpáncélja
  • GDI
    #13341
    Az a talizmán 20at véd a tüz ellen.Azt csak azért kaptad mert megmentetted öt az orkok ellen.El is adhatod.
  • Esrohnoil
    #13340
    Jó dolog a szerkesztési jog, mi? ;D
  • Xp3rT
    #13339
    Remélem, most sikerül...
  • Mr_no_NaMe
    #13338
    Olyan bogár hol van???