21229
  • Esrohnoil
    #13257
    videodriver?
  • GrimReaper78
    #13256
    Sziasztok!Most "szereztem be" a Gothic 2-t, és az a parám van vele, hogy amikor csatára kerül a sor, "Copy protection error" üzit kapok, és nem sebzem az ellent. A játék nem lép ki,se nem fagy le,na de gyakni nem lehet Szedtem már le másik crack-et is,az sem segített. Daemon 3.46 van fent.A LOL,hogy a szomszéd srácnak ugyaez a verzió van meg, mind a játékból, mind a Daemon-ból és nála megy

    Ötlet, segítség, valaki?
  • Probatbicol
    #13255
    Van addonos végigjátszás, egyszer már be is linkeltem nade megteszem újra

    addon végijátszás

    Elég türelmes mert csak a 4. fejezetben megy az addon részbe, de elakadás esetén segít.
  • Szid
    #13254
    Ez eleve baromság. Hiszen csak 1 Hös van
  • csemete
    #13253
    hi all!Csak annyit sztnék megtudni , hogy igaz e a hir miszerint lehet a kieg-el Lan-ba nyomulni!Ha vki tudja rá a választ mielöbb jelezze.Elöre thx
  • Mr_no_NaMe
    #13252
    Na ezt honnan?
  • raziel.
    #13251

    köszi
  • Faki
    #13250
    Spoiler (már ha valaki maga akar rájönni)

    1. The guardians of the dead
    2. The warriors' caste
    3. The priests
    4. The warriors' caste
    5. The scholars
    6. The healers.
    7. You can't know this answer

  • raziel.
    #13249
    hát végigjátszás nagyon kéne de a kieggel együtt még sztem nem is csináltak
  • Bandew
    #13248
    Magyarítás!
  • Mr_no_NaMe
    #13247
    Én itt keresek össze vissza mindent gamestar cdken végigjátszást de nem találtam róla semmit:(

    Na figy asszem én úgy csináltam meg hogy,próbálgattam mindent az első válaszra,és mikor mondja a következő kérdesét (elfogadja) akkor azt írd fel valahova,és így csinálja meg.De elég régen volt ez,lehet továbbenged a rosz válaszokkal is és csak a végén mondja hogy nemjó:(
    Ha így nem menne,akkor keresem tovább mert régen énis megcsináltam valahogy jó válaszokkal csak arra nem emlékszem hogy:(
  • raziel.
    #13246
    sziasztok

    haverom kérdezi hogy kiegészitővel játszik és van egy olyan rész ahol előjön valami szellem vagy mi és feltesz neki 6 kérdést ott nemtud tovább menni szal ott mit kell csinálni vagy mik a helyes válaszok?

    thx
  • Ottto
    #13245
    A szövegnek nincs különösebb értelme a táblán, csak leírja hogy nincs a falon túl semmi :P
  • Xp3rT
    #13244
    Magyarítás?
  • Xp3rT
    #13243
    Van még 1 bug, ami viszont segíthet táposodni, viszont nem csalás, csak a lehetőségek kihasználása... :)
    A bányavölgyben ha átverekeded magad a barikád túloldalára, akkor onnan nyugodtan lövöldözheted a túloldalon lévő orkokat.. Én tűzvarázslóval voltam és úgy emlékszem kb 16 db ork volt akit ki lehetett így nyírni /sámánok, elitek és harcosok vegyesen/...
    + ha már itt tartunk, vki megtudná mondani mi az értelme a táblán lévő szövegnek? elolvasni el tudtam, de nem igazán értettem mire is vonatkozna /folyamatosan figyelünk + ilyesmi/...
  • Herkulles
    #13242
    Már perecek nagy késésnek számítanak :)
  • Takanohana
    #13241
    Sziasztok!

    Sima G2-t vittem végig (ki tudja hányadszor), de pár bugba belefutottam a vége felé, amik eddig nem tűntek fel.
    1. Diego levelét elvittem az ürgének a felsővárosba, aki meg is ijedt, ahogyan kell, azt mondta, hogy el kell tűnnie, de nem megy sehová. Diego meg, mikor megtudja tőlem, hogy tiszta a terep, örül neki,de továbbra is ugyanott ácsorog.
    2. Talbint kimenekítettem a Bányavölgyből, legközelebb Akil tanyáján láttam viszont, de meg volt halva. Szörny a tanyán ugye nincs, gőzöm sincs, ki verte le.
    3. Till és Rosi megkért, hogy vigyem őket biztonságos helyre. Elindultunk a város felé, útközben benéztem Akil tanyájára (velük együtt), megcsodáltam Talbin tetemét, közben Rosi eltűnt. Közel-távol sehol sem találtam, hát elvittem Till-t a városhoz, a kapu előtt ott feküdt Rosi, szintén halott.
    4. A szigeten kihoztam Pedro-t a börtönből, de a visszaúton egyszer csak nekem esett. Ököllel nem sok kárt tudott tenni bennem, de megszabadulni nem tudtam tőle, levertem, de mikor felkelt, tovább ütött. Miltennek szóltam, hogy itt a Pedro, örült is neki, de ettől még nem szállt le rólam az ipse. Végül követett a csarnokba, és ott a hűllőemberek leverték.
  • KH
    #13240
    hivatalosan
    (vagy fél nap már a "jó ideje" kategóriába tartozik? bocsika, rohanó korunkban erről mindig megfeledkezem
  • Faki
    #13239
    Se alvás se evés.. vaffankulo mi lesz ebből, Kvakk 4? Kezdek parázni
  • Xp3rT
    #13238
    És az is csak németül lesz? Mert az deep...
  • Bandew
    #13237
    Már egy jó ideje. :-)
  • KH
    #13236
    hivatalosan bejelentették a Gothic III-at
  • Mr_no_NaMe
    #13235
    Na az lehet hogy fennvan
  • Xp3rT
    #13234
    Az rpgdot-on kerestem rá az ilyen jellegű install prob-ra... Ott írta egy gyerek, hogy neki a bolti(!) origi cd-vel volt ilyen gáz. Azt a tanácsot kapta, h az Sp2 lehet a ludas, tehát szedje le az install idejére... Én ugyanezt tettem és működött, tehát: IGEN!
  • Xp3rT
    #13233
    Sp2 = Service Pack 2. Javításokat tartalmaz a windowshoz...
  • Mr_no_NaMe
    #13232
    Sp2?ammeg mi
  • tibor16
    #13231
    Az Sp2 ilyen gázokat csinál?
  • Xp3rT
    #13230
    Ha fent van az Sp2, akkor szedd le, majd miután felraktad az adont rakd fel megint az Sp2-t... Nálam ugyanaz volt a prob, mint nálad és ez volt a megoldás. /a vicces az egészben, h elvileg ez a bolti verziónál is előfordul/
  • Xp3rT
    #13229
    Nincs fent véletlenül az Sp2?
  • Mr_no_NaMe
    #13228
    Mindent úgy csinálok ahogy mondja de azt csinálja hogy elkezd installálni és kb 10 másodpercre rá original cd-t kér:S
    Viszont van 1 selytésem mi a baj,lehet a pecsem a rosz!
    Valaki küldene nekem 1 működőképes cracket?
  • Mr_no_NaMe
    #13227
    Ja tényleg,van valakinek olyan gothic II ője aminek a ship.bikje rosz?
    Mert nemtom azzal szaraxom és lehet azé nemjó
  • Mr_no_NaMe
    #13226
    Nemazért de sztem német gothic sokkal jobb mitn az angol...
    Bár lehet azért mert a német gothic kettőt toltam végig négyszer...
    A német sokkal hitelesebb,gothikosabb meg az eredeti nyelv is német.
    Mind egy most újra feltettem gothic 2őt,de nemtom a kieg működni fog-e:S
  • Ottto
    #13225
    Ne legyél telhetetlen, ez van ezt kell szeretni, mmert egyenlőre nincs jobb, és valszeg nem is lesz :C
  • Xp3rT
    #13224
    Az audio fileok nem lettek angolosítva? /még csak most kezdtem, de elég fura volt amikor Xardas angolról hirtelen németre váltott majd vissza/...
  • Xp3rT
    #13223
    ha már fel van rakva az addon, akkor az Sp2 mehet... :)
  • tibor16
    #13222
    mármint az SP2-őt nem raktam még fel, csak tervezem.... különben hónapok óta jáccom az Addonnal...-csak most szüneteltetem, -HL2 + MOHPA :)
  • tibor16
    #13221
    Még neki sem kezdtem, de ha gázos, szivesen tanulnék....
  • Xp3rT
    #13220
    Err.. Mármint a telepítéssel akadtak neked is gondjaid?
  • tibor16
    #13219
    Mégis, -nem segítenél???, már ha túlverekedted magad ezen az SP2 telepítési problémán, én is most készülök fölrakni -sztem nem csak engem érdekelne,-angolból meg nem vagyok túl jó, meg nem is találom a megjelölt oldalon ...
  • Mr_no_NaMe
    #13218
    Nah csörlőn túlmentem marvin módba k betűvel,nemvolt más megoldás:S

    De msot megi ott vagyok hogy mind a kettő fele megvan a tekercsnek odaadom a csávónak aszongya 1 ork teleporttekercs és utáan semmi!
    Egyszerűen nemtom mit kell csinálni,a végigjátszás azt írja mennyek a 4 oszlok közepére ahol az ork harczos áll,de semmi:(

    Vmi 5let?