21229
  • GDI
    #13297
    Meg a Windows feladatkezelöben nemtok kikapcsolni egy olyat hogy ISASS.exe-azt írja ki hogy ez egy kritikus rendszerfolyamat nem lehet leállítani.
  • GDI
    #13296
    Ezt irja ki a Windows mikor beindul:Kivétel történt,C:/WINDOWS/system32/tlpelib.dll,UMonitor,futtatása közben.Mi a fene ez?????
  • Johnyy
    #13295
    nem feltétlenül, a lagroszab az ha bezárod az expolert ienkor ujra kell indítani, sok esetben ez még nem rosz hanem jó, mivel kitisztítja a futó programokat a memóból
  • Tusy
    #13294
    "de nem tudja kiiktatni egyáltalán semmi" - ez windows problémára utal. Win. feladatkezelőből (<CTRL><ALT><DEL>) a "Folyamatoknál" sem tudod őket leállítani? (Ha nem ismered a neveket, és "rossz" folyamatot állítasz le, attól (újraindításig) megfeküdhet a rendszer)
  • GDI
    #13293
    Uninstalláltam de semmi.Nekem olyan gondok vannak a gépen hogy valami VX2-eseket találl az Ad Aware SE Personal de nemtudja kiiktatni egyáltalán semmi.Mikor restartolom a gépet mindig ugyan azokat megtalálja az Ad Aware.Mi lehet a gond.2 hete volt formatálva gépem.
  • GDI
    #13292
    Teljesen uninstalláljam a tüzfalat a gépről és ugy?Mert ha csak kiiktatom nem megy.SP2-es nincs fönt.Köszi a tippeket.
  • Xp3rT
    #13291
    Hi! Köszi a segítséget, végülis Lares nem volt hajlandó beszélni velem a témáról, így kénytelen voltam megkeresni és megtalálni őket a Piramisnál... Viszont, most van 1 olyan problémám, h elfogyott minden varázsital, venni nem tudok senkinél, növény pedig vajmi kevés van és az is elszórva a pályán.. Mágussal vagyok, tehát ez létkérdés... Van vkinek vmi tippje? /akár 1 insertes cucc is megfelelne/
  • drH
    #13290
    Köszönöm mindenkinek a tippeket, megvan végre az anyját... ;-) A tűzfalas megoldás jó ötlet volt - bár hogy mi köze volt hozzá, azt nem T1om... Szóval most van egy stabil SP2-es rendszerem, amin nem megy a Gothic 2 az addonnal, csak anélkül; feltelepítettem egy másik, régebbi XP-t is, SP1-gyel, cd-író programok mnélkül, minden egyéb nélkül, és elindult.. :-) Csak azt nem értem, még mindig, mi az istenért kellett ennyit szenvednem, más játékot már régen kiba..tam volna a francba, de hát ez a Gothic 2.. Szóval mégegyszer köszi mindenkinek, gondolkozom, hogy regényt írok erről a kétrendstzeres - anyázós játékfelrakós tortúráról..
  • Tusy
    #13289
    Ha XP-n van SP2, akkor vedd le, amíg felrakod a G2-t
  • Johnyy
    #13288
    iktasd ki a tűzflalat!! haveromnál is ugyan ez volt!! ha nincs akkor pass
  • barret
    #13287
    Vicces kedvedben vagy...Ennek a régi játéknak nehogymá' erösebb vas kelljen neki mint a Doom3-nak! Az szakít rendesen.
  • GDI
    #13286
    Nekem az a gondom most hogy nemtom feltenni az eredeti Gothic 2est mert csak pörgeti a cdt a meghajtóban.Mi lehet a gond?Havernál ment a cd úgy hogy az nem lehet hogy a cd rossz.Elöre is thx
  • Johnyy
    #13285
    Mondjuk uj knofig!!!
  • barret
    #13284
    Hi! Nekem iszonyúan szaggat a Gothic1 Xp-n... Mit lehetne evvel csinálni? Peccs vagy valami kellene...Tudtok ilyet? Help!
  • Mr_no_NaMe
    #13283
    Ja,és még 1 vizi*uzi gyűrűt is kellett kapnod ami a TE gyűrűd lesz!(kelleni fog majd a késöbbiekben)
  • Mr_no_NaMe
    #13282
    Ha megvan a levél és elmentél a találkozóra akkor kaptál 1 vizi*uzi páncélféleséget is!
    Ha ez megvolt akkor beszélj Laressel (kikötőváros,kocsma környéke)és ő elvezet a barlangba ahol a vizitársaság van.Onnan már tudni fogod.
  • Johnyy
    #13281
    én sem! de elvileg ki lesz adva,, már dolgoznak rajta!!!
  • Xp3rT
    #13280
    Hi! Segítene vki? Elakadtam az Addonnal, Vatras ideadta a levelet, amit Saturasnak kell elvinnem, de nem tudom hol találom meg a vizib*zikat... A találkán, ami a kocsmában volt, csak azt tudtam meg h kik tartoznak még hozzájuk, de azt nem h hol találom meg a mágusaikat...
  • Braveheart
    #13279
    Kár hogy nem adták ki angolul is a kieget...
    nem értem miért érte meg így nekik
  • Faki
    #13278
    Az nem baj, azért copyztam be angolul
  • csemete
    #13277
  • Esrohnoil
    #13276
    Sajna alig tudok vmit németül... :(
  • Faki
    #13275
    Amúgy Boldog karácsonyt mindenkinek!
  • Faki
    #13274
    Nekem angolra van német téve. Aszondja becopyzom ide, hogy én mit csináltam, hogy menjen, aztán hátha segít rajtad:

    STEP 0: Install another copy of Gothic2, in case you mess something up. COPY your savegames to some other place for now, for safekeeping! Install another G2 copy to folder, say, \Program Files\JoWood\Gothic II, that will do.

    STEP 1: In System folder of your new G2 installation, rename the file vdfs32e.exe to vdfs32g.exe; rename the file vdfs32e.dll to vdfs32g.dll.

    STEP 2: You need the included gothic.exe file now, to replace the english one. It's the one in the "1.30 exe" folder.

    STEP 3: Install the Night of the Raven add-on. Make SURE you install it on CORRECT G2, if you installed the second G2 copy as in STEP 0 above!

    STEP 4: Once "NotR" is installed, download and apply "NotR" patches:

    -- Patch 2.5a
    -- Patch 2.6

    STEP 5: Once the patches have been applied, run, just in case, in that G2 SYSTEM folder the following file: vdfs32g.exe. Let it finish (green bar will flash few times) and, you're done.

    STEP 6: Run G2aTT-G2TNoTR_v1.0.exe. The installer should autodetect your G2aTT-DNdR installation folder, if not, please press the Browse button and select
    it by yourself.
    To play without the CD, replace the original files with the ones in "G2_tNotR_2.6_[GERMAN].rar".


    UNINSTALLING

    Just run the G2aTT-G2TNoTR Uninstall.exe from your main Gothic II installation folder. That little program will do everything for you!

    NOTE: The expansion voices and movies will be in German. Movie subtitles are being worked on.
  • GDI
    #13273
    Nekem eredeti van Addonnal együtt.-)Boldog Karácsonyt mindenkinek.
  • Xp3rT
    #13272
    1ébként Boldog karácsonyt mindenkinek!
  • Xp3rT
    #13271
    Nekem angol tört van, és felment rá az addon => sztem nem kell eredeti német...
  • drH
    #13270
    Egyébként meg abszolút ide nem illően kellemes ünnepeket mindenkinek, és tiszteletem azoknak a fanatikusoknak, akik itt mászkálnak ebben a fórumban ilyenkor is... :-)
  • drH
    #13269
    Hát nem tudom, rajtam kívül mindenkinek tört német verziója van? :-) Sokan feltették, legalábbius így visszaolvasva úgy tűnt.. nekem is sikerült már, de csak egy másik gépen, és azért vagyok mérges, mert a saját gépemre nem akarózik sehogyse...
    Neked milyen verziód van?
  • GDI
    #13268
    Angolra eleve nemtod szerintem feltenni a németet-az valahogy nem lenne koser.vagy nem?
  • drH
    #13267
    Angol...
    Ugye nem kell németet venem? :-(
  • Duzsuki
    #13266
    Alapjátékod milyen angol vagy német?
  • drH
    #13265
    Sziasztok, nyitás óta követem ezt a fórumot figyelemmel, eddig minden problémám megoldásra talált, még ha nem is írtam be soha :-) Most viszont sok mindent kipróbáltam az addon telepítésével kapcsolatban, amik itt elhangzottak, mégsem jártam sikerrel. SP2 kiiktatva, mindent úgy csináltam, ahogy mások, órákat töltöttem el visszaolvasással, hátha átfutottam valamin, egyéb cd-író programokat is leszedtem, már rendszert is telepítettem, ettől függetlenül is kellett, és csak kéri az addon telepítésekor annak eredeti cédéjét. ha lehetne kapni, még meg is venném, de hát nincs. Nem vagyoki béna, mindent úgy csináltam, ahogy itt tapasztalt emberkék leírták, haverom gépére fel is tettem - neki megy, nekem nem. Ergó, itt gépprobléma van. Itt az adatok, hátha valaki tudja, mi lehet a bibi: 2800+ AMD, 1,5 GB ram, FX5950 Ultra 256 MB, Windows XP Prof SP1 - SP2-őt leszedtem.. ennyi...
    Van még valami ötlet, vagy felejtesem el az egészet, és várjak eredeti kiadásra?
    Jaj tényleg, az alapjáték eredeti verzió.
  • Duzsuki
    #13264
    Elég egyszerű a kobók használata csak annyit kell csinálnod, hogy ütsz egyet és amikor befejezte a mozdulatot azonnal ütsz mégegyet és így tovább. De szerintem többree lehet mennei egy kard lóbálással, vagyis magad elött jobbra balra lóbálod a kardot.
  • Vortodox
    #13263
    Sziasztok! Én csak nemrég fedeztem fel a gothic1-et(tudom, kicsit lemaradtam). Csatlakoztam a SZT-hez, és már templomos vagyok. 45 erőpontom van, kétkezes fegyver 1-es szint, és egykezes fegyver kettes szint (ezt a csavart:p). Néha összejön egy kombó egykezes fegyverrel, mégpedig az, hogy a csávó megfordul maga körül, és úgy is hadonászik. Hogy kell megcsinálni ezt a kombót pontosan, és még milyen kombókat tudnék csinálni (Ott vagyok a 3. fejezet elején)? Bye: Vortodox
  • Szid
    #13262
    Vagy vedd meg az eredetit.
    Megéri
  • Johnyy
    #13261
    az van hogy amikor krekkeled a gémet akkor nem csak a kreket kell átmásolni hanem egy bizonyos a crack mapában lévő "AR" vagy valami ilyesmi nevezetű filet is felül kell irni a játékban,, és menni fog!!!
  • Tusy
    #13260
    - a "http://www.magyaritasok.hu/" honosítások Gothic 1-2 topicban valakinek volt hasonló gondja, de megoldotta. Reinstall híján újra indította a telepítést, és a többit számomra elég zavarosan írta ...
  • GrimReaper78
    #13259
    hmm, nemtom, a video driver hogyan zavarhatna be, semmiféle gfx korrupció nem volt. megpróbálom a reinstallt, hátha... az enyém biztos nem hibás, a szomszédtól hoztam át és crc-ellenőrzés semmilyen hibát nem jelzett.
  • Esrohnoil
    #13258
    Esetleg installd fel újra. Ha úgy sem megy, próbáld ki szomszédét, lehet h. a tied hibás.