21229
  • drH
    #13617
    Ki az, aki nem ismeri a játékot? Hallatlan.. :-)
    Nah, mellesleg hunnenkoenig megjelent, és írt, szóval úgy döntöttem, visszajövök a hídróll.. Mindig van remény.. :-) Ti se adjátok fel soha... :-)
  • tibor16
    #13616
    Fantasy, középkori környezetben, orcok, varázslók, várak stb... -kalandjáték viszonylag kötetlenül... én majd 3 éve játszom a 3 résszel...
  • Re5pect
    #13615
    HI valaki ismertetné a gamét röviden??(Thank)
  • Joi
    #13614
    Miért? Khorinis hivatalos nyelve az angol?
  • tibor16
    #13613
    aham, -valamiért fordított az ékezet neked az É-n - azért nem értettem.
    Visszaléptem a mentésekben - basszus.
  • Szid
    #13612
    èletpont- bebebe :o)))
  • tibor16
    #13611
    -még 1 kérdés, mi is az az ÈP :/ -tudom láma dolog de ezt is elfelejtettem...
  • tibor16
    #13610
    hát igen, ezt elcsesztem.. azt megtudom csinálni, hogy alapruhában bemegyek a banditatáborba a teleporton keresztül, de banditaruha nélkül nem állnak velem szóba - Huno nem ad el nekem ruhát. Más ruhánál meg megtámadnak. Tényleg, ezt a Marvin módot, hogy kell csinálni? -és ha úgy beteszem, az mit is jelent tul képen? a marvin módot ki lehet kapcsolni? Nagyon nem szeretnék a mentéssel visszalépni, mer ezalatt pl levertem a seekereket stb...
  • Goth
    #13609
    én régen amikor még csak alapszinten tudtam angolul akkor is mindig angolul játszottam és próbáltam kikövetkeztetni mindennek a jelentésését a cselekményszálból, igaz nagyrészt én is tapogatóztam, de az eredménye az, hogy a fél angoltudásom a játékokból van és már szinte minden szöveget megértek =)
    Meg szerintem ez a Gothic hangulat angolul az igazi :D
  • Goth
    #13608
    26. szint az elég kemény, én a 4. chapter elején járok és 18 -as szint :D
    Viszonylag elég jól elboldogulok az orkok ellen mégis, varázslóval sztem nehezebb sokkalö.
  • Esrohnoil
    #13607
    max. marvin módban újra betenni vhova.
  • tibor16
    #13606
    először is köszönöm :))
    Azonban akkor elbaxtam - ugyanis, úgy 8 napi játékkal ezelőtt eladtam a banditaruhát... méghozzá a felsővárban ahol a varázscuccokat lehetett venni - köllött a mani, mert mielőtt lebuktatom mint sötét vkit, meg akartam venni tőle mindent... De mielőtt a kolostorba ment volna, a zsebeiben ez már nem volt benne, én meg elfelejtettem a banditaruha mire való.. ó hogy az a !!!!!... -gondolom, erre nincs segítség... (időszakonként jáccom a Gothiccal, és elfelejtettem - bassz...)
  • Szid
    #13605
    SPOILER????!!!!




    Bejutni a táborba - Gregnek megoldani mindenét-kapsz banditaruhát
    Thorusnak? osszegyüjteni a koveket(3pirosat-késöbb oda kell adni bányászoknak)- bejutsz a bányába
    Itt lerendezni Blodwynt
    Beengednek a templomba - Fasza páncél (Mint Thorusé az 1esben)
    Megtalálni Quadrahont-falalni a kérdésekre (ezt esetleg még pontosíthatom, bár én németül nyomom) -összeszedni a köveket-segítt kinyitni a templomot
    rátalálni Ravenre és Kill ...
    A jutalom Szuper kard, ha nemadod le lessz mivel irtani az orkokat. ÈPvel lehet fejleszteni, ami %ban javítja a +sebzés elöfordulását(nincs ellene védelem? -100ÈP)
    na kb ennyi

  • tibor16
    #13604
    - tényleg Ravent, hogy kell legyőzni? -a banditák táborába be kell jutnom? -mint ellenség? vagy mint kém? -bocs, hogy így kérdezem, csakhát mire én a fordítgatásból rájövök....
  • tibor16
    #13603
    Voltam, asszongya a szigettel kapcsolatosan nincsenek megoldva a dolgok, -más nem jön fel, -én meg azt hittem az egy viszonylag mellékszál... hiába, kéne tudni az angolt, nekem meg nem mindig van kedvem fordítgatni, így aztán, nem mindig tudom, mit is kellene csinálni... csak tapogatozok...
  • tibor16
    #13602
    Még nem, asszittem az a történet végén is jó. Mellesleg baromi erősek az orkok, trollok miegymás.. én meg piskóta vagyok (26 szint, mágus).
    Egy orkot leszedni 5 x annyi energia mint a sima G2-ben. Nincs egy hatásos varázslatom. Ami ezen a szinten elérhető az alig viszi le az erejüket - Small Fire Storm.
    Itt tartok: strenght-97; Dext-62; Mana-88. 1 kezes-41 (master epee); crosbow-24 (90/60) Ezzel simán lealáznak.
    Nincs egyí magyar nyelvű leírás, én meg fordítgatok, de a sok szál miatt össze vagyok zavarodva. Most a szigeten az banditák táborába be kell jutnom? A piramis templomokból a kövek amit össze kell szedni, azok is most kellenek? mert a troll, meg a zombik ezen a szinten eléggé legyőzhetetleneknek tűnnek. -nem tudna vki egy pár soros leírást leírni? -piszkosul megköszönném...
  • Goth
    #13601
    Vatrasnál voltál már? :O
  • Prince007
    #13600
    Hurrá!
  • Szid
    #13599
    Ez furcsa, hiszen azt írta, hogy a szem már nál van és megisvan javítva.
    Ez meg ha jól tudom a harmadik fejezet.
    Amúgy meg igenüber ez a "beliár karma" nevü kard.Jól lehet vele irtani az ork fattyakat.
  • Spike001
    #13598
    Raven-t ugye legyőzted már, mert addig nincs 3. chapter vége míg meg nem csináltad az addon-t
  • tibor16
    #13597
    Addon - megjavítattam a szemet Bennettel, de Xardas és a többiek sem beszélnek velem róla. Xardas csak a szigettel kapcsolatosan hajlandó beszélni... most mi van, azt is meg kell oldanom, mielőtt a szemnek visszaadnák a varázserejét?
  • Johnyy
    #13596
    REménysugár!! THX THX :))))
  • Hunnenkoenig
    #13595
    Sziasztok sracok.

    A helyzet a következö:
    Dolgozunk a Gothic 2 forditas szövegeinek (100%-os) konvertalasan, hogy a jatek hasznalni tudja azt. De ezt tudjatok.

    A dolog odaig jutott, hogy a program mar be tudja helyezni a magyar szövegeket a rendes helyre, csak eleg lassan müködik es valahol elakad. Most azon dolgozik, hogy kijavitsa. Ha az megvan, akkor mar nem all semmi az utban.

    Tartsatok ki meg egy kicsit. Nem felejtettünk el titeket!
  • Goth
    #13594
    Ok, mosmtmá' király, megy hanggal, soha nem lép ki meg minden, sazl nagyon jó =)
    Nem tom hogy lett jó, nem is csináltam semmi különöset :D
  • Atomreaktor
    #13593
    Egyszer egy héten minimum!! És nem árt mellé még két másik ilyesmi program;)
  • Esrohnoil
    #13592
    Ad-aware nevű progit ajánlom.
    Miután leirtottam vele a felesleges sütiket, meg netes baromságokat a gépemről, kb. 2* gyorsabb lett!!
    Ha van folyamatos nehozzáférésed, erősen ajánlott lefuttatni legalább 1*.
  • tibor16
    #13591
    Pl ha a hangkártyád SB Live, annak az XP alá az eredetirtől eltérő drivere van. A codec pakk is fontos amit használsz, mikori? milyen?
  • tibor16
    #13590
    Írd már le lécci a konfigod, meg azt is mekkora üres helyed van, mekkora a swap, hátha kiderül vmi...
  • Goth
    #13589
    Csak az a baj, hogy minden lehetőséget kikapcsoltam, + 20 -ra levettem a látótávolságot :DD
    És még ígyis ugyanannyira akad, mintha full maxban lenne a graf, sazl szerintem nem ez a baja ... Haveromnak 512 ramja van + FX5600 és neki megy elég rendesen. Vírus sincs a gépemen egy sem, most ellenőriztem le. De akkor tényleg nem értem mi lehet a baja, már a legújabb drivert is felraktam :c
  • Goth
    #13588
    nah úgy néz ki a rammal nincs semmi baja, mégiscsak a hang. gothic.ini -ben kikapcsoltam mindenféle hangot, és ment rendesen... tegnapig, ma meg már megint akad, de most valamivel tűrhetőbb. a gép is nagyon lassú mostanában, sazl lehet hogy vírus .
  • Spike001
    #13587
    De akkor is az a legjobb mikor leveszed Xardas ruháját és ráadod Pyrokar-ra. Tök jól néz ki 2 főtűzmágus kötz ott dekkol a nagy úr a sötét palástban...
  • Mr_no_NaMe
    #13586
    Azokat énis,de mivel a 4. végigjátszás után már kicsit száraz volt a dolog,gondoltam kipróbálom!A legjobb akkoris az volt mikor belebújtam 1 orkba oszt ment a hent:P
    Necro ruha az a kutatóknak a csuhás köpenyük,fekete és vörös.
  • tibor16
    #13585
    szia, sztem az 512 kevés neki, (bár van aki nem ezt mondja) de az tapasztalatom szerint, még a G1 akadása és az asztalra való félóránkénti kilépkedése is akkor szűnt meg. -bár az is igaz, ettől függetlenűl, végig tudtam mindkettőt jáccani. -lehet, újra kéne raknod... vagy driver? csere... -ja a vga nekem is 9600XT...
    Tényleg, mennyi a swepped? -mer sztem ott is kell a legalább 1,5 GB, és lehetőleg ne legyen töredezett..
  • Esrohnoil
    #13584
    Vedd le 300-ról 200%-ra a látótávolságot.
  • Goth
    #13583
    jah sry, nem is a hang miatt van :DDD
    a lényeg az , hogy ha csutka minimumra leveszem a grafot akkor is 1 másodpercenként megakad... pedig Radeon9600Xt-vel 512rammal 2,4procival nemkéne, már 2 driverrel eddig megnéztem. nincs esetleg valami patch?
  • Goth
    #13582
    Már próbáltam úgy is hogy a rendszerben kikapcsoltam a hangot, de még így is akad a lépések miatt.
  • Goth
    #13581
    Help plz, nem tudja valaki hogyan lehet kikapcsolni a lépkedés hangját? Fontos lenne, mert emiatt akad a játék, 1 másodpercet tölt mindenegyes koppanás előtt miután léptem. Amúgy megy szépen, bármit csinálok folyamatos, csak a lépéseknél beleakad :c valami fájl átírásával ki lehet kapcsolni vagy vmi? Mert én a játékban nem találtam olyat.
    htx, remélem tudja valaki.
  • Tusy
    #13580
    Ez sajnos csak tavaly dec.15-ig volt így, azóta 1 nap távollétet sem engedélyeztek, iskolában meg vizsgázzak, ahogy tudok :( bocs, ez OFF volt)
  • Esrohnoil
    #13579
    Hát ez az... ehh.
    Meddig süllyed még a világ?
  • Randal
    #13578
    a poén az, hogy angol nyelvű angol feliratos nincs...