21229
  • Randal
    #13577
    Sziasztok!
    igen olvastam a leveleket, csak szerdától pihin vagyok. asszem mostantól is. Szóval én is mindig minden hét elején leszek majd mint Tusy és akkor fogom kiosztani az infókat.

  • Duzsuki
    #13576
    Szevasz.
    Kösz ez igen jól jöhet. Amikor elakadtam sok fejtöréstől megmentett volna.
  • Takanohana
    #13575
    Sziasztok!

    Ha már cheatről volt szó, van egy kis segítség, ha az ember nagyon elakad, vagy elfelejtett valamit, ami később kellene. G1-re, G2-re egyaránt érvényes.

    Marvin módban F2, insert ch = megjelenik egy pofa, szakasztott, mint a főhős, a neve Character Helper. Vele beszélve megtanulható bármi, amit egyébként a játékban tanítanak. Ha pl. elmulasztotta az ember G2-ben a zsebmetszést, és Cassia már halott, akkor jól jön. De meg lehet tanulni így az akrobatikát is pl. a G2-ben :))

    Ha pedig küldetésben akad el az ember, akkor insert sh = Story Helper jelenik meg, akinél meg megoldottá lehet tenni a küldetéseket.
  • Johnyy
    #13574
    mienek a necro rúnák??? én nem lépegetem át más emberkékben mert elenzem nagyon a csíteket amúgy csak haverom művelte ezt foyton
  • Mr_no_NaMe
    #13573
    Én anno azt csináltam hogy kutatóknak midnen cuccait,rúnáit,ruháit elvettem felvettem!Nagyon frankó volt vagy 5 necro rúnával és 1 kutató köpennyel gazdagabb lenni:P
  • Johnyy
    #13572
    vagy átköltözök gomezbe leveteted a ruhályát és felveteted vele egy béna ruhát, átírod a nevét, mayd a háznépéét is mayd magadal beleülsz a trónjába,, szoval, vanak egész érdekes dolgok.....
  • Prince007
    #13571
  • Mr_no_NaMe
    #13570
    Marvin modbna nézz rá 1 npcre (hogy lásd a nevét) és nyomd meg az O betűt.Bár én azt hittem tárgyakba is át lehet menni,érdekes lett volna átköltözni 1 kupica sörbe
  • Esrohnoil
    #13569
    Ferde hajlam rulez. :D
  • Johnyy
    #13568
    átköltözöl ledobod a ruhályát, viszaköltözöl maadba aztán meg felveszed a salyét ruhádat és gyönyörködsz pl hagen gyönyörű felsőtestén!!!!!
  • Jimmyke
    #13567
    Melyik gombbal is lehet átköltözni az NPC testébe?
  • Jimmyke
    #13566
    Gothic 3 jelenne már meg :)
  • Prince007
    #13565
    Cheat kóddal is meg lehet csinálni.
    Én egyszer sárkánnyal kifüstöltem a várat.
    De hogy feladatokat kapsz az már érdekesebb...
  • Esrohnoil
    #13564
    Gothic 2, ill. addon megjelenések!!!

    Nah, erre már csak azt tudom mondani, h. magyarul előbb megjelenhet, mint angolul.
    Ha vki nem érti a cikket, leírom magyarul. De sztem mindenki érti...
  • Esrohnoil
    #13563
    pl. Menj át a városba és öld meg Lord Hagen-t? :D
  • Szid
    #13562
    Nem.Ez egy készulo Mod. Ahol mint ork kapsz kulonbozo feladatokat,meg minden
  • Johnyy
    #13561
    de úgy mindenel rohangálhatsz!! még!! a sárkányokkal is vagy a piranyával a vízben....
  • Prince007
    #13560
    Azt simán cheat kóddal is lehet.
  • Szid
    #13559
    Pedig van olyan is amiben orkként lehet kóborolni a bányavolgyben.
  • Jimmyke
    #13558
    Olvasni olvastam róluk, de kipróbálni nem.
  • Szid
    #13557
    Sziasztok!
    Valaki próbált már valamilyen modot a G2-hoz v. az adon-hoz?
  • Duzsuki
    #13556
    Tusy szerinted megkapta a levelet?
  • Tusy
    #13555
    Randal, én is küldtem mailt :)
  • Duzsuki
    #13554
    Randal küldtem mailt.
  • GDI
    #13553
    Puszi?Na, gyerekek, egy köszönöm is megteszi.
  • wendimark
    #13552
    köszi puszi
  • Duzsuki
    #13551
    Ok megpróbálom elküldeni.
  • Randal
    #13550
    Sziasztok!
    akinek megvan a német G2 az légyszi küldej el az ou.bin, gothic.dat és menu.dat fájlokat erre a mailcímre:
    [email protected]

    Ha megteszitek talán hamarabb lesz kész a fordítás:)
  • Duzsuki
    #13549
    Telepítsd a játékot és amikor a legutolsó fájlhoz ér le kell állítani a telepítést, így megmarad minden addig feltelepített fájl. A legutolsó fájlt pedig kézzel kell bemásolni. Ha minden igaz benne van az iso-ban.
  • wendimark
    #13548
    német verzí van meg isoban. ha daemonnal benyomom és telepítem a végén kiír vmit és csak ki lehet lépni a telepítőből. utána megnézem a telepítési könyvtárat és nincs ott semmi. ki tud segíteni?
  • Duzsuki
    #13547
    Pontositok itt egy link ezt nézd meg.Link
  • Duzsuki
    #13546
    Khorinisben a felsönegyedben az egyik kereskedö, aszthiszem rögtön a kapu után balra.
  • Madmartigen
    #13545
    Lutero kicsoda és hol találom?
  • Mr_no_NaMe
    #13544
    Ecsém lvl 8on is már rég átmehettel,max orkok elől elfutsz.
    Mondjuk lvl 8on inkább mágus mehet át de ijen harzimarcik inkább olyan lvl 10-11en már simán indulhatnak chapter 2be.
    Persze csak über ha már első fejezetben elérted az lvl 15-öt mert nem kell menekülni minden elől
    És tényleg nem kéne elcsappantani ezt a jó kis topicot,minnyá itt a Gothic 3
  • Duzsuki
    #13543
    Mehetsz level 15-ön.
    Nem minden termelődik ujra, többnyire a barlangokban nem termelődik ujra semmi.
  • Madmartigen
    #13542
    nah, megvan a lvl 15 is.. épp most gyűrtem le 2 árnyékharcost:)

    A tárnarák harcosok ugye újra fognak termelödni a második fejezetben? Mert én az elsőbe kinyírtam az összeset...
  • Madmartigen
    #13541
    Nehogy már elvesszen ez a jó kis topic

    szerintetek lvl 14en már mehetek a második fejezetbe?
  • Johnyy
    #13540
    a barakk városfelöli lejárólával majdnem szembe van az ajtaja a háznak
  • Chaos Mad
    #13539
    Hanna nem a városban van? ö vezeti a szállodát vagy mit (a tolvaj céh titkos ajtó), ott van ahol vannak az árusok, azon az utcán. nem?
  • Madmartigen
    #13538
    tom hogy fogyatékos vagyok, de azért áruljátok el pls hogy Hannat hol találom? valahogy nem tudok ráakadni:(( lehet bug?