6730
  • Taranov
    #151
    De ez jobb lesz sokkal :))
  • magus
    #150
    inkább jöhetne a gta4...
  • Taranov
    #149
    Nekem csak a feeling tetszett benne.
  • Taranov
    #148
    De lesz elvileg, csak el kell olvsani a zaki által beszúrt szöveget.
    Egyébként meg várható volt, hogy lesz pc-re, csak a driver 2 nem volt, de szerintem nem volt nagy siker.
  • magus
    #147
    gondolom pc-re nem lesz...
  • hen-tes
    #146
    olyat én is irtam
    ugyhogy sorry érte
    nagyon kemény lesZ !!
  • Taranov
    #145
    Nagyszerű, egyetlen kérdés:

    Ugye itt nem olyan rossz lesz a "rendőrrendszer", mint a Driver eddigi részeiben, azaz ha a rendőr üldöz az autóban kell maradnunk és elmenekülni, ha pedig nem sikerül, akkor összetörik a kocsinkat...
  • zaki
    #144
    # Nagyon megélénkült az élet az utóbbi idõben a Driver 3 háza táján - sorban kapjuk az új screenshotokat, és most már az információk is elkezdtek áramlani. A lenti infóadagot Martin Edmonson, a játékot fejlesztõ Reflections Interactive managing&development direktora hozta nyilvánosságra. Lássuk, mi szépet és jót várhatunk a 2004 tavaszán (Xboxra, Playstation 2-re, aztán pár hónappal késõbb PC-re) debütáló játéktól: A játék fizikai motorjának fejlesztése négy évvel ezelõtt kezdõdött - a munkálatok a Stuntmannel párhuzamosan folytak. Magán a játékon nagyjából három éve dolgoznak a fiúk. A fejlesztés mostanra a finisébe ért, jelenleg a kódot optimalizálják, bugokra vadásznak, a missziókat finomítják, és az autók viselkedését tökéletsítik.
    # A játékban hetven gépjármû kormánya mögé pattanhatunk majd be: lesznek autók, teherautók, kisbuszok, kamionok, motorok, és motorcsónakok is. [Úgy tünik, az urak nem akarnak lemaradni a GTA széria mögött - a szerk. :-]
    # A Driver 3 sztorimódusza (akár csak elõzõ részekben( Undercover névre hallgat: itt ismét Tannert alakítjuk, de ezúttal segítõtársat is kapunk egy Tobias Jones nevezetû úriember személyében. A történet kezdetben egy autótolvaj banda leleplezése körül forog, de a késõbbiekben természetesen náluk jóval sötétebb gazfickókkal is szembe kerülünk. További játékmódok: Take a Ride (szabad kocsikázás a városokban), Survival (a minket folyamatosan üldözõ rendõrök által zaklatva kell minnél tovább életben maradnunk) és néhány párperces minijáték - ezek pontos mibenlétére még nem derült fény.
    # A fejlesztõket leginkább három klasszikus filmalkotás inspirálta: a Bullit, a Francia kapcsolat és a The Driver.
    # A Driver 3 a Reflections elsõ Xboxos játéka lesz - a srácoknak nagyon megteszett a platform, és a jövõben szeretnének még játékot fejleszteni rá.

    Info: 576 Online
  • zaki
    #143
    vazzeg, hihetetlen lesz ez a game... ja, és valaki írta, hogy kár, hogy nem lesznek benne motorok, vagy valami ilyesmi... na akkor ezeket nézzétek:








  • Taranov
    #142
    Jaja, én is erről akartam meggyőzni a népet a #133-as postban :))
  • Nyiri
    #141
    Ha igenyes game kell ilyen temaban. Akkor MAFIA :))))

    A GTA is jo, neha csak ugy ideglevezeteskent betoltottem a VC-t es motoroztam. Jo volt :)
  • Taranov
    #140
    Jaja, talán azért, mert jó agresszív és könnyű végigvinni.
    Meg eljutott mindenkihez.
  • 12346
    #139
    -csak
  • 12346
    #138
    viszont sokan csak a gta-t ismerik csak. vagy az (volt) nekik a "best of". csak nem tom mér. annyira azért nem jó:)
  • Taranov
    #137
    Hát megnyugtat, hogy a GTA-nál van reálisabb autós akciójáték, mert talán így nem a GTA-t fogják majmolni a Driveresek, hanem a jobbakat :)
    Az volt a nagy hiba a Driver 2-ben, hogy nem volt sebességmérő, pedig az 1-ben volt.
    De közben a gyorshajtásért büntettek.
    Remélem a Driv3rben már legalább olyan "műszerfal" lesz, mint a Mafiában.
  • 12346
    #136
    dede. a Getawayben azok vannak. minden autó és minden reklám liszenszelt. sajna csak ps2-re van a gém:( tologattam unokatesómnál, azóta van ez a gta undorom. meg abban jól is tört. ha picit neki tolattam az oszlopnak, akkor ott volt a horpadás, ha meg busszal zúztam be vkit hátulról, akkor az úgyis nézett ki. a lövésnyomok is ott voltak az ablakon, autón.. sztem ríltájmban és nem 1-2 fajta lőtt textura. nagyon bejött. eksün része nem is érdekelt, csak autókáztam
  • Taranov
    #135
    Sajnálom én is, hogy nem licenszelt kocsik lesznek, ez nem túl örömteli hír, de attól még lehet jó a game, hisz egyik autós akciógameben sincsenek licenszelt kocsik :) Legalábbis én még nem találkoztam olyan game-mel.
  • Taranov
    #134
    Ja, de szerintem a GTA 1 és 3 voltak az ászok, a 3 a feeling miatt, az 1 pedig azért, mert egy marha jó játék volt :)
  • Taranov
    #133
    Zaki #93-as postjára válaszoltam, mégpedig azt, hogy a Mafia szerintem élvezetesebb is, nem csak szebb a Vice Citynél.
  • Bucser
    #132
    Hát amit az egy alapján (végignyomtam) és a trailer alapján mondani tudok az annyi lenne, hogy az autók viselkedése ugyanúgy árkád mint a GTA-ban, de nem olyan mintha matchboxokkal játszanék.. A GTA-val az volt a baj, hogy iszonyat gyorsan szétment minden mintha nem lett volna súlyuk... Bár azért a maga nemébe tökéletes volt:)))
  • gumikacsa
    #131
    Azé nem kell fikázni a gta-t sem...
  • 12346
    #130
    ezt én is néztem, hogy nóném szekerek lesznek. mondjuk nem néztem utána, csak a képeken lestem, hogy hiába felismerhető mind, mégse liszenszelt márkák. nekem 8, csak jó legyen. legalább nem olyan bugyuta autók lesznek, mint a gta-ban:D
  • M@TriX
    #129
    igaz, abban az esetben visszaszívva. ;)
  • dashed_
    #128
    ugyanezt akartam kerdezni :)))
    bar lehet hogy o mafia kontra gta-ra gondolt..
  • M@TriX
    #127
    Miért, már játszottál a Driver 3-al? ;)
  • M@TriX
    #126
    a 2 nem sokkal másabb, mint az egy, ha már kérdezed hogyan kell emulálni akkor meg hozzá se kezdj. Csak egy jótanács. ;) Nem éri meg, majd "mindjárt" itt a 3. ;)
  • gumikacsa
    #125
    (Bocsi! A szmájlik helyett a mehetet nyomtam )
    Szóval:
    1, Ha csak PC-m van hogy tudnék játszani a driver 2-vel. Gyanítom hogy emulátorral, de tudtok ilyet?
    Lentebb írta valaki, hogy nem licenszelt kocsik lesznek. De a videóban is, a képeken is határozottan felismerhetőek a kocsik. (főleg a citrom...) És lehet kamiont is vezetni póttal!!! Ó JEEEEEEE!!

  • gumikacsa
    #124
    Szeva gyerekek! Kérdések:
  • Lt.Balu
    #123
    Eszméletlennn!!!
    Van benn a kamiontól a motorig minden!!!!!
    Duuuurva!!!
  • Lt.Balu
    #122
    Nemtudom,láttátok-e a trailert,nekem ha mindenigaz 3 perc mulva ér le!Kíváncsian várom:)
    Amúgy a fileplanetről,vagy a gamershellről is elérhető!
  • Taranov
    #121
    Ez már bizonyos az első 2 rész után :))
  • Taranov
    #120
    Én a 2-t is, de annak a vacak PS1 miatt nem volt jó grafikája.
  • Taranov
    #119
    De a Mafia szerintem élvezetesebb játék.
  • 12346
    #118
    én is remélem, hogy gut lesz. képek alapján hónapokig fogom tolni. vice city meg majd talán végre nem kell az asszonynak és le lehet törölni:) undorodom már attól a gamétól
  • M@TriX
    #117
    szerintem meg jó lesz, az autók királyul törnek, mászkálni lehet, szóval szerintem ok lesz. ;)
  • hen-tes
    #116
    de ebbe nem lesz akkora szabadság mint a gta-kba
    nekem azokba csak az tetszett
    na meg a motor :) ahogy elnézem ebbe nem lesz :(
  • Tibre
    #114
    Mivel,hogy konzolra is kijön és ezek xboxos shotok ezért valószínüleg nem kell majd neki nagy.
  • zaki
    #112
  • traXion
    #111
  • Tibre
    #110