3766
  • Punkerwork
    #679
    mérne lehetne?
  • MagyaR
    #678
    Kikkel várnom amíg letölt 30 megát???

    Mérnem lehet elmenteni??? :D
  • MagyaR
    #676
    Meddig tölti????
  • rezsofiz
    #675
    Jézusom!! Kiráz a hideg O.O
  • rezsofiz
    #674
    Mit irt?
  • Punkerwork
    #673
    ne erőltesd magad ebben a topic-ban.....
  • Blasta
    #671
    Tőlem kérded????????????????
    Csinálj rá vaze
  • Punkerwork
    #670
    minek? amúgy starwars.hu-n lesz.
  • mikike
    #669
    felirat?
  • Blasta
    #668
    ez azért érdekelni fog :-)
    "Mint már sokszor olvashattátok, március 21-én folytatódik a Clone Wars rajzfilmsorozat. Erre készülve a Cartoon Network elindította a Clone Wars weboldalát, ahol egyelőre az eddigi cselekményt és a vetítési időpontokat találjuk."

    pont a szülinapomon :-D
  • Punkerwork
    #667
    engem a 3. megnézés közben megzavart 1 vevő, de szerncsére neki is tetszett most meg feszt csörög a tetves telefon.....
  • Blasta
    #666
    én már 4-5 csekkolás után vagyok (természetesen kikockázásokkal :-D)
  • Punkerwork
    #665
    én izé még nem tudok bezsélni ez egyszerűen a betonba vert, megnézem mégegyszer :)
  • Blasta
    #664
    Az a "maga most fenyeget engem, Jedi mester?" szöveg és az utána jövő jelenet..... über.
  • Blasta
    #663
    SPOILER! (nemtom kell-e ide, azért beírom)

    Azt nem értem, hogy 2 jedit is látni a trélerben akik már -elvileg- elbuktak a Grievus elleni küzdelemben a Clone Wars rajzfilmekben.
  • Blasta
    #662
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ bazzmeg!

    Dedúúúva
  • Punkerwork
    #661
    igazad van Lucas az isten, úgyhogy ezt a hulladék gumiszoba stílust itt nem fogom tűrni.....
  • deep
    #660
    Szűz Mária, Szent Darth Vader:)
    Ez iszonyatosan kegyetlen, miden kegyet nélkülöz, kegyfree, antikegy, dekegy, unkegy:D

    Odaüt mindennek és mindenkinek!Lucas az Isten!
  • Blasta
    #659
    Új SW EP3 tréler
  • Blasta
    #658
    Hardwired-en már fennvan...
  • Blasta
    #657
    Vááá télleg.
    Gyanítom a hardwired is egyből linkeli, de sw.hu a tuti.
  • Punkerwork
    #656
    na emberek lehet nézegetni a starwars.hu-t délelöttre igérik a trailer-t ami éjjel jött ki.
  • flashX
    #655
    Köszi. Igaz pont nem Eclipse, de mostmár mindegy.
  • Serpa
    #654
    igaz.

    #636
  • Smuge
    #653
    az a Teaser volt meg egy másik amit rajongok csináltak. amcsiknál 10.én este mutatják be tv ben elösször meg hyperspace elöfizetöknek a hivatalos két és félperceset
  • Johnyy
    #652
    sztem nem
  • Serpa
    #651
    nemrég kijött mellett jön még ?
  • Smuge
    #650
    Na trailer vanmár valahol? Remélem az este folyamán már kintlesz :)
  • Johnyy
    #649
    http://www.starwars.hu/pix/center/alkotosarok/grafika/palyazat/Horv%E1th%20ImreX/csillagrombolo_low_res.jpg
    http://www.starwars.hu/pix/enciklopedia/vilaga/technika/urhajok/csr_birodalmi/isd3.jpg
  • flashX
    #648
    Nem tud valaki mindegyik féle csillagrombolóról szép, 1024*768-ad képet linkelni?
    Főleg az Eclipse-osztály érdekelne.
  • Johnyy
    #647
    a 456 az vindura lett írbva?:O
  • Adrian Graves
    #646
    Mármint mi mi?
    Vindu-t legyakják, az olyan fix, mint hogy fent van a történet kivonata a neten. Azt meg, hogy eredetileg az ő karakterére volt írva az Episode IV-V-VI, Lucas nyilatkozta még egy pár éve, valahol fent van a neten, de már marhára nem emlékszem, hol. (A mai valószínűségszámítás előadás kitörölt minden mást a fejemből)
  • rezsofiz
    #645
    Nagyon izmos lett
  • Punkerwork
    #644
    mi?
  • Adrian Graves
    #643
    Én már előre Vindut sajnálom, elvégre még az őskorban rá lett írva a Star Wars történet, és Skywalker csak egy mellékszál volt, aztán valamilyen oknál fogva mégis ez a mellékszál lett -természetesen átírva- a történet középpontjában. Ha nem így lett volna, akkor Vindu mestert nem ölik most meg.
  • Johnyy
    #642
    EZ a trailer! sokal nagyobb izgalomokozos lett ;)
  • MagyaR
    #641
    Szntem még az első rész volt az amelyik így a leg tipikusabb amerikai film volt :D.

    Minden összejön. Maul gyereket kinyírják. Az öregebb mester meghal, a fiatal életben marad. Meg így minden összejön : D
  • MagyaR
    #640
    Már amúgy az első 8 percet levetítették ilyen nyomorék cégvezetőknek.
  • flashX
    #639
    Nem írja a starwars.hu, csak azt, hogy elmenekül, meg hogy elfogják.
  • Blasta
    #638
    Senki?