3766
  • Efreet
    #1
    ...aminek semmi köze a leendö episode 3hoz, csak egy fanscript, amit egy John L Flynn nevü fickó írt.
    http://www.fanfix.com/stories/rise/gods.txt
  • Coine
    #2
    Jaja, ez nekem is +van, ezt nem Lukács srác írta.
    Amúgy vannak benne izgi dolgok :)
    Amúgy miért a rise könyvtárban van amikor twilight (remélem jól írtam, alkonyt jelent) a címe ? :D
  • Efreet
    #3
    mert a 'rise of the empire' - a birodalom felemelkedése idöszakból van a történet.
  • Coine
    #4
    ahamm, mostmá' vágom.
    hiába...1 fanatikus... :D
  • Efreet
    #5
    nem, csak olvastam az oldalt, ahonnan ez a link nyílt :o)
  • Coine
    #6
    a kis szemfüles
  • mir
    #7
    Megtaláltam a neten a 3. rész forgatókönyvét, ma végigolvastam, és szerintem ez igazi. túl profi ahoz, hogy csak valakinek a játéka legyen.
    de ha eseteg mégis az, akkor meg valakinek sok ideje volt...
    de nekem nagyon tetszett.
    ITT A FORGATÓKÖNYV
    ha valakit érdkel, akkor itt a lényeg is:
    Palpatin, a köztásrsasá elnöke Darth Sidius.
    Anakin Kenobival harcol, mert meg akart szerezni 1 kristályt, amit jodáék digtak el, mert tú erős volt, és obi ezt nem engedte, majd 1 szakadékba zuhan, obi meg elmeg, asszi meghalt.
    anakint Darth Tyrannus(alias Dooku) megmenti,(elvesztette 1ik karját, mindkét lábát, meg tropárament a tüdeje, meg még 1-2 belső szerve) és Sidius parancsára megcsinálja neki a géptestet, majd immár Vaderként megöli Tyrannost, és ő lesz a sith tanítvány.
    Padmé aszi, obi megölte anakint, ezért el akar menni valahová, de a hajó kapitányát(a halyó a millenium falcon, csak még nem az a neve ilyenkor, hanem callipso) a vukik bolygójára viszi, ahová palpatin a klónsereget összegyűjtötte 1 galaktikus támadáshoz.(mert senki sem tudja róla, hogy ő sidius)
    boba fett meg akarja ölni Windu mestert(mert megölte az "apját")
    yoda megmondja obinak, hogy anakin nem halt meg, csak a sötét oldalra állt.
    jar jar meghal
    eljátsszák joda halálát is, aki windu tanácsára visszamegy a dagoba rendszerbe, nehogy kihaljon az utsó jedi is a nagy csatában. palpatin asszi, jodát megölték.
    a csatában a vukik a jedik mellé állank, de így is legyőzik őket a klónok. windu is meghal(boba fett megöli) meg minden jedi is, csak obi, padmé(aki terhes, de csak obi tudja) a két droid, csubaka, és han solo menekül el(a később fontos személyiségek közül)
    palpatin-t elnök helyett uralkodóvá választják.
    elhiteti mindenkivel, hogy a jedik lázadtak fel, és ők fogtak össze a sötétoldallal, és ekkor az elszakadáspártiak(akiket eddig mindenki rosznak hitt) átmennek felkelőkbe, és megmentik a callipsot.
    a felkelés vezetője neveli fel leiát, lookot pedig a tatooinra viszuik, remélem innen ismerős...
  • mir
    #8
    bazzeg
    mi a faszért vagyok én a 7., amikor én nyitottam?
    muszály itt mindenkinekilyan nagyongyorsnak lenni?
    és ez télleg nem igazi?
  • Efreet
    #9
    hogy lenne igazi? egyrészt Lucas általában forgatás alatt írja a forgatókönyvet... másrészt túlságosan sablonokra épül.
  • Hangianix
    #10
    Hehe, ha topicot nyitsz, ird meg elore a szoveget es copy-paste. :D
  • Coine
    #11
    Han Solo, h. a picskuba jelenik meg ? Ezexerint az EP4-ben már több, mint 40 múlt ???
  • mir
    #12
    ebben megjelenik, mint 12éves gyerek. akkor EP4ben olyan 32 éves lehet.
    az EP3mat nem lucas fogja csinálni.
  • Sephi
    #13
    Han solo megjelenik vazz... erosen ketlem :)

    Es hogy hogy nem Lucas csianaja?
  • Waterhorse
    #14
    Szóval az EP3-ban ismerni fogja Csuvi és Han Kenobit, de a 4-ben már nem is emléxenek egymásra, tök idegenek?
    Hmm....
  • KeKKSZike
    #15
    Szeritnem a II. is szörnyű volt, szóval nem nagyon várom a harmadik részt! :)
  • Efreet
    #16
    az I. után a másodiktól mit vártál?
  • mir
    #17
    1 hajón menekülnek != megismerik 1mást 20 év múlva. most még han csak 1 a legénységből.
    nem vagyok benne biztos, de mintha valamelyik nyilatkozatában ezt hallottam volna.(hogy az EP3mat nem ő rendezi)
  • Coine
    #20
    ők azok 2en akik benne vannak végig a sorozatban és (el kell ismerni) kulcsszereplők.
  • Coine
    #21
    "HÜJE" :D
  • Punker
    #22
    te beteg vagy :D
  • KeKKSZike
    #23
    az elsőt nem láttam... :D
  • TheZsenyka
    #24
    Asszem télleg megjelenik a vuki meg a csempész csak itt még más a nevük:

    Han Tolo a helyi sírásó egylet kirendelt munkatársa
    Csehbakka meg még nem tanult meg magyarul
  • Aquli
    #26
    Ez jo bazz csk nehogy valami full-fan bejojjon es elolvassa mert irtas lesz broaf :D
  • CSOCSO
    #27
    nem rosz
  • CSOCSO
    #28
    hurrááá
  • Sephi
    #29
    jaj ember...
  • Sephi
    #30
    Mondjuk nekem mar elvbol nem teccene ha nem lenne benne a ket robot... Igaz a 7 8 9 ben marha nagy szerepuk nincsen...
  • Sephi
    #31
    Na megvan a vegleges cime a harmadik resznek :

    Star Wars Episode III : The Revenge Of The Sith

    STAR WARS III
  • Bucser
    #32
    Még bőven mielőtt megkezdődött volna az 1-2-3 forgatása már akkor világos volt hogy 3CPO és R2-D2 Vödör tulajdona volt... Méghozzá az Erőpróba című Star Wars regényben...
  • Pupcika
    #33
    még csak most olvasom ezt a topicot de ez a szöveg nagyon mega LOL :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • Punkerwork
    #34
    lassan itt a szeptember :) és a május sincs már messze
  • Bandew
    #35
    Sztem lassan át kéne nevezni a topikot Star Wars Episode III: The Revenge Of The Sith-re.
  • Punker
    #36
    megtörtént
  • Mhosah Myth
    #37
    Most azt mondja meg nekem valaki, hogy Lucas rendezi-e a filmet vagy valami alkoholista? Csak mert én máshol hallottam már ezt, hogy nem ő rendezi... Valaki tudna belinkelni oldalt ahonnan le lehet szedni trailert?
  • Punker
    #38
    nincs még trailer, amúgy megstarwars.hu itt van 1 rakás info
  • Punker
    #39
    kezd Vader-esedni a kölyök:

  • Punker
    #40
  • Johnyy
    #41
    SZeva! Broaf: Az a szöveg nagyon zsír tök poén és full igaz, nah én is szétröhögtem a belem de talán nevezhetm magam full fannak csak most nem tulll informálódtam a last időben,,,

    Asszem ez a rész lesssz a kedvencem,, a shitek Latarolják a köztársaságot, ja remélem részletesen mutatják majd hogy rakják össze a vödörT!!!! DDDDDD
  • Johnyy
    #42
    Sirály a szerkója,, Na mitől lecc csúcsfelye? Ahh a vödörtől bizti....
  • Punkerwork
    #43
    Bail Organa (elméletileg)