3766
  • Panzermeyer
    #517
    Jeeeee jobb oldal tényleg rulez! :)
    Húúúú de sokat öregedtek :(
  • Sephi
    #516
    Esku ez az egyik legjobb kep amit valaha lattam a SW-rol :D

    MINDENKI AKI SZAMIT

    Vegulis szerintem a jobb oldalon talahato szemelyek lattan mondhatom azt hogy erosen dobant a szivem :D
  • Solid Snake GH
    #515
    Király.
  • Aspyrin
    #514
    SPOILER
  • Punker
    #513
  • Morpheus
    #512
    Nem hiszem. Nem olyan a mentalitása.:)
  • Serpa
    #511
    vagy meghajol vki előtt ?!
    :)
  • Morpheus
    #510
    OK. Akkor bocsi.:)

    Azért erre a kpre kiváncsi vagyok. Vajom miért térdel? Vagy egy harc miatt kertült "térdre"?

  • Serpa
    #509
    punker onnan linkelt.
  • Morpheus
    #508
    Sziasztok!

    Egy pár kép, hátha nem volt még.

    Forrás: Hardwired

    Grath egy titokzatos linkkel lepett meg reggel, amely egy még titokzatosabb Darth Vader idézetet tartalmaz az idei utolsó Star Wars mozifilmből. Az oldal tulajdonosa kétségkívül jó kapcsolatokkal rendelkezhet, mert jónéhány, többé-kevésbé szpojleres képet szerzett meg a Star Wars: Revenge of the Sith-ből. Íme egy sztárfotó Yodáról, a többi kép erre található:

    http://www.idontfear.com/

    Jó csemegézést.

    Morpheus
  • Johnyy
    #507
    az a hed!!
  • Punker
    #506
  • Punker
    #505
    szegény Padme :((((
  • Bandew
    #504
  • Punkerwork
    #503
  • Johnyy
    #502
    nekem könyvben nincs meg :((( de én most a trilógiát nézem meg ujra soxor!!
  • Punkerwork
    #501
    én elkezdtem újra olvasni az EP II.-őt :)
  • Johnyy
    #500
    Iszony be vok zsongva már a május miatt pedig még nem most lessz!!!!
    belegondolog hogy most éppen 2 jelenet közt isszzák a kávét :DDDD
  • rezsofiz
    #499
  • Aspyrin
    #498
    "levannak tartóztatva"
  • Johnyy
    #497
    SZegény Anakin!!!
  • Solid Snake GH
    #496
    Szegény kereskedelmi droidok....
  • Punkerwork
    #495
    mindenkinek kell 1 hobbi :)
  • Punkerwork
    #494
  • Johnyy
    #493
    a star warsz figuráknak! pláne a sitheknek meg a sötét jediknek vannak ien "heppjeik" pl kézlevágósdi....
  • Punker
    #492
    persze a levágott kéz/kezek is ilyen "apró" utalások :)
  • Solid Snake GH
    #491
    Amúgy sztem direkt azért koppintottak bizonyos részeket az eredeti trilógiából, hogy egyértelművé tegyék: ez a III. rész lesz az összekötő kapocs.
  • Johnyy
    #490
    éppen ez a lényeg hogy szinte ugyanaz történik majd eben a részben mint a jedi viszatérben csak pont az ellenkezője lesz a végkifelylet!!
  • Solid Snake GH
    #489
    Egyértelmű "A Jedi visszatér" koppintás. Ugyanaz a felállás (két harcos, egy ülő személy), ugyanaz a környezet (űrhajó), bár kissé eltérő finish.
    2-es képen meg uralkodik a FEJETLENSÉG érzése (Dooku számára is, s a mögöttük lévő űrhajócsata zegzugának is :D).
  • Punker
    #488
    le van "láncolva"
  • Johnyy
    #487
    én először nem is figyeltemhogy rab, ugyanúgy ül ott mint a jedi viszatérben!!
  • rezsofiz
    #486
    finomka.
  • Prof William
    #485
    Hát most nem lelövöd a legnagyobb poént? :))

    Én meg már azt hittem hogy néhány karaterugással leszereli Anakint.

    Amúgy figyeljétek, Palpatine rabként is mint valami császár ül azon a széken.

    Az annak a Vader vs Luke jelenetnek lehet a utánérzése, csak itt más véggel.
  • Aspyrin
    #484
    érdemes volt benéznem ide
  • Punkerwork
    #483
    SPOILER



    a feje is fog
  • Johnyy
    #482
    de én úgy látom hogy mind a 2 keze hiányzik!!!
  • Prof William
    #481
    Én úgy látom Doku gróf igen keze-leltlen lett! WÁHÁHÁHÁHÁHHÖRGNYUHÁHÁHÁ!
  • Punkerwork
    #480
    Az IESB egyelőre meg nem erősített információi szerint Kevin Smith és Mark Hamill is közreműködik majd a 2006 őszére tervezett Star Wars televíziós sorozat pilot, azaz bevezető epizódjának elkészítésében. A közismerten Star Wars-rajongó Smith, aki egyébként Star Wars-reklámot is készített már a Lucasfilm felkérésére, a pletykák szerint a legesélyesebb jelölt a sorozat rendezői székébe, de forgatókönyvírói képességeit is kamatoztathatná. Hamill állítólag Luke szerepében tűnne fel olykor-olykor, annak ellenére, hogy a sorozat többnyire új karaktereket mutatna be.

    Ha ez igaz, a sorozat valószínűleg a mozifilmek után játszódik majd. Egyelőre azonban vegyétek mindezt csak pletykának.
  • Punkerwork
    #479
    pár új kép:





  • Bucser
    #478
    Hát akkor Yodától még messzebb volt és akkor Yoda bátyó lazán gyógyítgathatta volna magát... Na jó csak kötök:) az ugrabugra nem tetszett és kész.. én síma erőpárbajra számítottam és nem kardpárbajra az engem kiábrándított...