3766
  • rezsofiz
    #799
    Jah, nyitottam is nékie egy topigt itten.
  • rezsofiz
    #798
    :DDDDDDDDD:SDDddddddddddddd
  • Christian
    #797
  • Blasta
    #796
    Sztem hagyjuk.
    (és cseréld le a logód)
  • flashX
    #795
    :)
  • Mayday
    #794
    Oksi, koszi.
    (Regelve vagyok ott. :) )
  • flashX
    #793
    Starwars.hu-n fennt van. Reggelni kell.
  • Mayday
    #792
    Sziasztok,
    Egy olyan kerdesem lenne, hogy ehhez az uj trelerhez tudtok valahol egy .avi-s linket, vagy csak ez a QuickTime-os .mov van "forgalomban"?
  • Christian
    #791
    mer?
  • Bucser
    #790
    hehhe ez enyhén fájt...
  • Blasta
    #789
    Én még nem tudtam eldönteni
  • Punkerwork
    #788
    te tényleg ennyire hülye vagy?
  • Christian
    #787
    Hát de pl az első részben Obi van még fiatal, másodikban már sokkal öregebb(sztem más színész is játsza). Őhelyettük is belehetne tenni egy öregebbet, mintha megöregedtek volna. Nem?
  • Blasta
    #786
    Azért nem Lucas írta, MERT NEM LUCAS ÍRTA!!!!!!!!!!!

    (Úristen)
  • Punkerwork
    #785
    azért mert a történet szerint kb 5 évvel a Császár halála után játszódik viszont a színészek már 23 évet öregedtek :)
  • Christian
    #784
    miért nem filmesítik meg? Miért nem Lucas írta?
  • bigapó
    #783
    EZT mindenkinek látnia kell!
    Ha már korábban belinkelte valaki, akkor sorry. Csak az a baj vele, hogy Xbox-ra és PS2-re jelenik meg, elvileg május 5.-én, ami érdekes lesz, mert kb. olyan lesz, mint annak idején az Enter the Matrix, vagyis sok dologról lebbenti fel a fátylat, a mozikba pedig ugye csak 19-én vagy mikor jön a film. Na, mindegy, majd meglátjuk, remélem PC-n is mielőbb tesztelhetjük:))
  • franco
    #782
    a droid beszarás!!!!!
  • Shaman
    #781
    Starwars III trailer az 50-es évekből!:-p

    (humorosból)
  • bigapó
    #780
    jah vágom a témát. Mondjuk érdekes, mert Én láttam egy oldalt ahol kb 1200 volt az ára. Gondolom valami regisztrációval vagy ilyesmivel lehet rendelni, mert gyanúsan olcsó.
  • franco
    #779
    nem csak nem emlékeztem az árára ezért megnéztem a könyv hátulján, de csak ez volt már rajta. de kb be tudod tájolni mostmár
  • bigapó
    #778
    Én is, ezért csodálkozom:)
  • Johnyy
    #777
    Yh , megnéztem ujra ezt a trailert! namost telyesen érezhető anakinban a yó csak yön a tanács hogy nemlehecc jedi master, meg veszéyes feladatokat kap, meg eltaszítyák, és ekkor yön az uralkodó hogy , szükségem van rád fiam, hatalmas erők birtokában lehetsz! szal ez a kudarc nagyban a tanács hibáya is! Mert ugye mindíg ani a jó és rosz között inboygott, mivel kiválaszott, egyensúy az erőben meg ienek, szoval mindegyik megvolt benne csak az egyik elhatalmasodott rayta mivel csak az uralkodóban találta meg a nemtudommit!!! a végefelé Luknak könyű volt mert obivan Yoda az örök light side, solo a vuki, meg mindenki a yó oldalon tartotta! de anakinak nem volt szinte választása
  • Johnyy
    #776
    én a librin magyar hufban szoktam....
  • bigapó
    #775
    azt akarod mondani, hogy angol fonttal fizettél a Libri-be??? :DDD
  • franco
    #774
    hátömm...7£ angol ugyanis

    de érdemes elmenni, viszonylag sok SW könyv van az emeleten
  • bigapó
    #773
    akkor a Libri a nyerő bót. Mennyit vesztegettek érte?
  • Punker
    #772
    igen Zahn Thrawn-os 3 könyvét ismerte el a LucasFilm a hivatalos folytatásnak.
  • franco
    #771
    Astoria
  • franco
    #770
    nemrég vettem darth maulosat a libriben az astiriánál
  • Blasta
    #769
    Aha, gondoltam, hogy Zahn.
    Az ő műve a Thrawn admirális sztori is nem?
    Vagy most ugyan arról beszélek amiről Te? :-)
  • bigapó
    #768
    oks, majd körülnézek akkor:)
    Ha közben rálelsz valami címre és pesti, akkor szólj és elintézzük:)
  • Punker
    #767
    több mint 10 éve jöttek ki, ha a IX-et látod valahol akkor szólj mert az nekem is kéne, de a fanatikusok a könyv súlya aranyban áron adják :(
  • bigapó
    #766
    Ezeket a könyveket sok helyen fel lehet lelni? Engem ezek ill. a Darth Maul-os könyv érdekelnének. antikvárium vagy van még könyvesboltban is?
  • Punker
    #765
    Tomothy Zahn írta a VII-VIII-IX-et.
  • Blasta
    #764
    de azt nem Lucas írta nem?
  • Punker
    #763
    van, de eddig úgy tűnik nem filmesítik meg.
  • Christian
    #762
    izé...lesz 7.rész?
  • Bucser
    #761
    Én azt hittem, hogy a Palpatine csaholó kutyája címet veszik el tőle és Palpatine ölebe lép a helyére:D
  • Blasta
    #760
    Dehogyneeeeem :-)