3766
  • Serpa
    #597
    te vágod ?
  • Punkerwork
    #596
    még 100 nap lehet vágni a centit :)
  • Rohamoszti
    #595
    Már olvasható szintén magyar nyelven a spoiler folytatása :D

    Star Wars Galaxis
  • Aspyrin
    #594
    linkeljé vazze, lusta vagyok
  • Solid Snake GH
    #593
    főleg ha ezt PONTOS J-vel teszi.
  • Rohamoszti
    #592
    A legújabb spoiler már elolvasható a galaxison :) (bocs a sok reklámért :D)
  • Johnyy
    #591
    obivan látja hogy egykori tanítványa egy sötét merter előt hajt felyet!
  • Punkerwork
    #590
  • Rohamoszti
    #589
    Újabb kép szivárgott ki és már meg is tekinthető a galaxis.starwars.hu-n! :) Lessétek :D
  • Punker
    #588
    "A starwars.com közzétette a Star Wars: III. Epizód nemzetközi bemutatóinak dátumát. Ahogy reméltük, az Egyesült Államokhoz és a világ legtöbb országához hasonlóan Magyarországon is 2005. május 19-én, csütörtökön lesz a premier. Mint a közzétett listából kiderül, a környező országokban is erre a napra esik a bemutató, egyedül Romániában kell egy nappal többet várniuk a rajongóknak. Ellenben a francia nyelvterületen (Franciaországban, Belgiumban és Svájc francia nyelvű tartományaiban) élők kiváltságos helyzetben lesznek; hozzájuk már május 18-án megérkezik A Sith-ek bosszúja.
    A filmet legutoljára (július 9-én) Japánban mutatják be, ahol július a Star Wars-filmek bemutatójának megszokott időpontja."
  • Punker
    #587
    volt már párszor róla szó :)
  • vargam
    #586
    Bemutatták a film első 8percét azt mondták ez is lenyügöző. (ha ezt már valaki irta akkor sorry)
  • Rohamoszti
    #585
    A legújabb kémjelentés és KÉP már megtekinthető a galaxis.starwars.hu-n magyar nyelven.
  • Serpa
    #584
    még jó, hogy gyorsan kapcsoltam ...
  • Punkerwork
    #583
  • Punkerwork
    #582
    a köv trailer pedig március 11-én jön ki az USA-ban (csak)
  • Punkerwork
    #581
    a bevezető szöveg:

    "Háború tombol. A Köztársaságot
    a könyörtelen Sith nagyúr, Dooku gróf
    támadásai morzsolják szét.
    Mindkét oldalon hősök küzdenek.
    A Gonosz mindenütt jelen van.

    Az ördögi droidvezér, Grievous tábornok,
    egy meglepetésszerű hadmozdulattal
    betört egészen a Köztársaság fővárosáig,
    és elrabolta a Galaktikus Szenátus vezetőjét,
    Palpatine kancellárt.

    Miközben a Szeparatisták droidserege
    értékes túszukkal a kezükben megpróbál
    elszökni az ostrom alatt álló fővárosból,
    két Jedi-lovag kétségbeesett kísérletet tesz
    a foglyul ejtett Kancellár kiszabadítására....."


    és az összes (angolul)
  • Rohamoszti
    #580
    Solo nem fog szerepelni, viszont Qui-Gon visszatér szellemalakban ami boldogság mert az ő karaktere mentette meg az I. részt :P (megtudjuk miért nem tűnt el amikor meghalt! :D)
  • Punkerwork
    #579
    Star Wars: Republic Commando demo kint van!!!
  • Sephi
    #578
    Pontosan... legalabb emlitest tennenek rola...
  • Punker
    #577
    Solo még gyerek lenne az új részben szal......
  • Seth
    #576
    Gondolom még Solo is gyerek nem????
  • Johnyy
    #575
    meg egy pár wuki!!! akkor már solo is!! érdekes ford itt lesz örgebbm int az előzőben....
  • Sephi
    #574
    Gyerekek arrol volt hogy hogy a fiatal Han is megjelenik a harmadik reszben... ez igaz?

    Csubi benne lesz az tuti...
  • Punkerwork
    #573
    starwars.hu-n nézzétek a híreket! :)
  • bigapó
    #572
    a fely az fej. Csak azért szólok, mert gondolom most gyakorlod a magyart. Honnan is szoktál irogatni?
  • Bucser
    #571
    Ahogy a Trailerből láttam mintha Sidious is Kardot fogna??? Jól láttam???
  • Johnyy
    #570
    ez a lényeg hogy a jó jedierők a védekezésre öszpontosítanak, nem látványosak de erősek, és ezek közé tartozik a fénykardpárbaj,, és abban a helyzetben megkövetelte a szitu, de majd most májusban egy igazi legyőzhetetlen sötét urat láthatunk



    Imádom Dart Vadert!!!!!!!!!!!!!


    REmélem végre utolsó résznek nevezetten hatalmas harsokat , azaz látványos és hoszú harcokat és sötét erőhasználatokat fogunk látni!!!!
  • Bucser
    #569
    Én nem vagyok SW rajongó, csak szeretem az eredeti triológiát.. és a Darth Maul vs Quai Gon Jinn összecsapás nekem is tetszett.. (nem az Obi-wanos mert az röhejes volt...) Meg akkor is.. én úgy tudtam és úgy gondoltam, hogy Yoda erőmester és nem fog lealacsonyodni holmi szablyahadonászáshoz...
  • Johnyy
    #568
    SZtem aki igazi SW rajongó az az EP 1. 3 részét is imádja! tudom hogy és nekem is a 77 es trilogia az ász dart véder rulz, de ez a msotnai is star wars és az a történet!!! szla egyébkjént nekem az 1 rész nem jött be mert ráerőltettem magamra hogy mewgszeressem és mmost így a többivel együt mint kiegészítő elem szeretem!!

    Aszem ezt már beszéltük de az eddige legjobb fénykard viadal az a dart maul vs obivan volt!!! és a 2. is jó volt, legalábbis moziba nagyon élveztem, de az a fiatal joda felye volt röhely!!!

    a patogóa harc meg azt tükrözte hogy most nem top mi Jodának a faja de az a fely meg maga a karakter egy gyenge lény gyámoltalan mozgás stb.- de ez erő által hogy tud harcolni.....
  • Bucser
    #567
    Arról az első fele után majdnem kimentem a moziból:D a csatajelenet tetszett:D Azért maradtam, de Yoda mesteren szarrá röhögtem magam:D Az a spok pörgés forgás meg pattogás a gumibogyószörpként:D LOL volt nagyon:)
  • Rohamoszti
    #566
    És az Ep2-vel mi a helyzet? Az már tetszett?
  • Bucser
    #565
    Mondjuk mert utálom az Ep1-et???
  • Johnyy
    #564
    ez kanyarban nem az!!! hogy keverheted össze? :)))
  • Punkerwork
    #563
    nem, az a Jedi templomban volt, ez meg Palpatine irodája.
  • Bucser
    #562
    Ez nem ugyanaz a szoba ahol a Jedi tanács vitatta meg Anakin ügyét az első részben??
  • Punkerwork
    #561
    szép nagy borító
  • Punkerwork
    #560
  • Punker
    #559
    a könyv borítója:
  • Punkerwork
    #558
    2007-2008 volt a hírekben.