3766
  • Punker
    #477
    nem volt közel hozzájuk
  • Bucser
    #476
    Furcsa, hogy Vader nem nagyon talált rá se Luke-ra sem Obi-Wan-ra pedig ők gyakorlás közben aktívan hazsnálták az erőt...
  • Punker
    #475
    900 éves volt de csak az erő miatt, rejtőzés közben valszeg nem nagyon használta.
  • Bucser
    #474
    Vagy a gumibogyószörp álltal.. (bocs nem bírtam kihagyni) Amit én nem értettem az az, hogy 25 év alatt mennyir megöregedett Yoda.. Az episode 5-ben már alig jár a 6-ban meghal a 2-ben meg pörög mint a villám még... Azért Yoda több száz éves volt nem??? Hogyhogy Ilyen gyorsan elvesztette a fittségét?
  • Serpa
    #473
    EPIII ban szereplő lények közül 1-2
  • Johnyy
    #472
    amúgy szerintem joda karaktere azt fejezi ki hogy egy ilyen kis csökevényes pöttöm lény is mekora bölcseségre meg erőre tehet szert az erő álltal!
  • Johnyy
    #471
    pluginkos is végül bele taroznka a körbe!
  • Bucser
    #470
    Vagy épp Rhino vagy renderman:D Smax meg a Maya belső rendere nem csinál ilyen szépet
  • Johnyy
    #469
    az ám,de részletes,, jóak!!! sztem smax vagy maya render
  • rezsofiz
    #468
    Szép big.
  • Punkerwork
    #467
    Januárban jön elméletileg a köv trailer, addig is:

  • Johnyy
    #466
    vagy csak simán szomorú lenne
  • Punkerwork
    #465
    C3-PO zárlatot kapna :)
  • HoTDoG
    #464
    Na és mivan a bugyi alatt?
  • Johnyy
    #463
    :)))
  • Seth
    #462
    ááá...ha Anakin ilyen csúnyán fog nézni akkor meglesz az a 18 is
  • Punkerwork
    #461
    13+ lesz a korhatár aszem
  • Prof William
    #460
    Úgy látszik nem hiába lessz 18 korhatáros a film.
  • Punkerwork
    #459
    látvány terv felszolgáló robotnak
  • Aspyrin
    #458
    fémpunci?
  • Punkerwork
    #457
  • Rohamoszti
    #456
    Felkerült a beszélgetés az oldalra azzal az emberrel aki ott volt az ep3 forgatásán, szal akár meg is nézhetitek ;)
  • Punker
    #455
    ott már az de a szenátust csak akkor oszlatja fel, még mondják is az elején hogy a köztársoság utolsó nyoma is eltünt
  • Bucser
    #454
    Nehogymár, hogy csak a New hope-ban oszlatja fela szenátust.. azt hittem Palpatine a New hope elején már rég Emperor...
  • Rohamoszti
    #453
    Trailer képek nagy felbontásban ;)
  • Sephi
    #452
    En olvastam valahol hogy 2008 utan ezek meg akarjak vasarolni a "idos" szineszek arcat... ezt hogy erted? Tehat el tudnal kepzelni egy Frank Sinatra filmet 2009-ben pl ahol Frank Sinatra jacca a foszerepet?

    Magyarul azt akarjak hogy vesznek egy embert es radigizak az arcara Frank arcat. Alitolag mar most is szivesen csinalnak de nem tudgyak megvenni a jogokat...

    Pedig ez nem is egy rosz otlet. Igy siman lehetne SW 7,8,9 :D
  • rezsofiz
    #451
  • Johnyy
    #450
    ha számgép animációval készül akkor áldásom rája!!!!!
  • Punkerwork
    #449
    "A brit SFX Magazine legújabb (2004 karácsonyi) számában szó esik a leendő Star Wars TV-sorozatról. A magazin értesülései szerint, a korábban hallottakkal ellentétben, a Lucasfilmnél nem élő szereplős, hanem számítógépes animációval készülő sorozatot terveznek, ami a III. és IV. Epizód közti 20 évben játszódna, és a Birodalom megszilárdulását, a lázadás elterjedését mutatná be.
    Hihetünk az újságnak? Természetesen. Egy ilyen projekt hosszú időre biztos munkát jelentene az ILM számára, más kérdés, hogy egy TV-produkció hoz-e olyan bevételeket, mint a mozifilmek vizuális effektudsainak gyártása.

    A mi tippünk: lesz élő szereplős és számítógép animációs sorozat is.
    Persze minden csak 2006 után."
  • Davidus
    #448
    tőlem jöhet;)
  • Punkerwork
    #447
    túl sok SW fan van nem állhatnak le teljesen :)
  • Johnyy
    #446
    sandítottam hogy lessz valami de asztam csak egy meggondolatlan kijelentés volt!
  • Punkerwork
    #445
    az még csak terv.
  • Johnyy
    #444
    mia???? filmsorozat??
  • Punkerwork
    #443
    lehet a filmsorozatban megcsinálják azt a hiányzó 20 évet ami a 3. és 4. rész között van :)
  • Johnyy
    #442
    kár!!! I cant wait!
  • Punkerwork
    #441
    az szerintem kimarad :) hiszen már ő vezeti a szenátust, a New Hope-ban pedig már feloszlatja :)
  • Johnyy
    #440
    Ja és már láttuk joda technikályát,, remélem most látni fogjuk mit tud sidius!!!
  • Johnyy
    #439
    az azért majd nagyon érdekel hogy hogy fog mien jelenettel folytatódni,, hogy sidius hogy szerzi meg és alakítja ki a birodalmi erőket!!!
  • Punkerwork
    #438
    gyenge lesz a kezdés: