3766
  • Johnyy
    #879
    vagy valami iyesmi... ;)))
  • Blasta
    #878
    Vader nem tudta, hogy Yoda nem halt meg.
  • Blasta
    #877
    "ez kapcsolja ösze a jedit az erővel, minél töb van belőlük anál töbmindent képes megtudni és töb minden erőrtüköt tud használlni minél több van beőlük a jedi,"

    :-)))))))))
  • flashX
    #876
    Han Solo rulz! ;)
  • Johnyy
    #875
    Nem baromság! oan nincs hogy ismeretlen apától van, "lehet hogy a midik nemzették"
  • Morpheus
    #874
    Abból is van minimum kétféle...:) Ez a rosszabbik verzió sajnos...
  • CSOCSO
    #873
    szvsz ugyan ezek a szinkronhangok a 4.5.6. bol is
  • Punker
    #872
    akkor nézd meg az első részt és olvasd el a könyvet, akkor mondják mikor vérmintát vesznek a kiskölöktől
  • Morpheus
    #871
    Jó reggelt! Nekem se tetszik a szinkron. A régi trilógiával rendben volt a szinkron,az nagyon tetszett, viszont az új részeket csak feliratosan lehet "élvezni". Szerintem. Mondjuk az eredeti dvd-ken nincs is szinkron. Hálisten...:)
  • bigapó
    #870
    Nekem nem a szöveggel van a gondom, hanem azzal az érzelem-mentesen kimondott szóval!! Hát hogy néz ez ki???? Hogy lehet valamit így elcseszni?? Vagy ez csak valami magánproduktum?
  • Kandurex
    #869
    Szerintem ez baromság, soha egy könyvben, történetben nem hallottam róla. Egyszerűen ismeretlen apától van.
  • Kandurex
    #868
    Szinkronosan nem is nézem meg.
  • rezsofiz
    #867
    Bezony. Ritka fos az eredetihez képest
  • CSOCSO
    #866
    hat meglestem.. hja.. fele elvezet.. bar szerintem nem is a szoveggel hanem a hangokkal vannak a bajok.. nah mindegy
  • CSOCSO
    #865
    miert te mit gondoltal oda??
    emelkedj!!!! vagy mi?
  • Johnyy
    #864
    IGEN!
  • Johnyy
    #863
    Anakinként nemtudom menyire tisztelte yodát de amikor eltorult teljesen gonosz let belőle tehát halotnah akarta tduni!
  • bigapó
    #862
    Yoda és Obi-wan (és az ikrek is) sikeresen elbújtak az univerzum különböző szegleteiben, ezért nem talált rájuk a Nagyúr. Persze az is lehet, hogy azt hitte meghaltak. ugye ikertestvérek Luke és Leia?
  • flashX
    #861
    Vader sose akarta Yoda-t kinyírni? Vagy nem is tudta, hogy él még?
  • Johnyy
    #860
    A midi-chlorianok a seytekben és a vérben lévő öszetevő ami nagyon kis életformák, lények, és ez kapcsolja ösze a jedit az erővel, minél töb van belőlük anál töbmindent képes megtudni és töb minden erőrtüköt tud használlni minél több van beőlük a jedi, sith vérében és ezek a sejtek képesek nemzeni is utódokat!! anakin anyja is mondja hogy véletlenül fogant, nem volt vele tisztában de ezek a kis lények nemzeték, és még anakin joda ereén is túltett.... persze ez csak lehetőség, anakin eredendően jó volt szak szerelmes és egy erősebb rendszert akart, és az előzetesekből kiderül hogy a 3. ban teljesen eltaszítja a tanács magától, nem kap mesteri címet, meg kisértésbe ejtő feladatot kap..... és Sidius felismerte azt a hatalmas erőt és meg akarta adni Anakinak, és anakin tudta hogy mire képes, és kell ez neki és az aző utj, szoval ő az igazi gonosz...... ,, és a bemutatók alapján, anyira gyönyörű, sötét úr elme lesz remélehetőleg... méltó kel hogy legyen a DArth Véder Címre!!!
  • flashX
    #859
    Na igen, de nekem is ködös...
  • bigapó
    #858
    Ja és teszem hozzá, hogy szörnyen rosssszzzz....mármint a magyar szinkron. "Véder nagyúr...igen messter...kelj fel" LOLOLOLOL
  • HiPPoNaX
    #857
    Shmi azt mondja, nem volt apja (ha jol sejtem azt akarjak ebbol kihozni kesobb a jedik, h tulkepp a midi-chlorianoktol fogant meg, de kisse kodos nekem ez :))
  • flashX
    #856
    Épp ma néztük meg haverral az I.-et...
  • flashX
    #855
    Ki Anakin apja?
    [Felmerül benne az érzés, hogy csak ő ilyen hülye, hogy ilyet kérdezzen.]
  • Johnyy
    #854
    EGYrészt igen, egyetértek! de a régi trilógia egy oan embert mutatott be ako eltorzult gonosz hidegvérel öli az embereket telyesen fertőzött gonosz lélehel, de "ha Anakinak fia születik akor az az uralkodó számára fenyegetés" és már megfoglamazta valaki hogy nem forduk sayát vére ellen hanem ahogy a sithek, le akarja mészárolni kegyetlenségel az uralkodót hogy a fiából egy hatalams Sithet neveljen egy diktátort a birodalom fölöt hogy a sith lovagok és a sötét jedik uralkodjanak a galaxison!
    ugyan a végén megtette leszámolt az uralkodóval amikro végre belátta, nem tér át a jó oldalra mert ő már téleg gyöketes sötét úr azomban fejet hajtott a fia akarata előtt...... Eről szólt a régi trilógia
    Annak ideén a felujított változat készítésénél nyilatkozta Lucas, hogy " nem tudtuk hogyan csak azt hogy valami ojat akarunk alkotni amit még előttünk soha senki"

    És ez a mostani trilógia: A 2. részben téleg tú sok a nyalizás, már kellemetlen, csak szerintem ugy akarták a készítők hogy ez teljes érzelmi háteret meg kifejlett okot akartak adni a 3. részhez!!!!

    Így járhat valaki ha van egy heyzet egy tökéletes történeti alap és ha nem felel meg teljesen a történeti feelingnek a történet akkor kritikákat kap....... azonban érezhető hogy téleg a harmadik rész fogja beigazolni a hogy miért "veszik" wl teljesen anakin, még ezzel a részel ha úgy megcsinálják akor a trilogia hatalmas szonvonalat nyerhet! de lehet hogy talán túl sokat várunk tőle, részemről egyértelmű hogy filmtörténelem legnagyobb műve lesz a multjával együt mivel hatalmas egy világot adott a képzeletünknkek......

    Az is igaz! nagyon hiányolom a karakterek kidolgozottságát!!

    DArth Maul mindíg is nagyon érdekelt, és nemongy nekem hogy nem csinálhatnának 4 órás filmet akár.... és ép ezért imádom a gyűrűk urát
    mert a szálakat anyira elvarta hogy az már nagyonyó, meg is jutalmazták, szoval igazán kiizadhatnának egy 3 órát azért.......

    viszatérve a régi trilógia öszes szereplője anyira kidolgozott meg kiforrott volt, hogy pl én töbek közt Darth Vader és az uralkodó után Solot birtam a legjobban! ...

  • bigapó
    #853
    már megvolt:))
  • Kandurex
    #852
    Pont azon variáltam, hogy alapvetően nem kifejezetten Vader -ről szóltak idáig a filmek. Ezek az Episode I - II - III részek álltak rá nagyon. Pedig örültem volna ha sztori jobban kitér más karakterekre (pl. Palpatine, Maul, Windu) is. Nem mondom Vader papa odabassz, de nem csak ő róla szól az univerzum.
  • Morpheus
    #851
    Sziasztok. Szoktam a topikot olvasni, de nem tudom volt-e. Ha igen, akkor bocsi.:)

    Nézze meg a Star Wars III. előzetesét magyarul az Indexen!
  • Sephi
    #850
    A Trilogia egy aparol szol? Lol? Milyen apa volt az elso ket episzodba?
  • bigapó
    #849
    Én-e? inkább ez a mitcsináljakasokpénzemmel k*cs*g, nem? :))
    azért, mert őt már nem hajtják az anyagiak, nem kellene sz*arni az egészbe. jó tudom, hogy lesz benne akció is azért, legalábbis az előzetes ezt igazolja,csak lehet, hogy közben behányok a sok nyálas részen...
  • Aspyrin
    #848
    beteg vagyolö
  • bigapó
    #847
    azért elég bunkó módon állt hozzá a témához Lucas. Ha így folytatja a rajongók becsmérlését, akkor John Lennon sorsára fog jutni... :))
  • Punkerwork
    #846
    kezdetektől tudtuk hogy erős lesz benne az érzelmi szál, csak itt más a happy end :)
  • bigapó
    #845
    Nem tudom ki olvasta a Napi Ász c. újságot (bulvár vagy nem az, nem tom), de eléggé érdekes cikk jelent meg a filmről. Azért beírom és várom a reakciókat:)

    Los Angeles - George Lucas, a Star Wars-sorozat megálmodója mintha előre magyarázkodna a hamarosan mozikba kerülő új epizód miatt. A Sith bosszúja című alkotás előtt a rendező kijelentette: az eddigiektől merőben szokatlan filmre számíthatnak a rajongók, Darth Vader és a sötét oldal kapcsolatát bemutató epizódban.
    - Sokan talán arra számítanak, hogy egy igazán akciódús film kerekedik a témából, amelyben Anakin Skywalker átáll a rosszak közé és legyilkol mindenkit, aki az útjába áll - mondta a rendező. - Úgy érzem, ennek a koncepciónak nem lett volna értelme, a filmkészítés nem erről szól.
    Lucas inkább a helyzet érzelmi oldaláról közelít a témához, és romantikus elemekkel telezsúfolva ábrázolta a drámát. Kérdés, hogy mit szólnak majd ehhez a Star Wars-rajongók, akik közül sokan már az előző két részt is fanyalogva fogadták. Nos, Lucas szerint teljesen mindegy hogyan vélekednek a filmről.
    - Hidegen hagy, hogyan fogadják az új epizódot a nézők, az én feladatom a film elkészítése és nem az, hogy megszerettessem az emberekkel - szögezte le Lucas. - Nem tudom befolyásolni mások véleményét, ezért nem is igazán érdekel, hogy fogadják az új részt. A sith bosszúja egy igazi könnyfakasztó alkotás, szerintem mindenki számára meglepetés lesz a végeredmény. A tőlem telhető legjobb filmet készítettem el, sikerült megvalósítani a munkálatok elején felállított koncepciót. Nekem megfelel a végeredmény, s hogy a kritikusok és a rajongók mit szólnak majd hozzá, az már nem az én dolgom. A trilógia valójában egy apáról szól, aki nem találja a helyét a világban, ezért szenved és végül lepaktál a gonosszal, majd egész életét azzal tölti, hogy megbánja a döntését, ezt pedig csak ilyen módszerrel lehet hitelesen bemutatni.

    A szerző és a forrás ismeretlen és csak remélni tudom, hogy kamu az egész. Nehogymá ezis ilyen nyálcsorgatós film legyen!!! ha ilyet akarok, akkor beülök a Bridget Jones-ra vagy mittomén.
  • Sephi
    #844
    [Elovasta de jaj anyukam miko' lesz ma' jaj]
  • Punkerwork
    #843
    ha itt warezoltok menni fognak a büntik!
  • Johnyy
    #842
    [navazz franc, elolvasta..][nem,biryaki,]
  • Blasta
    #841
    [NEMOLVASSA EL]
  • Punkerwork
    #840
    SPOILER







    "A filmet az elejétől kezdték vetíteni, tehát annak rendje s módja szerint feltűnt a 20th Century Fox és a Lucasfilm logója, a "Réges-rég..." felirat, majd a nyitószöveg következett. A folytatásban a kamera lefelé svenkel a csillagmezőn, majd egy csillagromboló látható felülnézetből. Minden csendesnek tűnik. Aztán két Jedi-vadászgép repül be a képbe, s a kamera a nyomukba ered. Ahogy a vadászok elhúznak a csillagromboló mellett, feltárul, hogy Coruscant felett járunk, ahol ádáz csata dúl. A kamera lenyűgözően hosszan kíséri a vadászgépeket; még egyetlen Star Wars-filmben sem láttunk hasonlót.
    Lézerek cikáznak, lángfelhők lobbannak mindenfelé a pusztító csatában. Kiderül, hogy a sárga vadászgépben Anakin és R2, a vörösben Obi-Wan és R4 foglal helyet. "Keselyű droidok" támadják őket a rakétáikkal, Obi-Wan gépén pedig "buzz droidok" landolnak, és elkezdik darabjaira szedni a vadászt. Közben a zenében az Új reményből ismerős dallamok köszönnek vissza. Anakin elejt egy klasszikus Han Solós bemondást - "Kezdődik a műsor!" - miközben megpróbálja megtisztítani mestere hajóját a droidoktól.
    Eljutnak Grievous zászlóshajójához, de Obi-Wan vadászgépe képtelen szabályosan landolni. "Rossz előérzetem van" - kommentálja a helyzetet a Jedi. A ShoWest közönségét lenyűgözte a jelenet, ahogy a vadászgépek berepülnek a csatahajó hangárjába és Obi-Wan kivetődik a gépből. A legnagyobb tetszést azonban Artu kiszállása okozta.
    A két Jedi aktiválja a fénykardját, és megtisztítják a hangárt a harci droidoktól. "Dooku gróf jelenlétét érzem..." mondja Obi-Wan. "Én csapdát érzek..." teszi hozzá Anakin. "Mi legyen hát?" kérdezi Obi-Wan, majd vigyorogva megadja a választ: "Csapjuk le a csapdát!"