3766
  • Serpa
    #557
    erről úgy emléxem már meséltél.
    tehát ~ 2-3 évet írtál.
  • Punkerwork
    #556
    igen HD-DVD-n, (vagy Blu-Ray-en) a régieket HD-TV szabványra újították fel (1280*1024) és utánna butították le DVD-re (712*576)
  • Serpa
    #555
    az sem elképzelhetelen, hogy kiadják mind a 6 részt egyben, az ep III után.
    hisz abból is pénz folyna be.
  • Punker
    #554
    tesco-ban volt kirakva a klasszikus trilogy, EPI-II-őt már csak elfekvő készleten találhatsz vagy esetleg 1-2 net-es DVD boltból tudsz rendelni.
  • Solid Snake GH
    #553
    Tesco vagy valami DVD bolt.
  • raziel.
    #552
    sziasztok

    sry hogy ideirom de azt akarom kérdezni hogy a Star Wars osszes részét dvd-be honnét lehetne leszedni?

    thx
  • flashX
    #551
    thx
  • bigapó
    #550
    Nos ez többnyire spoiler, de ha nagyon kíváncsi vagy akkor látogass el ide, és itt barangolva részletes leírásokat kapsz a 3. epizódról, ugyanis ebben a részben zajlik le ez is, annyi minden más mellett (már nagyon várom). Ezt persze csak saját felelősségre, mert úgy tudom, hogy elég részletes már a leírása a filmnek. Speciel Én még egy vesszőt sem néztem meg belőle:) nem akarom lelőni a galambot... vagy mit.
  • flashX
    #549
    komolyan izs érdekel
  • bigapó
    #548
    Akkor a kérdés költői?
  • flashX
    #547
    ezek izs jóak
  • Johnyy
    #546
    rózsaablak! már a trilogiában is iszonyjól nézett ki!!!!
  • Punkerwork
    #545
  • flashX
    #544
    egyébként hi
  • flashX
    #543
    hogy lesz anakinból dart vader!?
    [nagyon izgul, hogy milyen lesz csak erre tud gondolni]
  • flashX
    #542
    ilyenn dög lesz benne?
  • Johnyy
    #541
    kiváncsi leszek mi lesz a technika ellene!!!

    Ja és el ne felejtsük,, lehet hogy ismeritek devan egy nagyon jó háttérképes oldal!
  • Johnyy
    #540
  • Alien
    #539
    Hmm, tényleg jó kép :D
  • Johnyy
    #538
    detto!! ! ! !
  • Johnyy
    #537
    jedi imitátor ;))))))))))))))))))))
  • Johnyy
    #536
    egy fárasztó jelenet után átugrottak a káváhordogató fiú fotótermébe, pikcsörnek ;))))
  • bigapó
    #535
    Talán be lehet tudni fiatal korának ezen hátránya(legalábbis gondolom), de az a bizonyos fénykard-párbaj a kedvencem abban a részben:)) Azt többször is megnézem, mikor odaérek:)
  • Rohamoszti
    #534
    Itt egy minden eddiginél faszább kép Griviről...



    Mára asszem befejeztem működésem :D
  • Rohamoszti
    #533
    Pedig az uralkodó legkedvesebb ünneplő ruháját agatta magára ezen alkalomból :D
  • Seth
    #532
    LOL..mint két farsangi jelmezes
  • Rohamoszti
    #531
    Muahaha
  • Seth
    #530
    Ezen jót röhögtem:

    Grievous tábornok adata:
    Height:1.904 meters (default configuration)

    Amúgy biztos kemény csávó lesz. Trófeaként viseli az övén a legyőzött jedik kardjait.Király lenne ha mondjuk 3-4 kardot forgatna egyszerre..
  • Johnyy
    #529
    EZ egyébként teljesen igaz! De Jó harcos és jó volt nézni a vásznon, azért ezt nem szabad elfelejteni!
  • Punkerwork
    #528
    Maul 1 senki szégyen a sötét oldalra, nincs meg benne semmi abból a nemességből ami megvan Vader-ben Palpatine-ban vagy Dooku-ban
  • Johnyy
    #527
    akkor lehet lesz egy ujabb kedvencem, mert Dart Vader és maul mellet ugy néz ki hogy ennek a főmellékgonosznak is egész jó a dizájnja!!

    És maul nem volt bohóc, hanem csak egyszerűen nem ismertük meg a személyét! mondjuk az biztos hogy amikor láttam a filmet nem voltam oda érte de ,, most mondjátok ha nem, az obi van és közööte folyó párbaj bolt az eddigi sztem legjobb fénykardviadal!!!
  • Johnyy
    #526
    Sorry! eből is látszik hogy sokat öregedtek,, vagy talán csak kevesbb a hajuk! , amúgy derengett azért :)
  • Punkerwork
    #525
    annál kicsit keményebb, Maul 1 bohóc volt hogy legyenek új rajongók pont mint Jar-Jar.
  • Rohamoszti
    #524
    Ő Grievous a 3. rész fő/mellékgonosza, kb annyi szerepe lesz mint Maul-nak az első részben...
  • Punkerwork
    #523
    nem ő lesz a mostani főenemy?
  • Sephi
    #522
    En a Lando melleti robot pofat nem tudom hova tenni.
  • bigapó
    #521
    Hi!

    Ez tényleg szomorú, hogy Bail Organa-t (Jimmy Smits-balról) és Qui-Gon Jin-t (Liam Neeson-jobbról) nem ismerted fel...

    itt a bizonyíték, + a többiek neve is akiket nem ismernél még fel
  • Johnyy
    #520
    jar-jar és do-ku fölött az a 2 csávó kicsoda,, nagy szégyen de nem simerem fel őket! egy kicsit azért gyanítom!!!,, kár hogy obi van már nem lehetett raja a képen!
  • Sephi
    #519
    Pontosan :D
  • Johnyy
    #518
    jó így ujra látni őket! :))))))))))))