3766
  • wizy
    #719
    huh hallod ez télleg rohattjo lesz:DDDDDD eddig nem voltam nagyon "ráizgulva" erre a 3. részre, de mostmár nagyon várom:DDD osztálytársamtól kölcsön is kérem az EPII-t ízelítőnek:D
  • Johnyy
    #718
    ep1 ep2.... ep4 ep5 ep6 nézés

    és várakozás:)
  • Punker
    #717
    nővérem véleménye "Ez állat lesz!" és elvitte az EPII. DVD-t
  • flashX
    #716
    Az ep. 2 tele van mindenféle szerelmi jelenetekkel. (Jó nyálas.)
    Meg ott van a tűzhely, van benne fa és lobog a tűz, de nem a fán!
    Szerintem az ep.2-ben a csaták, az új droidok, és azok a ??hangszónikus?? bombák jók, amiket Boba Fett apja dobál.
  • Johnyy
    #715
    erről beszélek! nem azt mondtam hogy ráfeylődik a páncél! félreértetél!!
    maul meg zabrak mivoltából "szarvas" igen! de ha már itt yárunk akkor
    lásd kotor 2 nem visel tetkót csak sith yelzésként használya!
  • Smuge
    #714
    Ez nemigy van. Dart Maul a zabrak nemzedékhez tartozik. A faj jellegzetessége hogy az arcot tetoválás boritja, és a szarvak. Anakin hiába lesz gonosz, ha nem is esne a lávába sose lenne olyan mint maul csak arca elhalt, ráncos lesz és vonásai ujjászületnek ahogy a Sitheknél lenni szokás. Lásd SW kotor 2 és SW Galaxies :)
  • Johnyy
    #713
    tudod az 1. részt arra a kis érzelgőségre kellett venni! érezz ne töprengj! fel kellet fedezni nagyáteni a fiatal kiválaszottat és egy telyesen titokzatos abszolut lightos yedi mestert kellett megalkozni
    és véleményem szerint maul jelemének hiányában is hatalmas karakter, és nemgyőzöm hangsújozni az eddig látott legjobb fénykardpárbajt.

    a második rész nekem nagyontetszett yoda patogásával csak az erő hatalmát a termeten és a fizikai erőn akarták hangsúyozni és nekem mindíg is nagyon nagyként és sirályként hatott!!!

    Az ep3 a csúcs, szoval ezeke után akármien lesz a film nekem a topp lesz...................
  • Bucser
    #712
    Akárhányszor nézem újra a trailert egyre jobban érdekel ez az Ep III. Az első részt végigröhögtem a másodikban a gumibogyós Yodan röhögtem jót, de talán az EP3 megmenti az új triológiát a szégyenteljes felsüléstől.. reméljük...
  • viso 007
    #711
    Én azt hittem eddig hogy Maul-on azok tetoválások, de lehet hogy rosszul tudtam.
  • Johnyy
    #710
    ASziszem van valami sith erőszerűség ami haéséra elárasztja a gyűlölet azembertvagy akármit és ha igazi sith lord akor egy könyörtelen ívöl ábrázata lesz lásd Uralkodó. Vagy DArth Maul is azt a vörös fekete kinézetét is atól kapta! meg ugye Már anakinon is látszik ahogy hatalmába keríti az erő sötét oldala
  • bigapó
    #709
    ?
  • Blasta
    #708
    Uhhh....
  • Serpa
    #707
    azok a hatalmas buborékok mik ?
  • bigapó
    #706
    Ismét megnéztem:)

    Az hogy lesz, hogy a Kancellár egyszer "simaképű", aztán meg a már jólismert "csúnyaképű"? Ha nagyon fellebenti a fátylat valami lényegesről, ami csak a filmben derül ki, akkor inkább nem várok választ. Hadd izguljak rajta:))
    Szal, Ő a gonosz mivolta miatt ilyen, de amolyan álcaként, hogy hatalmat ragadjon magához, felvette ezt az arcot? Ez is Sith-praktika? Mer gondolom nem gumimaszkot húzott? :))
  • bigapó
    #705
    De nem:))
  • Johnyy
    #704
    EGyetértek! Csak ugye remélem amikor a fimben megszületik Dart VAder akkor még a sötétnagyúr is szerepelni fog.
  • Johnyy
    #703
    DE a mátrixot is :)
  • bigapó
    #702
    Hi!

    Először is kirázott a hideg mikor megnéztem az előzetest. Ezt jó értelemben mondtam:)) Akárki akármit mond, ez a rész nagyon OTT lesz...
    Nekem tetszenek a szövegek is, nem tűnnek olyan elcsépeltnek, mint ahogy azt többen is kritizálták már a korábbi részekben (megjegyzem nekem ott sem tűntek fel)
    Rengeteg akció-rész vár ránk, hiszen egy háború kellős közepébe csöppenünk:)) Szóval nagyon látványos lesz, a pénz nem számított. Valószínűleg kenterbe veri a Gyűrűk Ura és a Mátrix trükkjeit is, mind mennyiségben, mind látványban (najó, a Mátrix-ot talán nem:)))
    Ami nagyon bejött: "Mostantól minden Jedi a Köztársaság ellensége"-mondja a Kancellár. Nagyon jóó:))
  • mikike
    #701
    én szép vagyok és jó
  • Punkerwork
    #700
    bele rakjunk téged? bár akkor korhatáros lenne a topic
  • mikike
    #699
    meg egy csúnya gonosz is kell bele
  • henry
    #698
    Mostmár tőlem is letölthető az előzetes 50mb-os változata!!!
    Bárki letölthetiinnen!!!
  • rezsofiz
    #697
    Anakinos legyen
  • Johnyy
    #696
    rEndi megpróbálkozok eggyel! de miek yelenett et szeretnétek és meik trailerből???
  • Johnyy
    #695
    DETTO!!! VAlami hatlamas stílust adtak neki remélem!
  • mikike
    #694
    ahol villognak a lézerek és összecsapnak a fénykardok
  • Aspyrin
    #693
    Eddig nem nagyon foglalkoztatott a kancellár, de a mostani rövidfilm után már kíváncsi vagyok, hogyan tud küzdeni..
  • Johnyy
    #692
    mienre gondolsz?
  • mikike
    #691
    fasza kis flashes banner lenne a legjobb
    már ha tud valaki ilyet
  • Johnyy
    #690
    lázadóóó??? soha! hogy nevezhetsz!!!??? DE menyire igaza van Sidiusnak!!??
  • Punkerwork
    #689
    érzed a veszted mi? lázadó söpredék
  • Johnyy
    #688
    wááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá yuyuyu! Punker ! ki ne töröld ezt! reakció a trailerree !!! halálos!!!
  • flashX
    #687
    Hatalmas!
    (Kéne egy jobb banner.)
  • Johnyy
    #686
    Az a bizonyos hideg engem 4 x is lekapott! hatalmas!!!!!!!!! :OOOOOOOOO
  • mikike
    #685
    leglolabb
    (ezt úgyis törlik)
  • Blasta
    #684
    Még lol-abb :-DDD
  • Blasta
    #683
    LOL :-DDD
  • MagyaR
    #682
    Nah sikerült letöltenem flashgateval nagy nehezen : D.

    Hát azér a hideg engem nem rázott ki.

    Az majd a moziban fog : :D ha nem veszek fel meleg ruhát
  • MagyaR
    #681
    Najó. Warezzal már minjá lejön, tehát, ezt már nem fogom kivárni : D.

    Most, az hogy nem lesz hozzá magyar felirat, az hidegen hagy egy trailernél : D
  • MagyaR
    #680
    Azé me 1 mega gyorsaságú netem van és már fél órája itt tölti.

    Már rég lekellett volna, hogy szedje