3766
  • Sephi
    #759
    Aber az nem lenni olyan officiel kerem alasan!
  • bigapó
    #758
    ez is igaz...
  • bigapó
    #757
    Spoiler!

    igen és tőle is elveszik majd ezt a bizonyos helyet:))
  • Szid
    #756
    Már alig várom a filmet.
  • Bucser
    #755
    Szerintem amikor kinyírja Dokuu-t akkor lesz belőle Vader.... (mert ugye egy Mester és egy Apprentice.) ÉS a Sithnél az nagyon működik, hogy könnyen át lehet venni a másik helyét csak meg kell ölnöd hozzá... és Ugye Dokuu volt Palpatine tanítványa Maul halála után.
  • Johnyy
    #754
    YAYA! sztemis már hamarabb LOrd Véder lesz a neve!!!
  • Blasta
    #753
    Attól mert nincs sisakban + robotcuccban még lehet sith lovag és lehet a neve DARTH VADER, egy SITH mester tanítványa!
  • bigapó
    #752
    Erre nagy a valószínűség, hiszen látható az előzetesben is, hogy Anakin-ként gyakja le a Jedi-ket, valamint a Köztársaság (Birodalom:)) ellenségeit. a vége mindenesetre izgalmas lesz, mert azt már tudjuk, hogy hogy folytatódik:)))
  • Kandurex
    #751
    Lord Vader valóban kemény, sith, de nem master, nyomába sem érhet Yoda -nak vagy az uralkodónak.

    Egyébként Vader nem annyira nyámnyila, egyedül a vére ellen nem fordul -t.
  • flashX
    #750
    Én rettegtem, hallottam a lélegzését és már becsuktam a szemem. :)
  • Aspyrin
    #749
    Hát az életkorából ítélve akkoriban még nem nagyon láthatta, mindenesetre nekem egy meghatározó élmény volt a moziban
  • Johnyy
    #748
    persze! Dart Véder! továbbra is a legyobb karaktar! mind közül
  • Blasta
    #747
    15-20 évvel ezelőtt mikor nézted, bezzeg összeszartad magad tőle :-)
  • Johnyy
    #746
    persze! tudyuk hogyva esik aztán a tudyukminek van egy oan sayátosága hogy valameyest lekorlátozza a funcióit!! de szerintem gépformában már nem oan kemény és harcias sötét úr mint anakin formában
  • Punker
    #745
    mert? Anakin az Obi elleni párbajban sérül meg, azért kell a ruha hogy életben tartsa.....
  • Johnyy
    #744
    ez a gáz!!!
  • Punker
    #743
    max az uccsó pár percben lesz szerintem.
  • Sephi
    #742
    Az utso par masodperc... amikor Vader all Palpatine mellet.... jaj anyukam :D

    Csak azt nem igazan ertem hogy vajon kb hany percig lesz Vader a muviban... remelem max egy orat!

    Veder Fan Club !!! Kaaaaaahhhhh puuuuuuuuhhhhh!!!

    :DDD
  • Kandurex
    #741
  • Punker
    #740
    itt vagyok, és ha nem hagyjátok abba nem csak takarítani fogok.....
  • Johnyy
    #739
    Semi probléma, téleg telyesen mind1, ennek örömére megyek dudyátok mit csinálni a tudyátokmivel ;)
  • bigapó
    #738
    Ja, az az értelmes uhh. Igen, végülis nyelvtanilag nem volt benne hiba:) De most már ne off-oljunk, fűzz hozzá inkább te is valami érdemlegeset. Elnézzük a helyesírási hibákat:)

    OFF: Johnyy-tól pedig ezúton szeretnék bocsánatot kérni, hogy próbáltam neki segítséget nyújtani a magyar-nyelv ingoványos talaján. Talán nem a megfelelő helyen és időben tettem.
    ON:
  • rezsofiz
    #737
    Semmi gond
  • Blasta
    #736
    Ok, sorry.
  • rezsofiz
    #735
    Lehet hogy egy picit rosszul hangzik, de egyébként nyelvtanilag nincs bennük hiba. De ez már offtopic szal leállhatna mindenki. Majd jön Punker azt takarit
  • Johnyy
    #734
    Apaiágról magyar vok! anyai ágról német! de mostanában töbet beszélek angoléul mint magyarul.....
  • Blasta
    #733
    Hozzám?
    Hát pl. Te a #708-ban.
  • bigapó
    #732
    És hozzád ki szólt?? Majd Ő megvédi magát, amennyiben ezt támadásnak vette, speciel Én nem annak szántam.
  • flashX
    #731
    Úgy tudom, mádzsár a gyerek! ;)
  • Monoton
    #730
    Hát megnéztem a legújabb trailert! (magyar felirat + minden)

    Szóval szerintem a film nagyon jó lesz!!!
    Az biztos hogy trükkökben mindent verni fog!!!
  • Blasta
    #729
    Háááát ha már itt tartunk:
    "Szóval nagyon látványos lesz, a pénz nem számított."

    ???????????

    Egy mondatban jövő és múltidő? Ráadásul értelme sincs túl sok.

    De ez a mondat is eléggé bicskanyitogató:
    " Valószínűleg kenterbe veri a Gyűrűk Ura és a Mátrix trükkjeit is"

    Miééért? És hogy lehet ezt lemérni????

    Sorry, csak gondoltam megmagyarázom ezt:
  • bigapó
    #728
    az "y"-t rendszeresen használod a "j" helyett, csak gondoltam szólok:)
    Van más helyesírási hiba is, de ha jól emlékszem nem tudsz jól magyarul, ugye? angol anyanyelvűre tippelek, már csak az y-n erős használata miatt is you=jú :))
  • Johnyy
    #727
    én nem mondtam! de ez így van! melleselg nagyon tetszik anakin dart wéder dizáyn előtt!!!!!
  • franco
    #726
    hol állítom az ellenkezőjét?
  • Johnyy
    #725
    a láva szétmarya a testét! de a láva nélkül is sötét lenne meg megerősödne, bevörösödne a vágás az ercán!
  • flashX
    #724
    Csak másokra tekintettel, mert én elolvastam a történetet, nekem nem kell.
  • franco
    #723
    !!!SPOILER!!!
  • flashX
    #722
    Esetleg !!!SPOILER!!! felirat?!
  • franco
    #721
    "Anakin hiába lesz gonosz, ha nem is esne a lávába sose lenne olyan mint maul csak arca elhalt, ráncos lesz és vonásai ujjászületnek ahogy a Sitheknél lenni szokás."

    lehet hogy én értem félre amit mondani akarsz, de nem azért torzul el anakina a trailerben látott módon mert lávába esik. miután beleesik már darth vader pácélban látható csak
  • franco
    #720
    Maul karaktere csak a filmben nincs eléggé kidolgozva. Mást ne mondjak itt figyel egy 400 oldalas könyv az éjjeliszekrényemen Darth Maul:The shadow hunter címmel...