S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#18818
annyi emnber van a kornyeken. Piros az ellenseg, sarga a barat vagy semleges

In a world without fences and walls - who needs windows and gates ?

#18817
bocsesz, nem ide akartam

#18816
kösz, azt hiszem elörõl kezdem, mert már a "kimentésen ott sugárzás" és különbenis még szinte az elején vagyok

#18815
multit sikerült vknek életre keltenie lanon hamachival?
ha igen írja le légyszi hogyan 😊
haverral próbálkozunk, de cd-key hibával kidob 😞
szedtünk le vm multi tool, de azzal sem jó 😞

help plííz<#idiota>

#18814
Vegyél lõszert a kereskedõktõl.

rage
#18813
Orvosi csomag injekciós tûvel ? Ezeket lehet venni is, ellenségeket átkutatva találni is - van mindenhol bõven.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#18812
koöszi, de egyeseket lövök, összesen nem volt meg talán 150 Ak töltényem

In a world without fences and walls - who needs windows and gates ?

#18811
nincs vodkám, kötszerek, meg kenyér van csak

ha már irok, a térkép jobb alsó sarkába mik azok a számok?

rage
#18810
Nincs nálad vodka ?

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#18809
Érdekes probléma, még senkivel sem történt ilyen!
Vajon mi lehet a megoldás?
<#fejvakaras>

#18808
srácok, segítsen valaki..sugárzást kaptam, és nem tudok mit csinálni, folyton meghalok..gondolom kezdhetem újra..hol találok vmi stuffot ami megvéd? még a legelején vagyok a game-nek, mikor vmi vasuti töltés alá kellett menni

scorpeeon
#18807
Nem az, a 9600XT csak sima dx9.0-s.

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#18806
Késeld le õket...

#18805
Lõszerellátás = egyes lövés.

Ha sorozatokat lõsz akkor nem lesz elég soha a lõszer.

#18804
A PDA plusz infók azok a lila háromszögek a térképen, ha ráviszed az egeret akkor kiderül hogy mi a történetük.

Van 7-8 PDA amik kivételesek azoknak a szövegét a diary-ban lehet majd elolvasni.

#18803
Na sikerült végre egy pseudo dog tail-t találnom, viszont a csávó nem fogadja el... ez bug? Vagy esetleg több darab kell?

\"...lámák kíméljenek.\"

BiG G
#18802
you're welcome 😊

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

BiG G
#18801
a játék fele után lesz, de inkább a vége fele (Red Forest, Pripyat környéke) Monolith-es emberkéktõl lehet majd elszedni

AK-t meg lerakhatod mert van jobb is nála, persze attól függ hol tartasz 😄

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

Blasta
#18800
Az új Catalyst megoldotta a fagyás problémámat (7.2-es)
(utólag is THX Csirek! 😉)

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

#18799
azegyik leiras pedig emliti, hogy a stalkerek pda-jaban talalhatunk plusz infokat.

Ti hogyan oldottatok meg a loszerellatast? Nekem alig van a gepkarabelyokba skulom, a pisztolyba es a shotgunba van eleg... Ecceruen csak ezekbe talalok a hullaknal, az AK- ba es viperbe alig alig..

In a world without fences and walls - who needs windows and gates ?

rage
#18798
Tettél-e fel bármilyen codec packot?
Ha igen, szedd le.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

rage
#18797
Most vajon melyik kérdés jön elõbb :
1., Mi az ajtó kódja
avagy
2., Hogy kell kimenni az elején az ajtón?

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

mila69en
#18796
elvileg a báros küldiknél már lehet!! fegyveraktárnál is van egy szép nagy csúzli elrejtve😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#18795
Rage-Nek .

Ok.
Ez is kiszürve mind a négy probát kprobáltam

Nem jött be

Még ki is kapcsoltam ugy sem

Következö Rage !!!

Thank's

Te vagy az eggyetlen itt aki probál segiteni !!!!! DDD
rage
#18794
Shep :

#18757

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#18793
Hát pár helyen lehet szerezni van olyen kuldetes amikor mesterloveszeket kell kinyirni azoknal van meg rejtet ladakban is van sniper stbb.....

MSI P35 platinum combo Core 2 duo E8400 FSB 1333 8mb cache MSI 8600GT 256mb OC Kingmax 2x1gb 1066Mhz ram

Shep
#18792
Mituán kikapcsoltam a psi gépet, hogy tudok visszamenni a felszínre, mert ahol jöttem ott a létra nem ér le és felugrani sem tudok rá.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

berlinboy6329
#18791
p*cs*!Kellett nekem elmenni a vegyvédelmi ruhás csávóval adatot gyûjteni!Elbaxtam 1 csomó töltényt(Na jó 1 tár maradt)a rohadék zombikatonákra.Most mi legyen?Rengetefen vannak nekem meg nuku töltény. 😞

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

DJ Skyline
#18790
a labor az ennyire fosatós hely? 😄 bár képek alapján én sem mennék le, ha lenne választási lehetõségem! 😄

báttyó02
#18789
mesterlövész fegyókatmikor lehet majd szerezni? :S mert már egy jó ideje nyomom,de mr kezdem uni az AK-t 😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Tatyla
#18788
nem lehet

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#18787
ja, mégy egy kérdés: A halottaktól el lehet venni a PDA-jukat?Pontosabban van olyan, amelyiktõl el lehet venni?

In a world without fences and walls - who needs windows and gates ?

DannyL
#18786
Engem kirázott a hideg a laborban. 😄

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

DannyL
#18785
nem veszik el semmi

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

#18784
hey,
Én megcsinálgatnám a feladatokat, de néha át kell mennem másik pályára(kíváncsiság vagy éppen kergetnek) Az elõzõ pályára szóló feladatok elvesznek vagy vissza kell menni és megcsinálni õket?
Mi a heélyes, csináljak meg mindent a pályán és csak utána menjek át másik pályára?
Vagy úgyis átviszem a feladatokat?

In a world without fences and walls - who needs windows and gates ?

rage
#18783
Ok, de legalább ezt a hibalehetõséget kiszûrted
Másik tipp : A hangkártyád hardware-es gyorsítását tedd le basic-re
(Start menü - futtatás - dxdiag - sound fül - ott a csúszka)

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#18782
Rage-nek.

Sajna ugyan az a probléma !!!

Ez van !!!
DJ Skyline
#18781
MP itt, amúgy szerintem nem sokan próbálák innen még

#18780
az x18 labban ugye azt az alaksori nyomorékot leszámítva már nem lesz több mután v. egyéb põaranormális "élõlény"???😄

\"csak egy játék de úgysem éled túl\"

#18779
Rage-nek köszönöm !!!

Most Probálom ki !

Thank's
#18778
Vki írja már le légyszi, hogy hogy kell ezzel a multi tool-lal játszani. Elindítjuk, cd- key kell-e? vagy ki mit írjon, hova?

ha vki tudja, légyszi írja már le, vagy a faq-ba írjuk be.

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#18777
húúú az elõzõ hsz emben lévõ mutánst eléggé kiszívattam😄 lementem hozzá és 2 ajtó volt és egyiken se fért ki de nagyon próbálkozott😄 én meg viper 5 el fejen soroztam😄 húú de megkönnyebbülés volt, nagyon paráztam tõle😄

\"csak egy játék de úgysem éled túl\"

Tigristank
#18776
Már a tévében is ez megy: <#idiota>


Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

rage
#18775
local-nak :

Fórum - s bal oldalon privát üzenetek.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#18774
Vki írja már le légyszi, hogy hogy kell ezzel a multi tool-lal játszani. Elindítjuk, cd- key kell-e? vagy ki mit írjon, hova?

ha vki tudja, légyszi írja már le, vagy a faq-ba írjuk be.

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#18773
Asszem nem Dx9 !c!-s a 9600.

Intel E8400(8*450)MHz + Noctua NH-U12P, ASUS P5K PRO, 4*1GB DDRII 1066MHz, Sapphire HD4850 512MB, Chieftec 450W, 5.1 Házimozi hang, 50\" Plasma TV monitor 2*1,5 TB WD Black Raid0, 64 GB Crucial M4

#18772
kössz 😉
#18771
Asszem az csak DirectX 9.0a vagy b, ennek meg c kellene (Smart és Vertex shader 3). Az akkor még nem is létezett, amikor a karit gyártották. Egyébként nekem is olyan van csak...

RocKY2
#18770
Kár pedig kiprobálnám. Íy DX8-ban elég silány😞

DJ Skyline
#18769
valószínû sehogy, mert nem támogatja a kártyád, mint ahogy az én ATI 9550-es kártyám melett sem tudok átváltani!