S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

herczeg
#18568
azér mekkora már... 7 befejezés mi? az a hét kb 2 csak mindkét szálon van többfajta videó... a silent hill 2 volt az uccsó ahol rendesen kidolgozott alernatív történéseket láttam (más befejzésnél más magyarázatot kapsz)

@herczeg (Defiant/Union) A politika egy nagy sakkjátszma, amiben mindkét oldalon sötét parasztok állnak!

herczeg
#18567
vodkát veszel bótba (1 is elég... megveszed, odamész a chefhez dumáltok, megkapja a vodkát, megveszed tõle, dumáltok, megint megkapja, megint megveszed tõle... egy idõután kiköpi az infót)

a falu meg ugynazon a mapon van. néz körül jobban, sok ház egy helyen (mondjuk én a nyugati irányt javaslom a freedom bázistól)

@herczeg (Defiant/Union) A politika egy nagy sakkjátszma, amiben mindkét oldalon sötét parasztok állnak!

GyuriX2572
#18566
6 már megvan 😛 Befejezés

#18565
Hi mindenkinek.

Van az elsõ trader simán Trader-nak van irva meg van a másik a Barkeep és még van egy a tudós, ezekrõl tudok én, most jutottam el Pripyat-ba, és az volna az egyik kérdésem hogy Chernobyl-ig lesz-e még olyan valaki akitõl lehet cuccot venni, a másik kérdésem meg az, hogy Pripyat-ban van a Strelok Group's Stash (tehát a láda)?

GyuriX2572
#18564
Ez egy szar. Gondolom fps is leesett elég dúrván. Lesz majd jobb konfig is ...

rage
#18563
Van neki 7. Mennyit láttál ?

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#18562
Kifejezetten idióta befejezése van a gémnek.<#buck>
rage
#18561
Akkor az opciókban nézd meg, milyen betû van nálad hozzárendelve...Mellette azt is nézd meg, hogy a lightning distance ne legyen nulla

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

killecske
#18560
Hiába nyomogatom azt a q...a L-t nincs fény!!!!

BiG G
#18559
nem azt, hanem egy másikat keress. azon a szinten ahol a második ajtó van, keress egy olyan részt ahol narancssárga üvegfalak vannak.

na ott lesz egy lejárat, egy nagy terembe, egy nagy szörnnyel, aki õrzi a 2. tudós hulláját

hellsing: nincs nagyon eldugva, a katonai bázis hátuljánál ki van robbantva a fal, ott ki tudsz menni. Ha kimentél találsz egy dombot, annak a tetején van asszem a lejárat

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

#18558
Nade , hány trader van kb a gameba? 😄
#18557
van egy olyan rész a játék végfele, amikor chernobylban a robbanás elõl egy undergroundba kell menekülni, és ott erõsen radioaktiv környezetben legalább 5 tucat ellenséges katonát kell likvidálni, hogy lehet ezen a részen túljutni? mert mégha a katonákkal el is bánnék de a radioktivitás megöl....

MSI B450 TOMAHAWK MAX, AMD 3700X 3.6GHz, GIGABYTE 2070 WINDFORCE 2X 8G, HyperX 16GB KIT DDR4 3200MHz, Samsung 860 EVO 250GB, SATA3 WD1000GB 7200rpm Black 64MB, Fortron FSP600W-50ARN, Zalman Z3

#18556
Várd meg még magyaráz ,aztán beszélgess vele. (F betü) egyébként ottvan a FAQ ban.
hispan2
#18555
lol... te vagy a 23123123123-dik, aki ezt megkérdi. Vedd fel a dealertõl a küldetést és kimehetsz...

Intel Core2 Duo E8500 @ 8x400MHz; 2x 2 GB CSX DDR2 1066MHz; ASUS EN8800GT TOP 512MB; http://www.lostsite.hu | http://stalker.hardwired.hu/forum

hispan2
#18554
Az ajtó mögött nem lesz semmi, a tárgyakat egy irányító dobálja feléd.

Intel Core2 Duo E8500 @ 8x400MHz; 2x 2 GB CSX DDR2 1066MHz; ASUS EN8800GT TOP 512MB; http://www.lostsite.hu | http://stalker.hardwired.hu/forum

Sliders
#18553
Hali Skacok!

Tiszta ciki, de én már az elsõ jelentnél elakadtam 😊 Szóval egy pici teremben vagyok, kööttem minden zárva, csakegy emberke üldögél velem szembe. Hogy a fenébe tudok onnan kimenni? 😊

#18552
szarul! a bar-ba kb 15fps!kinn 25-30fps.egyébbként nekem sem tetszik.
csak gondoltam megnézem.

ASUS P5Q Deluxe,[email protected],XFX 5770XT,corsair 4x1024

lalakov
#18551
2, de ne foglalkozz a pénzzel, ugyse tudod elkölteni.😞(
hispan2
#18550
L betû...

Intel Core2 Duo E8500 @ 8x400MHz; 2x 2 GB CSX DDR2 1066MHz; ASUS EN8800GT TOP 512MB; http://www.lostsite.hu | http://stalker.hardwired.hu/forum

berlinboy6329
#18549
Na,az nagy emberölés után a laborban mindjárt parásabb a hangulat.Most megyek a 2. ajtó kulcsához.Lesz majd vmi nagy szörny az ajtó mögött?Mert vmi nagyon dörömböl rajta.És mitõl repülnek felém a tárgyak?

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

tobias88
#18548
hell, ha a multitoolal csinálok szervert, arra a többiek hogy tudnak csatlakozni? mert a server dedicateddel nem megy! egyébként ez neten is megy?
Mr_no_NaMe
#18547
Mintha robbant volna egy vazelinbomba azt beterített mindent 😄
báttyó02
#18546
ebböl az "überbefosás"-ból szvsz csak a "fos" igaz rá

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

killecske
#18545
Jó de hol miután lejöttem a lépcsõn mindent megöltem és áttnéztem de nem találtam hullát! Nem tudja vki hogy mit kell bekapcsolni hogy legyen elemlámpa?

Mr_no_NaMe
#18544
Elég ronda...amúgy hogy megy vele?
#18543
Egy másik tudóst, keresd meg.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#18542
felraktam ezt az "ûberbefosás grafika" nevû dolgot. akit érdekel hogy hogy néz ki:
http://media.proxnet.hu/upload/20070325/16263251603.jpeg
http://media.proxnet.hu/upload/20070325/16263292612.jpeg
http://media.proxnet.hu/upload/20070325/16263247483.jpeg
http://media.proxnet.hu/upload/20070325/16263248327.jpeg
http://media.proxnet.hu/upload/20070325/16263257809.jpeg

ASUS P5Q Deluxe,[email protected],XFX 5770XT,corsair 4x1024

#18541
Csak kiváncsiság , hány trader t raktak a játékba? Mert idegesitõ hogy alig tok valamit hordani , 2k s vegyvereket meg megörzöm hátha megveszi vaki . De 1 szer nemtalálok 1 tradert.
#18540
htx...majd este megkeresem 😊
nagyon el van dugva?

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

killecske
#18539
Elõtte találtam 1 tudós hulláját attol tudta meg a 1243-as kódot utána még kell vmi találnom? Ha igen mit? hol van?

kovecses
#18538
Mert hiába tudod elõre a kódokat, az ajtó addig nem nyilik ki még meg nem keresed az ürgét akinél a kód van! És csak utána ütheted be!

Töltsd le, teszteld és ha tetszik vedd meg és támogasd ezzel a készítőket!

GyuriX2572
#18537
Aki megmondja, hogy mi kell ahhoz, hogy a végén halhatatlanságot kérjen az megnyeri a nagy lõbéldíjat <#eplus2>

BiG G
#18536
Strelok hiding place = a katakombák a katonai laktanya alatt

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

#18535
Mert kell hozzá a script, hogy megtaláltad. Nem elég ha tudod a kódot és csak beírod.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#18534
lent a csatornában van?

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

BiG G
#18533
mert elõször egy szinttel lejebb meg kell találnod a tudósnál a kódot....

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

killecske
#18532
Hy

Az X Lab-18 a második ajtó ahol az az izé dörömböl ott a kód 9524 igaz?
De akk miért nem nyilik ki az ajtó?????????????????????????????????????

#18531
lent, egy labor bejáratát kód védi, az 1234, 2594 et próbáltam, nem jók az írja find the document, de nem tudok bemenni ez egyik szobában egy láng körö, volt lent két zombi szerû cucc, azokat kinyírtam, és a nyarancssérg aruhás ember, de senkinél sem volt semmi
hogy tudok bejutni? vagy ez bug?!
thx

scorpeeon
#18530
Pont most csináltam meg: kint ott lövöldöznek rád mindenféle jóemberek, ott keress valahol egy lejáratot a földbe, ha közel vagy, már mutatja. Amúgy már jártál ott: onnan kellett a pendriveot megszerezni.

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#18529
és az a falu hol van?
mert vettem fel egy másik missziót és azt is a faluban kell végre hajtani
csak ez a chef még nem mondta meg hol van 😄
vodkám meg nincs eladtam 😛

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

#18528
ohhh hogy rohadjon meg oda mire vissza találok<#falbav><#falbav><#falbav>

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#18527
ugyanez a gondom nekem is
valami titkos helyen van de hol? már mindenhol kerestem
valaki lécci adjon pontos leirást 😊

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

EmThor
#18526
vissza kell menni ghost-hoz és abból a terembõl kijutni a padlón

scorpeeon
#18525
Ghost hullájánál le 😊

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

wantonly
#18524
Ennyi információtartalommal ne csodálkozz.

Konfig? Friss driverek? Xp? Bármi lehet.
#18523
x16 végén hogy a fenébe lehet vissza mászni azon a létrán? má egy rakat ládát oda toltam de nem birok felmászni rá hogy szakadna meg fej magasságbnan van és nem mászik rá fel

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

pubiloál
#18522
Hi, nem tudna valaki segíteni? Van egy olyan feladatom hogy "Meet with Doctor at Strelok's hiding place" ... és ott vagyok ahol jelöli, pontosabban itt már nem is mutatja merre van, de semmi jel sincs a térképen... pls valaki segítsen, mert széthalok

herczeg
#18521
a chefhez úgy menny oda hogy van 3-4 vodkád...
addig itasd amíg el nem szólja magát...
egyébként bulldog-6ból kettõ is van ezen a pályán...
az egyik a faluban egy ház pincéjében, a másik a freedom bázison a fegyverraktárba

@herczeg (Defiant/Union) A politika egy nagy sakkjátszma, amiben mindkét oldalon sötét parasztok állnak!

#18520
hi ha duty akarok lenni akkor hl kell küldit csinálnom?
és ha freedom akarok ahoz szintén hol kell feladatot csinálnom?
és lehetek egyszerre 2?
thx
The Protector
#18519
aha.köszi.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?