S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
@herczeg (Defiant/Union) A politika egy nagy sakkjátszma, amiben mindkét oldalon sötét parasztok állnak!
a falu meg ugynazon a mapon van. néz körül jobban, sok ház egy helyen (mondjuk én a nyugati irányt javaslom a freedom bázistól)
@herczeg (Defiant/Union) A politika egy nagy sakkjátszma, amiben mindkét oldalon sötét parasztok állnak!
Van az elsõ trader simán Trader-nak van irva meg van a másik a Barkeep és még van egy a tudós, ezekrõl tudok én, most jutottam el Pripyat-ba, és az volna az egyik kérdésem hogy Chernobyl-ig lesz-e még olyan valaki akitõl lehet cuccot venni, a másik kérdésem meg az, hogy Pripyat-ban van a Strelok Group's Stash (tehát a láda)?
Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10
Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10
na ott lesz egy lejárat, egy nagy terembe, egy nagy szörnnyel, aki õrzi a 2. tudós hulláját
hellsing: nincs nagyon eldugva, a katonai bázis hátuljánál ki van robbantva a fal, ott ki tudsz menni. Ha kimentél találsz egy dombot, annak a tetején van asszem a lejárat
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
MSI B450 TOMAHAWK MAX, AMD 3700X 3.6GHz, GIGABYTE 2070 WINDFORCE 2X 8G, HyperX 16GB KIT DDR4 3200MHz, Samsung 860 EVO 250GB, SATA3 WD1000GB 7200rpm Black 64MB, Fortron FSP600W-50ARN, Zalman Z3
Intel Core2 Duo E8500 @ 8x400MHz; 2x 2 GB CSX DDR2 1066MHz; ASUS EN8800GT TOP 512MB; http://www.lostsite.hu | http://stalker.hardwired.hu/forum
Intel Core2 Duo E8500 @ 8x400MHz; 2x 2 GB CSX DDR2 1066MHz; ASUS EN8800GT TOP 512MB; http://www.lostsite.hu | http://stalker.hardwired.hu/forum
Tiszta ciki, de én már az elsõ jelentnél elakadtam 😊 Szóval egy pici teremben vagyok, kööttem minden zárva, csakegy emberke üldögél velem szembe. Hogy a fenébe tudok onnan kimenni? 😊
csak gondoltam megnézem.
ASUS P5Q Deluxe,[email protected],XFX 5770XT,corsair 4x1024
Intel Core2 Duo E8500 @ 8x400MHz; 2x 2 GB CSX DDR2 1066MHz; ASUS EN8800GT TOP 512MB; http://www.lostsite.hu | http://stalker.hardwired.hu/forum
\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
http://media.proxnet.hu/upload/20070325/16263251603.jpeg
http://media.proxnet.hu/upload/20070325/16263292612.jpeg
http://media.proxnet.hu/upload/20070325/16263247483.jpeg
http://media.proxnet.hu/upload/20070325/16263248327.jpeg
http://media.proxnet.hu/upload/20070325/16263257809.jpeg
ASUS P5Q Deluxe,[email protected],XFX 5770XT,corsair 4x1024
nagyon el van dugva?
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
Töltsd le, teszteld és ha tetszik vedd meg és támogasd ezzel a készítőket!
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
Az X Lab-18 a második ajtó ahol az az izé dörömböl ott a kód 9524 igaz?
De akk miért nem nyilik ki az ajtó?????????????????????????????????????
hogy tudok bejutni? vagy ez bug?!
thx
Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP
mert vettem fel egy másik missziót és azt is a faluban kell végre hajtani
csak ez a chef még nem mondta meg hol van 😄
vodkám meg nincs eladtam 😛
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
valami titkos helyen van de hol? már mindenhol kerestem
valaki lécci adjon pontos leirást 😊
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP
g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz
addig itasd amíg el nem szólja magát...
egyébként bulldog-6ból kettõ is van ezen a pályán...
az egyik a faluban egy ház pincéjében, a másik a freedom bázison a fegyverraktárba
@herczeg (Defiant/Union) A politika egy nagy sakkjátszma, amiben mindkét oldalon sötét parasztok állnak!
és ha freedom akarok ahoz szintén hol kell feladatot csinálnom?
és lehetek egyszerre 2?
thx