S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Falabu
#18768
Át kell menni azon az alagúton, de vigyázz mert tele van anomáliákkal. Kicsit várni kell és akkor eltünik az elsõ akkor elõremész picit, aztán vársz eltünik a második elõre egy picit és így tovább a végéig.

––––•(-•Nem bánom, ha az emberek a szájukra vesznek, de kezdjék a seggemmel!•-)•––––

svédcsepp
#18767
Gyerekek,nem kell ide komoly csuzli meg miegymás.A csavardobásnak még az erõsségét is lehet fokozni 😄



<#idiota>

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

RocKY2
#18766
Ati Radeon 9600-on hogyarákba lehet a DX9-re átkaõpcsolni mert nekem csaka Static Lightning-ot engedi?

#18765
kinyírtam a banditákat, majd kérdeztem van -e számomra vmi küldetés, aztán oda kellet mennem egy teherautóhoz egy alagútnál, ott volt egy hulla, azt kifosztottam de semmi nem történt, a minmapon jelölt valmit lilával de akármit csináltam semmi se történt, csak ilyen dögök támadnak rám :S
rage
#18764
Hexeditor pl.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#18763
mivel nyitottad meg?????

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#18762
nah az x18 lab-ban vok és egészen megtetszett tegnap óta a gamma lejutottam az alsó kódos ajtóhoz (amin dörömbölnek)így este eléggé parok az ilyenektõl, remélem nem sok lesz belõlünk...😄

\"csak egy játék de úgysem éled túl\"

#18761
Kicsit bõvebben ha lehetne a problémád!
Hol jársz és mi a feladat?
#18760
de azon belül hogy kell?

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

DJ Skyline
#18759
ja, próbáld meg onnan kitörölni szerintem!

#18758
hogy kell kitörölni a stalkerbõl a cd-keyt, amit beírtam? mert hiába törlöm ott marad.

vmi registrybõl hogy kell kiszedni?

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

rage
#18757
Ahol megölted a ghostot, mögötte három lépéssel jobbra egy alagút.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#18756
Gondolom volt már 600x de hogy lehet kijutni X16 laborból a liftaknánál vagyok! nem találom azokat a hozzászólásokat amiben le van írva.:S please help me!
rage
#18755
Nem kell, elég egy editorral átírni a db0-t.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

svédcsepp
#18754
Mik ki nem derûlnek...Ha nincs nálam fegyver ,anyacsavarral lehet dobálozni 😄

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

#18753
legtöbb játékot birja a kari maxon 2 giga rammal meg egy 3500+ os amd vel de jobb lenne 4 giga megy egy 4800+ meg egy uj ati kari 😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#18752
két fáljban van tárolva a teherbirás

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#18751
him ha kitalálod mivel lehet megnyitni a játék gamedata.db0 fálját és a utolso fálj vagy vissza csomagolni akkor megmondom 😊

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

rage
#18750
Ez VGA függõ. Neked akkor valóban nem szabad túlhúzni.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

rage
#18749
Azt hiszem, a db0 filet kell megnyitni egy editorral, s rákeresni arra, hogy max_weight , s ott átírni az 50-et másra.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#18748
felhuzni a videokarit nem érdemes teszteltettem az 1600xt met 10% felhuzás után igencsak megjelenitési gondok lettek a folyamatosa tesztelésnél

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#18747
hali! valaki mondja meg légyszíves, hogy az elsõ küldetés utáni küldetésbe mit kell csinálni? mert oda megyek agova a minimap vezet, de semmi nem történek max néhány kutya rámtámad de azonkívül semmi:S elkalandoztam kicsit jobbra onan de csak néhány géppityus csóka van ott velük meg nem nagyon tom felvenni a harcot kispisztollyal! lécci segitsetek!
rage
#18746
Én nem próbáltam 1 gigával, csak a fórumban olvasottak alapján írtam. 2 gigával jól megy, annyi biztos
😊

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#18745
Csá!
megtudná vki mondani hogyan lehet növelni az emberke teherbírását?
Multkor leírta valaki hogy egy fájlban átkel írni valamit de nem találom azt a kommentet!
Tudna valaki segíteni?
scorpeeon
#18744
Én 7600GT-vel és 1 giga rammal elboldogulok full dynamic lightingon, high-on. Alapvetõen teljesen jól megy, helyszínváltásoknál néha van 1 kis swappolás de nem zavaró annyira.

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

scorpeeon
#18743
Sokat nem számít a driver teljesítményben, szedd le a legújabbat. Beállítások sem sokat számítanak, max annyi h alapból ne legyen AA és AF bekapcsolva hanem alkalmazásvezérelt legyen. Esetlen próbálhatod overclockolni, de sok FPS-sel nem fog növekedni sztem.

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

tomee14
#18742
Az ajtó kódja:9524

Thomekk|lvl70 undead mage|eu ragnaros

rage
#18741
Hello. Nálam 7600GT-vel és 2 giga Ram-mal lehetett bekapcsolni a dinamikus fényeket, ha mondjuk 1 giga Ramod van, akkor használd az object lightningot, minden más lehet maxon akkor.

A legutolsó hivatalos driver (93.71) tökéletes.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#18740
hmm vmi tipp hogy lehet ezen a kicsomagolon kivül megnyitni a játék fáljait vagy vissza csoamgolni?

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

BiG G
#18739
93.71

procitól és memótól függõen: medium vagy high, de static lighting mindenképpen.

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

#18738
Az elmosódásra elvileg gyógyír, hogy nem fullscreenben, hanem ablakban megy a játék(csak a tálca látszódik😄).

Intel E8400(8*450)MHz + Noctua NH-U12P, ASUS P5K PRO, 4*1GB DDRII 1066MHz, Sapphire HD4850 512MB, Chieftec 450W, 5.1 Házimozi hang, 50\" Plasma TV monitor 2*1,5 TB WD Black Raid0, 64 GB Crucial M4

#18737
Fut az normálisan 7600GT-n /legalábbis nálam/. A legfrissebb Nvidia driver azért ajánlott hozzá.

Why so serious?

#18736
Skacok, csak egy gyors kérdés 7600GT-m van, melyik drivert ajánlanátok hozzá? Illetve van vmi jól "bevállt" VGA beállítás eme kártya alá, hogy normálisan fusson a gém?

Thx!

\" örökké nem eshet.... \"

#18735
kiprobaltuk haverommal a multiját 1v1 -be hát megfogott ha azt mondom h ma , tegnap kb napi 15 ora game volt 😄 kegyetlen ezt vontuk le , ennyi .Remélem sokra viszi , bár ez a cdkulcs védelem elég gáz , jolenne ha lennének magyar serverek mint a cod2 -be...

BiG G
#18734
na ezért nem veszek eredeti játékot 😊))) azért részvétem

Blasta, te meg szedj le egy új Catalyst-ot, a gyári csak dísznek van.. 😊

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

rage
#18733
Írtam privit.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

zozyk
#18732
http://www.cdmediaworld.com/hardware/cdrom/cd_protections.shtml

Itt olvashatsz a védelmekröl.

[GYLK] GY?ri Lepattanók Köre

rage
#18731
Az eredeti játékokon van másolásvédelem, amivel sok gond elõfordulhat. Azonban a feltört exe-bõl ez ki van szedve, így legalább megtudnád, hogy a problémádat tényleg ez okozza-e. Egy próbát megér, nem ?

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#18730
hol tudok letölteni NoCd exe hozzá ???
#18729
Bocs de tudatlan vagyok !

1. Mi az a SecuRom 7 védelem.

2. Ha eredeti mért szarakszik velem.

rage
#18728
Amennyiben a log file üres, akkor még nem töltõdött be sem a hang, sem a videorendszer. Könnyen lehet, hogy a SecuRom 7-es védelem szórakozik veled, így jó az ötlet - próbálj ki egy törést.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#18727
Nem.
Ok
Maximus4
#18726
Nagy gáz lenne ha használnád a "válasz erre" opciót?

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

svédcsepp
#18725
Egész korrekt<#eljen>

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

#18724
Kösz.
#18723
xray_game play room.log

ez lenne nálam !!!

A kiterjesztett fájl mérete 0 bajt

Local.
Blasta
#18722
Figy, aláírás nélkül is tudjuk, ha Te írod a kommented 😄

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

#18721
Igen.

És üres a log fájl.

Local.

De megnézem mégegyszer.
Blasta
#18720

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

rage
#18719
c:\documents and settings\all users\documents\stalker-shoc\logs

Itt nézted?

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10