S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

svédcsepp
#18668
fakker.véletlenûl bekeveredtem chernobilba,oszt' nem vége lett a gammának?!😄
Elég sok küldetést kihagytam,úgyh,kezdem elõrõl<#idiota>

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

#18667
duplaklikk a task nevén és mellé rakja a piros karikát 4 nyíllal
nah most a végére értem de ez mekkora 1 maki a loner befejezés v nem is tom melyik már
Maximus4
#18666
Egy kis segítség kellene.Most ott vagyok a freedom csapatnál segítettem kinyírni a banditákat,de megkaptam a "protect border" küldit.Amit tudom,hogy mit jelent és mit kellene csinálni csak nem történik semmi.1 nap van ráadva és mutánsokon kívûl sehol senki.Ahogy letelik az 1 nap kiírja,hogy failed.Ilyenkor mi van?Végig álltam azt az 1 napot a kijelölt helyen néha gyorsítottam az idõn,de semmi?

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

#18665
gp 37 et a freedom bázison lelött katonáktól lehet szerezni én egy halommal szereztem egyet tartotta meg az szét is ment kb 2ezer töltény után és nincs másik mert eladtam mindet 😄 aki végig tolta attol kérdés az exoskeleton suit ot mikor és hol lehet megszerezni?

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#18664
Káromkodás helyett tanulj meg angolul és akkor nem lesz ilyen problémád.

Why so serious?

rage
#18663
S hogy van beállítva a lightning distance ?

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

killecske
#18662
hiába nyomom azt az L-t bazd
Ne szerencsétlenez itt nekem<#boxer><#duhos2><#duhos2><#duhos2><#duhos2><#duhos2><#duhos2><#duhos2><#duhos2><#duhos2>

Adam II
#18661
Hogy a fenében lehet a task-ok között válogatni. Mert mindig oda mutat a nyíl ahol õ jóak látja de ha én nem od akarok menni akkor ,hogy lehet kiválasztani a másik taskot?
A másik amikor elmegyek megkeresni a barban lévõ fazon családi fegyverét akkor átmegyek valami barrikádon ahol lezuhan egy helikopter és valéami kurlov professzor kér segítséget de már az elejétõl halott a fickó ez meg azt mondja beszéljek vele ami persze lehetetlen.

#18660
hol tudok GP37 t venni?meg exoskeleton ruhát? és HOGY TUDOK CSATLAKOZNI A DUTY KHOZ?
TSL16b
#18659
Nem kell visszacsomagolni semmit(?), elõször a kibontott fájlt találja meg a játék, ha jó helyen van (persze lehetnek kivételek, mint ahogy pl. a Source motornál is voltak-lettek).

rage
#18658
Ja, oda elsétálni, az egy szép délutáni program.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

mila69en
#18657
LoL

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#18656
sztem a számtech bolt

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

rage
#18655
Meg tudod mondani, hogy a játéknak hivatalosan mi a minimális követelménye, ami a videokártyát illeti ?

Ha nem, nézd meg a readme-ben !

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

morphologu
#18654
Túd valaki olyan progit ami segit a 9250 kártyán, hogy valamennyire túdjak gamezni.

Asrock A785GMH/128M, Phenom2 x2 550/x4 B50 3Gb DDR2,Sapphire HD 5770 Chieftec 450Watt LG W1952TE

#18653
káár hogy a suit ok adatait nem találtam meg mint a fegyvereket meg a karaktereket pedig szivesen használnám azt az exoskeleton ruhát 😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#18652
Nem maradt ki 😊, csak itt õ "Las Venturas".

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

Mr_no_NaMe
#18651
Amúgy én tudtam venni egyik emberkétõl gitárt és harmónikát. Az emberke ott lófrált valahol a kezdõhely mellett az elektroanomáliákkal teli hídalatti alagút környékén a gyár mögött. De sajna gitározni nem tudtam 😞
Mr_no_NaMe
#18650
Ha nem tudsz akkor is tökmind1, mert ezerszer le volt írva, hogy mit kell ilyenkor csinálni. Csak ugye mégegyszer megkérdezni könyebb mint visszaolvasni 2-3 oldalt. Nem oltalak, csak tényleg elég idegesítõ már azokat a kérdéseket olvasni két óránként, hogy hogy tudok kimenni az ajtón, vagy sugárzok help, vagy mindig éhes a kari.
Ezeket a FAQba egészen nyugodtan be lehetne pakolni nemértem eddig miért nem tettétek bele.
herczeg
#18649
asszem 4-5, de ha 5ig kibontod biztos meglesz

@herczeg (Defiant/Union) A politika egy nagy sakkjátszma, amiben mindkét oldalon sötét parasztok állnak!

gman906
#18648
Crazy Frog

Gigabyte GA-EP45T-DS3R | Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9550 @ 2.83GHz |2GB OCZ DDR3-1600 Platinum | MSI Radeon R4870-OC 512MB |

#18647
nem tok annyira angolul tanult barátom de rájöttem

#18646
ruszkik 😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

rage
#18645
Melyik fileban vannak a videok ?

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#18644
rostok kapuja elött állok ott mi vár rám?
hispan2
#18643
Dobd el tán az artifactokat, amik sugárzóak...

Intel Core2 Duo E8500 @ 8x400MHz; 2x 2 GB CSX DDR2 1066MHz; ASUS EN8800GT TOP 512MB; http://www.lostsite.hu | http://stalker.hardwired.hu/forum

#18642

faq ban van trainer de abba nincs, gyüjts sok stone of flower(asszem) és kevésbé megy le az életed.
Mr_no_NaMe
#18641
Olvasni titeket nem nagyon tanítanak aziskolában (ha angolul nem nagyon tudtok akkor nemmontam semmit) a vodkára és az injekciós tûre világosan ki van írva hogy mire jó.
#18640
Detto

#18639
mit lehet az ellen csinálni ha állandóan megy lefele az életem a sugárzástól..meg persze lõ az ellenség 500 féle helyrõl halálpontosan.. az én lõszerembõl mindig kevés van lófaszt se érnek pedig felveszem minden halottól a géppityut.. beveszem azt a nyalókát vagy mit meg segélycsomagot ,kenyeret de állandóan úgyahalok meg hogy lelassulok liheg, és utána kampec.
#18638
valaki segítsen.lenn vaok katakombák az elején valahol a sugárzás jelzõ zölden világít 1 perc alatt mule.Mit kell csinálni hogy ne menjen le az élet?

billblues
#18637
Sziasztok!
Nem tud valaki GOD MODE-ot?

RocKY2
#18636
zuglót ne anyázd!😄 ott lakok.

#18635
ja és hogy tudok csatlakozni a dutykhoz? mert ott ahol a bar van ott van 3 emberke és azok nme engednek be mert loner vok
svédcsepp
#18634
Ez nagyon komoly ,most vagyok a nagy lakotelepen,ahol a körhinta is van.Néha olyan érzésem van,mintha zuglóban járnék vagy újpalotán 😄
Amúgy a játék során lehet olyan tatyót szerezni,amibe több elfér,mint 50 kg?

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

#18633
pl amikor lemész a csatornába és azzal a láthatatlan szörnyel talizolakkor ki lehet.
hispan2
#18632
Nem vagyok benne biztos, hogy jelenleg van olyan program, ami vissza is tudna csomagolni...

Intel Core2 Duo E8500 @ 8x400MHz; 2x 2 GB CSX DDR2 1066MHz; ASUS EN8800GT TOP 512MB; http://www.lostsite.hu | http://stalker.hardwired.hu/forum

DJ Skyline
#18631
kicsomagoltak között sounds\car\trabantnoise.ogg, ez meg mi a rák akar lenni! 😄DD hallgassátok meg

RocKY2
#18630
minek csomagolnád vissza?

#18629
na aki ezt a kicsomagolot találta árulja már el hogy lehet vissza pakolni? 😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

herczeg
#18628
ugyanazok a gitárhangok csak mp3ban ha valkinek mggyûlne a baja az .ogg formátummal

innen lehet tölteni

@herczeg (Defiant/Union) A politika egy nagy sakkjátszma, amiben mindkét oldalon sötét parasztok állnak!

Mr_no_NaMe
#18627
temeg a kommentemet lõtted ki 😄
mila69en
#18626
hát én lõdözöm de nem történik semmi😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#18625
most is kilehet löni
Brolly28
#18624
<#wow2><#eljen>

Az élet semmi, csak egy árnykép, a gyengék menedéke, ami persze nem védheti meg őket. \"Az ember nem hal meg olyas valamiért,amiben ő maga nem hisz\" - A.H. Heil Sogron! &#3663;&#815;&#865;&#3663;)

buldozer99
#18623
és ez mire jó?:S😄
pls...

Forca Barca

herczeg
#18622
jah ezeket énis kiszedtem

@herczeg (Defiant/Union) A politika egy nagy sakkjátszma, amiben mindkét oldalon sötét parasztok állnak!

hispan2
#18621
Akit érdekel: az összes gitár és harmonika szóló:
http://stalker.hardwired.hu/gitar_es_harmonika_hangok.rar
szerintem jó számok, mindegyik...

Intel Core2 Duo E8500 @ 8x400MHz; 2x 2 GB CSX DDR2 1066MHz; ASUS EN8800GT TOP 512MB; http://www.lostsite.hu | http://stalker.hardwired.hu/forum

mila69en
#18620
lol benne vannak a jármû fájlok😄 megy egy nagy disbale felirat

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#18619
szeretem a szövegfáljban kodolt játékokat 😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz