S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

oneal1
#18868
egy kérdés, azokat a zenéket amiket gitárral játszanak azokat hol lehetne meghallgatni?az egyik nagyon tetszik😊

!Forza Ferrari!

oneal1
#18867
köszi

!Forza Ferrari!

rage
#18866
Ki kell próbálni
😊

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#18865
nem megy kicsomagolva probáltam nem szenvednék kodsorokkal ha srcipt formában már át tudtam volna irni

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

mila69en
#18864
írjál hozzá egy progit amivel vissza lehet csomagolni<#vigyor5>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#18863
na oké de könnyeb turkálni meg keresgélni😄 meg az sem biztos hogy nem mûködik kicsomagolt formában😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#18862
emlitették privibe képpel együtt hogy szépen elején mindent felemelt az illetö 100% ra a sima vászon ruhán plus egy halom erekyle

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

rage
#18861
Ezt arra használhatod, hogy megnézd a videokat, meghallgasd a zenéket. Hiába módosítasz, ha nem tudod visszacsomagolni.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#18860
találtam egy másik hex editort azzal utána tudtam irni
jérék indul teherbiirás 500kilo

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

mila69en
#18859

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Falabu
#18858
Ahogy barangolok a Zónában megnéztem egy hullán a táskát és nem az Adidas szállítja a táskákat az egész Zona területére?
Hát de!!!

&#8211;&#8211;&#8211;&#8211;&#8226;(-&#8226;Nem bánom, ha az emberek a szájukra vesznek, de kezdjék a seggemmel!&#8226;-)&#8226;&#8211;&#8211;&#8211;&#8211;

mila69en
#18857
van hozzá egy kicsomagolo progi is😊 vagy azzal nézed?😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

rage
#18856
Na jó, azoknak, akik próbálkozni szeretnének :

Hexeditor - Rapidshare link

Remélem, mindenki tudja hogy kell rapidshare-rõl tölteni.

S egy használati utasítás

Tömörítsd ki, s installáld fel a filet
Majd indítsd el az editort
Elõször menj be az opciójába
Tools - Options
Az Ask when Opening-hez tegyél pipát
A File - New -val töltsd be a db0 végû filet
(Rá fog kérdezni, hogy ilyen nagy méretût lehet-e, megadja a méretét, hogy mekkora, s megkérdi, mennyi legyen a max. Írd be ugyanazt a méretet.)Lehet, lesz egy perc is mire megnyitja, várd ki.
Vagy rákeresel arra, hogy max_weight, vagy megkeresed a
00ac3110 -es sort. Ott kell a második és harmadik kódot átírni 35 30-ról mondjuk 39 39 -re. S el kell menteni a módosítást. Így 50 helyett 99 kg-ot lehet maximum elbírni

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

rage
#18855
Most szerkesztgetem, nézem, mik vannak benne.
Pl ilyen, hogy max_belt = 5
:-)

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

oneal1
#18854
ez a 99 kg bírás nem hangzik rosszul😊

honnan tudom leszedni ezt a hexeditort?😊

!Forza Ferrari!

mila69en
#18853
elvileg benne vannak! egy nagy disable van mindegyiknél még az autó hangok is benne vannak csak lesz valaki aki vissza varázsólja😄 legalább a nivát😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

rage
#18852
Patchet ne írjak hozzá ?
:-))

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

rage
#18851
Levél ment. Ott nem fogsz tudni mögé nullát írni, mert csak két kódot tudsz átírni, így legjobb ha mindkettõt átírod 9-re, (aminek a kódja 39) 99 kiló csak elég lesz már...
😊

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

hykao
#18850
Inkább a jármûvek vezethetõségét próbáld visszaállítani. 😊
#18849
vagy mint én tettem egy nullát utána irsz 😄 és rage thx elörre a cuccot

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

rage
#18848
Megnéztem pontosan. A db0 filet megnyitod a hexeditorral.
Vagy rákeresel arra, hogy max_weight, vagy megkeresed a
00ac3110 -es sort. Ott kell a második és harmadik kódot átírni 35 30-ról mondjuk 39 39 -re. S el kell menteni a módosítást. Így 50 helyett 99 kg-ot lehet maximum elbírni.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

oneal1
#18847
hali!

én most elkezdem elõrõl a játékot.
Érdemes a kissebb mellék küldetéseket is megcsinálni?
Amit észrvevettem, hogy igy hogy mászkálok minden felé, elõbb lesznek jobb fegyvereim meg ilyesmi, egyenlõre ennyi elõny😊
tud még valaki valamit?😊

!Forza Ferrari!

rage
#18846
Adj egy mail címet

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

Doga
#18845
kösz

BiG G
#18844
nincsmit fiam, good hunting stalker D:

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

BlastR
#18843
FAQ

MSI Z77A-GD65 I5 3570K 4G DDR3 RAM Gigabyte HD4870 512MB

Doga
#18842
Sziasztok ne haragudjatok, hogy nem olvasok vissza, de lusta vagyok.
Az a gondom a játékkal, hogy a NV7300GS karimmal sárga az égbolt ez miért van. Driver gond?

#18841
eltudnád küldeni mert sehol nem találom

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#18840
Milyen géped van?

Why so serious?

#18839
akinek 9800xt vagy 1600 as sorozatnál ujjabb karija vna vagy pont ez akkor ati catalyst 7.2 ezzel tökéletesen fut a játék!

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

DJ Skyline
#18838
video kártya driver / directx frissítés?

#18837
Thx srácok a válaszokat VGA ügyben. De sajna nem igazán megy úgy ahogy kellene a gém....

\" örökké nem eshet.... \"

Sgtfathi
#18836
Srácok HelP! Nem tudom a vid karim szarakodik,vagy a játékkal van a gond de egy idõ után össze vissza villog a kép! Volt már hasonlo hiba valakinél???

Gigabyte DS3P, Core2Quad Q9550 +Hyper Tx 2x2Gb Corsair Xms2 DDR2-1066,MSI TF2 Gtx480,Thermaltake Blue Evo 650W, Samsung XL2370 Moncsi

#18835
nekem max 3 töltény volt ha eltaláltam és nem ezek a kis ugrálo tetük voltak bár amikor már a tudossal voltam az x16 nál igencsak stévolt esve szegény gp 37 sem

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#18834
Akkor menj vissza wild territory-ra és szerezz távcsövet.

A TRs301 távcsõvel 30 méterrõl egyes lövéssel garantált headshotokra képes.

berlinboy6329
#18833
Ahh,mind1 valahogy majd lesz.

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

berlinboy6329
#18832
De hiába célzok rá,ha mellé megy.Beveszem azt a retkes fejét,pont a célzó hegyén van,és mégsem fekszik meg.Mellé megy.Pedig a fejüket lövöm.

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

berlinboy6329
#18831
Az se rossz,de vízbn vagyok. :/ Ott meg nem nagyon akar még futni sem.

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

#18830
Az összes zombi 1 azaz EGY tölténybõl megvan, a fejüket kell lõni.

#18829
nekem bejött az a taktika, hogy ÉN megyek kozel hozzajuk(futva) es akkor a soretes eleg jo tud lenni. Nem kell belole 4-5 loves, eleg 2 is.
csak lassu...

In a world without fences and walls - who needs windows and gates ?

berlinboy6329
#18828
Jobb cuccok mind megvannak(Ak,obokan,TSr)csak éppen lõszer nincs hozzá.Mikor mentem a vegyvédelmis csávóval,rálõttem 4 tárat azombikra,és marad 1 tár+10 golyó,ha jól emléxem.Töltény kellene inkább.Meg vmi jó armor.Mondjuk exoskeleton.😊Olyat hol találok?Vagy vmi hatékony páncélt?

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

#18827
tipp:

wild territory ahol a mercenary-k vannak, ott tucatszám lehet távcsövet és normális fegyvert találni, lõszer is rengeteg van.

báttyó02
#18826
hötökszvéem dzsímester<#vigyor4>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#18825
Nem rohanok elõre hanem módszeresen megyek, körbenézek a szobákban, begyûjtöm a fegyvereket, megnézem a lila háromszögeket stb

A sörétest a pisztollyal és az összes lõszerrel együtt nyugodtan eldobhatod, ha nincs assault fegyód (AK, Obokan, TRs 301 stb) akkor csak szívni fogsz.

Gyorsabban haladsz a küldetésekkel mint amilyen tempót a felszerelésed megenged, idõ kérdése hogy teljesen elakadj szal kezdj jobb cuccokat gyûjteni.

berlinboy6329
#18824
Honnan szereztél te távcsövet,meg annyi lõszert? 😮
Na és Duty armort?Nekem Stalker suitom van csak.

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

#18823
Nekem akkor már TRs 301-em volt távcsõvel, kb 1500db 5.56-os töltényem és Duty armorom.

Asszem nyilvánvaló hogy TE mit szúrtál el...

#18822
három

berlinboy6329
#18821
Degéppityujuk van!Mire odaérek a mocsárban,amár hulla vagyok.Sörétesem van még sok tölténnyel,de elég messze vannak ahhoz,hogy nem sérüljek meg.Van még pisztolyom is 266 tölténnyel,de rengetegen vannak,és nem erõs a pisztoly sem,hogy gyorsan megöljem õket és mehessek a következõre,mintha a zombi jobban bírná a golyókat.

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

#18820
csavart is lehet dobálni😊)
6-os gomb

In a world without fences and walls - who needs windows and gates ?

#18819
hany kereskedo van? eddig eggyel talalkoztam, az elejen. A tobbi is fold alatti bunkerben van?

In a world without fences and walls - who needs windows and gates ?