S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#18618
megvan a teherbirási limit 😄 csak nem tudom vissza csomagolni

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

herczeg
#18617
kövezzetek meg de én a data unlockerrel megnéztema 7. endinget...

@herczeg (Defiant/Union) A politika egy nagy sakkjátszma, amiben mindkét oldalon sötét parasztok állnak!

mila69en
#18616
na már csak aza kérdés hogy csomagolom vissza😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

hykao
#18615
Maga a reaktor is kimaradt teljesen végül? Vagy azért lehet majd kószálni a környékén?
DJ Skyline
#18614
mila69en
#18613
jaaa hogy csak ie-vel mûködik😄D

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

rage
#18612
Még egyszer a sárga, s ott a link
De most már itt is látható 😊

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

hispan2
#18611

Intel Core2 Duo E8500 @ 8x400MHz; 2x 2 GB CSX DDR2 1066MHz; ASUS EN8800GT TOP 512MB; http://www.lostsite.hu | http://stalker.hardwired.hu/forum

mila69en
#18610
hát nekem azzal nem megy:/

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#18609
és mivel lehet majd vissza pakolni? 😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

DJ Skyline
#18608
majd mindjárt felteszem a FAQ-ba

hispan2
#18607
Sárga gomb...

Intel Core2 Duo E8500 @ 8x400MHz; 2x 2 GB CSX DDR2 1066MHz; ASUS EN8800GT TOP 512MB; http://www.lostsite.hu | http://stalker.hardwired.hu/forum

mila69en
#18606
adnál egy normális linket nem találom a download írást ezen a ciril oldalon:/

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#18605
és oroszul mi a letöltés? 😄😄😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

hispan2
#18604
Ez kibontja a játék tömörített állományait, hogy lehessen rajtuk módosítani, meg kiszedni ezt-azt...

Intel Core2 Duo E8500 @ 8x400MHz; 2x 2 GB CSX DDR2 1066MHz; ASUS EN8800GT TOP 512MB; http://www.lostsite.hu | http://stalker.hardwired.hu/forum

mila69en
#18603
óhhh az kell nekem is😄D

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

DJ Skyline
#18602
kicsomagolod vele a db0 stb kiterjesztésû fileokat

rage
#18601
Ha a videokat ki lehet szedni vele valami lejátszható formátumban, az király volna.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

mila69en
#18600
lol ez érdekes #18598 erre akartam szerkesztésen volt😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Voltan
#18599
Ez mi?

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

hispan2
#18598
Mûködik.

Intel Core2 Duo E8500 @ 8x400MHz; 2x 2 GB CSX DDR2 1066MHz; ASUS EN8800GT TOP 512MB; http://www.lostsite.hu | http://stalker.hardwired.hu/forum

mila69en
#18597
és micélt szolgál?😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#18596
nem genyóságból írtam, bár én nem nagyon lövöldöztem még a lámpákat 😊

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

mila69en
#18595
nem! és nekem egy lámpát sem sikerûlt kilõnöm-.-

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#18594
dx8ban nyomod? 😛

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#18593
-akkor
#18592
Ha elhozod a papirokat a katonia bázisról akkor akkor segítséget kérnek akik védik a kaput mer arra jön 1 csapat mutáns ha segítesz nekik akkor átengednek vagy a másik módszer kinyírsz minden duty-t a kapunál.
#18591
most is kilejet lön ia lámpákat de csak pár fajtát

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

mila69en
#18590
ez micélt szolgál?😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#18589
nem egyszer mentem közel akkor szoltak menjek el onnan azota nem is találtam oda vagy a proftól kapott védö ruha nem tetszett nekik?

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

mila69en
#18588

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

TSL16b
#18587
S.T.A.L.K.E.R. Data Unpacker 1.0
Még nem próbáltam ki, de hátha... <#vigyor5>

#18586
Majd ha eljutsz odáig a sztoriban.

#18585
Nem mentél be véletlenül a BAR-ban a Duty-sok területére?
Ilyenkor felszólítás nélkül lõni kezdenek.

báttyó02
#18584
hmm az miért van hogy nem engednek át a bar területére? a zárt kapu elõtt áll 3fegyveres stalker,és magyaráznak nekem vmit....mikor mehetek be ide?

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#18583
de mielött elmentem az x16 hoz, hangos bemondon vmi árulot emlegettek és hogy találják meg és öljék meg hát a franc sem gondolta rám kenik mikor ott nem is volt elöl a fegyver

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#18582
nem hiszem hogy eltalálbam volna bármelyiket is a kettö közül csak arra löttem ami rám is lött töltést meg nem hiszem hogy vissza töltöm mert quick sav el mentek és az utolso ami rendesen lett mentve az a x18 elötti franc esne bele na mind1 aza lényeg vásárolni tudok a tradereknél a többi nem érdekel meg el tudom adni a szemetet bár lehet ujra kezdem mert vmiért a kezdöhelyen az a nyamvatt ajto nem nyilt ki lehet az a baja hogy egyszer becsuktam nem hagytam nyitva

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#18581
<#lama><#lama><#lama><#lama>

#18580
Az "L" betût te szerencsétlen.
L mint Light...

#18579
Oda kell visszamenni ahol a "Find Strelok's stash" küldetésben a flashdrive-ot találtad az agromprom katakombában

#18578
Nekem a money befejezés volt.
#18577
ja.leesett.kb a felére.de biztos csinálnak majd jobbat. de elõbb egy patch kéne hogy használja a dual core-os procikat!

ASUS P5Q Deluxe,[email protected],XFX 5770XT,corsair 4x1024

#18576
Persze hogy lehetsz tag mind a kettõnél hiszen csak halálos ellenségei egymásnak...

rage
#18575
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A legjobb, ha nem mész abba a portálba, hanem inkább a titkos laborba.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

dante3
#18574
Nekem ez volt a vége: False Ending - Blind<#szomoru1>

Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!

#18573
<#lama>

hispan2
#18572
Nem találtad õket el a küldetésed alatt? (én elkövettem véletlenül ezt a hibát, aztán jöhetett a load...)

Intel Core2 Duo E8500 @ 8x400MHz; 2x 2 GB CSX DDR2 1066MHz; ASUS EN8800GT TOP 512MB; http://www.lostsite.hu | http://stalker.hardwired.hu/forum

#18571
eddig 3-ról tudok:

kezdõhely
bar
yantar

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#18570
na wazz vissza megyek a bar-ba az x16 után erre duty+loner lö rám de csak egy kettö mi a jó anyuk baja lett ezeknek?

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#18569
Jaaaaaa hogy több befejezése is van.