S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#18918
Emlékszel a szobára aminek F-el nyílt az ajtaja?
Volt ott egy fickó, lehet hogy õ a boltos?

#18917
Mert úgy idiótán hangzik? <#idiota>

#18916
Én még egyelõre vergõdök vele, bár nem estem hanyatt tõle. Nekem egyértelmûen a Boiling Point-ot juttatja eszembe, de ott legalább voltak használható jármûvek, és a 2.0-ás peccsben ott volt a magyar nyelv is...

Egy idõre valszeg jegelem, amíg nem lessz hozzá komplett magyarítás. Ezekben a ruszki játékokban miért olyan nehéz leszedni az ellent? Olyan szaggatottan mozognak. Pl ha nyillal lehetetlen lenne õket leszedni.

The Protector
#18915
Ja.És gitárt lehet szerezni?Játszani is lehet rajta?Met egy stalker olyan szépen játszott rajta hogy meg akartam õlni a gitárért de nem ment arrafelé hogy elkapjam.Ajánlottam neki pár dolgot a gitárért:neylon harisnyát,szájharmónikát de nem adta... 😊😊😊

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

The Protector
#18914
aha.Akkor is le lehet õket fizetni ha 3-nak már átvágtam a torkát 2 pedig a mennybe repült a gránátaimtól.😊Szopattam õket ezerrel.Boltot hol találok?

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

sevendoor
#18913
Menj jobbra, ott van egy rés a keritésen, vagy fizesd (500) le õket.
A magyaritást végzõket kérdezném, kb. mikorra várható, sajnos nem vagyok jó angolból. köszi

Chuck Norris kitépett egy lapot a Facebookból!

The Protector
#18912
Hy.Megvan a game.Végre.Nagyon jól megy nekem.Static light és minden highre húzva.Nem swappol átlag 60 fps-el megy.Amikor betöltöm a mentésemet akkor kell egy picit várni 1percet mig mindent betölt a memóriába.A configom:Celeron! 2.0Ghz 512mbram Radeon 9600 256Mb Vram.Nem erõs gép de jól van összerakva és ez számít néha többet mint a konfig.Most ott tartok ahol kipucoltam a banditákat éls át kell mennem a vasúton de mindíg szétkapnak.Szopatom õket ezerrel de sokan vannak.Erre kell egyáltalán mennem?Mellesleg cuccokat hol lehet venni mert ott ahonnan az elején feljövök nem találtam boltot.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

#18911
A Marked One-t miért nem fordítjátok le Jelöltre?
Vagy valami hasonlóra.
Falabu
#18910
Egy részben igazat adok neked de a marok fegyverekkel kapcsolatban nem értek eggyet, én veteránon játszom és bizony ha kifogy a lõszer a fegyómbol és gyorsan reagálni kell akkor elõveszem az elõdleges fegyvert és azzal durrgotatok elég szép ereménnyel, a lényeg hogy nem úgy kell vele lõni mint ha quakeznél, szépen kikell pontozni a fejét és akkor semmi baj nem lessz. Nameg vannak jobb skulók is amik többet sebeznek.

&#8211;&#8211;&#8211;&#8211;&#8226;(-&#8226;Nem bánom, ha az emberek a szájukra vesznek, de kezdjék a seggemmel!&#8226;-)&#8226;&#8211;&#8211;&#8211;&#8211;

BiG G
#18909

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

DJ Skyline
#18908
nem, csak szerintem rosszul linkelted! próbáld meg feltölteni a kepup.extra.hu-ra vagy itt az SG-n a galériádba

svédcsepp
#18907
Jah 😊.De amúgy nem én löttem szét a csókát, csak ráközelitetem,hogy jobban lehessen látni😄

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

#18906
hello!

pseudodog-t hol találom? már a kezdõhelyen van vhol?

MaskimXul
#18905
Csak vipként lehet képet rakni?
MaskimXul
#18904
Nem lehet könnyû ilyen ruhában gitározni 😊

#18903
Meggymaglövõ:

Hát, nem is tudom, én már rengeteg ellenfelet leszedtem a hangtompítós pityuval. Ha épp nem vagyok látható helyen, egy jó darabig észre se veszi az ellen, honnan lövöm 😊

Közelrõl meg teljesen jók, az AK sem sebez lényegesen nagyobbat. Mondjuk én legnehezebb fokozatom játszom.
TSL16b
#18902
Megy ez ékezettel is. Úgy tûnik, tisztességes módon magyarítható.



A szöveg még nem végleges. <#crazya>

MaskimXul
#18901
lapozófájlt állítsd 3 gigára
#18900
Athlon 64(939)3500+, K8N Sli, 1GB 400-as ram (dual), Gainward 7600GT. De valahogy nem igazán tudom rávenni a progit, hogy normálisan fusson...

\" örökké nem eshet.... \"

hykao
#18899
Valahol azt olvastam, hogy több, mint 8 befejezése van - igaz a Collector's Edition verzióról volt szó, de nem hinném, hogy csak ahhoz több befejezést csináltak volna...
hykao
#18898
LOL amikor állítok valamit a grafikán vagy egyéb beállítási lehetõségeken, elmentés után a fõmenü két fogaskereke elég "nyomi" lesz... 😊))

Egyébként néha-néha a nagy swappelgetések közepette szeret kiakadni a játék. Nem kifagy, de a desktopra sem tudok visszatérni sajna...csak reset segít... A grafika egyes beállításai mintha csak mutatóban lennének (pl: vsync, élsimítás, anizotrópikus szûrés - és ezeket driverbõl sem tudom ráerõltetni)

Eddigiek alapján,
POZITÍVUMOK:
-viszonylag nagy és szabad terek
-tetszetõs táj-aljnövényzet grafika
-tetszetõs idõjárás-napszak változás
-kevesebb mutáns és egyéb butaság, mint vártam... 😊
-grafikához képest mérsékelt gépigény - illetve jól skálázható grafika

NEGATÍVUMOK:
-idegesítõ, illúzióromboló és hosszadalmas töltésidõ a pályarészek között
-irreális fegyvertûzerõ (a maroklõfegyverek alkalmatlanok a játékban...mintha meggymagot lõdöznének...vagy légpisztolyok lennének...)
-sokszor muszáj hentelni...(csak kismértékben választható játékmenet taktika...)
-angol-orosz keverékbaromság (maradnia kellett volna minden hangnak orosznak, és feliratozni mindent angolul!!!)
-FPS-RPG oké, de egyes esetekben mintha pont a rossz tulajdonságokat sikerült volna idegesítõre ötvözniük... 😄DD pl: muszáj hentelni, de ha kifogyunk a munícióból, lehet az inventory-ban kotorászni másik fegyverért (miközben jókat sebzõdünk a kifogyhatatlan és néha újratermelõdõ ellenektõl) vagy "meggymaglövõre" váltva elfogadni a sorsunkat... vagy pl: hangtalan "kattintós" párbeszédek, mintha csak 10-15-20 évvel korábbi klasszikus rpg-be csöppentünk volna...

Ha sikerült volna kicsit DEUS EX-esebbre gyúrniuk a játékmenetet és az FPS-RPG elemeket, akkor még hangulatosabb lehetett volna...
#18897
Jajj. Mik ezek a láthatatlan izék? Ugye késõbb lesz valami, amivel ki lehet õket szúrni? Ezt nem lehet bírni idegekkel 😊

Másik: nem tudja valaki, ki lehet-e kapcsolni a mouse wheelt a fegyverváltásról? Beleakad néha a kezem, és baromi idegesítõ.
#18896
átírtam én is hogy 99kg-ot vigyen.sikerült!de 60-nál már nem muzdul meg!

ASUS P5Q Deluxe,[email protected],XFX 5770XT,corsair 4x1024

rage
#18895
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
7 befejezés van. 5 a wish granternél, ez a játékmenettõl függõ, kettõ meg a titkos laborban a választásodtól függõ.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#18894
koszi megvan😊

In a world without fences and walls - who needs windows and gates ?

#18893
Akkor összesen hány van? Nekem csak 3 befejezést sikerült elérnem.

Szarok a konfigodra.

rage
#18892
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Van ott még 4 másik lehetõség, de sok öröme egyikben sem lesz 😊)

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

rage
#18891
Ez jó 😊
Van benne sportlövészet is 😊

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#18890
3 kívánság:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ha valaki szeretne egy - a fõhõs szemszögébõ nézve - kellemesebb kívánságot kiharcolni Tibi bácsitól (Wish Granter), akkor herdálja el a pénzét, mielõtt az erõmûbe érne (úgysem lesz már szüksége rá), mert a masina még kapzsinak nézi és rászakad az "ég".

Szarok a konfigodra.

rage
#18889
Ne próbáld letölteni jobb klikk/save-vel.

Mikor rákattintasz, bejön egy oldal, ott alul válaszd a FREE-t, majd új oldalon visszaszámol, be kell írni a megadott kódot, s download.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

svédcsepp
#18888

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

#18887
szegyen ide vagy oda, de en nem tudtam letolteni a rapidshare-rol...
másik hexa editor?
Torrenten sem találtam...

In a world without fences and walls - who needs windows and gates ?

svédcsepp
#18886
Ezt muszáj volt megmutatnom.Kiegészítve azzal,hogy az arc épp lendûletben volt felém és lõni akart 😄

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

#18885
"szolyabab" "cliens" "radioaktivitas jelensegei"
Ugye egy F7-et kap majd Wordben a végleges anyag? 😛

Szarok a konfigodra.

rage
#18884
Több lehetõséget adott volna a játékhoz
Pl lehetett volna az ellenfélnek is itt-ott jármûve.
A gyalogoljunk vissza a fél térképen móka helyett meg minden jobb.
Igaz, gyalogolva is 2 percenként kellett zónát tölteni, jármûvel akkor 20 másodpercenként lehetett volna.

Lehet, végül ezért is maradt ki belõle...

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

BiG G
#18883
szerintem meg csak tovább rövidítette volna az amúgy sem túl hosszú játékmenetet... minden mellékküldivel, és a zóna teljes felfedezésével együtt sem telt 4 napba hogy végigvigyem, pedig nem vagyok skilles játékos... ráadásul sok helyen járhatatlan az út autó számára...

szvsz igy hangulatosabb a dolog

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

rage
#18882
:-)
Nem baj, most a célnak megfelelt.
Egyébként szépen benne van a játékban a jármûvek összes adata, teljesítmény, fordulatszám, sebesség, stb, gondolom, az enciklopédia ezt is tartalmazta volna. A Shift/fel shift/le kombóval lehetett volna pl sebességet váltani - ha jól értelmeztem.

Inkább lehetett volna várni még fél évet szerintem, a jármûvek nagyon sokat dobtak volna a játékon.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#18881
hehe hexa editort legutoljara az UFO: Enemy Unknown nal hasznaltam vagy 8 éve 😄
BiG G
#18880
2100-es Ladát se felejtsd ki 😊)

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

rage
#18879
Ja, látom a játékban lenne Niva, Kamaz, UAZ, meg Záporjóska
:-)

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

oneal1
#18878
thx

!Forza Ferrari!

Raptor 2
#18877
A FAQ ban szerpelhetne ez:

Van már magyarosítás a játékhoz?

-Nincs, de már készíti a Pcgames Hun csapat. (www.pcgameshuns.hu)

www.oblihun.extra.hu www.pcgameshuns.hu

rage
#18876
Inkább ezt:
ogg plugin
tedd fel Winamp alá (winamp plugin mappájába tegye) s majd innentõl a winamp is megnyitja neked. A Quicktime nem fogja.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

oneal1
#18875
akkor annak köszi😛😄

amúgy hogy tudom megnyitni ezt?úgy rémlett mintha qiuck time al menne...

!Forza Ferrari!

rage
#18874
Annak köszönd, aki feltöltötte
:-)

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

oneal1
#18873
beszarok!!te nagyon vágod a témát!😄
<#worship>

!Forza Ferrari!

rage
#18872

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#18871
ogg formátumban vannak vhol

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#18870
rühellem a hexa sorokat össze vissza van minden egymás után ebbe mire az ember megtalál vmit hülyét kap de legalább a suly limitet meg 10 szereztem és müködik is

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

mila69en
#18869
a progival kitudod szedni!

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive