S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#18718
Hol tudom ezt leszedni?
7.2 es catalsyt
#18717
Az utolsó bejegyzések is üresek !!!

Local.
berlinboy6329
#18716
Ilyen exoskeleton páncélt hol találok?

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

Blasta
#18715
Nekem úgy fagy, hogy játék közben, mikor egy újabb nagyobb pályaszakaszt kellene betöltenie (tehát nem két pálya között, hanem még az adott pályaszakaszon belül). Az már alap, hogy ilyenkor 1-1mp-re megáll míg tölt, de utána általában megy toivább a gém, akadásmentesen.
Viszont 2-bõl 1-szer nem megy tovább a töltésen, szétfagy.

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#18714
Most kipróbálok egy új VGA drivert, mert a gyárit tettem fel, jobbat nemtudok

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

#18713
Nos szivesen irnám de a log file teljesen üres mindig !!!
#18712
Nekem is ez a problémám nem hiszem hogy rendszer függõ bár nekem az elejétõl ezt csinálja és nekem nvidia karim van. Nálam 3 ból 1x kifagyott tõltés közbe.
wantonly
#18711
Nekem low és medium között van. Kint olyan 30-40 fps nekem is, de nem olyan vészes, benti vagy nyugisabb részeken 70-80 is van. De 1-2 mpre nekem is beakad néha, ez van...
#18710
Én is ezzel a problémával küszködöm csak nekem Nvidia-m van (6600 256 M😎.

Blasta
#18709
Új proci, kicsit több ram.

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

wantonly
#18708
Na, elkezdtem irogálni némi segédletet a gyakori kérdésekbõl.

Szerintem valami ilyesmit be kellene pakolni a FAQ-ba.

Azt írtam le ami hirtelen eszembe jutott, de lehetne még bõvíteni.

Itten: help.doc
Blasta
#18707
Ja, egy Pentium D 2,66 kétmagosom van, Intel deszkában, 2x512 rammal.

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

#18706
sok ram 😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

rage
#18705
Azt írd be inkább, mik voltak az utolsó bejegyzések.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

Blasta
#18704
Sziasztok!

Fagy a játék, elég rendesen (game közben, általában új pályarész betöltésénél).
A gépem eddig full stabil volt, most kapott új VGA-t (Asus X1600 Pro).

Van esetleg vmi joker trükk a fagyás elhárításához, vagy a rendszeremmel lesz a baj?

Elõre is köszi a segítséget!

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

berlinboy6329
#18703
Nem tom mennyire lenne sikeres,de mi lenne,ha szednél le hozzá cracket?Kimásolod a eredeti exe-t valaholva, a másikat meg felülírod a krekkel. Hátha. :/

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

#18702
vegyék uj gépet LOL

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#18701
Eredeti játék és eredeti XP.

Igy értettem.

Local.
berlinboy6329
#18700
Radeon 9600-on mennyire fut a játék?Mindent levettem minimumra,a lehetõ legkisebbre mindent,DX 8 és 35-40 FPS fölé nem megy a gém+van mikor 1-2 mp-re beakad.Normális ez?9600-os mellé van még 2400-es AMD,meg 768 MB DDR.

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

#18699
Sziasztok !!!

Nos én mindent megprobáltam de nem megy !!!

Eredeti, XP Rendszer !!!

A Log fájlban meg nincs semmi üres !!!

Mit Tegyek ???

Help !

Local
mozesapo
#18698
Akkor az a Poker nevezetû lent van a csatornában? De ott is kolbászoltam már össze vissza, de nem találtam sehol.

#18697
:S

VRSDM
#18696
már régebben be lett linkelve 😊 de sebaj biztos átfutottál felette 😊

u dont have to listen anybody else but me

#18695
a föld alatt 😊)

egy bazinagy négylábú mutáns védte 😄D

lol bezártam magam egy hütõbe :S

#18694
ezt hol találtad? 😄😄😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#18693
ha gyorsan tudsz futni a forduloknál fog csak besebezni

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#18692
gondolom a játékkészitõk 😊


van az a rész ahol a föld alatt vagyok , és van két ajtó , de csak koddal nyilnak az elsõ nyitva , a második kódját nemtalálom segitene vki ? 😊

#18691
Most akkó hol az a fegyver ? : )

rage
#18690
Megnéztem én is a hetedik videot, kár volt miatta ennyit szenvedni 😊

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#18689
Ott a családi fegyver. Föld alatti garagéban....

#18688
a fegyver egy alagut legvégén van tele electro anomáliákkal

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#18687
Nem bugos a fegyveres küldi csak éppen gondolom egy szinttel feljebb nézed. A föld alatt van. Tudom mert ott én is kóvályogtam egy darabig.

Why so serious?

#18686
nekem eddig anyni bugot találtam hogy az elején nem lehet már kinyitni a bunker ajtot+hogy az egész bar körzet rámtámadt bár lehet annak köze volt hogy a tudostol szerzett seva suit ban mentem oda 😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

mozesapo
#18685
Bugos az egész. Felveszek egy küldit a bárban az egyik Stalkertól, hogy keressem meg a családi fegyverét, odamegyek ahova a térkép mutat és nincs semmi se ott. Vagy, nyírjam ki a Poker nevû banditát. Jelzi a minimap ugye, hogy merre menjek, átmegyek a következõ mapra és eltûnik a nyíl, hogy fogalmam sincs merre találom a dögöt. Érdekes az egész, azért jó lenne, ha valami patch kijönne ezekre az anomáliákra.

Facek
#18684
csak azt tudom hogy a dutyhoz úgy lehet csatlakozni hogy addig segítessz a dutynak (questeket csinalsz a barkeepertõl meg a barban) aztán mikor friendek lesznek a dutysok akkor be tdsz menni a bazisukhoz és ott beszélni a fõcsákóval (még nem csináltam meg az altala addot questet majd idõvel) gondolom utána lehetsz tag
#18683
7.2 es catalsyt tökéletesen fut

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#18682
Hello mindenkinek.
Nekem mindig lefagy a STALKER és ez irja ki.
taskmgr.exe alkalmazási hiba.
Mi lehet a gond?
mila69en
#18681
<#banplz> a multija qurvajó <#banplz>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

DJ Skyline
#18680
szitakötõ <#idiota>
én is csak a #18678 félét tudom tanácsolni

Andie
#18679
Köszi Voltan, ez lesz. Találtam egy fórumot, ahol fullra ezt panaszolta mindenki, és tán a 93.71-es nvidia megoldja. Most downloading...

Don\'t be afraid of the Dark... Be afraid of what it hides!

Voltan
#18678
Szerintem próbálj ki egy másik drivert, vagy tedd fel a lemezen levõ DirecX-et, más tippem nincs...

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Voltan
#18677
Nem kéne ennyi LSD-zni!

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#18676
#18660
thx
#18675
Emberek, van egy mentésem közvetlen az egyik vége elõtt a játéknak, az a verzió mikor gazdagon hal meg a karakter, tehát elõször aranyesõ utána meg bumm az épület, kérdés: vajon vissza lehet még onnét fordulni?

mila69en
#18674
tökmindegy mert mindegyik módban van lámpa😊 tegnap én is csodálkoztam hogy öcsémnél nem lehet bekapcsolni és tényleg nem lehetett!!

killecske: szedd le innen a FAQ-ból az user.ltx-et az erdetit cseréld le a tiedével azt jó is lesz a lámpa nem tudom mi lehet ez...lehet valami telepítési bug😄D

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

báttyó02
#18673
szép:|😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#18672
hát ez bizony személyi bug 😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

wantonly
#18671
Ha valakit érdekel:

Gamekapocs extra cikk
Andie
#18670
Szasztok!

Végre valahára énis kipróbálhattam ezt a gammát, és bizony valami igen nagy csúfság van itt a textúrák környékén.
1280ban hajtom, mediumon, ahogy azt magának beállitotta. Szépen megy is minden, szinte akadás nélkül (3200+barton, 1 giga dual ram, nvidia6600GT). Ellenben az ég olyan ocsmány, hogy ilyet még nem láttam. Ahogy mozgok, minden elmosódik, a madarak, helikopter szép csikot húz maga után.




Shot 1
Shot 2

Köszi minden tippet!

Don\'t be afraid of the Dark... Be afraid of what it hides!

#18669
a hangtompítót hogy lehet rárakni a kalára????<#violent>