699
Ps2 emulátor
  • petyka2
    #19
    Van már ilyen topic-nem is egy...
  • Shortstop
    #18
    "Min egy 3GHZ 1 giga rammal" ---> ez is kevés :)
    havernál próbáltuk egy 3,2-esen meg 1 giga rammal a MGS-t meg a GT4-et de nagyon LOL volt. Néha felment 5FPS fölé :)
  • Wap
    #17
    anyád
  • Wap
    #16
    kell nekem ps2bios
  • cocobanana
    #15
    Szánalmasak vagytok. Ebbe a topicba utoljára 2002ben irtak szal már lassan 4 éve, és ti itt neki álttok újra PS2 emulátort kérni. Fogjátok már fel a pici agyatokkal hogy PS2 emulátor nincs gépre ,de ha van is az sem fog tökéletesen müködni, mert izom gép kell neki. Min egy 3GHZ 1 giga rammal. A másik meg nem tudom mi a faszt élveznétek egy PS2-es játékot belerakni egy PC-ben? De nektek biztos az a szar grafika és akadozás kell.... Helyetekben vennék inkább egy PS2 mint hogy itt szerencsétlenkedtek.
  • KillYou
    #14
    Én tudok egy jól müködő PS2 emuról ugy hivják hogy PS3
  • PlayStation2
    #13
    Nekem xbox360 emu kell, hol van? ja is játékok is kellenek hozzá!
  • Wap
    #12
    szeretnék letölteni ps2 emulátort ha valaki tud erre mondani valamit az most tegye meg
  • NeoMaN
    #11
    par honappal ezelott mar lattam ilyen cuccot,de az virus volt.......
  • magus
    #10
  • magus
    #9
    Ja kb mint a www.emulator3000.com. Ott is kb egyszintű emulátork vannak...
  • Inquisitor
    #8
    Nem lehet, hogy virtuális meghajtóról megy mint a GBA, Amiga, C64, stb. emulátorok?
    És mi van ha CSAK GYÁRI lemezzel megy?
  • PyRex
    #7
    Hat ez nagyon nagy kamu :)

    Elinditottam, mar amikor inicializal, az nevetseges (masodpercekbe telik, amig megtalal 1-2 file-t :) aztan amikor a PS2 DVD-t keresi, akkor fel sem villan a CD/DVD led. Magyarul hozza sem nyul a meghajtohoz... :)

    PyRex
  • FREAK
    #6
    Vagyis?
  • Laalee
    #5
    valoszinuleg kell hozza a ps2 rom ja ugyanugy mint az összes többi emulatorhoz.
  • Bilux
    #4
    nem vírus mert megnéztem !
    Elindítotam!
  • versio
    #3
    ja csak a ROM tömöritve 2 mega !!!!!!!!!!!

    de azért csak reménykedjetek
  • PyRex
    #2
    Letoltottem de el nem inditom, kizart, hogy egy masfel megas emulatro nem kamu lenne. Felek, hogy virus :)

    PyRex
  • Bilux
    #1
    gyorsan szedje le valaki akinek van ps2-es lemeze meg dvd olvasója és mondja el hogy működik e!
    én elindítottam de nincs lemezem mert azt kér!

    66.92.118.215
    /_vti_log/. /com1 /lpt/@ /com2 /~/FG4A/Upped By TjCoolMand/PS2 EMU/