699
Ps2 emulátor
  • biomage
    #99
    8 fps ugyan már a gépen nem is a legjobb és 17 fps produkál egy játék rajta
  • biomage
    #98
    anál sokkal több az fps
  • NeoMaN
    #97
    :)
    Most ha benyomod a Bust A Move 4-et, 8fps-el kiröhöglek. Meg amúgyis.
    Nincs olyan emu, amivel játszani lehet, akárhogyis görcsölsz.
  • biomage
    #96
    oké mindjárt csinálok egy képet hogy elhid
  • NeoMaN
    #95
    Annyira gyerekes vagy, hogy vicc...
    :F
  • biomage
    #94
    nem hiszed el?
  • NeoMaN
    #93
    hogyne LOL
    :)))))))))))))))))))
  • biomage
    #92
    kösz a jó ajánlást de nem érdekel az az irás
    ja van játék amivel lehet játszani hiszeb vagy sem :P
    most is játszok egyel és nem 3-5 fps en
  • Papesz
    #91
    Neked is ajánlom a #40-et.
  • NeoMaN
    #90
    ígyvan
    nemtom sok láma miért nem fogja fel
  • Dajin
    #89
    modernslave irta ezt itt mind csak bemásolom:
    "hi! Összefoglalva mindent: Nem lehet pc-n emulálni ps2 gamét. Az egyetlen próbálkozás ami szót érdemel az pcsx2 is csak arra képes hogy elindítja a biost (ps2 bios) és jobb esetben egy két játékot felismer!!. Ez azt jelenti hogy 1-2 fps -sel futtatja (ez egy hangyaf*sznyit különbözik az állóképtől:). De az hogy az effekteket hangokat és a 3d-s extra megjelenítést is egyszerre és pontosan kihozza az szinte lehetetlen. Egy Full ps2-es játéknak a pc-s átírása lehet akár egy év is amin nem egy ember dolgozik. Pont ezért ne higgye senki hogy mind ezt egy aprócsak program realtime-ban megoldja és kiszámolja. Egy high-end pc-n lehet hogy el lehet érni egy stabilabb sebességet de mivel szerintem ilyen géppel maga az emu fejlesztője sem rendelkezik normális plugin-t (hang, kép, controler plugin) tuti nem találsz hozzá. (egyébként a ps2 játékfejlesztői körökben legendásan híres arról hogy milyen bonyolult a rendszere..konkrétan ps2-re való fejlesztés sem egy eccerű dolog)" meg eztis irta mondjuk ez köztudott hogy a ps2-nek 128 bites procija van mig az otthoni gépekbe szinte csak 32-es, magyarul nemfogsz emulálgatni ps2-őt
  • biomage
    #88
    szevasztok
    van négy játék amit el akarok inditani emulátorral de nem sikerül
    yuyu hakusho "Sles_530.62"/ inuyasha federal combat "Slus_211.93"/ grandia 2 "Slus_201.94"/ cowboy bebop "Slps_255.51"
    segitsen valaki
  • Dajin
    #87
    maradj= maraggyá má:D
  • Dajin
    #86
    Hé Maszat, öszintén neked ki adott ps2-őt? Nemtudom hogy téged vagy azt az illetőt kéne megbüntetni, dee, de inkább nemis irok többet, pedig tudnék mit:D csak azt hogy maradj, a biossal meg kitörölheted a segged
  • turho
    #85
    Felinterpolálhatod a grafikát, nem lesz több képinformációd. Viszont 3 fps helyett 1.2 fps-sel megy majd.
    Miért kell 4x akkora felbontású monitoron nézni a konzolgrafikát? Persze hogy fosnak hat. És nem csak a konzolok képe: ugyanúgy kiábrándító lehet(ne) egy tv-tuner vagy egy dvd-film is egy nagyfelbontású crt-n vagy tft-n.
  • Afe
    #84
    "most a ps2-ömből akarom kiszedni a bios csak még nem jöttem rá hogy kell"

    véső, kalapács és egy jólirányzott csapás a ps2 biostartályára. ennyi :)
  • MaSzKa
    #83
    nekem van még sajnos ps2-öm

    ezen az emulátoron szebb 1 kicsit a grafika
    be lehet állítani 1280x1024-et
    és nem annyira kockás a grafika

    most a ps2-ömből akarom kiszedni a bios csak még nem jöttem rá hogy kell

    van ps2link programom
    dumpbios programom is
    meg hálózat kábelem is csak nem tudom hogy kezdjek hozzá
  • turho
    #82
    Beszarok ezen a fanatizmuson :DDD
  • MaSzKa
    #81
    ezt írjátok be a goggleba
    pcsx2 0.9 download

    itt van egy müködő ps2 emu
    bios azt valahol keressetek hozzá

    nálam kemény 1-2 fps-sel mennek a játékok
  • gator
    #80
    Van egy kis probim ezzel a epsxe -vel , amkor konfiguralni akarja magat akkor valami bios beallitasra hivatkozik es nem tudom kivalsztani a listabol mert nincs semmilyen lehetoseg a BIOS-t konfiguralni . nem tudtok segiteni ?
  • NormalisEmber
    #79
    Vagy esetleg a CVGS, ami szerintem a második legjobb emulátor az epsxe után. Legnagyobb előnye hogy nem plugin alapú, ergó csak elindítod, beteszed a lemezt és már megy is annélkül hogy be kellene állítani valamit(legfeljebb a gombkiosztást)

    Sajnos, évekkel ezelött a sony hathatós közreműködésére leállították a fejlesztését, úgyhogy nem 100%-osan kompatibilis(pl. a japán verziós ff9)
  • turho
    #78
    epsxe ha pc-re kell.
  • gator
    #77
    hello!
    Tudtok mondani egy jo ps 1 emulatort ?
  • Kezdő18
    #76
    Akkor majd PS3-at is csak akkor vegyél amikor közeleg a PS4, akkor már elég olcsó lesz
  • Eldor
    #75
    Öcsém! Én meg még 110ezerért vettem :( De adtak ajándék kódtörőt meg írott cd indító cdket :D. 1 haveroom még 180ért vette.... :DD
  • Newfronter
    #74
    De megérte....
  • MaSzKa
    #73
    ja és 60ezer volt:-(
  • MaSzKa
    #72
    na nekem már van ps2 emulátorom a neve dscaler + egy bt878-as tvtuner kell hozzá
    +egy ps2
  • Newfronter
    #71
    a hivatalos verzió szerintem jobb, ha azt szedted le....úgyhogy elég a simát elindítani, vagy a VM-eset...
  • And 1 #70
    hello a #35 hozzászólásban ez van írva hogy "Elindítod azt az .exe-t amelyik a legjobban illik a Procidra
    (pl.entium4 SSE2 esetén: "pcsx29-050810-sse2-vc05b2.exe"
    nah hol van ez az exe mert én leszedtem az elindítottam a setup-t :D
  • dinomano
    #69
    jah, vmennyi hatar van, de sztem fog még lejjebb is menni...PS1-nek sem felfele magy az ára; kb.megallt 10-15e ft-nél egyelöre... :-P
  • turho
    #68
    Kb. a lélektani határ 24.990 ft lesz mind ps2-nél, mind xboxnál, utána eltűnnek majd. Így gondolom :) és csak használt lesz, meg 1-2 beragadt készlet. Utána pár év csend és megy fel az ára szépen :)
  • Newfronter
    #67
    Valószínűleg az lesz, hogy egy pár év múlva elég olcsó lesz a PS2, csak ahhoz meg TV-t kell vennem, hogy gémelhessek, mert az nincs. :S
  • turho
    #66
    Én érteném az érvelésed, de még a profi videovágáshoz meg grafikához is elég egy olyan pc, amin a PS2 emu csak rogyadozik. Szóval meddő dolog na :)
  • dinomano
    #65
    jo, de amint jön a PS3; még jobban lemegy a PS2-ára; és akkor már erdemes beszerezni sztem egyet; vegulis ha 20 e körülre lemegy az ára, az már nehogy fájjon pc-sként, amikor 60e az uj videocard... :-/ (jo, mondjuk egy pc-s minden pénzt beleöl a gépbe; de akkor is 20e Ft nem a vilag...)
  • Newfronter
    #64
    Igazatok van, csak nincs pénze az embernek PS2 -re, így érdekli a téma... és PC-t sem azért fogok fejleszteni, mert az emu-nak kell, hanem egyéb más okból.
    Majd ha netán lesz önálló keresetem akkor jöhet egy konzol, de ezek még évek...
  • dinomano
    #63
    Hmmm... jol elhaladt a forum... :-P Jah, hat igen a total mas architekturat rohadt nehez leemulalni... emlexem anno sokat szenvedtem Amiga-emukkal; vegulis egyik masik egesz jo volt az Amiga emuk közül is; de kb.300-400Mhz kellett a 7mhz-s Amiga 500 leemulalasahoz...
    A konzolok meg teljesen más vilag, eleve a hardverspecifikusabb gémeket sztem alapban nem is fogja vinni a gém... (PS1-emun pl. az allokepes gémek tudnak érdekes latvanyt mutatni) A Terracon-t nezte vki PS1-en? Lehet h. jol megy; vegulis full3D; de az is fingatja mar a kis PS-t, nem tudom emun elindul-e... A masik gány; amitöl elmegy az eletkedvem: opcioallitgatas (esetleg minden gémhez külön belöve); h. sikerüljön kicsikarni pár plusz FPS-t...eh... :-/ Mondjuk a bárhol mentés jo funkcio... :-P
    Valahogy original gépen sztem jobb minden jatek... Nah, ugy értem, a virtualis PS, a virtualis SNES etc.; oylan mint a sex virtualban... :-P nem az igazi! LOL...pá! :-)
  • turho
    #62
    NASA akart lenni:D
  • turho
    #61
    Inkább mint a NAA-tól pc-t 42 millióért :d
    a PS2 amúgy remekül viszi a ps2 játékokat. Bugmentes, nem akadozik :)
  • MaSzKa
    #60
    már igazán lehetne ps2 emu mert idén jön a ps3

    én asszem veszek 1 chippes ps2-t újoannan 42e Ft-ért