699
Ps2 emulátor
  • biomage
    #139
    ember értetem én de te eröszakoltad rám amugy is már a grandia 2t elinditotam márcsak az a kettöt kell elinditanom valahogy
  • Dajin
    #138
    lehet hogy kicsit durrrrva voltam, akkor ezért BOCSÁNATOT kérek, mert tudok azt is, csak nemszeretem ha valaki ennyire értetlen
  • biomage
    #137
    bárki is ir ide én segitek megoldani gondját
  • biomage
    #136

    azt fogom tenni
  • Papesz
    #135
    Mindig is lesznek olyan emberek, akik szerint MINDENKI hülye, hiszen neki van egy padtársa, akinek az egyik jóbarátjának a keresztapja találkozott a múltkor a szomszéd fiával, aki látott a neten egy PS2 emulátort. Tehát létezik, de a fórumozók hülyék, hiszen ezt nem hiszik el. Ráadásul kép is van róla, de azt nem linkeli be, mert hát csak. Elmondta már melyik az a játék, legyen mindenki megelégedve vele.

    Részemről röhögök az olyan hozzászólókon, akik segítséget kérnek, de felfogni nem tudják, hogy amit keresnek, nem létezik. Nekem marad a PS2, Biomage meg játszon tovább a jól működő emulátorán, biztos páratlan élmény.
  • moralosan
    #134
    Dajin lehet kicsit durva volt, de ne vicceljetek már azzal, hogy egy PC-n lehet élvezni PS2-es játékot :P.
  • Neme.
    #133
    Ez a topik azért van, mert az emberek még mindig tévhitben élnek.
  • biomage
    #132
    na ezt szivd visz nem takarodok el beszélj rendesen és ne káromkodj
    1 ez a topik azért van hogy segitséget kérjenek az emberek
    2 soha nem káromkodtam rád te se ted azt
    3 müködik az emulátor de nem ugy mint a konzolon szal nem kell elmagyarázni mi hány méter
    adok egy jó tanácsot ha nem tudsz segiteni ne irj a topikba selesleges tanácsokat adni mindenki tudja már hogy nem olyan jó az emulátor
  • Dajin
    #131
    hogyhogy mindig mindenki ps2-őt akar emulálni, nem x-boxot vagy gamecubot? meert iylet még nem hallotam, mindenki ps2-őt akart emulálni..
  • Dajin
    #130
    kotrodjá má innen, másik topikba is ezen röhög mindenki, mondtam felesleges beirogatnod, ÉRTSD MÁR MEG, és nemlesz ez sem elpakolva
  • biomage
    #129
    ja a 33 mhz jó nem tudjuk elmagyarázni egy null nektek
    amugy nekem lett igazam az aki kreálta a topikot segitséget kért és ti lehordtátok hogy csak virus
    szerintem át kénne rakni a Operációs rendszerek, felhasználói programok forumba az összes emulátort mert ez program és nem konzol!!!
  • Dajin
    #128
    jameg esetleg nézd meg a topik legelejét, ottis ellet mondva ez ezerszer, és eddig snekinek sem ment...
  • Dajin
    #127
    láttuk már ezt, de öszintén, nem érdekelsz és senkit nemérdekelsz ezekután ha még félévet ezzel szarakodsz... eddig nem mutattál fel semmit, hidd el ezekután se fogsz tudni...hagyjad abba mer csak az idődet vesztegeted, játsz pc-s játékokkal.. ide meg többet felesleges irnod, mer amit akarsz nemlehetséges, nemtud senki segiteni, mellesleg nemis szeretne neked senki, ugylátom..
  • biomage
    #126
    és szerintem nektek kénne elmenni a legjobb lénne ha áthelyeznék ezt a topikot az Operációs rendszerek, felhasználói programok
    mivel ez az
  • biomage
    #125
    szoval azt mondod nem müködik tudok olyan játékot aminek nincs bugja és több mint 20 fps en megy a nevét ne kérdezd nem tudom de láttam itt és ha lesz idöm leisfogom tölteni hogy játszhasak
  • Dajin
    #124
    hát inkább vesz az ember ps2-őt és mint 3havonta pc-t fejleszt, biomage te TELJESEN olyan vagy mint egy irigy, siránkozos, 10 éves kis gyerek, valoszinüleg igy is van, menj a konzol részlegből, felesleges ide bejönnöd, sztem sokat akadékoskodsz, bann-t kapsz, amugy meg 3-fps-en nemlehet jáccani, max 15-20tol báááár nagyon szarul, ahoz hogy folyamatos legyen min 30-35 kell
  • dinomano
    #123
    Mas élmény a monitornal ülni+tv elött feküdni; joykarral...hidd el..én mind2 élményt komalom...én is hasznalok emulatorokat; de régi gépek emuit, amik mennek rendesen...(GBA, SNES, GENESIS)... A PS2-emut felesleges firtatni, amig nem tudja kivágni normalis sebesseggel a gémeket a PC... Arra még 2-3évet minimum varhatsz, de inkabb 5öt; addig meg felesleges vitazni...NEM MEGY!!! Tudom, h. a PS1-emu müxik; én is hasznalom neha, pl. megnezem h. érdemes-e kiirnom 1 gémet CD-re(PS-re...)...de az egy müködö vmi (ami tegyük hozza : nalam szaggat, a kis 633mhz-s celeronon, geforce2-ön, 350valahany mega rammal(a 30 Mhz-s 2 Mega-s gép emuja...)...)...A 300MHz-s 128bites, 32 megabyte-os, 4 mega videoRAM-os PS2-öt majd talan egy 8 gigas PC leemulal 3giga rammal; addig meg nicns miröl beszelni...
  • dinomano
    #122
    vazz, az a 33e FT...amugy Sielnt hill2-3-4 van pc-re; mit szenvedsz azokkal PS2-emun? Az elsö meg elindul PS1-emun... :-P vazz 1 rakat PC-s PS2 atirat létezik; nyomd azokat; ha meg más ps2 gémeket is akarsz tolni, akkor vegyel PS2-öt... ahogy elnezem, nem a legrosszabb pc-s configod van; egy uj videokartya árának 2/3adáért megveheted a PS2-öt... :-|
  • biomage
    #121
    amikor a ps1 emulátort kezdték el akkor azt kritizáltátok tudom miért mert igazat akartatok magatoknak adni hogy megérte a konzolt megvenni
    mondok valamit nektek biztos megérte de van olyan ember aki nem szeret egy dobozért fizetni ha van egy müködö emulátor
  • biomage
    #120
    miért nem veszek inkább fizetek letöltésért és játszok 3fps en játékot mint hogy megvegyem a ps2 konzol 33000 ft ért
    nagy a különbség köztük
  • Dajin
    #119
    onimusha3-van pc-re is azt nemkell emulálni észlény.. silent hill is meg beyond is van pc-s átiratba, nalátod a menüje megy 6 fps, a játékot meg else lehet inditani:D hagyjad már abba nemérted nemlehet?
  • Dajin
    #118
    na ebből láccik hogy kamuztál, csak magadat égeted ha tagadod, ez van, hameg teccenek a ps2-es játékok mija rákért nem veszel ps2-őt?
  • biomage
    #117
    onimusha biztos megy a beyond megvan szal nem de a silent hill megprobálom elinditani
    most a sonic riders probálom és sikert elinditani ugy hogy japán a menüje 6fps en megy
  • dinomano
    #116
    Haha, komoly... Chrono-t csak PS1-en neztem; emu-n nem...Amugy PS1-emu is jobban kivagja a full3D-s gémeket; de a 2D hatteresekkel neha nem tud mit kezdeni...Arrol ne is beszeljünk, h. neha érdekesen teszi ki object-eket 3D gémeknél is... :-P Pl. fekete keret a falombozat körül... :-) Hmmm.. Gradius..hat igen, az a PS2 egyik legfaszájosabb gémje, érdemes emulalni! :-P LOL! Emulalj mar le egy BLACK-et, please!!! :-P
    Ja, amugy a PC tud PS2-öt "emulalni": Silent Hill2-3-4-et; Beyond good and evil-t; Onimusha3-at stb (nyomd inkabb azok PC atiratait; hülesegekkel meg minek szenvedni...) ... :-)
  • biomage
    #115
    minek linkeljek megmondtam melyik ez a játék biztos megvan és kiistudjátok probálni
  • NeoMaN
    #114
    Gradius van PC-re is. :)
    Na hol az a kép?
    :F
  • Neme.
    #113
    Még a PS1-es Chrono Cross is belassul a zenével együtt egy közepes pécén, élvezhetetlen lágykaki az egész, egyesek meg már PS2-t akarnak emulálni... Vicc.
  • dinomano
    #112
    látom, még megy ez a PS2 emulalas topic... :-P Lehet Photoshop-olni tovább... Kb. 4-5 évig még bizti enm elsz normalis sebesseggel müködö PS2-emu... :-P
  • Dajin
    #111
    ja, nem ilyen elváltozott szinü recegő akadoozo bugos ablakban futo monitor előtt görnyedös photosoppal ráhegesztett fps-el mint biomage:))
    eddig aki ilyeneket mondott mind kamuott, és biomage-nek sem jo a kifogása, mellesleg képet nemláttunk,
  • Neme.
    #110
    Én meg igazi PS2-n játszom a Gradius 5-tel, 60 fps-sel.
  • biomage
    #109
    bocsi internet gond de most derült ki hogy roszul hoszabbitotam meg a szerzödést és most kapcsolták le megcsináltam közbe a képpet sirjatok és legyetek boldogok akik szeretik az ürhajos játékokat
    a gradius nevü játék jól megy az új emulátoron
  • modernslave
    #108
    nézd biomage.... ilyen kamukkal nem fogsz új barátokra szert tenni....inkább vegyél ps2-t ..arra tapadnak:)
  • moralosan
    #107
    Nos igen, egy ps2 kb annyiba kerül manapság mint a geforce-od :).
  • NeoMaN
    #106
    Namivan, nincs kép?
    :F
  • NeoMaN
    #105
    :F
  • modernslave
    #104
    nya jó úgy látom visszább kellett volna olvasnom .-..van itt sok okos ember nélkülem is..hallgassatok rájuk és ne írkáljatok ide baromságokat..ja és biomage!! szerintem nyugodtan abbahagyhatod a több órás izzadtságos melót hogy photoshoppal ráhegessz 25-30 fps kijelzést egy 576onlineos ingame screenshotra:)))
  • modernslave
    #103
    szerintem aki innen nem látogatott el a "nóbeldijjat a ps2 emulátorért" topikos hozzászólásomhoz az tegye meg:) nem mondok semmi újdonságot vagy földrengetőt de nem árt ezeket összefoglalni hogy egyesek ne gondolják úgy van értelme felmászkálni fórumokra 20 fps-en futó resident4ekről(csak példa) hazudozni.. no meg működő és HASZNÁLHATÓ ps2 emulátorokról ;)

    jah,...most látom valaki már bemásolta:) na mindegy most már elküldöm
  • Aramir
    #102
    Amíg nincs kész a kép, legalább a játék címét elárulhatnád, köszi!
  • NeoMaN
    #101
    Hol az a kép? Csak nem HAZUDTÁL?
    :PPP
  • Dajin
    #100
    mijaza játék? hola kép? ez egy dolog hogy elindul de tuti tiszta bug meg lassu:D