700
Ps2 emulátor
  • biomage
    #260
    gyere át ere a weblapra leirom ott mik mennek nekem és hogy kell beállitani
    van már egy beirásom és még a nap folyamán lesz pár
    ide
  • Gabosh
    #259
    Mik? Nekem befagy még menü elött , 2 játélk is .:( .De lehet csak rossz játékokat probáltam.
  • biomage
    #258
    nekem viszont már több játék is elment játékig és tudnák velle játszani
  • Gabosh
    #257
    eddig nekem még menüig sem ment el :D Nade még probálkozok.
  • barret
    #256
    En csak vagyakozva nezegetem a kepeket...Menunel tovabb meg nem jutottam egyik jatekkal sem...Pedig mar joparat kiprobaltam.
  • biomage
    #255
    aki eltudot inditani egy játékot jó sebeséggel linkelje be ide a screen shot ját és minden informáciot irjon le pl hogy állitota be az emulátort és mi a gép konfigurácioja stb
    ugy mint itt
  • Gabosh
    #254
    Kössz BIOMAGE :D te nagyon vágod ahogy látom , nah előkupászom az 1 etlen ps2 es gamemet és megnézem hogy milyen .Irok még ha lesz valami :D kössz.
  • barret
    #253
    Ezt a v2.0-t honnan szerezzem meg?
  • biomage
    #252
    amugy a bejelentkezö nevedet kelenne oda beirni de miután beirom és okét nyomok és utána nem et error ir ki szerintem ez amd re jó
  • berlinboy6329
    #251
    Ok.Már csak a God of war-ra lennék kiváncsi hogy futik.
  • biomage
    #250
    a másikat használd "pcsx2t.exe"
  • berlinboy6329
    #249
    Nekem meg vmi user name-t kér.
  • biomage
    #248
    persze tudom mi a baj
    menj a configra és klikelj a configure ra és elöjön egy táblázat ott tudod megadni a biost alull válaszd a 2.0 europait
  • Gabosh
    #247
    Kéne még 1 kis segitség , amikor elinditom a progit rámegyek a file re , azután a run CD re ki irja hogy "unable to load bios: 'bios', PCSX2 can ' t run without that" . Pedig amit adtál biost azt bemásoltam. Tudjátok mi lehet a probléma?
  • Gabosh
    #246
    nekem is tudnál segiteni? :D én is amatőr vok.
  • biomage
    #245
    látszik hogy amatör vagy van a cpuban egy frame limit bekapőcsolod és max 110%
    vagy max 70 fps lesz
  • Gabosh
    #244
    Biost honnan szedjek hozzá?
  • PlayStation2
    #243
    Én már próbáltam, de nem bírta a szemem a 300-400 FPS-t, igy inkább nem vesződtem vele
  • berlinboy6329
    #242
    Én mondok.Vagyis kérdezek:Kipbálta már vki a PCSX2-vel a God of Wart?Hogy műxik?
  • biomage
    #241
    na mivan senki nem mond semmit ennyire ledöbentetek?
  • biomage
    #240
    amit irtam azok nem rögziteten inditotan el hanem az elejétöl
  • barret
    #239
    Azert a 3d meg rendesen megfekteti s kepek szerint...
  • barret
    #238
    Az osszes kep sztem mentesbol megy...Nagyon alacsony a frame mindenutt...Nekem meg nincs mentesem.Nem mintha a loadingig eljutnek FF-el...Mgs2-az eljut addig.(fura)
  • barret
    #237
    Nekem minden game kilep...
    x is,es x.II is... Egy darabig pedig megy... Marmint a legeleje:P introig nem egy el...
  • biomage
    #236
    sajna inuyasha nem indul el viszon pár kedvenc játékom türhetö sebeségel elindul pl a dragonball budokai3 vagy final fantasy X vagy grandia 3
  • barret
    #235
    Itt korulnezhetsz: www.ngemu.com
  • barret
    #234
    :P Vicces fiu:)
  • berlinboy6329
    #233
    Én visszább olvastam vmi PCSX2 0.9.1 es emuról,mwg hogy milyen jól mennek a gémek.Hol lehet leszeni?Meg mikor jön ki a full,mert látom ez még csak Beta.
  • PlayStation2
    #232
    Sajnos olyan emu még nincs, de épp most próbáltam ki egyet, Gran Turismo 4 ment stabil 60 FPS-en!!
  • berlinboy6329
    #231
    Van már vmi működő PS2 emulátor?God of Wart kipróbálnám. :)
  • barret
    #230
    Es gyorsan emelkedik!
  • barret
    #229
    15782 letoltes:DDD
  • biomage
    #228
    de szavak helyet inkább probáljátok ki meglepödtök hogy milyen gyors lett ez alatt a két honap alatt
  • biomage
    #227
    tudod mit adok egy link et
    néz körül mi megy jó rajta és hány fps en
  • testerlnx
    #226
    Nem a 0.9.1 jelent meg? Amúgy melyik játékokkal próbáltad, milyen config-od van, és melyik game-nél nem esik az FPS 24 alá?
  • biomage
    #225
    hát fiuk van egy szomorú hirem vesztetetek
    most dobtak ki két napja új emulátortPCSX2 1.9.1 és edig nincs olyan játék ami ne menne jó sebbeségel
  • dinomano
    #224
    nekem egy oylan emulator kellene; ami leemulal egy szobat(virtualis valosag); amiben csupa faszájos mai konzol van; és nyomhatok minden MAI gémet... :-) Ilyet csinaljatok nekem please! :-P
  • biomage
    #223
    ha te mondod :D
  • dinomano
    #222
    nah, ezert PS2 emu...leemulalja a PS2 menüjét...mást nem... :-)
  • hiba
    #221
    Odaig mar eljutottam hogy bejon a menu tovabb meg soha :)