699
Ps2 emulátor
  • dinomano
    #299
    "Gran Turismo 4 (Vagy TT), God of War, Black-kel" - Ha már olyan okos vagy...ezek közül mit is adtak ki PC-re? Eleg sz*r ez a szöveg: "nem játszok vellük mert nincs meg" ...hát ne már, h. ez legyen az egyetlen ok... ... :-P Valoszinü, Black, GT4, GoW stb. menne jatszhatoan???..nah, ezt mááá' kibeszeltük parszor...

    "én is röhögök megvetétek 40.000ft a ps2 és meg ingyen letöltöm és játszok" - Hmm...nem akarlak elszomoritani..én is ingyen letöltöm és jatszom(annak ellenere leirom ezt, hogy nem illik warez-temaban dumalni...de ha mar ez a tema...); nahszoval letöltöm, mint sokan masok, kiirom és jatszok... :-P A hardvert megvettem, de ettöl eltekintve jarulekos költsegem nincs(huha, a DVD max.)...
  • PlayStation2
    #298
  • biomage
    #297
    nem játszok vellük mert nincs meg
    azért meg pc re is kiadták
  • PlayStation2
    #296
    Még mindig mondom, Gran Turismo 4 (Vagy TT), God of War, Black-kel szeretnék játszani emulátoron, játszató sebességel. Kiváncsi vagyok ezekkel te hogy játszol normálisan emulátoron
  • biomage
    #295
    na ez haladás egy honappal ezelöt még 10 év volt hu azt már bebizonyitotátok hogy rosszul sacoltok de nagyon
    azt csinálok amit akarok és te befoghatod és én is röhögök megvetétek 40.000ft a ps2 és meg ingyen letöltöm és játszok
    anubis te meg hülye vagy
  • dinomano
    #294
    ...vagyis inkabb a PC nem elegendö game-ezesre neked; ha alig müködö PS2 emulatorokkal szorakozol, ahelyett, h. PC-s gameket nyomnal, amiket joval egyszerübb (lenne) beconfigozni a gépeden... De nem szolok, probalgasd, vmikor jo lesz az az emu; max.2-3év szerintem, h. a progik 80%a menjen...vagy több...
  • Anubys
    #293
    Na tessék, fikázom itt az íráshibákat erre én is... szóval "enyit"="ennyit"
  • Anubys
    #292
    K*rva jó az az oldal, amit belinkeltél, enyit rég röhögtem...

    "Emúlátoros fórum"
    "ps3 emulátorrol lehet beszélgetni. mivel működik milyen gép konfig kell hozzá. stb."
    "tályokoztató az oldal indlásának okát"
    "összevisza"
    "programozás teré, mivel én magam sem tudok sokat az emulátorokrol"
    "ne meny ell"

    Még jöhet illyen emúlátoros fórum, mert mindjárt menyek ell a röhögéstől... :D
  • biomage
    #291
    tudod nekem nem elegendö a ps2 játék igy marad a PC, és miért is vegyek PS2? ha már játszható sebeséggel mennek a játékok a legujabb emulátoron
  • dinomano
    #290
    egy tipp: a következö, kb. 70ezres videokartya beruhazasotokat felejtsetek el; elegedjetek meg egy 40ezres kartyaval, és vegyetek egy PS2-öt, ha már mindenkepp ps2-es game-ket akartok jatszani...de mar nem egyszer volt szo erröl ebben a forumban...
  • dinomano
    #289
    Jaj-jaj... nemreg vettem meg a tökeletes emut, egy PS2-öt..és fura modon, minden beallitas nelkül stabil 30 fps-en megy pl. az FFX...nem tudom, h. csinalja a gép; huha... és még orak hosszat sem kell tesztelnem az emut, hogy menjen ez-az... :-P...ehhh....
  • Kandurex
    #288
    20-30 fps láttam az FFX -nél, ....az se egyenlő az 5FPS -el...
  • abonyitomz
    #287
    viszont a Super Dragon Ball Z elég jó FPSel megy!!
  • abonyitomz
    #286
    elhiszem , olvasom is a fórumot , betettem a kedvencekhez , de hogy tudsz játszani 5 FPSel ?
  • biomage
    #285
    miröl beszélsz néz körül azon a webalpon amit az elöbb linkeltem
    megláttod már elég gyors hogy lehesen játszani
  • abonyitomz
    #284
    grat. hogy így próbálkoznak az emberek hogy elinduljon egy játék , de ha elindul akkor az 10 FPS , nincs hang , irányíthatatlan , játszhatatlan , és hogy fogjátok emulálni a dual shockos ps2 controllert a szaros billentyűzeten...
  • biomage
    #283
    aki játszani akar olyan játékal ami elindul menjen ide naponta egy játékkot irni fogok
  • Kandurex
    #282
    Mármint a játék van fent?
  • biomage
    #281
    nekem is megvan a FFX és furcsa elindul a játék
    a hibát nállad kell keresni
  • Szabi1991
    #280
    majomparádé nekem is onnan van :)
    de nem tom elinditani :(
  • Kandurex
    #279
    Na, végre elindult az oldal. Megpróbálom letölteni valahonnan a Final Fantasy X -et, ezzel a pcsx emulátorral állítólag jó sebeséggel fut. Amúgy tud valaki tippet, hogy honnan ránthatnám le?
  • biomage
    #278
    azt mondom amit a forumban irnak hogy 25 FPS megy az biztos fut olyan sebbeségel
  • Kandurex
    #277
    Abszolute nem megy, nem értem mit írsz
  • biomage
    #276
    amit ott irnak hogy jó megy az megy is jól
    :)
  • Kandurex
    #275
    http://pcsx2.net/

    ez se megy,...ez jó..
  • Kandurex
    #274
    Ez az ngemu oldal szokott is működni?
  • Gabosh
    #273
    Tök joh lenne DBZ vel nyomni , csak hát 4-5 fps el a játék szerintem már nem valami élvezetes :(
  • biomage
    #272
    grat az irásodnak
    adtam egy weblappot miért nem nézted meg? és ha igen miért nem töltöted le a savet amit belinkeltem oda hm?
  • barret
    #271
    Te meg bunko vagy,es ennyi.
    Gondolom felsobbrendu is!
    En csak ennyit tudok,ha faj,nem zargatlak tovabb.
  • biomage
    #270
    vicces fiu vagy :) ugyan már ez szánalmas amit most csinálsz leirtam hogy inditsd el a játékot és egy save-t is belinkeltem hogy megnézd müködik
  • barret
    #269
    Metal gear solid 2
  • barret
    #268
    Felrakhatnad valahova a te mukodo emudat...
    Enyemmel nemmegy sokaig:P
    cpu hasznalat leesik 1%-ra egy ido mulva,es onnat sehova:(
    Masodik feliratig jut el a ffx:( Utana meghal az emu.
  • berlinboy6329
    #267
    sztem metal gear soldier 2
  • Gabosh
    #266
    (mármint az introig eljutottam , de a menü se jött be. )
  • Gabosh
    #265
    Én sw 3-mat probáltam de nemment , lehet cd is rossz volt. A többi meg ilye kisseb game volt ,de azok se indultak el.
  • biomage
    #264
    nállad van a hiba én játszotam az FFx el
    tényleg az MGS2 mi?
  • turho
    #263
    Fanatikus banda :DDD
  • Gabosh
    #262
    A gáz az hogyha elindul akkor is full akadna:( kisi fps meg minden.De még pár honap és remélhetőleg már jobban fog menni.
  • barret
    #261
    Amiket probaltam: FFX,FFX-2,Mgs2,Bomberman hardball,ezekkel csak a menuig jutok el.Newgame,es befagy az emu...Pedig ha mennenek a jatekok,lehet nekiallnek gepet fejleszteni:D a gep 2000+,512 ram,9600 pro.Nem latom ertelmet a fejlesztesnek,pc-s jatekok nem erdekelnek,es igyis elmegy minden rajta.
    egy Sempron 3300+ procit alaplappal viszonylag olcson megusznek,es az mar azert kicsit "Combosabb" lenne :D. Esetleg meg 512 ram plusszban.Avval megint ellennek egy jo darabig:)
  • biomage
    #260
    gyere át ere a weblapra leirom ott mik mennek nekem és hogy kell beállitani
    van már egy beirásom és még a nap folyamán lesz pár
    ide