699
Ps2 emulátor
  • biomage
    #219
    Inen
  • Cukros
    #218
    hali
    hol lehet le szedni ps2 re emulátort?
    bocs ha volt de én nem találtam sorrv
    köszi elöreis
  • dinomano
    #217
    Silent Hill+Resi nalam is örök darab; életem egyik meghatarozo elmenye...ami nagy elmeny manapsag; az a Final... eddig nem RPG-ztem, kb. fél-1éve alltam neki Final-eknek... megaatomüber-hiperlavituszszuper-gémek... :-P
  • turho
    #216
    Jaja, kedvenceim a Silent Hill és a Resident Evil széria részei, és emiatt a PS2 és természetesen a Gamecube. Nem tudom pontosan mire és mikor lesz resident Evil 5 és Silent Hill 5, de már ha itt lenne is késő lenne :)
    Zenei albumok nekem is megvannak, Silent 1-2-3 és Resi is.
    Amúgy action replay az a bénaságom miatt kell, nem vagyok valami profi.
    És hogy még OFF-abb legyek: Aki pc-n nem próbálta ki a Space Colony c. méltatlanul elsikkadt stratégiai játékot, az iszonyatos gyorsan pótolja, mert az egy hatalmas stuff.
  • Tinman #215
    Igen, elsők között venném meg én is a remake-et :-)
    Bár, így is megvan az a jó kis beteg, egyedül vagyok/félek hangulat
    /Nem olyan régen beszereztem a Silent Hill sorozat összes zenéjét... nagyon ütős anyag ;-) /
    Action Replay: Azért annyira nem vészesek a PS2-es játékok, hogy "csal a zsuzsát" kell aktválni ;-) Most így hirtelen csak PC-s címek ugranak be, amik dög nehezek voltak... na meg a hülye FF: X-2 1-2 helyen.
  • turho
    #214
    Én most vettem USB bill-t, használtan vaterán, mondjuk alapvetően az Action Replay kódbevitelhez, mert keveset játszom, azt viszont szarul :)
    Silent Hill 1-et végig kéne nekem is tolni....érdemes gondolom. Pár éve elkezdtem de a kórházig jutottam, valamiért abbamaradt. Miért nem csinálták meg a remake-ét ps2 minőségben vajon? Tuti elkapkodnák, szerintem bestseller lenne most is.
  • Tinman #213
    Így van. De hogy vica-versa dolgot is mondjak, PC-re valami láma csapat kidobta a Silent Hill 1-et. Borzalom.
    Azonnal kiszedtem az iso-t belőle és PS2-ön tolom, mert ez első rész hiányzott a sorozatból. De pl. FF-et PC-n és konzolon is nagyon jó volt játszani. A VII. részt is PC-n toltam még anno egy Awe32 hangkártyával és életem egyik meghatározó élménye volt. De másik részről viszont én nem nagyon érzem jól magam a Black és a PS2 társaságában :-( Beszerzek valami USB-s billentyűzetet, mert ez nekem így nagyon gay
  • turho
    #212
    Persze, ezt magyarázom én is. Az értelmetlen erőgépekbe fáradtam bele. Mostani leépíttt pc-men elmegy minden amit szívesen tolok, bár alig játszom. De nem 400 k-s cucc, és nem szirénáznak Pakson ha bekapcsolom :D Kizárólag konzolosnak lenni nem is olyan egyszerű :) hiszen ha másnem fórumozni, romokat leszedni kell a pc :D
    Konzolon stratégia mindig is érdekes dolog volt. Ilyen szempontból ps1 ami nálam szép emlék, a sokkal komolyabb kinézetű pc-s stratégiák mellett ps1-en toltam a Command and Conquer sorozatot, sőt a Warcraft 2-t is :D De most pl. ki akartam próbálni pc után ps2-n az Age of Empires-t, és hát enyhén borzalom :D
  • Tinman #211
    Amikor már én is kijelntem az utolsó mondatod, az azt jelenti, hogy van egy PS3-am :-)
    Amúgy PC-n is vannak igazán exkluzív nevek. Jelenleg DMC3-at hagytam abba a Heroes 5 miatt. Az a nagy baj konzollal, hogy alapvetően nem nagyon találni rajta jó stratégiát, vagy olyan FPS-t amivel multiba érdemes lenne tolni.
    Gyakorlatilag egy 50 ezres PC+ 10 ezres monitor (mondjuk egy 15"-os alap) már elég ahhoz, hogy több ezer játékkal játszon az ember. Persze a mai nagyobb nevekről le kell mondani, de azért kegyetlen sok olyan cím van ami egy ilyen gépen már kész öröm (IWD 1-2, BG 1-2, Heroes 1-4, CS, Syberia 1-2, Paradise, Still Life, Myst sorozat, Thief 1-2, C&C sorozat, Red Alert sorozat, Monkey Island 1-4, Full Throttle, Dig, Syndicate, Diablo 1-2, Dungeon Keeper 1-2, Starcraft, Land of Lore 1-3, American MCGees Alice, stb, stb, stb.)

    Teleírhatnám vele az egész oldalt annyi olyan cím van PC-n amit egyszerűen bűn kihagyni. Szvsz az csinálja jól aki mindkét utat járja. Egyszer SoT, egyszer Movies, egyszer GOW, egyszer Guild Wars.

    Igazán sajnálom azokat, akik kizárólag konzolosknak tartják magukat... csak fél emberek, akarom mondani erősen korlátolt gamerek.
  • turho
    #210
    Arról nem is beszélve, hogy az általad vázolt pc töredékétől bő 1 éve felfordult a gyomrom, rájöttem hogy ki akar forgatni a vagyonomból, és hangos, sokat zabál meg minden....fel is számoltam a francba, kiszálltam a technikafétisiszta mókuskerékből pc téren. Nem lehet sokáig ez a fejlődés iránya pc fronton, hogy 4 95 wattos vga dual sli-ben meg 2 123 wattos proci meg anyámkínja...Egy mai igényekhez majdnem nyomorék vga árából ps2-t lehet venni, ami audiot, videot, dvd-t is lejátszik, ps1-ps2 játékok tolhatók vele kompromisszummentesen. De hogy én pl. álmodozzak egy olyan 1 KW-os 30 kilós zörgő pc-ről amint a Tourist Trphy vagy a God of War 30 fps-sel megy....soha :)
  • PlayStation2
    #209
    Mostanság a Tourist Trophyval játszom, azt hogyan megy a frankó ps2 emun?
  • PlayStation2
    #208
    "szargazmus"



  • biomage
    #207
    bocs hogy ezt mondom de minden konzol használó üres agyu lett :D
    papesz csak viccelsz "szargazmus"
  • Papesz
    #206
    Miért dobnám vajon?
  • turho
    #205
    2 havi villanyszámla meg egy új PS2 ára :DDD
  • Dajin
    #204
    akkor nem eladod hanem kidobod
  • Papesz
    #203
    Miért, ki adja el a PS2-t?
  • Dajin
    #202
    fájdalmasok vagyok:D az erdetit soha nemfogja egy hamisitvány/másolat/emulátor pótolni, főleg oylan jól, azzal a feelingel, aki olyan hülye hogy eladja aps2-őjét, az megis érdemli pont
  • Papesz
    #201
    Szerintem inkább csak nem érted.
  • biomage
    #200
    mi van?
    az emulátor nem virtuális :)
    ez a legszarabb vicc amit edig olvastam
  • dinomano
    #199
    eh.. Biomage... Azt kivanom neked az eletben; h. szex helyett ezentul csak a virtualis szexet tapasztald meg; ha már mindenböl a virtualis jobb neked... :-P
  • biomage
    #198
    ja szerintem hamarosan kimész a divatbol playstation2
  • biomage
    #197
    miért lennék szánalmas mert az emulátor tartom jobbnak az nem szánalmas
  • PlayStation2
    #196
    Szánalmas vagy, 10 éve múlva ki a francnak kell ps2 emu? Akkor már a PS5-t fogják tervezni.
  • Papesz
    #195
    Ugyan már...
  • biomage
    #194
    figy nincs meg minden játék amit kidobtak ps2 konzolra lentebb elolvashatod mi van mégcsak meg de ha ráérsz és elakarod inditani az emulátorban amit kétlek akkor segitek beállitani hogy menjen :)
  • Papesz
    #193
    Majdnem az összes elindul? Csak egy rövid lista:
    - God Of War
    - Black
    - Gran Turismo 4
    - Ratchet & Clank
    - Jak & Daxter

    Ezek exkluzív Sony címek. Melyik indul el ezek közül?
  • biomage
    #192
    na végre valaki kidobja a porosodo ps2 konzolját az emulátor miatt
    már csak az kénne hogy mindenki ezt tegye és játszon az emulátorral :P meglátjátok csodálatos érzés lesz :D
    na jó tudom hogy az emulátor mégcsak nyögdécsel de azért már elindul majdnem az összes játék nem kénne enyire negativnak lenne
  • Tinman #191
    Ne legyetek már ennyire korlátoltak :-)
    Van ennek jövője/értelme, csak most még elég kezdetleges.

    Mellesleg ha a PC tényleg tökéletesen emulálja majd a PS2-es címeket, akkor tényleg értelmetlen egy PS2 -bár addigra már nosztalgia lesz a PS3 miatt.
    Hogy miért mondom ezt?

    Fogsz egy Logitech Dual Action gamepad-et + USB hosszabítót rádugod a PC-re, elindítod az emut, a képet pedig átküldöd a TV-re. Tadam!
    Ott fekszel az ágyban és élvezkedsz. Kár, hogy ez még odébb van, de PS1-es nevekkel már egy jó ideje megtehető.
    Én pl. Silent Hill 1-et így játszottam, mert kímélni szeretném a PS2-őm :-)
  • Tinman #190
    Ok :-)

    Nyugi nem kell ennek az ügynek 10 év. Ahogy elnéztem a külföldi fórumokat egy mai high-end PC már stabil 15 FPS-el tudja vinni a legdurvább PS2-es nevet is.
    Ez pedig azt jelenti, hogy elég lesz egy 4.5-5 GHz-es Dual magos 64 bites proci, 4 Giga Dual 800-1000 MHz-es ram, és mondjuk egy ATI 1900XTX crossfire megoldásban.
    Ez az idő pedig nincs is olyan messze... kb. 2-2.5 év, mire már nem lesz nagy szám egy ilyen gép.
  • Papesz
    #189
    Én a harmadik sort nem is értem. Azt akartam írni, hogy az utolsó mondatot nem értem, de közben látom, hogy írásjel az sehol.

    Szerintem már most is Te győztél, az előttem szólókat követve én is gratulálok Neked, éljen a PS2 emulátor. Sajnos nekem csak PS2-m van, de valószínűleg el fogom adni a francba. Most őszintén, minek nekem egy ilyen, amikor úgyis olyan jó PC-n játszani konzoljátékkal? Ráadásul ahogy írod, 10 év múlva már mindenki PC-n játszik, úgyhogy én inkább megelőzöm a bajt, nehogy akkor valaki azt mondja, hogy nem haladok a korral. Szóval kifelé az ablakon a PS2-vel, éljen Biomage, meg az ő PS2 emulátora, ami olyan jó és olyan élvezetes, hogy csak na.

    De ha ennyire szeret az emulátorán játszani, akkor vajon miért ide írkál a tudatlanoknak, miért nem élvezi inkább a játékélményt?
  • biomage
    #188
    várnod kell egy keveset nincs nállam a dvd
    modernslave kösz hogy ilyen kedves vagy ja csak egy szó még :)
    ha majd 10 év mulva tökéletes lesz az emulátor akkor majd én gyözök mivel te is azzal fogsz játszani a konzolod helyet adig is népszerüsitem a ps2 emulátor ha nem baj de miért lenne baj
  • Tinman #187
    Ezért Biomage védelmében: Igaza van!
    A topic a PS2 emulátorról szól eddig semmi gond, azzal sincs gond, hogy elég sok játék elindul alatta csak baromi rosszul megy.
    Viszont Ps2 játékból is akad olyan mely gyönyörűen megy az emuval, csak sajna azok többnyire 2d-s oldalra scrollozós lövöldözős vagy platform gamek.
    Abban viszont téved, hogy ez így ebben a formában játszható, inkább élvezhetetlen.

    Ha van kedved és érdekel az eredmény, akkor okíts ki minket az emu beállítási lehetőségeiről és becs szó hetfő d.u.-ra letesztelem a 64 bites gépemen, 64 bites környezetben.
  • modernslave
    #186
    biomage szerintem ahelyett hogy ide irogatnál játsz sokat a ps2 emudal. Mi sok szerencsét kivánunk hozzá és gratulálunk mert neked sikerült ... nekünk sajnos nem.. mi olyan lúzerek vagyunk hogy ha ps2-vel akarunk játszani veszünk egyet 25 ezerért .... további sok hangulatos játékot kivánok.. legközelebb beszéljünk 2-3 év mulva akkor talán lesz miről ...
  • biomage
    #185
    jó ki fogom probálom és mutatok egy pár képpet milyen fps en megy az FFX et
  • Tinman #184
    Biomage:

    Hogy ne csak azt hidd, hogy mi ide azért járunk, hogy piszkáljunk.
    Tedd meg nekem azt, hogy kipróbálod mondjuk Resident Evil 4-et vagy FF-X-et 64 bites XP alatt, ha nem tudsz ideig-óráig ilyen procit és hozzá oprendszert szerezni, akkor ha gondolod tedd közkincsé a beállításokat és becs szó kipróbálom neked full 64 bites környezetbe (2 Giga 667 dual Rammal, 256 Mbyte-os X850XT PE karival, és [email protected] HT 2 MB L2 cache-es 64 bites procival).
    Ha ezen a konfigon pl. az idézések közben legalább 20 FPS felett produkál az emu akkor van értelme miről beszégetni... ha nincs akkor számolj utánna, hogy egy ilyen konfigból hány PS2-öt lehet venni
  • dinomano
    #183
    egyetértek; nem értem mi értelme az ilyen szenvedesnek... :-| Szenvedsz az emuval; nem veszel PS2-öt... de majd veszel 60e-ért egy uj videokarit; ; amikor 40böl mar meguszhato maga az emulalni valo gép... Ha meg PC-s vagy, akkor játsz PC-n... :-) ...Tudni kell lemondani a PS2exkluziv gémekröl; ez van...
  • Dajin
    #182
    biomage miért irsz ide, miért akarod elhitetni velünk? amugymeg ha neked fontos aza rohadt élmény és ahogy látom igen, mert szo szerint azt irtad, akkor szerezz be egy nyamvadt ps2-őt, mint ahogy irták, turho ajánl egyet épp msot(ha még elnem vitték) nagyon kedvező áron, azzal hogy emun nyomod csak megbecsteleníted azokat a nyamvadt játékokat
  • NeoMaN
    #181
    sziporkázós!
    :)
  • dinomano
    #180
    Vazz, 12 FPS...huha... :-P Indits el egy BLACK-et; ami megizzasztja a PS2 hardveret, és a gép specko tulajdonsagait hasznalja ki... :-P Sztem 0,5 FPS lenne, ill. el sem indulna..megint azon a velemenyen vagyok, mint multkor: PS2 emu-rol még nem érdemes beszelni!!! Nem tudom Biomage mit akarsz bizonyitani...en elhiszem, h. X év mulva (5 kb.) lesz hasznalhato PS2 emu... de addig felesleges irogatnod a commenteket, h. elindult 1 Gradius; aminek kb. oylan a grafja mint egy jobb SNES-es gémnek...FFX: 12 FPS-en szenvedve(gondolom a hang+videok akadnak mint allat...) nem élmény; inkabb megalazod vele a gémet(nevezhetjük szentsegtörésnek :-) )... Olyan, mintha egy Ferrari-ra ekét raknál,és szántanál vele... :-) (LOL! Ez jo volt!)
    Amugy meg: fent van gépemen egy PS1 emu; meg van 1 PS1-em: Az emun szoktam belekukkantani gémekbe...DE! De az emun semmi hangulat sem jön at; az élmények még mindig a kis feher PSone elé leülve érnek...
    Hmmm... Olyan, mintha levetközne elötted egy jo nő (ez a konzol :-P); és csak az árnyékát látnád...(ez az emu) :-P
    Ma nagyon szemleltetös vagyok... :-)