699
Ps2 emulátor
  • Kandurex
    #379
    Miről beszélsz? Milyen ész érvekről? Főképp milyen demokráciáról, soha nem is volt itt olyan!

    Másrészt pedig annyit írtam, hogy ez az emulálásról szól, nem pedig annyiról, mint amennyit írtál, ezt úgy általában, minden 2. PS tulaj ellövi és eléggé unalmas már a téma.

    Még valami, nem szoktam érvek nélkül ugatni, ezt vésd az eszedbe!
  • Neme.
    #378
    "Akkor én hozzá is szólnék a topic témájához: NINCS működőképes PS2 emulátor. Ami van, az KIZÁRÓLAG arra jó, hogy elvegye az ember kedvét a játékoktól."

    De most képzeld el, hogy milyen uncsi lenne, ha minden folyékonyan működne. A PC-sek nincsenek ehhez hozzászokva. :) A PS2 emulátor a tökéletes megoldás a PC-s "játékosoknak"! :D
  • Anubys
    #377
    Egyébként megkérdezhetem, hogy mire jó az, hogy elkezdessz ugatni, amikor kifogytál az ész érvekből? ezzel csak magadat égeted.
  • Anubys
    #376
    Mert ez egy fórum, demokrácia van, regisztrálva vagyok, és konzolosként ez a topic nekem is szól, mivel ez a "Konzolosok fóruma". Mellesleg nem én kezdtem itt fikázni, hanem bizonyos pöcés izék (nem írok "ember"-t, mert némelyikük nem üti meg azt a szintet) jöttek ps2-t fikázni.
    Amúgy semmi bajom az emulátorokkal, volt emus/abandonwarezes oldalam évekkel ezelőtt, de akkor is, most is az a véleményem, hogy az eredeti gépen nyomni sokkal jobb az adott progit.
  • Kandurex
    #375
    Na, van a játékosok fórumán is neki topik. Biomage, meg úgy általánban, aki hajlandó, nem csak ócsárolja a PC -s emulálst, az fáradjon át ide.

    Ez topik meg remélem zárva lesz.
  • Kandurex
    #374
    Te mond már minek írsz ide?
  • Anubys
    #373
    Hát, szerintem eléggé k*rvanagy bötűkkel oda van írva a lényeg: "This won't make a game magically work even when you are past a video"... Szóval ennyit a remek emuról... Na, megyek FFX-ezni... ;)
  • Kandurex
    #372
    valami videó után tökéltesen menjen a játék

    de ez számomra nem túl informatív, tekintve, hogy még a problémát se ismerem
  • Papesz
    #371
    Le tudod fordítani a nagybetűs szöveget a kép alatt?

    Csak hogy mindenki értse.
  • Kandurex
    #370
    Itt van valami fix az FFX -hez, kérdés, hogy mit javít?

    Meg egyáltalán, hogy kell ezt, mit? :))
  • Kandurex
    #369
    No meglátjuk, még 4 - 5 nap kb. és lejön a FFX, akkor tesztelem.
  • Papesz
    #368
    Miért zavar, hogy idejárnak a konzolosok? Ez itt a konzolosok fóruma ember!

    Miért kéne törölni a hozzám hasonlók üzeneteit? Zavar, hogy valaki nem hisz Neked és röhög rajtad? Pedig az nem fáj.
  • Papesz
    #367
    Félreértés van. Én aztán nem vagyok irigy semmire/senkire, pláne meg arra nem, aki PCn kívánja futtatni a PS2 játékokat. Olvasd el a #40-es hozzászólást, nem én találtam ki, gyakorlatilag bármelyik fórumon utána tudsz járni. Makacs dolgok és elég konkrétak ám ezek a bitek és Mhz-ek...
  • dinomano
    #366
    rakassatok at, ha akarjatok topicot..Ha megy az FFX; akkor nyomjad; az is valami, ha az elindul; vegulis nem jartok rosszul az emuval akkor sem, ha csak ez az 1 game megy... Amugy meg lehet probalni régebbi game-ket, hatha mennek (OKAGE, street fighter3, Maximo)
  • Kandurex
    #365
    Hmm, írd meg ide a moderátori topikba. Miszerint ez amúgy is PC -s téma stb. stb.
  • biomage
    #364
    anubys lemértem a menütöl a nevezésig 10 alatt oda ér
    kandurex engem is már zavar hogy idejárnak a konzolosok nem tudnál tenni valamit mondjuk áthelyezni a Játékosok fórumába vagy egy házigazdát rakni ere a topikra olyat aki letörli a papesz hez hasolno felhasználok irását
    ja megtaláltam hogy lehet átlépni az elsö hibát az FFX intronál
    kb a véfe fellé nyomni kell egy pause akkor lesz jó ha kiir vallami ilyen madd1 email stb
  • Kandurex
    #363
    Köszönjük az építő jellegű kritikát.

    Furcsa ember a magyar, kicsit önző. Megvett valamit, és ha úgy érzi más, talán jogtalanul, hozzájutt, akkor az számára sértő színbe jelenik meg. Hovatovább ócsárolja, a tulajdonképpen ugyanazon terméket, valahogy úgy, mint akinek eredetije van warez helyett.

    A határtalan korlátoltságod Papesz nem ment fel attól, hogy itt vagy, nekünk nem hiányzol.
  • Papesz
    #362
    Akkor én hozzá is szólnék a topic témájához: NINCS működőképes PS2 emulátor. Ami van, az KIZÁRÓLAG arra jó, hogy elvegye az ember kedvét a játékoktól.

    Én soha nem próbáltam az emulátorosdit, nem is fogom, nekem van PS2-m, gyakorlatilag azt sem értem, hogy mit keres ez a topic a konzolosok fórumán, ami ugyebár azért konzolosok fóruma, mert olyan emberek járnak ide, akiknek konzoluk van.

    A határtalan emberi butaság azonban szórakoztat, ezért vagyok itt.
  • Gabosh
    #361
    Pihennyetek már , mit kell állandoan szivatni a másikat? Ez emurol szol nem az osztásokrol , és nem arrol hogy milyen szar ,hanem arrol hogy mi megy és mi nem..
  • Anubys
    #360
    "el talán egy hétig folyamatosan játszok velle"

    Gondolod, az alatt végig tudod nézni az intrót, ha az "emúlátor" ilyen sebességel nyomja a dolgot? :D
  • dinomano
    #359
    inkabb elvezd a jatekelmenyt... :-P
  • dinomano
    #358
    Valoszinü tetszeni fog FFX, ha linearis; tulelö horror rajongo vagyok, azon gameknel linearisabb nincs; ugyhogy bejövös lesz... Itt mar bejön az izlesek és pofonok kategoria... :-P
  • dinomano
    #357
    Valoszinü tetszeni fog FFX, ha linearis; tulelö horror rajongo vagyok, azon gameknel linearisabb nincs; ugyhogy bejövös lesz... Itt mar bejön az izlesek és pofonok kategoria... :-P
  • biomage
    #356
    még nem játszotam az FFX el talán egy hétig folyamatosan játszok velle és készitek szép képeket nektek
  • dinomano
    #355
    Még lesz egy FFXII, ill. már van japanul, azt ne felejtsük el... :-P A VIII-ban szerintem a story sem nagy szam; azon kivül, h. neheznek ereztem egyik masik harcot benne (föleg a GF-szerzöseket); valamint a csataban nincs nagy szabadsaga az embernek...).
    Grafikara szép a VIII, föleg a VII utan, nagyon szépek a GF-summon-ok; de valahogy nem tudja lekötni az embert a sztori...
    Nekem a IX is tetszett, igaz azt picit szokni kellett design miatt+helyenkent atmentek brazil szappanoperaba cselekmeny tekinteteben; de szép game volt, aranyos+kedves jatek. Jo volt a harc, sohasem volt nehez a game; "kés a vajon" jatekmenetet megkapta az ember, sohasem volt frusztralo elakadas; de azt sem ereztem, h. annyira könnyü lenne a game, hogy mindent melo nelkül megad.)
    A FFVIII-nal picit kifulladtak a fiuk szerintem a VII utan... De ettöl függetlenül nem rossz game a VIII (más RPG-gyarto csapat örült volna, ha egy olyan game-el tud elörukkolni... :-) ); csak a többi részhez kepest gyengecske.
    nah, ennyi.. :-P
  • Seth
    #354
    Érdekes nekem meg pont a X nem jött be annyira. Túl lineáris, csak a végén lesz nagyobb szabadságunk
  • Kandurex
    #353
    Érdekes, hogy majd mindekien kevésbé jön be a VIII részt, mint a többi. Szvsz az újított harc rendszer elég zagyva lett. Őszíntén, ami tökéletes, al'a VII. rész, ahhoz nem kell hozzányúlni, mert csak visszalépés lesz... ebből a szempontból nagyon amatőr megnyilvánulás volt a Squera részéről a VIII.

    Sajnos még a X. nem láttam. Az új PS3 rész meg még nagyon messze van :/
  • dinomano
    #352
    Ok. :-P Nah, pont ma alltam neki FFX-nek; belekukkantottam (korabban FFVII, FFIX-et kitoltam, a 8 még függöben van; nem tetszik annyira...), nahszoval...érdemes letöltened (remelhetöleg menni is fog valahogy; jatekelmenyt nem agyoncsapva...), mert nagyon bejövös... :-P (azonnali, elsö latasra szerelem lett...'aszittem ilyen csak a lanyregenyekben van... :-) )
  • Kandurex
    #351
    hm, remélem 1 héten belül lejön az FFX, akkor majd mondok egy pártatlan véleményt jól!
  • dinomano
    #350
    elmondtatok mindent amit en akartam; +jot röhögtem raadaskent..köszönöm... :-P
  • Anubys
    #349
    "ez az emulátor dolog olyan lehet mint guminővel dugni"
    Ja, valami olyasmi... Elképzelem, ahogy belök egy alkoholmentes sört, megcumiztatja a guminőjét, utána belőki az FFX-et az "emúlátor"-ba (bármi is legyen az), és két képkocka kirajzolása közt idejön fikázni a konzolt és éltetni az "emúlátor"-t... :D
  • ppista
    #348
    Nem kell mindig ezt a Biomage nevű srácot(vagy csajt)baszogatni.Ha neki az emulátorok tetszenek,akkor nyomja azzal.De szerintem ez az emulátor dolog olyan lehet mint guminővel dugni-"Válámi van,de nem az igazi!"
  • Anubys
    #347
    Ejha, ha jól látom, teljes 7 játék címe van ott felsorolva, ebből 2-re panaszkodnak, hogy csak az intróig megy, további 4 25-9 FPS között mozog, és 1 azaz egy meg 60 FPS-sel, ami az FFX, és az is csak a menüben...
    Ez aztán az "emúlátor"... :D

    Kérdem én, te itt rinyálsz, hogy mennyire nem éri meg a ps2, holott olyan konfigon kell futtatni az emut, hogy abból 8 PS2-t veszel újonnan vagy veszel egy erősen közepes pc-t, amin a pécés cuccokat tudod futtatni, tudsz netezni, megtanulsz helyesen írni (jut eszembe, mikor kezded el?), és még marad elég pénzed, hogy vegyél egy PS2-t néhány eredeti játékkal, vagy a warezhuszárok akár chipeltethetik is, arra is lesz még elég zseton...
    Szal a kérdésem, hol ebben a logika?
  • biomage
    #346
    na végre egy ember aki látni akarja a képemimet ide menj és keresd a Játék Tesztek
    ott bent megtalálok a képeket
    ha nem elég csinálok egy képet csak neked és biztos hogy eredeti lesz
  • Papesz
    #345
    Te Biomage, az meg hogy a faszba' van, hogy rajtad kívül senkinek nem megy semmi? Hát az hogy van, hogy screenshotokat kértünk tőled, de nem kaptunk egyet sem?

    Lássunk már egy képet a híres Final Fantasy futásáról, de lehetőleg egy kis ablakban és a hitelesség kedvéért legyen nyitva alatta mondjuk a Nemzeti Sport honlapja. Ezzel meg is előznénk minden vitát, legalább látnánk, hogy nem a netről loptad a képet.

    Nálad a labda. Sok sikert.
  • PlayStation2
    #344
    Sótész Gögyöt láthattuk


    (Remélem valakinek beugrik ez a név )
  • biomage
    #343
    szertetném ha megnéznétek az elsö hozzászólást ha jól olvastam segitséget kér a topik kreáló ti meg csak vittatkoztatok velle
    ara akarok kijukadni hogy ez a topik segitséget nyujt a ps2 emulátor használoknak szal csak az irjon aki segitséget kér a többi kopjon le
  • dinomano
    #342
    ...de te se irj...süllyedjen el ez a topic picit a masodik oldalra; (min.), és majd akkor kerüljön elö; amikor tényleges amulaciorol lehet beszelni... :-P
  • biomage
    #341
    ja egyet értek ne irjatok ide
  • Gabosh
    #340
    Az kétségtelen hogy a játékok elindulnaak , max menüig jutnak de elindulnak , és van amelyik játék tovább is megy mint a menü.Egyébként is minek irkáltok ide ilyen hülye üziket? sok értelme nincs....