699
Ps2 emulátor
  • Super DANTE
    #419
    3-4 fps
  • biomage
    #418
    szép és jó ha játszani akarsz FFX el akkor miért inditanád el emulátorral ha van ps2 gépped?
    meg nekem nem kell mondanod miért szar az emulátor tudom és igazából engem csak a játék érdekkel és nem a grafika minösége :)
  • Tinman #417
    A Final Fantasy X életem egyik legnagyszerűbb játéka volt és hidd el nem 100 játékot vittem végig ;-)
    Respect, hogy ennyire fanatikus vagy, de azt az élményt amit ELSŐRE a FF-X adott azt képtelen lennék átélni átlat 12-15 FPS mellett.
    Én már csak ilyen ódszkúl gamer vagyok...
  • dinomano
    #416
    ...ehhh..még mindig a régi téma... ehhh... legjobb emu a PS2 a polcom tetejen... :-P 3-10 fps... ez a jatszhatosag netovabbja...
  • biomage
    #415
    tévedés nállam az elsö játék kép 10 fps felett van ha mozgok 5-10 és idézésnél 3-5 fps mutat de nem mindegyiknél
  • biomage
    #414
    jó szólok megigérem

    elindult az FFX és már majdnem a közepén vagyok
  • Tinman #413
    Elindul... próbáltam. Videok, menü 80-110 FPS, játék -ha nem mozdulsz- 15-20 FPS, ha mozogsz 6-9 FPS, ha idézés van 1-2 FPS.
    Mindez egy [email protected] 64 bites procival, X850XT 256 mega DD3 (1140/540) 64 bites oprendszerrel, 2 Giga 667 MHz ram, raid tömben 2 db SATA II vinyó 2x8MB cache, a legújabb pcsx2 emuval, patch bekapcsolva, grafika lebutítva, SS2 aktiválválva.

    Felfogandó tanulság: Nemegyjátszhatószínvonalonvazegegértsdmá'meg.
  • Tinman #412
    De értsd már meg, hogy fut nekik... náluk a 386-on a Sotc úgy fut, hogy bexarsz.
    Amikor az ember képet kér, akkor meg vagy nem kap semmit, vagy kap egy videoról 100 FPS mellett képet, vagy ne adj ég ingame képet kap de éppen egy olyan helyről ahol semmi nem történik (nincs mozgás, nincs erőforrásigényes megjelenítés)... ez utóbbi képeken már nem ritka a 15-20 FPS sem ami egyenlő a semmivel.

    Hogy miért tartom perverziónak, hogy ide irogatok?

    1. Azért mert van egy elég komoly konfigom, mellette meg vagy 6 éve PS2-öm és érdekel, hogy mit alkotnak az emu készítői... haladnak, haladnak, de ez még mindig mérföldekre van a használható jelzőtől. Tudom, mert napokat próbálgattam.
    2. Még a telefonomon is C64, ZX, GB, Mame emuval szórakozok érdekel ez is.

    Ja és ha elmered mondani a tapasztalataid/véleményed akkor vagy törlik a hsz-t vagy mennek sírni egy moderátornak. És innentől szánalmas 1-2 3/3-as.
  • Super DANTE
    #411
    Azért, ha az FFX-et vagy a dinamikusabb WRC-t sikerül elindítani szóljatok!
  • Papesz
    #410
    Folyamatosan röhögök azon, amit a másik topicban műveltek. 5-10 fps játék közben. Bravó! Ez aztán a játékélmény. Milyen jó, hogy elindul, nem? Ráadásul a legtöbb játék meg sem nyikkan. Láttunk már képeket A Shadow Of The Colossusból? A God Of Warból? A Gran Turismo 4-ből? A Jak & Daxterből?

    Én ugyanazt mondom Biomage, amit Te a másik topicban a #685-ben: menj innen vissza a Játékosok fórumára, hagyd ezt a topicot elsüllyedni a francba. Aki meg PS2 játékokkal szeretne játszani, az vegyen egy PS2-t, számítógépen nem futnak értékelhetően ezek a játékok, hiába mond akárki akármit. Majd talán 5 év múlva.
  • Tinman #409
    Jó. Várom a képeket mondjuk Mortal Kombat Deception és MK Shaolin Monks-ról
    Köszi előre is
  • biomage
    #408
    nem kell ide szerencse jó gép kell és minden elfog indulni
  • Papesz
    #407
    Neked is csak annyit tudok mondani: sok sikert.
  • barret
    #406
    Kar hogy nem ertessz hozza...:(
    Nezz meg egy Dreamcast,es egy Nintendo 64 emulatort!
    Meg fogsz lepodni.
  • Street
    #405
    Felesleges sz.tem a bios , úgy se fognak rendesen futni a gamék!! Kár vele foglalkozni!
  • Tinman #404
    "A PS2 játékgép jelenlegi ára 200 dollár (körülbelül 40 ezer forint) körül mozog. A hírek szerint a memóriakártyák ára is jelentősen csökken, Európában így 129,99 euróért lehet az alapgéphez, 19,99 euróért pedig 8 MB-os memóriakártyát kapunk. "
  • dinomano
    #403
    talan majd lehet, de nem mostanaban...egyelöre szenvedes az egesz...
  • Papesz
    #402
    Feleslegesen fogod felidegesíteni magad. NEM LEHET 128 bites processzorra optimalizált játékokat normálisan futtatni egy 32 bites számítógépen. De még egy 64 bitesen sem. Fizikai képtelenség.
  • mikiking
    #401
    császtok,honnan lehetne lehuzni biost,mert nekem azt kéri
  • biomage
    #400
    gyere át ide
  • PlayStation2
    #399
    (fasznak hozod fel)

    NINCS B+ NINCS! VEGYÉL EGY PS2-T, AZ A LEGJOBB EMU!
  • mikiking
    #398
    császtok van valami ps 2 emulátor progi amit ajánlanátok?
  • biomage
    #397
    nem pálmát ?
    kiváncsivá tetél milyne hülyeségröl beszéltem?
  • PlayStation2
    #396
    Hát pedig azon lehet szórakozni, aki minél nagyobb hülyeségeket beszél, és ebben itt te viszed a primet.
  • biomage
    #395
    nem magamon szórakozok hanem ti rajtatok
    amugy még ma nem játszotam
  • PlayStation2
    #394
    Magadon szórakozol? Legalább beismered mekkora hülye vagy Ma is jót játszottál az emuval?
  • biomage
    #393
    idézhetsz nyugotan bármit

    és is csak szórakozok rajta ahogy te
  • Papesz
    #392
    Az idejáróknak érdekességképpen hadd idézzem már Biomage hozzászólásait a Játékosok fórumának hasonló topicjából:

    #109: "ja probálgatjuk a dolgokat
    reménykedek abban hogy a játékban elindul"

    #118: "sanja a játékban is meghal az emulátor"

    Hihetetlen vaze, hogy valaki ennyire hülye legyen. Oldalakon keresztül magyaráztuk nekik, de csak nem értik. Na mindegy, én továbbra is szórakoztatónak találom.

  • Dajin
    #391
    biomage, nemvetted észre hogy a te véleményed nemérdekel senkit, mert nem hisznek neked? amugy az az egy 20 fps-es ff-es kép a legeljén karaj, de kiv vagyok egy efektnél mivan + nameg megnéztema többi képet és budokai is tiszta graf bugos meg az ff-is, nagyot röhögtema félbevágott tiduson
  • dinomano
    #390
    ... Nem probaltam az emu-t, nem is akarom+nem is tudnam(régi a configom) + eleve ott a polcon a PS2; minek is probalkoznek...De mivel (igaz, a jelenlegi technikai allas ismerete szerint ad absurdum-nak tartom a dolgot) demokratikus vagyok, ezert a tényt itt csak velemenykent apposztrofalom... :-) Ezzel adok 1 kis mozgasteret BIOMAGE-nek; de sajna visszaél vele...
    (attol még nem fog (egyelöre) jobban menni az emu; mer' ő annyira akarja...) :-P
  • Papesz
    #389
    Te dinomano, én aszittem hogy az nem vélemény, hogy nem futnak a játékok rendesen PS2 emun. Ez tény. Szerinted?
  • dinomano
    #388
    1.: Ezt a "KUSS" hangnemet azééé' nem kéne eröltetni...
    2.: Valamennyire érdekelhet a velemenyem, ha visszavalaszolsz...
    3.: Te jössz itt osztani az igét, ahelyett h. tolnad az extrajo emut... :-P
  • biomage
    #387
    nem voltam itthon igy most sorjában ha már olyan jól tudsz megtenéd hogy megnézed mikor készült az a javitás
    tudod mit beirom hogy ne keljen "May 27th, 2006" még a 0.9.0 elötti emura ment az a javitás
    de már 0.9.1 van amugy már egyszer mondtam kuss és senkit nem érdekel a véleményetek
  • dinomano
    #386
    Ehhh... BIOMAGE és a többiek... Nem tudom h. FFIX-et kitoltatok-e; de ha nem inkabb kapjatok le azt netröl, és vigyétek végig PS1 emun (érdemes!), az müködik rendesen; söt neha pofasabb rajt 1-2 game mint original PS1-en...
    A PS2 emut meg probaljatok kb. 2 év mulva...
  • Papesz
    #385


    "Játszanak" csak vele, óriási élmény lehet.
  • Papesz
    #384
    Felhívom a figyelmedet a 'won't' rövidítésre. A 'will not' szókapcsolatot takarja, a magyar fordítása pedig: nem fog.
  • Anubys
    #383
    Oké hagyjuk... :)
    Kicsit elbeszéltünk egymás mellett.
    A többi ment privátban...
  • Kandurex
    #382
    #372
  • Anubys
    #381
    Ezzel spec arra gondoltam, hogy még abban a topicban, ahol a megapatch van, (ami mellesleg csak a videót javítja ki) EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKKORA betűkkel ki van írva: "This won't make a game magically work even when you are past a video"
    Páran felhívták rá a figyelmedet, de valami miatt nem veszed észre.
    Szerintem itt hagyjuk most abba a PS2-emu istenítését, van ezer más, frankón működő emu, amíg nem lesz 85%-os sebesség MINIMUM, és nem csak pár játék hajlandó döcögősen elindulni, addig tök felesleges róla beszélni.
    Na, én lassan húzok, megyek holnap nyaralni, egy hét múlva vagyok, remélem, addigra nem csak annyi választ kapok, hogy mi a fenének írok ide... ;)
  • Kandurex
    #380
    Egyébként milyen észérvekről beszélsz? Most már kíváncsivá tettél, hogy miről érveltem...