3755
  • Sheltem
    #435
    Ez a mario and luigi télleg aranyos kis RPG.. Nagyon bejön :) Végigtolom asszem ezt is
  • radeer
    #434
    Sajnos nem sikrült a Serious Sam konverzió, darabos mozgás és igen ronda pixeles gfx jellemzi a játékot. Az egyik leggyengébb a MOHAA mellett ebben a kategóriában.
    Szerintem mozgásban és gyorsaságban ill. látványban + játékélményben is az ICE NINE a legjobb a GBA-s FPS-ek között.
    Mondjuk én pár napig ezzel a játékkal kötöttem le magam :
    1459 - Shifting Gears Road Trip USA 32Mbit . Tök poén
  • guardian hero
    #433
    Én emun megnéztem a SS-t de kb egy percig bírtam... Sokat ne várj tőle szerintem.
  • Anubys
    #432
    Csond, amig nem probaltad ki real GBA-n!!! :) Amugy tenyleg van par igen gyenge (pl. Medal of Honor), de vannak nagyon jok is (Doom, Wolf, Dark Arena, stb). Mondjuk a S.S.-et meg nem sikerult bekeritenem, igy arrol nem tudok mondani semmit, de ha csak fele akkora fun, mint pc-n, az mar jo... :)
  • Sheltem
    #431
    Hát nekem a 3ds fps ek nem jönnek be gban :) Arra ott a pc... Nem elég hogy pixeles még ronda is :)
  • Anubys
    #430
    Kijott a Serious Sam Advance... :D
  • Atcom
    #429
    Az ott is van egy két trükkös ellenfél!
  • Sheltem
    #428
    Mario and Luigiban vannak föellenfelek ? Lehet elkezdek egy Shining Soult vagy egy Zeldat :)
  • Sheltem
    #427
    Közben végigtoltam az Invaders-t is :)
  • guardian hero
    #426
    Mario&Luigi Superstar Saga - egy kis felüdülés lesz a sok csatározás után :) (bár ebben is van harc, de nem túl nehéz)
  • Anubys
    #425
    En meg mindig Prince Of Persia-zok, meg a www.pdroms.de-rol is erdemes leszedni a Destined Soul-t, egy home-made RPG, de baromi jo lett... :)
  • Sheltem
    #424
    Na mivan eladtátok a gba spket? Vagy mé nem szól hozzá senki? Kijátszottam a metroid fusiont is(így már mind2t) és final fantasy tactics végén vagyok. Mondjatok jó gammát amit érdemes elkezdeni.
  • radeer
    #423
    Jó de adattárolásra nem azt használja hanem a külön Copmpacf flash-es dokkoló egyéséget annak mérete meg 512Megabyte nem Mbit :)
  • Anubys
    #422
    Igen, de a GBA-nak a HW limitje 256 megabit, szoval az 512-es kartyan is csak kettekapott filmek mennek...
  • radeer
    #421
    Van egy megoldás filmekre gba-ra :
    Movie Player for GBA SP
    Ez ehy flash kártyát használó kütyű, és van hozzá egy software ami AVI-tól kezdve mindent átalakít. Kb tudom nagyon drága, de egy 512-es compact flash-t ( őleg akinek már van van ilyen ) fel lehet tölteni olyan másfél órás filmmel, de aki csak családi dolgokat akar megmutatni nagymaminak az is akár egy 128-as CF-re is elég sok ráfér, és sokkal jobb minőség mint amit METEO -val tudsz csinálni egy 128Mbites kártyára.
  • Tibre
    #420
    remélem majd ezeket is le lehet tölteni,bár egyelőre nem igazán értem,hogyan kell ircről tölteni :S,meg jó lenne,ha ezeket is lehetne darabolni mert 256 megabit-es kártyára ráfér ugyan 44 percnyi rajzfilm viszont az ilyen spongyabobok nem érdekelnek :)
  • barret
    #419
    A prüntyogés miatt nem szeretem a gba-s játékokat! Mé' kell elrontani azt ami egyébként jó???
  • guardian hero
    #418
    Még nem próbáltam GBA-n, de gondolom normális digi hang van. Majd ha lesz egy kis időm kísérletezgetni megnézem.
  • Tibre
    #417
    courage the coverdly dog nagyon nagy :)
  • Tibre
    #416
    és a hang az gba-n is ilyen prüntyögés?
  • guardian hero
    #415
    http://www.gba-video.com

    Most fognak kidobna Cartoon Network rajzfilmeket. Egy teljes film túl nagy lenne szvsz a legnagyobb flash kártyán is, vagy nagyon ragyi a minőség.
  • Tibre
    #414
    ezeken a film előzeteseken kívül lehet teljes filmet is nézni gba-n?Illetve én emu-val tolom egyelőre pc-n viszont a hang eléggé érdekes,ez gba-n is ilyen?
  • Sheltem
    #413
    Nem tudom megvárjam e a Nintendo DS -t vagy vegyek e egy GBA SP t + egy memkártyát.. Mind2 hízelgö :D
  • Anubys
    #412
    Hat jo... Most -remelhetoleg- nemsokara vegignyomom a Prince 4-et, utana ujra eloszedem...
  • Sheltem
    #411
    Az csak az elején van a hógolyózás 1 szer...Az hülyeség.. Aztán átkerülsz egy másik világba...és kezdődik a banzáj. De nem lövöm le a poénokat... kicsit merülj bele kurvajó rpg, csak kicsit hosszú és néha picit monoton :)
  • Anubys
    #410
    Majd nekiesem ujra... Ha nem unom meg a hogolyos csatat, talan meg vegig is nyomom...
  • Sheltem
    #409
    Hát FF tacticsot nem fogod 2 hét alatt se :D
  • Anubys
    #408
    Nem olyan haj de hosszu, de hosszabb, mint az eredeti... Kb. egy het alatt nyomtam vegig, napi 5-6 ora jatek mellett...
  • Sheltem
    #407
    Eob amúgy elég hosszú Anubys? Kb mennyi idő alatt toltad végig?
  • Sheltem
    #406
    :) FFT nagyonjó... Csak vannak kurvanehéz csaták benne a játék későbbi szakaszában...Van hogy a hajam tépem(a maradékot) :) Aztán persze annál édesebb a győzelem... Valaki írta itt, hogy 200 akat sebzett a vége fele..Nem tudom hogyan én max Criticallal Marche val 100 körül sebzek...paladinként. De már 4 totemam van csak az a gond, hogy 2 ről azt se tudom, hogy ki hozza elő... :D
  • Anubys
    #405
    Az FFT az, amikor hogolyozással kezdessz? Valahogy az elej annyira gáz, hogy nem volt türelmem kivárni a játék elejét, pedig vagy négyszer nekifogtam... A Sword Of Mana is majdnem így járt, azóta előlépett az EOB utáni második kedvenc GBA-s PRG-mmé... Csak az a rohadt félórás intro lehetne kilőhető, vagy legalább ne úgy csinálták volna meg, hogy minden mondat után le kell nyomni a gombot, különben nem megy tovább, mert így még azt sem tudod csinálni, hogy otthagyod a GBA-t magára fél órára, amíg lemegy az intro... :(
  • oldproximusz
    #404
    Adj még a magadéhoz vagy 10 évet.
    Én se tudom néha lerakni.
    Sokszor többra tartom a PC-s játékoknál.
    De tényleg, EMU-val sehol nincs a grafika és a hangulat a GBA-n levőhöz képest.
  • Sheltem
    #403
    Ki fogom próbálni a dúmot. Baszki ez a final fantasy tactics milyen hosszú... Már legalább 1 hónapja tolom és még szerintem sehol nem vagyok... :) Azért ez a 300 küldetés üt :) Tudják ezek a squaresoft os srácok, hogy mi kell a népnek :) Tactics Ogre is ilyen? Vagy az mivel másabb ?
  • balu87
    #402
    Anubys,akkot kérlek nézd meg,hogy
    otthon van-e a Versus!

    Köszi!
  • Anubys
    #401
    Amint meglesz, próbáld ki a Doom-ot... Sokkal szebb eredeti GBA-n, mint emun. Egy csomó játékra igaz ez amúgy (Asszem egyedül az EOB jobb emuval, legalábbis én mást nem találtam...)
  • Flash Man
    #400
    A flash kártyát biztos meg tudjuk oldani
  • Sheltem
    #399
    Hát még EMU-n...De már nem sokáig. Remélem hozzá tudok majd jutni valami jó és nem túl drága 256os flash kártyához is.
  • Anubys
    #398
    Bazzeg srácok, ne keserítsetek el, eddig azt hittem én vagyok a legöregebb arc a GBA-sok között a 25 évemmel... :D
  • Anubys
    #397
    Jah, kérem, szal te emun nyomod? Akkor ezért nem tetszett a Doom... Próbáld ki real GBA-n... :)
  • radeer
    #396
    Na ja azt az élményt mikor ülsz ott ahova a király is gyalog jár, és közben nyomod a GBA SP-t....megekirály