3755
  • windrunner
    #555
    Igen sok télleg ilyen keleti stilusban van meg csinálva de van pl. Castlevani akcio-RPG,Pokemon,Megaman,Metroi sorozatok;ezek mind-mind más stilusú játékok.JA és a Mario&Luigi Superstar Saga-t ne is említsem.
  • lordvico
    #554
    A screenshotokat elnézve a játékok nagy többsége keleti ízlés szerinti színvilágban pompázik. PD játékok között van egy két (pl. blues brothers) olyan stuff, ami kevésbé csilivili.
  • lordvico
    #553
    Ha az Snes rpg-kből indulok ki, akkor a GBA rpg-k szerintem pc szint felett állhatnak, legalábbis játékélmény szempontjából. ;-)
  • windrunner
    #552
    Jaja megéri mint a szemét.És az RPG gamák legtöbje Pc szintű.
  • Sheltem
    #551
    50 körül lehet számolni cakkpakk flash kártyával. De k*rvajó szal megéri sztem. Az az 1500 játék meg nem semmi mennyiség...
  • lordvico
    #550
    Ja és belépek a korlicitbe 24-el, bár még csak reménybeli gameboy tulajként. ;-)
  • lordvico
    #549
    Szevasztok! A flash képességeit olvasva egész kedvet kaptam a GBA-hoz. De tényleg megéri? Visszajön jobban a játékélmény, mint emulátoron? Az SP 26000 plusz a flash, azért szép összeg.
  • Sheltem
    #548
    Még nem,de mario and lugi superstar saga meg castlevania: circle of the moon után azt kezdem el...de azt már a gba mon akarom és nem emuval tolni ;)
  • windrunner
    #547
    Sword of Mana-val jáccot már valaki?
  • windrunner
    #546
    Hüje lennék megvenni minden játékot.egy flash kártya kétésfél játék árába kerül ami simán megéri.egyébként egy játék kb 4-14000 FT-ba kerül.
  • Sheltem
    #545
    1563 ;)
  • Sheltem
    #544
    Nem egészen :) Lehet kapni flash kártyát, vannak arcok akik azzal foglalkoznak, hogy a távolkeletröl rendelik, azokra meg ki tudod írni a netröl letölthetö(jelenleg 1562) gba játékot / filmet.
  • serious
    #543
    Hello. Ti minden játékot megvesztek eredetibe? Én is vennék gasp-ét csak nem akarok minden játékot megvenni hozzá. Amugy mennyi egy játék?
  • Anubys
    #542
    Én 26, szal nem sokkal vagy te a rangidős... :)

    Ami pedig azt illeti, van egy ismerősöm, aki 78 éves fejjel végignyomta a Baldur's Gate-et és az Icewind Dale-t, szóval senkinek egy szava nem lehet, ebből nem lehet kiöregedni... :p
  • guardian hero
    #541
    EZFA (piros) tényleg királyos
  • guardian hero
    #540
    22
  • windrunner
    #539
    óó én pl csak 15vagyok de már ilyen idősen is azt mondják hogy hüje vagyok hogy veszek gémbjt:Dde most nem egy ovodásra kell gondolni okéé
  • Sheltem
    #538
    Hány évesek vagytok amúgy? Én vagyok a legidösebb a 27évemmel itt?
  • Sheltem
    #537
    Igen ez...Vagy ilyet vegyél, vagy XG2 turbo-t...az most a legújabb és állítólag bugmentes.
  • windrunner
    #536
    Akkor ez az igazi??
  • Anubys
    #535
    Jajj, nem lila, hülye vagyok... Világoskék... A lila az az EZ Flash Extreme... Szóval NE világoskéket. Az a kamu, ment is az anyázás az eredeti EZFA gyártója részéről, amikor megjelent a piacon, mivel direktbe ugy csinálták, mintha annak az utóda lenne... Tehát ezt NEM szabad: www.ezf-advance.com , mert gagyi (a mentéseket neked kell külön kezelned, mert a kártya elb.ssza őket), és ezt szabad: http://www.gba-toys.com/

    Itt olvashatsz bővebben a fake kártyáról: http://bbs.gba-toys.com/ShowPost.aspx?PostID=2404
  • windrunner
    #534
    köszi akkor lehet hogy olyat veszek (ja a pirosról beszélek de asszem van ilyen világos kék szinben is),mert sok forumon az embereknek olyan van ugyhogy jó lesz nekem is.
  • Sheltem
    #533
    XG2 röl jókat olvasgatok, szal valszeg veszek egyet a jövö hét elején.
  • Anubys
    #532
    De, nekem, eddig mindent mentett, és igen, van benne RTC...
    (most a /piros/ EZFA-ról beszélünk, és nem a /lila/ EZFA II-ről, ugye? mert az utóbbi elég gáz...).
    A driver-e kicsit bugos, ha másik USB portra nyomod a kábelt, mint amikor felinstalláltad, akkor nem tudsz vele semmit kezdeni (nem látja, és újrainstallálni sem tudod, csak átdugni a kábelt), meg az írószoftvere igen érdekesen kezeli a játéklista szerkesztést (ha törölni akarsz a listáról, nem a kijelöltet törli, hanem a legutolsót), de ezt leszámíta teljesen frankó kártya, csak ajánlani tudom...
  • windrunner
    #531
    nincs de ha valakinek van EZFA 256MBit-es flash-e azt kérdezném hogy van-e benne RTC és tud-e rendesen menteni?
  • Sheltem
    #530
    XG2 TURBO 256 flash kártyája van valakinek ? Ha igen mi a tapasztalat vele?

  • windrunner
    #529
    Nemrosz:D csak sokat kell benne mászkálni.de azért megéri kiprobálni.
  • Sheltem
    #528
    Monj majd véleményt légyszi... Kíváncsi vagyok rá
  • windrunner
    #527
    Na most meg probálom a Megaman Battle Network 4 Red Sun-t.Ugy halltotam az ilyen Megamen-es játékok se olyan rosszak.
  • kisgabo
    #526
    up.
  • Sheltem
    #525
    Behalok a mario and luigi super star saga poénjain :D
  • mb66
    #524
    Aham, hát kár hogy mindenkinek csak 1 kivégzése van, nemhiszem el, hogy ne fért volna a kártyára..
    Amugy igen, nekem anno MD on volt meg az Ultimate, s abból is hiányzott Sheeva (ezt sem értettem, mi az istenért?!)
    na mindegy, ha veszek egy GBASPt (amiben csak a lóvé akadályoz) biztos az első játékok közt lesz amit beszerzek hozzá, a MarioWorld el egyetemben...
  • windrunner
    #523
    Én is ott tartok de most pihentetem egy kicsit
  • Sheltem
    #522
    Hogy lehet nem elakadni Castlevania: Circle of the moon ban? Egy idö után már annyi helyre lehet menni, hogy nem tudom merre van a folytatás (Necromancer t öltem most meg és megkaptam az "akadályszétütés" képességét)... P*csába segítsetek(legalább mario and luigiban továbbjutottam:) )
  • Anubys
    #521
    De, a SNES-es (abbol hianyzott a Sheeva es volt helyette plusz ket ninja, ami a jatektermibenn nem, jol emlekszem?). Illetve nem direkt konverzio, mert csak egy kivegzese van mindenkinek plusz babality plusz friendship. Minden mass kivegzes-szeruseg hianyzik. Rejtett karakternek pedig egyedul a Human Smoke, illetve lehet lenni a foellenekkel is... Szoval "kicsit" azert valtoztattak rajta... De mondom, ha megszokod a hibait, tok jo jatek (csak az EU verzio!!!)
  • mb66
    #520
    Ez a MortalAdvance nem a MDs vagy Snes es MortalKombatUltimate vagy a PS/N64 es Trilogy direkt konverziója?
  • kisgabo
    #519
    up.

    advance wars 1 eladó, vagy cserélhető. ( európai kiadás, magyar származás...)

    érdekel harvest moon.


    (mail)
  • Anubys
    #518
    Szerintem örülj neki... :)
  • Anubys
    #517
    Az európai verzió egész jó, bár nem hibátlan az sem... Ha megszokod ezeket a hibátak, rájössz, hogy egész jó gáma... Az USA verzió viszont tényleg gáz...
  • windrunner
    #516
    Hát én most Golden sun - Lost Agelek csak az a baj hogy elakadtam ott amikor megszerzem a tremor képességet, fingom sincs mit kezdjek vele:(