3755
  • rrroka
    #475
    Nekem a régi gameboy stílusa jobban teccik. nem kényelmetlen a kinyitósnak a fogása?
  • rrroka
    #474
    Ezta warez dolgot ne kezdjük el itt is :))) mivel a FFT érdekelne az meg olcsóbb mint a flash kártya így szerinted ha veszek akkor melyiket fogom? :)))
  • Anubys
    #473
    Most így visszaolvasva látom, hogy nem fogalmaztam pontosan. Szóval az EZFA-val nem kell patchelni, meg van még pár olyan flash-kárta, amin patch nélkül megy, de van mégtöbb olyan, amihez kell a patch...
  • Anubys
    #472
    Van, olvasd el a "warez rossz" témát, ott megtudod, hogy mennyi vesztességet okozol csóri kiadóknak azzal, hogy warezolsz... De a GBA-dat nem qrja el... Illetve, ha nem olyan Flash kártyát veszel, akkor nagy valószínüséggel patch-elni kell a romot, hogy lehessen menteni, illetve néha speed patch is kell, de ez nem olyan nagy kunszt, viszont én is az EZFA-t ajánlom, nekem is az van (a színe elég gáz, de a tudása mindenért kárpótol)
  • rrroka
    #471
    És van vmi hátránya a wareznek, azon kívül, hogy 30 rugó a kártya hozzá? mint ps2-n hogy szétcseszi a chip vagy ilyesmi.
    Mondjuk én főleg a FF tactics miatt venném, meg hogy utazás közbe ezzal azzal lehessen nyomulni. És persze majd csak ősszel lesz rá dellám, mer addig nyár meg sziggget! :))))
  • guardian hero
    #470
    Életem első SG-s linkelését sikerült elQrnom :) Van még mit tanulni...
  • Anubys
    #469
    A link rendesen: http://www.gba-toys.com/default.aspx?tabid=27
  • guardian hero
    #468
    Warez: kell hozzá flash kártya, amire rá tudod tölteni a ROM fájlokat PC-ről. Szerintem ez a legjobb:
    EZFA 256MBit USB
    Mo.-n kb 30eFt-ért tudod beszerezni.
  • Anubys
    #467
    "lehet warezt nyomni GBAra is, letölteni meg minden, vagy az csak emulátorral müxik?"

    Lehet, erre van a flash kartya
  • guardian hero
    #466
    Használtan nagyjából 10-15e a GBA, 25 körül az SP. A különbségek:

    -design (asszem ez szemmel látható :)
    - GBA 2db ceruzaelemmel megy, SP aksival (amit nem túl egyszerű cserélni, vagyis ha lemerül, csak otthon töltheted fel, nem rakhatsz bele új energiaforrást, mint a GBA-ba.
    - Az SP-nek van beépített háttérvilágítása: ez a legnagyobb különbség, nagyon sokat számít! A GBA-hoz van utángyártott (nem eredeti Nintendo) háttérvilágítás (AfterBurner), amit utólag lehet beszerelni, de nem lesz olyan szép a képe, mint az SP-é.

    Nekem AB-s GBA-m van, de ha most választhatnék, mindenképpen SP-t vennék (a barátnőmnek az van :)).
  • rrroka
    #465
    Olvasgatom vissza fórumot és két lérdés:
    mi a különbség a GBA és a GBA SP közt?
    lehet warezt nyomni GBAra is, letölteni meg minden, vagy az csak emulátorral müxik?
  • rrroka
    #464
    Mennyi most használtan egy GBA?
  • oldproximusz
    #463
    WRG GBA News
  • Seth
    #462
    Én most szedem a Metroid Fusion-t(már régebben végigvittem,de most megint megjött hozzá a kedvem)...jön ez
  • windrunner
    #461
    Köszi de nem mindet lehet leszedni
  • guardian hero
    #460
    http://gba.ouroad.org/index.php?act=romlist
  • windrunner
    #459
    linket tud valaki adni rom-hoz??ehez a metroid-hoz bármelyik részhez.
  • guardian hero
    #458
    A Metroid egy sci-fi univerzumban játszódik. A főhős Samus Aran, egy fejvadásznő, aki mindig valami idegen életformák által megszállt bolygóra/űrbázisra vetődik. Az idegeneket igen dizájnos páncélzata, és az arra szerelt különféle ágyúk segítségével apríthatja. A hangulatot általában az adja, hogy magányosan kell helytállni egy ellenséges, kihalt világban/bázison, ahol rábukkanhatunk a valaha virágzó, ám elbukott civilizáció, élet nyomaira
  • windrunner
    #457
    Hát hogy miről szól??
  • Seth
    #456
    Uff ...ezt hogy érted?Melyik bolygón?
    Többfélén...
  • windrunner
    #455
    a metroid milyen fantasy világban játszodik??
  • kisgabo
    #454
    gba játékokat keresek.

    ill. segitség kellene a golden sun-hoz, amikor a világitó toronyban csak egy kő és a szobor között tudok ugrálni, hogyan tovább?
  • radeer
    #453
    De LOL mindent írtam csak a kinket nem hehe...
    Cyber GameRs Club
  • radeer
    #452
    Csináltunk egy oldalt, ami azon kívül, hogy összehoz mindenféle multi játékra népeket foglakozik majd GBA játékok rövid ismertetésével is. Ha valkit érdekel nézze meg. Minden játékkal kapcsolatban majd lesz nyitva egy topic a fórumon belül ahova lehet vélemyént írni. Illetve ha regisztráltok ti is tudtok nyitni majd egyébb témákat.
    Remélem tetszeni fog nektek, illetve ha valaki akar írni ismertetőt és a cGc klub tagja szeretne lenni akkor dobjon majd egy mail.
  • radeer
    #451
    Jó kis hentelős game volt ez a Van Helsing, csak egy fél du. ki lehet pörgetni annyira könnyűre és rövidre sikeredett.
  • Sheltem
    #450
    Menjetek fel efnet irc csatira és #gbatemp csatorna... ;) Többé nem lesz hiányotok gba romokból :D
  • oldproximusz
    #449
    Max 1-2 nap eltéréssel fenn van minden.
  • radeer
    #448
    Oldproximus:
    Én tudtam 2-3 oldalt, de ez a WRG nagyon jó!
    Régi stuffok is fennvannak sorendben.
    MegTHX érte.


  • Seth
    #447
    Ez is gyorsan frissül? (persze a játékok megjelenéséhez képest)
  • Seth
    #446
    Hopp..itt megvan minden...jó kis oldal
  • oldproximusz
    #445
    Én meg innét szoktam szedni:
    WRG GBA News
  • guardian hero
    #444
    Thx
  • Seth
    #443
    Én személy szerint innen szoktam, hasonló mint az adv.power csak gyorsabban frissül,tehát innen is csak a legfrisebbeket lehet leszedniEmulationGalaxy
  • guardian hero
    #442
    Honnan szeditek a friss romokat? Ahogy látom Advance Power most már tényleg behalt...
  • radeer
    #441
    Jaja Van Helsing, nagyon friss árú...mindjárt + is nézem,pár perc.
    De azért taktikai RPG-nek a Shining Force sem volt rossz. Jó történet és a játékmenet ill. az irányítás is eltalált.
  • Anubys
    #440
    VAN HELSING - Istencsászár horror game GBA-ra! Kötelező darab!!!
  • guardian hero
    #439
    Golden Sun 1-2 talán.
  • Sheltem
    #438
    Hát ez a mario and luigi eléggé elakadós gamma... MEgyek-megyek de sehol nem találok ki.. Melyik a legjobb RPG Gba-ra? Elkezdeném
  • Anubys
    #437
    Ja, megneztem... A grafikaval meg nem lenne baj, de az animaciok borzalmasak, a jatszhatosag sem valami jo... Ez persze nem gatolt meg abban, hogy ne toljam vegig... :)
  • guardian hero
    #436
    Sonic Advance 3 ugye még csak japánul jött ki?