3755
  • Anubys
    #635
    Amikor töltöd, világítani fog egy narancssárga led. Amíg az világít, addig töltsd... De nem tölt túl, szóval nem fog felrobbani, ha tovább hagyod rajta.

    A 15 perc tényleg rohadt sok egy flash-elésre. Az én EZFA-m kb. 4-5 perc alatt írja tele a 256 megabitet... USB2 driver van installálva a gépedre? Mert attól lehet lassú, ha nincs.
  • Sheltem
    #634
    Ja egyébként mindenkinek tudom ajánlani az XG2 Turbo 256os flasht, 7-8 játékot zúztam rá eddig és mindegyik tökéletesen megy (A save pontok is)..szal bugmentes csak lassan írja tele a 256mb ot(15 perc kb), de ennyi legyen a legnagyobb bajom, szerintem egy héten úgyis 1 szer írok rá max.
  • Sheltem
    #633
    Azt valaki megmondhatná, ha elkezd pirosan világítani majd a led mennyi ideig töltsem? 3 óra? (aztán megint bír 10 órát? ) vagy hogy is van ez?
  • Sheltem
    #632
    Teljesen egyetértek... Nekem fullos a pcm, de van jópár olyan játék GBA ra hogy sokkal hangulatosabb mint egy mai Farcry, egy Panzers vagy egy bármi. (Metroidok, Mario and luigi superstar saga, Castlevania, Final Fantasy tactics ezek hatalmas játékok).
  • aabyssx
    #631
    Ezek a kis prüntyögő játékok gyakran tartalmasabbak, mint a mai pécés és konzolos magas költségvetésű próbálkozások.
  • lordvico
    #630
    Na majd írj még élménybeszámolót, szerencsés ember! ;-)
    Én még mindig félek attól, hogy hosszú távon, 7 év PC-s múlttal ráunok a kis prüntyögő masinára. Így vívódom a megvételén.
  • Sheltem
    #629
    Na megvan a flash kártyám meg a GBA SPm :) Volt egy álmatlan éjszakám mert először nem akart írni a flashre aztán új driver meg töltöttem is kb másfél órát és jó lett :) Übertop :) Csak hosszabb lenne az út a melóhelyemig ;)
  • Seth
    #628
    De nem rossz választás
  • Seth
    #627
    Annak inkább nekiülj, mert nem lesz 1-2 nap....
  • windrunner
    #626
    Na lehet neki ugrok az FFTA-nak is.
  • windrunner
    #625
    [email protected]ól rendelt már valaki??
  • fishBNS
    #624
    sikerult! :D Kossz megegyszer!
  • fishBNS
    #623
    nah talan megis sikerult,megnezem
  • fishBNS
    #622
    Kb 2eve vettem es ez az elso :) De nem nagyon toom megpaccselni... :) bizta en vagyok a bena
  • Anubys
    #621
    jó a megérzésem, hogy nemrég vetted a kártyát? fogsz még ilyennel találkozni sokszor... ez a baj a f2a kártyákkal... :(
  • fishBNS
    #620
    oke! tnx!!
  • Anubys
    #619
    Az update-nél autómaticse lehuzza...
  • guardian hero
    #618
    Meg kell peccselni.
    http://www.advance-power.de -n megnézed milyen mentést használ, http://gbatemp.m4d.sm -en találsz patch progit.
  • fishBNS
    #617
    Valaki nem tudja miert nem tudok menteni a Mario and Luigi SSS ben? flash2advance kartyam van.
  • Seth
    #616
    Képeket honnan lehet leszedni?
  • lordvico
    #615
    Minden játékhoz mutat két screenshotot is, csak hát le kell őket tölteni, vagyis 1564*2 kép.
  • Anubys
    #614
    a Sierra-stuffos mókát ismerem, a másik viszon új -és igen hasznos- köszi!!!
  • lordvico
    #613
    Ahogy a fórumot olvastam, két fontos link nem szerepelt itt, amit az Indexen találtam:

    Klasszikus kalandjátékok gba-ra

    Megjelent játékok listáját tartalmazó program
  • Anubys
    #612
    Nem, ez tényleg nem ugyanaz... A kamu kártyát EZ Flash Advance II néven ismerik...
  • lordvico
    #611
    Akkor szerintem én is vele levelezek, 32ért kínál 256ost, amiket #594ben említettem.
  • lordvico
    #610
    Nem Flashman, legalábbis én nem ezen a néven találtam. ;-))
  • Sheltem
    #609
    Egy sráctól XG2 Turbo 256 ost 32ért
  • windrunner
    #608
    És honnan veszed a flash kártyát és mennyiért és milyet??
  • Sheltem
    #607
    Nem csak előtte még útlevelet kell igényelnem bnőmnek, meg flash kártyát kell vennem...szal necces de majd igyekszem
  • windrunner
    #606
    Lordvico nem véletlenül Flashmantől veszed a kártyát????
  • windrunner
    #605
    2óra az út??
  • lordvico
    #604
    Köszi, végigolvastam a teljes topicot, de szerintem nem ugyanaz a két kártya. Egyrészt ez nem kék, hanem átlátszó, külön usb író egységgel. Egész konkrétan ő az:

    Ez flash 2
  • Sheltem
    #603
    Hát ha odaérek 7 re...Még nem biztos :(
  • windrunner
    #602
    nincs mit.áhh ember tisztára irigyellek hogy neked már ma meg lesz:P
  • Sheltem
    #601
    Már megvan..Platinum Shopba veszem 24900Ft szerintem olcsóbb mint az 576Kbyte :D De köszi szépen.
  • windrunner
    #600
    576 westend
  • windrunner
    #599
    Hétfő van+eléggé hónap eleje nem kizárt hogy lesz,de viszont az 576kb shop-ban bizti van.
  • Sheltem
    #598
    Nincs náluk :( Hol tudok venni 6 után GBA SP -t?
  • windrunner
    #597
    Lordvico nem véletlenül Flashmanről van szó??
  • Sheltem
    #596
    Nem tudjátok van Media Martk ban GBA SP ? Ha igen mennyiért? Csakmert ma megyek a flash kártyámért és vennék hozzá egy GBA SP -t is :D