3755
  • balumaci
    #1
    hello mindenkinek!

    minden konzolnak van topicja,csak ennek nics,pedig jó kis gép,sajna nekem nincs!

    Szerintem eddig a legjobb stuff a Lady Sia!!
  • M4nyusz
    #2
    Hát én nem igazan ismerem GBA-t csak egyszer jaccotam vele es eleg jonak tunik de draga.
    Nintendo a pocket konzolok piacan verhetetlen ez teny.
    Regen a Game Gear volt egyetlen melto ellenfele ami mi mas volt mint SEGA
    R.I.P Sega
    GBA pedig jo nagyon! de mint mondtam draga
  • GAMECUBE
    #3
    Szerintem a legjobb stuff ra a Golden Sun.... naggyon hatalmas a kis advance.. nekem mar volt
    a game geart nem neveznem GB ellenfelenek... 4 ora jatek utan 6 elem kampo.... hat a fene se nyomta vele, max 5-6game volt ra
  • GAMECUBE
    #4
    sztem nem draga a GBA... olyan szep finom minosegi kis alkotas... hat igen a nintendo gepei meg sohase!!! mentek szet.. mig DC, Xbox, PS2mind hibakkal inditottak:))))))))))))
  • M4nyusz
    #5
    hat ez igy van viszont a nintendo a 64 gyel ugyanugy befurdott mint sega a saturnal...
  • Ali
    #6
    Azé' csak eladtak belőle vagy 30 milliót.
  • SeGa
    #7
    ali huuu 30 milliot persz. sok lesz az...
  • balumaci
    #8
    hehe,akkor már miért nem 100 milliót??
  • SeGa
    #9
    egyre jobb
  • balumaci
    #10
    vagy 1 milliárdot???
  • SeGa
    #11
    N64 egy fos mar amikor kijott az volt. Eleve kartyas mikor mar ps1 is cds volt lol.
    Nintendo....GC jobb lesz remelem
  • balumaci
    #12
    aha,de a GC-re se lehet majd irott gamet szerezni,ami egy újabb ziccer az ellenfélnek!!
  • SeGa
    #13
    ziccer de ez kulfoldon nem oszt nem szoroz csak itt kelet europbaban, mit gondolsz miert van az hogy odakint kb ~18e a DC itt meg még 35. mert beleszamitjak hogy jogtiszta program ugyse fogy.
  • balumaci
    #14
    ebben igazad van,de én akkor se fogok 15 rongyot kiperkálni egy szaros játékért!!
  • SeGa
    #15
    hat persze en nem azt mondom hogy ne iras, de ez van
  • balumaci
    #16
    400km-rel nyugatabbra kellett volna születni,ez az igazság!!
  • SeGa
    #17
    jah de akkor fasz nemet lennek.
  • balumaci
    #18
    ésakkómilenne??
  • Lacc
    #19
    40k HUF azért tényleg sok a GBA-ért. Pedig én is vennék, haverral lehet multizni vele :)
  • balumaci
    #20
    aha,rohadt drága
  • Rincewind
    #21
    Egy ilyen kis genyót még én is vennék, de 40k...
    Nah hagyjuk, rühely az egész!
  • balumaci
    #22
    ja,annyiért 2 DC-t kapsz
  • Lacc
    #23
    Valahonnan csak lehet venni olcsóbban :)
  • balumaci
    #24
    én nem tudok lopottan szerezni!
    ezt nem:)
  • Inquisitor
    #25
    Hehehe. Atari Lynx-re senki se emléxik???
  • balumaci
    #26
    atari 2600-ra
  • GAMECUBE
    #27
    hat szerintem a N64 kozel sem volt akkora csod es rossz huzas mint a saturn eg es fold....
    mig a N64et 30millioan vettek, addig a saturn tan a 3milliot se erte el.
    a 64re sokkal tobb jo game volt.... egyszeruen a saturn csod volt, a 64 meg nem akkora siker, amit vartak tole.. de semmikeppense csod
  • CSOCSO
    #28
    bocs de amikor kijött az N64 a Turok 1 el akor a quake 1 ment a pc-n!!!!!!és meg lehet nézni melyik hogy nézett ki...megláttam és majdnem elélveztem meg amikor megláttam a gyönyörű mario 64 et:)full 3d:) pff:)
    persze ez most nem jönne be grafikailag:) a GBa ról annyit hogy van egy ps buzi haverom mikor meglátta a GBA-t eladta a ps-t és vett egy GBA-t aszont akor szeretett bele mikior a rayman majdnem verte a ps grafikát:))))))))
    NO midnegy. amugy a GC-t át lehet álítani jpcsi verzioról angolra majd a DVD-sel ezt meg kell csinálni a DVD-s meg támogatja az iott sőt az ujraírott DVD-ket is!!! szal nem bizti hoyg nem lesz kalozkodás:)
  • GAMECUBE
    #29
    hat, de havonta csak!!100ezret csinalnak, abbol nem fognak sokan kapni uyge sejted, aki meg meg tudja venni maganak, az mar nem irat az tuti...
  • GAMECUBE
    #30
    itt eu-ban teszek ra hogy 200-300ezer kozott lesz az ara, ha be tudnak hozni egyaltalan.
    emlekszem mikor ps2 japan verzioja megjott, 310ert adtak (repulout, meg vam, hat ezt eredmenyezi:))))
  • CSOCSO
    #31
    heheh a Gc 8 rétegben renderel...a PS2 egy fázisban a grafika alapgeometriájá építí fel addig a GC azon kívűl még 7(!!!) további munkálatot is fel tud vinni a felületre:))
    GC sokkal jobb!!
    a fejlesztől szerint a GC be építet Gekko Proci a legizmosabb proci ami eddig a konzolba került (!!!)
    a Ps2 nem tud ( a GC igen) HW T&L, Decompress, Anti Aliasing, multitexturázás.. azhem ebbe a gc a legjobb 8 réteget tud mig az xbox is csak 4 et!! az SW gamezban
    a GC is 4 et használ!!!!
    művelet /mp:
    Ps2:700 millio Xbox: 1466 millio...
    ps2 leírva...
  • balumaci
    #32
    az is "kézigép" volt??
  • NormalisEmber
    #33
    Nekem meg mindig megvan a lynxem.(igaz csak 5 jatekkal de azok kozott olyan klasszikusok vannak mint a rampart)
  • NormalisEmber
    #34
    Kar hogy a Dreamcast sorsara jutott.(csakugy mint a legtobb atari gep.lsd jaguar)
  • NormalisEmber
    #35
    jaja , meghozza a jobbik fajtabol.
  • SeGa
    #36
    DreamCast rulz.
  • NormalisEmber
    #37
    De ha mar itt tartunk:jon a gba igazi nagy ellenfele a gp32.(nagyobb felbontas,beepitett modem,bongeszo stb.)
    Nemreg lattam erre a gepre keszulo , a neten cooperative modban jatszhato rpg.-t es le a kalappal.(kar hogy ez a gep is valoszinuleg a bandai-os wonderswan sorsara fog jutni es a budos eletben nem jut el meg az usa-ba sem.Ha jol tudom nem kazettakat lehet majd venni hozza , hanem le kell tolteni oket a gep winyojara.Ezenkivul allitolag majd lehet multiban pc-s jatekokkal is jatszani.Habar ennek nem latom sok ertelmet)
  • magus
    #38
    Mi a honlapja?
  • NormalisEmber
    #39
    Ha tudsz japanul , akkor www.gp32.com
    Ha nem(ez mondjuk valoszinubb) akkor sajna nem tudok segiteni.De mindjart megkeresem azt az oldalz ahol par jatek review-ja van es ideirom.(koztuk azzal a multiban jatszhato rpg-vel)
  • NormalisEmber
    #40
    A goto english menupont egyebkent csak coming soon.