3755
  • Anubys
    #595
    Olvasd el az 532-es és 535-ös hozzászólást EZFA II ügyben...
    az XG2T állítólag jó (de csak a turbo széria, a régi, síma GX-k elég gázosak)... Ha tudsz, szerezz inkább EZFA-t (ne a kettőt, mert az kamu, lásd a két említett hozzászólást)
  • lordvico
    #594
    Egy sráccal levelezek most flash vétel ügyben (gondolom olvassa is ezt a fórumot), hirdet több helyen is, 256 os XG2TURBO-t és EZ-Flash (power star) II-t kínál. Nekem az elemzések alapján egyenértékűnek tűnnek.
  • lordvico
    #593
    Elmentem a sok helyen hirdető Multiformatba, hogy kipróbáljam élőben is a gba-t, rendesek voltak, kipróbáltam a Gyűrűk ura valamely részét. Érdekes hogy nagyobbnak tűnt a kép, mint az emulátor 1szeres ablaka.
    Meg a pixelek nem válnak olyan hangsúlyossá, mint az emulátoron.
  • windrunner
    #592
    Na tolom a Mario&luigi-t és már a Beanbean Castle Sewers-ben tartok.jóó kis játék
  • windrunner
    #591
    Hát te biztos jobban tudod én erről nem vitatkozok ugyanis nem sok közöm van az egészhez.
  • windrunner
    #590
    jaja pedig volt olyan rész hogy aszittem nincs már itt senki.
  • Sheltem
    #589
    Hogy fellendítettük ezt a topicot...Ezt már szeretem..
  • Anubys
    #588
    Egy szülész-nőgyógyásznak is nézik... :p
  • windrunner
    #587
  • Sheltem
    #586
    FF1 júli 15(japanese) nem tudom mikorra lesz belőle amcsi verzió...Remélem nem fél év :(
  • windrunner
    #585
    hát egy artistának mikor fogják az ISO-ját nézni:D
  • windrunner
    #584
    áhh és mekkora jóság lesz amikor kijön maj GBA-ra a FF 1-2:D
  • Anubys
    #583
    Biztos vagy te ebben?
  • Anubys
    #582
    Ahh... ISO... Múlt csütörtökön nyomtam egy előadást ISO tanfolyáson... Még mindig okádhatnékom van, ha eszembe jut... És a legjobb, hogy amikor körbenézel, a hallgatóság arcára kiül az a "ezt a sz*rt kell hallgatnom? ugyem érdekel"-arckifejezés, ami mindenki arcán ott van, ha más előadását hallgatja... :-O****
    Ellenőrzés juli. 29.-én... suxx
  • windrunner
    #581
    uh az nem semmi.még jó hogy nekem nem lesz ilyen problémám
  • Sheltem
    #580
    Minőségellenőr vagyok egy lézeres telekommunikációs cégnél...Évente egyszer van itt ISO ellenőrzés (ISO 9001) ilyenkor átnézik a cég dolgait(doksik,folyamatok stb. szal minden). Ha valamit elb*sztam évközbe cumi van :)
  • windrunner
    #579
    mi az az ISO-ellenőrzés?
  • Sheltem
    #578
    :))) Jaj csak lenne már szerda.. Ma meg ISO ellenőrzés van a cégnél délután úgyhogy tiszta ideg vagyok...De jó is lesz GBA zni szerdán :) CSak már ott tartanék
  • windrunner
    #577
    ahh akkor nekiugrok mindennek:D
  • Anubys
    #576
    A mentett állást fel tudod majd tolni a kártyádra, és tudod folytatni GBA-n...
  • Sheltem
    #575
    Énis megbántam már, hogy elkezdtem a mario and luigi superstar sagat...GBA n kellett volna nem EMU -n mert annyira jó :( Sebaj..Mondjuk a Metroidokban az a jó hogy x-szer végig lehet tolni és nem lesz unalmas
  • windrunner
    #574
    még nem tudom mondom hogy nagyon rezeg a léc:P lehet hogy nagy kamu az egész
  • Sheltem
    #573
    24ért mikorra?
  • windrunner
    #572
    Áh nincs kedvem elkezdeni egyetlen játékot se mert mindet majd a GBA-n akarom végig tolni:D
  • windrunner
    #571
    én majd lehet hogy tudok szerezni 24-ért EZFA 256mbit-est,de ez még nagyon nem biztos dehát a remény hal meg utoljára.
  • Sheltem
    #570
    32 ropiért veszem
  • Sheltem
    #569
    XG2 Turbo 256 os lesz
  • Anubys
    #568
    Nem mindet, de a kedvenceimet megveszem... Doom, Circle of the Moon, Sword of Mana, MK Advance, Eye of the Beholder... Ezek megvannak. Meg van eredeti GB-s Killer Instinct-em, MK1-2-m, Pang-em és Turrican-em... Valamint GBC-s Alone In The Dark-om, viszont keresem a Resident Evil Gaiden-t, ha valaki el akarja adni, jelezze...
  • Anubys
    #567
    Igen, sőt sokkal szebb eredeti GBA-n a játékok kb. 99%-a, mint emun...
  • Anubys
    #566
    Jaja, isten az a játék... Bár kicsit fiatal vagy ahhoz, hogy ismerd a Mystic Quest-et, több, mint 10 éve jött ki monokróm Gameboy-ra, de annak a remake-je. Sajnos sokkal rövidebb, mint a MQ (egy csomó helyszín és eseményt kihagytak), de még mindig igen jó darab... :)
  • Anubys
    #565
    Nem tudom, én elkezdtem valamelyiket de nem igazán jött be... Mondjuk lehet, hogy negyed óránál többet kell rászánni... :)

    Nem tud amúgy valaki valami olyasmi RPG-t GBA-ra, mint az Eye Of The Beholder?
  • Anubys
    #564
    Na, grat, milyet vettél végülis?
  • Sheltem
    #563
    Elméletileg megjön szerdán a flash kártyám..De várom már :)
  • windrunner
    #562
    vagy egy emberel, aki rögtön a játék elején választhat 1 pokémont 3 közül ami minden részben egy tűz,viz,illetve egy fű tipusú. és ezekután menni kell mint egy rpg-ben, a vadonban vannak vad pokemonok ezek elég sűrűn megtámadnak, vannak még a sima trainerek ezek is megtámadnak ha a látó terükbe kerülsz, és vannak még a terem vezetők ha őket legyőzöd kapsz egy jelveényt és ha össze gyüjtöd mind akkor mehetsz a pokemon ligába. NA ez a főszál kb de a mellék szál az érdekes mer mindig annak van igazi története.én ajánlani tudom csak sok időt eltud baszni vele az ember én még anno a blue-t kiakasztottam gameboy pocketen az is nagyon zsir volt, de ez a ruby-i messze sokkal jobb,ugyanis míg az első szériában 151 pokémon volt az újban már 386-van.
  • Sheltem
    #561
    Én sose játszottam pokemon-al. Jójaz ? MEséljetek
  • windrunner
    #560
    egy szériába tartozoknak ugyanaz a storija.
  • lordvico
    #559
    Értem, köszi. Akkor gondolom a story-uk is különbözik.
  • windrunner
    #558
    4 széria létezik:-az elsőként megjelent a Red/Blue/Yellow [ezek még game boy pocket-on is mentek]
    -a 2. a Gold/Silver/Crystal széria [ezek már csak game boy color-on és GBA-n futottak]
    -3. a Ruby/Saphire [ezek már csak GBA-n futnak]és ehez jön még majd állitólag egy Emerald nevü 3, is.
    -és a 4. legújabb a Fire Red/Leaf Green ezek még csak Japánul jelentek meg.
  • Sheltem
    #557
    Olyasmi... Más lényeket tudsz gyüjteni a Ruby ban mint a másikban, aztán link kábellel vagy mivel tudsz egy másik GBA ssal cserélgetni.
  • lordvico
    #556
    Lenne egy lamer kérdésem: a pokemonoknál a színek mit fejeznek ki a címben? Számozás helyett van?