3755
  • fishBNS
    #675
    A Final Fantasy Tactics Advance-ben sem tul jo a mentesem... :[ Ezt is peccselni kell?
  • windrunner
    #674
    Hát oké, de pl az oldalt ki csinálná meg, mert hát a php-hez én nem annyira konyitok, és azér a híreket meg a cikkeket katalogizálni kell valahogy és ez php-ben a legmegoldhatóbb.
  • Anubys
    #673
    Hát azért van ugye a GameGear, a GB, GBC... szerintem ismertetők ezekhez is bőven mehetnek, még ha régebbi gépek is, elvégre ugye ott a remek kis emu-halom GBA-ra... Vagy vannak az itthon sajnos nem annyira elterjedt gépek, mint pl. a "GBA-gyilkos" GP32, ami iszonyat brutál gép, csak sajnos alig van rá játék, illetve a Zodiac, ami már majd egy éve a piacon van, és sokmindenben erősebb, mint a jelenleg tervezés alatt álló PSP... Egy-egy cikket szerintem ezek a gépek is megérnek... :)
  • windrunner
    #672
    Ja de mivel GBA-n kivül nem igazán vannak most handheld konzolok, szerintem egyenlőre elég lenne csak ezzel foglalkozni.Amugy én benne lennék.
  • Anubys
    #671
    Amúgy srácok, mit szólnátok ahhoz, ha indulna egy oldal, ami a handheld gépekkel -főleg GBA- foglalkozna? Fórum, ismertetők, stb... Besegítenétek?
  • windrunner
    #670
    Ja simán:D
  • windrunner
    #669
    Hogy kell ezeket a .bin kiterjesztésű fájlokat elinditani??
  • Sheltem
    #668
    Elkezdtem a Wario Land4 et a gbamon, nagyon bejön:)Ajánlom mindenkinek aki kicsit is szereti a mario típusú játékokat(egy adag logikai feladvánnyal füszerezve)
  • Anubys
    #667
    Nem, ahhoz is van emulátor...

    http://hem.passagen.se/flubba/gba.html

    Itt ezeket találod:
    Goomba - Gameboy emulátor
    PCEAdvance - PCEngine emulátor (elég sok játék lassú rajta, és csak a japán stuffok mennek, de van pár elég jól emulált játék-viszont nincs hang)
    PocketNES - NES emulátor, a NES játékok kb. 85%-a gyönyörűen megy (Castlenaviaaaaaaaaaaaaaaaaaah!!!)...

    Itt egy másik link: http://www.webpersona.com/drsms/ ez egy Sega Master System és GameGear amulátor... Minden megy vele, amit eddig próbáltam, csak a Prince of Persia és az Alien 3 bugos (pár sprite egyszerűen nem látszik)

    És innen (http://www.pdroms.de/) pedig freeware romokat tölthetsz le, ajánlom figyelmedbe a Pang 2-t, a Destined Soul-t és a Rexx-The New Mission -t, azok elég jók lettek, de lehet még szemezgetni...

    Van amúgy egy oldal, ami kimondottan a GBA-ra írt emukkal foglalkozik: http://www.gbafan.com/ szerintem csekkold...
  • windrunner
    #666
    Akkor egy PocketNes linket
  • windrunner
    #665
    Hát akkor a GBC-s romokat csak emulátoron tologatjuk:Damugy ugyanez a helyzet a sima GB-s romokkal is??
  • Anubys
    #664
    http://snesadvance.org/

    de nagyon lassú...
  • Anubys
    #663
    Kell nekik valami patch... Nézz körbe a www.emuboards.com -on, a Games topicban, ott írták, hogy pontosan mit kell csinálni... Én PocketNES-en nyomom a NES játékokat... :)
  • windrunner
    #662
    JA LÉGYSZIVES VALAKI LINKELJEN BE EGY SNES EMULÁTORT KÖSZI
  • Anubys
    #661
    Ja, de a GBBride nem megy, csak Flash2Advance kártyákkal (a régiekkel, már az F2A Ultrával sem). A dolog lényege amúgy annyi, hogy a GBC kártyák nagyobb feszt kapnak, mint a GBA-sok, és ha manuálisan váltod át (van egy kütyü, amit ha benyom a kártya /magyarán éles a széle/ akkor GBC kárty, ha lekerekített a széle, tehát nem nyomja be, akkor GBA kártya). Ha beleraksz egy hekkelt GBA-kártyát, ami lenyomja a cuccot, akkor valszeg ellszáll a kártya, szóval ne próbáld ki...
  • windrunner
    #660
    Na össze dobtam egy új logot. a háttérben a Harmony of Dissonance-ból a csávesz.
  • windrunner
    #659
    Vannak olyan .zip-ek amiben már allaból van mentés és azzal elvileg már mgy.
  • kisgabo
    #658
    advance wars 1 eladó. dobozos,eredeti, európai.

    4500.

  • fishBNS
    #657
    Nekem megy.
  • Sheltem
    #656
    Nálam nem futnak a Classic Nes ek..Visualboyadvance vel se meg GBA SP vel se...mi a rák kell hozzá?
  • windrunner
    #655
    1514 Nes Classic - Super Mario Bros!!! Nagyon komoly!
  • Sheltem
    #654
    Fura hogy mindenkinek a Fusion tetszik jobban. Nekem a Zero Mission BOSS-ai jobban bejöttek.
  • guardian hero
    #653
    Igaz, mert a GBA úgy játsza le a GBC kártyákat, hogy érzékeli az eltérő hardverformátumot, és átvált GBC módba. Egy speciális HW kell tehát hogy GB-GBC romokat játszhass flash-ről, ez pedig a GB Bridge.
  • fishBNS
    #652
    Igen,sokkal jobb. De mar vagy 10x vegigtoltam. Picit uncsi... :)
  • Sheltem
    #651
    Nem nagyon értem ezt a backup save dolgot :( Felülírja mindig az elözö állásomat :(
  • windrunner
    #650
    Szerintem a Fusion sokkal jobb, mint a Zero Mission és nekem a grafikája is jobban tetszik.
  • fishBNS
    #649
    mir nincs tobb Metroid? A Zero Mission olyan rovid,h el sem hittem,h vege.. :(
  • windrunner
    #648
    Engem meg még nagyon izgat a legend of zelda:link to the past, mert lesz új zelda is minish cap cimmel, és akkor mér ne tolnám végig az előző részt.
  • Sheltem
    #647
    A flash kártya amikor a játék menünél kiválasztom a játékot megkérdezi hogy "backup save game?" Ez törli az aktuálist ugye? Tehát ne ezzel indítsam ha mentett állással akarom indítani.
  • windrunner
    #646
    Hát ha bejönnek neked a verekdős gamák akkor szerintem kiprobálhatnád a Dragon Ball:Supersonic Warriors-t.Tudom a ott van a címben hogy dragon ball, meg hogy pl. a Taiketsu egy rakás sz*r, de ez olyan szinte mint a régi snes-es Db.
  • Sheltem
    #645
    A GBA nagyon jól szuperál...Épp final fight one al nyomulok :D Lordvico nem tudom nekem nem volt benne lencse csak a képernyöre védöfólia.
  • lordvico
    #644
    Sheltem, ha jó tudom az XG2 pakkban van valamiféle lencse is, ez mire való? Nagyít valamit?
  • windrunner
    #643
    Na Sheltem hogy szuperál a kis gba??
  • windrunner
    #642
    Az most igaz hogy GBC-s romokat nem lehet advance-os kártyára felrakni??Ha igen akkor miértz??
  • Anubys
    #641
    A Lost Vikings-et meg The Lost Vikings néven keresd, az a teljes címe...
  • Anubys
    #640
    Az Apydia nem hivatalos, a többi az igen... Ja, a Golden Axe -ugyan nem írtam- a Sega Smash Pack része, ha esetleg azt is keresnéd... :)
  • lordvico
    #639
    Igazán? De akkor nem hivatalos, a vadi új Offline list-em nem talál ilyen gamezeket.
  • Anubys
    #638
    Van jópár Amiga-konverzió... Apydia, Lost Vikings, Mr. Nutz, stb...
  • lordvico
    #637
    A c64-et kihagytad?! ;-O Amigához nekem is volt szerencsém hajdan, na az lenne durva, winuae emulátor GBA-ra. ;-))
    Vagy legalább megjelenhetne konverzióban pl. a Cannon Fodder, Apydia, etc.
  • Anubys
    #636
    Én már elég rég óta pc-zek (saját gépem nekem is kb. 7 éve van, előtte Amiga volt meg Spectrum), és amióta van GBA-m, egyedül a Silent Hill 2-3-mal játszottam pc-n...