3755
  • Sheltem
    #795
    Megdöglött a topic...Úgy látszik már senki nem gameboyozik,csak én. R.I.P GBA SP
  • Sheltem
    #794
    Szerintem nem drága amúgy 30ért a 256 os f2a...Egyrészt idehaza nem lehet kapni, másrészt ha távolkeletröl hozatod se jön ki olcsóbban(max 1 vagy 2ezerrel), de benne van hogy sérül a csomi, vagy alapból rossz vagy bármi. Ez meg tesztelt. Szerintem 30 korrekt.
  • Sheltem
    #793
    Na visszajöttem nyaralásból király volt :) Látom időközben megjelent a final fantasy 1-2 ez nagyon pozitív(csak lenne már eu verzió is) :) Unalmas buszozgatásaim alatt végigtoltam a castlevania : aria of sorrowt kurva jó volt ajánlom mindenkinek. Most a Breath Of Fire -t zúzom aki kedveli a final fantasykat próbálja ki feltétlenül nagyon kircsi. Nintendo DS -t mikor lehet idehaza kapni? Az utolsó designképek(ahol ezüstszínü az egész masina) már tetszettek, lehet érdemes lesz lecserélni a gba spt rá.
  • kisgabo
    #792
    ott nekem is, de akkor egyesével kell bajlódni. az ftp proggiban nem megy.
  • orkenyid
    #791
    es, nem megy? nekem rogton megy. ja a googba-ban es a numberedben vannak a jatekok.
  • kisgabo
    #790
    az megvolt. az ftp proggiba...
  • orkenyid
    #789
    ezt idezojelek nelkul kijelolod es bemasolod a cimsorba es ott nyomsz egy [ENTER]-t: "ftp://GB:[email protected]:2034"
  • kisgabo
    #788
    hogy kell oda beirni? mer nincs ugye pswd és login.
  • orkenyid
    #787
    a flashkartya szerinted kicsit nem sok? en ujan vettem f2a 256-osat 24000-ert!!
  • tadrian
    #786
    Sziasztok van egy eladó GBA SP szinte érintetlen, de a garijha lejárt + 2 db játék (the lost vikings, metroid fusion)+ airform tok + egyéb tok + képernyővédő (még nem használt) + vackok 27.000
    Plusz van egy F2A 256 Mbit-es flash kártya cucc 30.000, a kettő egyben olcsóbb.
    [email protected]
  • orkenyid
    #785
    ftp cim, pl smartftp, de az internet explorer is megnyitja. Kimasolod, beilleszted a cimsorba.
  • kisgabo
    #784
    ez mi? hova, milyenformában beirni?
  • orkenyid
    #783
    ftp://GB:[email protected]:2034

    lehet válogatni :)
  • Seth
    #782
    Na kijött a japán verzió...kipróbáltam....aztán most várom az angolt :)
  • Seth
    #781
    én is várom, de ezek a japcsók nagyon betegen reklámoznak...
    azért kedvelem őket :)
  • Sheltem
    #780
    http://217.153.29.18/%7Emichal/july04/ff1-2_gba_01_15.mpg

    hm ;) Csal jöjjön már
  • Sheltem
    #779
    Valaki végignyomta már az Advance Wars1 -et GBAn ? Ha igen adhatna pár hasznos tanácsot :) Nem vagyok teljesen hülye de 1-2 map nagyon megizzaszt.
  • orkenyid
    #778
    nem a kartya vagy az elem a rossz, a pocketnes okozza, meg mindig csak az elso jatek mentese tunik el. kosz a linket, majd erdeklodok.
  • Anubys
    #777
    Ez nem teljesen így van, 3 dolog is okozhatja ezt...
    lsd. 771-es post...
  • Sheltem
    #776
    Egyértelmü...Ha a játék marad viszont a savek eltünnek akkor a flash eleme a ludas...bekapcsolt állapotban töltsd a gbat, ha úgysejó akkor elemcsere kell a flashedben(ha lehet). Ha nem akkor cumi van
  • Anubys
    #775
    www.emuboards.com

    regisztrálj, ha tudsz angolul, és van mindenféle flash kjártyának fóruma, kérdeztd meg az ottaniakat, ők tuti tudnak valami megoldást... Ha más nem, a végére írod ki mindig az emulátorokat (bár ezesetben egyszerre csak egy emut tudsz futtatni)
  • orkenyid
    #774
    sajnos nem lehet. elég gyenge a flashprogija, a littlewriterrel meg nem megy :(
  • Anubys
    #773
    Elvileg valahol a flashelő progiban kell lennie, sajnos F2A-t meg nem láttam flashelés közben, így passzolom a kérdést. Nekem EZFA256-om van, ott a romlistán ott van, hogy hány megabit a stuff, mellette, hogy mekkora a sram méret, arra duplaklikk, és simán át tudom írni... (a PocketNES alapból 0-s srammal megy, ezt kell átírni -érdemes minnél nagyobbra, de a többi játéknak is maradjon hely /amúgy goomba, drsms, cog, pocketsnes -ezeknél mind át kell írni)
  • orkenyid
    #772
    KÖSZ! A PocketNES okozta!!! Kipróbáltam, elindítok egy játékot a pocketnesben, gba ujraindít, harvestmoon mentés nincs meg. pocketnes nélkül semmi baja. A save méretét hogy lehet megadni? csak a loader elején? ja a kártya pontos tipusa:Flash2Advance 256 Pro. www.flash2advance.com
  • Anubys
    #771
    Új a kártya? Ha igen (vagy ha régota nem használtad), akkor nem töltött fel benne az akksi, ami a mentéshez kell... Ha GBA SP-d van, rakd fel töltőre, kapcsold be, és hagyd úgy kb. 5-6 órát (ha játszol közben, akkor is tölt)...
    A másik lehetőség, hogy (ha több játék van rajta) átírják a játékok egymás mentéseit. Ez főleg akkor szokott előfogrulni, ha emulátort vagy bármilyen házi készítésü stuffot pakolsz fel, ekkor neked kell megadni a mentett állás méretét. Ez persze csak akkor okoz galibát, ha a házi készítésü stuff nem a legutolsó, amit felflashelsz.
    Pl:
    PocketNES
    Metroid

    Ez a sorrend nem jó, ha nem javítod át a save bank méretét a PocketNES-nek, mert felűlírja a Metroid mentését, mivel alapból 0-ra van állítva a savebank mérek, és az SRAM első bit-je már a Metroid mentése, amit a PocketNES mentéskor frankón felülír.

    Ez a sorrend viszont jó:
    Metroid
    PocketNES
    Az SRAM első 64 kbit-je le van foglalva a Metroid-nak, a maradék meg ott a PocketNES-nek (bár max 1024 kbit-et tudsz utána lementeni a gépedre, ha archiválni akarod a mentett állásodat pc-re)

    A harmadik lehetőség, hogy sz*r a kártya, de előbb próbáld meg ezeket...
    Illetve, ha tudsz egy linket küldeni, hogy _PONTOSAN_ milyen kártya, és milyen játékok nem mennek vele, akkor meg tudom sasolni, lehet, hogy patch-elni kell (bár újfajta kártyáknál ez nem jellemző)
  • orkenyid
    #770
    156=256
  • orkenyid
    #769
    Hello!
    Tud valaki segíteni, hogy miért tunnek el az FA 156 Pro kártyámról a mentések kb 1 nap után? a kártya jó, minden játék megy rajta csak a mentések tünnek el.
  • Anubys
    #768
    Hát, abból hiába keresel eredetit, mert azt valaki brahiból írta át...
  • guardian hero
    #767
    Köszi, de nekem eredeti kártyák kellenének, a romok megvannak :)
  • Anubys
    #766
    Már fingom sincs, honnan kaptam le, de ha még nem találtad meg, írj, valahogy átküldöm... kb. 2.5 mega az egész...
  • fishBNS
    #765
    Nem tudok,bocsi.En EFNETrol toltogetem a romokat.
  • guardian hero
    #764
    Tudtok olyan helyet, ahol régi (monokróm) GB-hez lehet reális áron (nem 3-4e Ft-ért) játékokat venni? Ezek lennének a legfontosabbak:



    Mario Land

    Pop Up

    Dr. Mario

    Zelda

    Castlevania
  • guardian hero
    #763
    Another World GBA-n??? Ez meg mi a túró?? (azon kívül, hogy egy régi álmom beteljesülése) URL, pls!!!
  • Sheltem
    #762
    Mostmár csak azértis gba zni fogok! :)
  • kisgabo
    #761
    ez van, mikor mi mentünk horvátországba, én vezettem és nem volt idő nyomkodni... nézd a tájat.
  • Sheltem
    #760
    Kisgabo OREBIC -re 13 óra lesz állítólag a buszút... Mi a f**zt csináljak 13 órán keresztül? :) Még aludni is sok...Ilyenkor tökjó a gba sp...
  • kisgabo
    #759
    inkább nyaraljál...
  • NecroJoe
    #758
    Korrekt :)
  • Sheltem
    #757
    Na eldöntöttem(és kiírtam) amit viszek nyaralásra a 256 os flashemen 2 hétre :)
    advance wars (alap)
    harvest moon (egy kis kertészkedés)
    breath of fire (hogy legyen egy jobb rpg is)
    final fight one (egy kis ütlegelés)
    castlevania: aria of sorrow (mert imádom)

    Vélemények? :)
  • fishBNS
    #756
    Another_World_READNFO_BETA_GBA-TRM 2004.05.24

    Szerintem az regebben volt. ;)