3755
  • Anubys
    #715
    Végülis, jöhet... :) Úgyis már hónapok óta terveztem, hogy csinálok sajátot, addig a további pár hónapig amíg nem esek neki, jól jön... :) thx

    És nem, az EZFA-val nem kell patchelni, mivel az összes létező mentési eljárást támogatja hadveresen...

    Ja, és aki le akarja ejteni az állát, az nézze meg az Asterix & Obelisk XXL címü remekművel... A PS1 elbújhat a GBA mögött (na jó, eg kis túlzással, de ez brutálisan jó 3Ds játék, és hihetetlenül gyors is...)
  • windrunner
    #714
    Ugye az EZFA 256mbit-et nem kell egyáltalán patchelni??
  • windrunner
    #713
    És nem kel??
  • Anubys
    #712
    Amúgy nem is rossz, bár én másikat terveztem magamnak anno... thx
  • Anubys
    #711
    passz, de mostmár okés, csak be kellett nyomatni manuálisan az url-t... :)
  • windrunner
    #710
    hogy-hogy nem látsz belőle semmit??
  • Anubys
    #709
    Nem sértődöm meg, csak nem látok belőle semmit... :(

    És hogy hova tesszük fel? Nyugi, erre van saját szerver... :) Ha lesz némi bevétel a reklámokból, még saját domainünk is lehet...
  • windrunner
    #708
    Nah most senki ne sértödjön meg de anubysnak csaináltam először mer hát az ő ötlete volt a honlap:
  • windrunner
    #707
    amugy kell valakinek logo?
  • windrunner
    #706
    oké, és hova fogjuk feltölteni??
  • Anubys
    #705
    Én spec valami olyasmire gondoltam, hogy Handheld Maniacs vagy hasonló... A G-Portal-t még egyelőre hagyjuk, mert lehet, hogy meg tudom dumálni egy PHP-s haverral, hogy segítsen kicsit... Jövő hét végére kiderül minden... :D
  • windrunner
    #704
    ANUBYS MI LEGYEN A PORTÁL NEVE??EGYÁLTALÁN NEKED JÓ A GPORTÁL??
  • Sheltem
    #703
    Benne vagyok, amikor van időm cikkezek. Szóljatok ha beindult a dolog.
  • windrunner
    #702
    1.Az ingyenes tárhelyek 90%-ban nem engedélyezik a jelszóval elkülönitett részt.
    2.És hallod nem olyan nehéz cikket írni csak játék közben figyelni kell a részletekre.szerintem 1-1 cikkel te is nyugodtan beszálhatnál.
  • Anubys
    #701
    szerintem a romokat hagyjuk, nem warez oldalt akarok, és különben is, aki egy kicsit is ismeri a netet (mondjuk annyira, hogy tudja, mire jó a gugli, és honnan lehet első ránézésre megismerni a kamu találatokat anélkül, hogy megnyitnák a linket), az kb. 5 perc alatt talál rom-lelőhelyet...
  • Sheltem
    #700
    Annyival beszállnék énis ebbe a weboldal témába(ha van rá szükség), hogy a friss megjelenéseket hírezném. Amúgy lehetne egy jelszavas rész is a weboldalon ahova a friss romok mondjuk felkerülnének..
  • windrunner
    #699
    Na alvileg nem sokára meg lesz a game boy-om ugyhogy én is jobban belevetem magamat a dolgokba. Azér fontos szerintem hogy game boy-on teszteljünk mert a grafika és a hang is más egy kicsit, és azért az mégis számit.De mondjuk addig akkor elkezdem tolni a Shining Soul 2-t,Sonic Battle-t,Dragon Ball SuperSonic Warriors-t.
  • Anubys
    #698
    Nyugi, össze fogunk tudni szedni elég infót más handheld-ekről is... Ha minden igaz, ősszel lesz egy Zodiac-om, szóval akkor tudok elég sokat írni róla.
    Én holnap elutazom egy hétre, addig szerintem kezdjetek el írni ismertetőket, hogy legyen mivel indulni... Én ezeket a játékokat ismertetném szívesen: Castlevani - Circle of the Moon, Sword of Mana, Mortal Kombat Advance... Ha mindenki ír hármat, már előrébb vagyunk...
    Ismertető alatt azt értem, hogy kivesézitek a játék grafikáját, zenéjét, irányítást és egy kicsit írtok az összhatásról... kb. 2 oldal az ideális, ha lesz egy kis időm a melóhelyen, írok egyet, és feltöltöm valahova példának... Tehát, aki vállalja, írja be, hogy melyik játéknak akar írni ismertetőt, hogy ne legyen az, hogy hárman is ugyanannak írtok.
    Játék- és release listát elvileg tudok csinálni, az nem probléma, de bármilyen anyagot szívesen veszek a témával kapcsolatban (pl. megjelenési lista, stb...)
  • Sheltem
    #697
    Ez a Wario4 nem is olyan egyszerü mint elsőre tünt :) Felraktam a Final Fantasy Tacticsot énis a gbamr(meg hozzá golden sunt meg Harvest moont) asszem elleszek egy darabig velük :D
  • lordvico
    #696
    ami fontos lenne, a gamelist bővülések napi jelzése.
  • windrunner
    #695
    öö szerintem lehet valamit ö9ssze vakarni csak akkor néhány játékot le kell tolni emun és forditani kell más külföldi oldalakról.
  • lordvico
    #694
    az a kérdés hogy tudunk e egyéb handheldben összevakarni valamit, vagy inkább koncentráljunk a Nintendora.
  • windrunner
    #693
    Srácok az a baj hogy túl aktivak vagytok.
  • windrunner
    #692
    Na Szerintem oldal címnek frankó lenne ghp.gportal.hu.
    ghp=Game boy&Handheld Portál.
  • guardian hero
    #691
    Tőlünk nyugatra azt se tudják mi az a flash kártya, a távol-keleten meg eddig is legyártották maguknak a jó kis narancssárga cartridge-okat, nem nagy változás.
  • windrunner
    #690
    NAAAA mivan mindenki kussol ez igy nem lesz jóóó.
  • windrunner
    #689
    Na viccből előbb regisztráltam magamnak és feltöltöttem egy logot még pedig ezt[szerintem jó lesz a mi oldalunkhoz is:
  • windrunner
    #688
    Na szerintetek az jó lesz hogy regisztrálok egy g-portált mondjuk GBA.gportal.hu-t??
  • fishBNS
    #687
    Arra gondolt,h a warez tonkre teszi-e. Szerintem nem,mert viszonylag dragak a flash kartyak, a nagytobbseg azt se tudja,h mi az.(pl: itt is csak nemreg foglalkoztok vele,amikor en vettem (2eve} pedig egy emberrel sem talalkoztam aki valamit is tudott volna mondani rola.) Ha nem lenne kartyam valoszinuleg 1-2 jatekom lenne es cserelgetnek.
  • windrunner
    #686
    Nem a flash nem öli meg:D.Nagyon hasznos kis cumó.
  • lordvico
    #685
    Más téma. Szerintetek ez a flash dolog nem öli meg a GBA-t? Az Amiga is többek között a másolásba bukott bele. Vagy ma már olyan rövid a kifutási ideje egy ilyen masinának, hogy nem számít?
  • windrunner
    #684
    Hát nem akarok bunko lenni de ennek a Nintendó Portálnak elég kevés tartalma van.
  • lordvico
    #683
    Jó ötletnek tartom a gba portált, szívesen részt vennék benne, már van egy kis tapasztalatom, néhány éve írok informatika témában cikkeket.
  • windrunner
    #682
    Na akkor szerintem az lenne még fontos hogy most kivan benne a dologban?
  • windrunner
    #681
    Nekem végülis ez a GPORTÁL is megfelelne
  • Sheltem
    #680
    A másik hogy honnan tudom, hogy a játékom patchelt e? Szal ezt a patchelést vki magyarázza el részletesen pls.
  • radeer
    #679
    Hát ha oldalt akartok szerintem legegyszerübb a G-portal.
    Marha egyszerű és könnyű hírezni + ilyenek. PHP-s.

    G-portal

    igaz itt már van egy oldal ami foglalkozik GBA-val is.

    Nintendo Portal

    De ha itt az SG-s fórumozó csapatból többen összeálltok és folyamatosan híreztek illetve normális játékleírások lesznek akkor ennél lehet jobb oldalt készíteni.
  • Sheltem
    #678
    És minden kis játékhoz van külön patch? Ha igen, hol vannak ezek a patchek ?
  • Anubys
    #677
    igen, minden olyan játékot, aminél nem megy a mentés, patch-elni kell
  • Anubys
    #676
    csak találunk valakit... én a design-t vállalom, meg lehet, hogy beleásom magam a PHP-ba... elvégre programozó volnék vagy mi... :D