3755
  • Anubys
    #755
    Nem olyan regi... 2 release-el ezelotti... V1.2... ;)
  • fishBNS
    #754
    Mar eleg regen ;)
  • Anubys
    #753
    Na, megjöttem a nyaralásból... Srácok, mi ez a pangás? Tudjátok, hogy kijött az Another World?
  • kisgabo
    #752
    advance war2 eleklt.

    van advance wars1
    coloums crown.
  • windrunner
    #751
    Király ez a logo.
  • fishBNS
    #750
    ;)
  • windrunner
    #749
    Hogy halt volna meg?? Dehogy is én pl tiszta happy vagyok mert megtudom rendelni a Game Boy-t+Kártyát mert össze jött a lové.
  • kisgabo
    #748
    dehogy!!!

    adwance wars2
    coloums crown is

    eladó!! va csere.
  • Sheltem
    #747
    Megdöglött a Topic? Senki nem gbazik? Nyaraláson is jó ám egy hosszú buszúton! :)
  • Sheltem
    #746
    Van itt valakinek xg2flash kártyesze?
  • kisgabo
    #745
    adwance wars1 ( eredeti ) eladó, vagy csere!!
  • Sheltem
    #744
    Advance Wars1. A 2t majd utána tolom. K**vajó játék ráadásul a 22 pálya(+utána az advanced fokozat) nagyon hosszú ideig elég(mivel sokat kell gondolkodni vagy pillanatok alatt szopi van).Ráadásul növekszik a rang és minden pályát meg lehet (S super, A,B,C rankra csinálni és lehet hajtani a szuperra). Egyszóval nem tudom kinek mi jött le ebböl de aki egy kicsit is szerette panzer general -t pcn annak ezt ki kell próbálnia feltétlenül! (Igaz hogy nem mai már a játék de nekem új:) )
  • NecroJoe
    #743
    Hát nem tudom, nekem a Sword of Mana nem jöt be. Az egésznek elég gagyi összahtása van. Pl: Nem lehet rendesen számontartani a fegyvereket, a küldetéseket semmi nem jegyzi, harc pedig GAGYI. Ja meg ott van még a gép által irányitott 2 ember... Halálta sebezteti megát a legegyszerübb ellenfelekkel, amiket a fegyvertipusa miatt nem megsebezni, ha valahova fel kell ugrani oda 50%os eséllyel nem követ, stb... Jól jön az ilyen "segitség".A golden sun 100X jobb, igaz azt csak emuval toltam. A V-rally emun tetszett, 10-15 perc játékra tökéletes, A Doom meg mégiscsak a Doom. :) A komolyabb játékokkal majd játszom akkor, ha lesz Flash kártyám.
  • windrunner
    #742
    Advance Wars 1 v. 2?
  • Sheltem
    #741
    Golden Sun1 lesz vagy Final Fantasy Tactics (bár az utóbbinál már egyszer emulátorral eljutottam kb 80%ig). Most egyébként Advance Wars lázban égek...Egyszerüen hihetetlen jó, és sokszor bonyolultabb mint a sakk :) (Pláne majd advanced fokozaton).. Mestermű
  • windrunner
    #740
    Sheltem amugy melyik RPG-re esett a választásod??
  • windrunner
    #739
    Szerintem is, bizony-bizony vétek elcsérélni kivé mondjuk egy metroid fusion,zero mission duettra:D
  • Sheltem
    #738
    Hát szerintem a Sword of Mana magában többet ér mint a 2 játék, de te tudod. Én tuti nem cserélném el.
  • NecroJoe
    #737
    Hi

    Sword of Mana jákomat cserélném el az alábbiak közül valamelyikre:
    - V-rally 3
    - Doom II

    A GBA-t a gyári leírás szerint bekapcsolva is lehet tölteni, igaz a töltés a normálisnál 2X tovább tart. (6óra)
  • kisgabo
    #736
    ld. lent
  • windrunner
    #735
    szerintem kikapcsolva tötsd, a telefont is ugy szoktam:D
  • Sheltem
    #734
    Szóval bekapcsolva töltsem vagy kikapcsolva? Esetleg bekapcsolva de lekapcsolt háttérvilágítással?
  • windrunner
    #733
    Áh emberek inkább nicket váltok és mostantól Wind-leszek:D
  • windrunner
    #732
    Hát a Harvest Moon arról szól hogy kikerülsz egy farmra és ott kell tevékenykedned pl.állatokat etetni, földet művelni...
    Kicsit hasonlít a sims-re csak itt nem te csinálod meg a karkter és nem te építed a házat.
    De ettől függetlenül egész jól elleht vele szórakozni.
  • Sheltem
    #731
    Izé amúgy kikapcsolt,vagy bekapcsolt állapotban töltsem a GBA SP-m aksiját?
  • Sheltem
    #730
    Ezt a Harvest Moont olyan sokan emlegetik... Milyen játék? Miröl szól? Én most az Advance Wars -t zúzom rohadtjó :) Olyasmi mint pcn annakidején a panzer generals volt
  • windrunner
    #729
    Valamelyikőtök nem használ DC++-t vagy MSN-t???
  • kisgabo
    #728
    játékokat vennék!!!


    harvest moon
    golden sun l.a.
    sword of mana
    shining solul...


    ill a segithetnétek a világitó toronyban elakadtam ( golden sun ) csak állni tudok egy szobor előtt.



    advance wars 1 eladó vagy cserélhető.
  • windrunner
    #727
    Hát én ezeket tudom ajánlani:
    -Golden Sun [64mbit]
    -Golden Sun:The Lost Age[128mbit]
    -Shining Soul 2 [128mbit](a játék elején 8 különbözö karakter közül lehet választani pl,Warrior,ninja,wizard,archer,dragonute...)
    -Sword of Mana [128mbit]

    A golden sun szerintem a legjobb RPG GBA-ra, legjobban a final fantasyra hasonlít.

    A golden sun:LA Játékmenetét tekintve ugyanaz csak jobb:D
    de ahoz hogy értsük az egyésszet érdemes előbb az 1 részt végig tolni.Ja és egy game se 2napos.

    A Shining Soul inkább már kicsit diablósabb mivel itt nincs külön küzdő képernyö.

    A Sword of Mana is ilyen diablós de, ezt ugyebár asszem square-enix termék ugyhogy nem lehet rosz.

    De ettől függetlenül én a Golden Sun-t ajánlom.
  • Sheltem
    #726
    Valami disznójó rpg kéne(talán)...Melyik a legjobbabb GBA ra?
  • Sheltem
    #725
    :) Én most azon gondolkozom, hogy nyaralásra mivel töltsem fel a flash kártyámat. A Worms world Party biztos befutó(föleg, hogy csak 32mbit), A final fantasy tactics esélyes, de a többit nem tudom...Adjatok tippeket! :)
  • windrunner
    #724
    És pl mi csinálnánk a GBA,Zodiac,GG,GP32 teszteket.
  • windrunner
    #723
    Öh ha valaki olvassa a 576.hu konzol topic-ját az rájött hogy ott is akarnak konzolos oldalt csak ott globálisan[xbox,ps2,GC],szerintem ha dumálnánk velük meg lehetne dumálni hogy össze áljon a két banda és már is többen lennénk??
  • windrunner
    #722
    van msn címetek??
  • windrunner
    #721
    Kösz szépen.

    Más:Minden Castlevani résznek az a Vége hogy le kell gyözni Drakulát??
  • radeer
    #720
    Ha gondoljátok nézzétek + az én pár GBA-s játékismertetőimet.

    CGC

    Itt a bal oldalon GBA SP modulban a játékismertetőkben van például az említett Asterix és Obelix XXL ismertető is.

    Vagy másik kettő régebbi leírás itt van :

    GBA.uw

    Ezeken összesen van 5 rövid leírás ismertető, ha gondoljátok és valaki reggelte már a GBA-s portalt nyugodtan felhasználhatja az oldalra, hogy legyen egyből valami.
    Csak a cikk írójához írjátok oda, hogy : radEEr
    Ennyivel hozzá tudok járulni az oldalatok indulásához

  • windrunner
    #719
    De a logo-hoz nem kell VIP-nek lenni.
  • Anubys
    #718
    Mert még nem vagyok VIP, és mivel egész pontosan 2 óra múlva utazom, most nem is fogok SMS-t nyomni... Majd ha hazajöttem... :)

    Az Asterix meg nagyon ott van a szeren, eredeti GBA-n istenkirály, már Normandia végén tartok, lesz mit csinálni, ha sz*r lesz az idő Balatonon... :)
  • windrunner
    #717
    És akkor mér nem használod??
  • windrunner
    #716
    Jaja az asterix&obelix-nél én is nagyot néztem. 3D platform GBA-ra.
    Egyébként ezzel csak az a bajom hogy nem teljesen látni hol kell megütni a katonákat.