3755
  • Anubys
    #835
    DOWN!!!!


    (Amúgy mi is a kérdésed? Az emulátor? Miért nem keresel gugliban rá az eredeti NES romokra?)
  • NecroJoe
    #834
    UP!
  • NecroJoe
    #833
    Én IRC-ről szedem a romokat mert nálam a WRG iszonyat lassú. Kis szerencsével 20-50 Kb/sec el lehet a romokat IRC-n tölteni, szóval 2-3 perc alatt lejön bármelyik.
  • Seth
    #832
    Na má müxik..storno
  • Seth
    #831
    WRG GBA-ról nemlehet letölteni romokat, valaki írjon egy jó helyet ahol mindíg lehet tölteni a legfrissebb cuccokat.THX
  • kisgabo
    #830
    kössz a választ.
  • NecroJoe
    #829
    Valaki nem tud olyan emulátort ami a Famicom Mini sorozat játékait is viszi? Vagy olyan oldalt ahonnan régi nes/snes gamék letölthetöek?
  • orkenyid
    #828
    nem konnyu, mert flash mentést használ, amit elég nehéz sram-ra csinálni. Valami flash savepatch-et keress
  • fishBNS
    #827
    Valaki nem tudja mivel kell patchelni a mario world 3at,h f2a kartyan menjen?Mert igy azt irja,h Save data is corrupt!
  • orkenyid
    #826
    a metroid fusiont vitte mar valaki vegig?
    nekem nem sikerul amikor a sector 2-ben vagyok es van ott egy fal amit nem lehet szetloni mogotte egy villogo piros lampa. Hogy lehet itt tovabbjutni?
  • kisgabo
    #825
    de ha mást érdekelne a flashkártya?? akkor mé nem jó külön?

    mennyi külön külön?
  • Anubys
    #824
    A 3-4 perc az teljesen okés, nekem is ugyanennyi (USB 2-n szintén). A GBA link port max sebessége miatt nem lehet gyorsabb.
    Az IGF pedig In Game Function. Ha vannak cheat-jeid a stuffhoz, IGF-fel tudod őket belőni (pl. beállítod, hogy a L+R+Select legyen az örökélet ki/be kapcsolása egy játékban).
  • orkenyid
    #823
    ok ugy nem kell :)
    ja az sp miben jobb mint a sima gba?
    csak abban hogy hattervilagitas van?
    nem nagyobb/jobb az lcd?
    a sima gba-t nem jobb fogni?
  • Sheltem
    #822
    Csak egyben sry :(
  • orkenyid
    #821
    az sp-t nem adod kulon?
  • Sheltem
    #820
    Még mindig eladó egy GBA SP ezüst + XG2FLASH 256mb + az összes eddig megjelent játék 40000ért. 06303233637
  • orkenyid
    #819
    nem tudom nekem meg lpt (parhuzamos) portos van :). Nem tudom, talan InterGalactic Force
  • digimon
    #818
    lehet, hogy az usb2.0 miatt? mi az az I.G.F.?
  • orkenyid
    #817
    az nagyon jo nekem egy 256-os f2a kartyat 5-6 percig tolt
  • digimon
    #816
    a feltöltési gyorsaságon lehet valamit változtatni? vagy reális a 256m 3-4perces töltési ideje?
  • digimon
    #815
    na kérem, a helyzet meoldodott egy új XP telepítéssel, a lényeg, hogy a kábel miatt van az egész , ez valami új fajta kábel, mondjuk tök hülye vagyok hozzá nekem mindegy lenne , de ahogy a fórumokat nézegetem nem csak nekem volt ilyen problémám, na a lényeg , hogy az eszköz kezelőben az usb résznél van egy usb serial controllers amit frissíteni kell ezfa.sys-el , és majd akkor működik
  • orkenyid
    #814
    es a virusirtokat kapcsold ki
  • Anubys
    #813
    Miután átdugtad másik USB-re, utána újra fel kell installálni a driverét... Arra is figyelj, hogy stimmeljen a klines verziója a driverével (1.0-s klienshez 1.0-s driver), bár ha a másik gépen is mindent úgy csináltál, akkor mennie kellene.
    A Strat+Select-et pár másodpercig kell nyomnod azután, hogy megjelenik a Gameboy logó.
    Ja, és nem árt, ha felrakod az SP1-et, ha WinXP-t használsz, enélkül nekem sem ment...
  • digimon
    #812
    most megy, másik gépről(p3) megint sikerült az enyémről nem , az sem mindegy milyen p3 v. p4?
  • digimon
    #811
    no, egyszer sikerült, valahogy - felnyomtam egy gámát azóta se, meddig kell nyomni a start+select -et? ill. most már az van , hogy nem találja a gba-t
  • Anubys
    #810
    Közvetlenül alaplapra kapcsolt USB-be dugd a kábelt, az megoldja az ilyen problémákat. A másik lehetőség, hogy indítsd újra a Windows-t, néha valamilyen progi bezavar a cuccnak, és ez történik. Ha bp-i vagy, kipróbálhatjuk nálam a kártyádat, nekem ugyanilyen stuffom van, lehet, hogy akábeled kontaktos, stb...
  • orkenyid
    #809
    a gameboy feliratnak be kell jonnie de ha kifagy akkor szerintem rossz a gba-d, probald ki a kartyat egy masikban.
  • digimon
    #808
    a gameboy feliratnak sem kell bejönnie, vagy csak a nintendonak?
  • digimon
    #807
    Aha, úgy, de bejön a szerencsétlen sőt ki is akad hanggal együtt.
  • orkenyid
    #806
    ugy csinald hogy nyomod a startot+selectet mikozben bekapcsolod a gba-t majd ugy probald meg (akkor jo ha nem jon be bekpcsolas kozben nintendo logo).
  • digimon
    #805
    Segítsen valaki! Vettem egy EZFA kártyát letöltöttem a legújabb(1.03) drivert , de nem működik , feltettem amit cd-n adtak hozzá (0.99) azzal sem megy. Se XP, se 98-ról. Annyit csinál , hogy keresi a GBA-t , a GBA meg bekapcs után a nintendo felíraton kiakad. Azt ismételgeti bár valamikor azt sem.
  • orkenyid
    #804
    de szamits ra hogy nem 2 filler lesz :)
  • orkenyid
    #803
    platinum shop: 06309642532
    itt van flash kartya, en is innen vettem
  • Venkin123
    #802
    Hé gameboy nepperek :P , flash-card -ot és hozzávalókat lehet kapni magyarhonba valahol?
  • kisgabo
    #801
    "nem éri meg hogy benne van a pénzem" ezt a hozzáállást..

    a dvd-be, videóba, tv-be, számítógépbe, mosóporba, üres lemezbe, ágyba, ajtóba... mindenbe áll a pénzed.

    de ha eladod, akkor nem lesz gameboyod még 1 héten 1* se, és hidd el hogy a lové amit érte kapsz... husss. mintha sose lett volna.
  • Sheltem
    #800
    Csak ha elviszi valaki, ha nem akkor maradok :) Az a baj, hogy semmi bajom nincs vele meg imádom meg minden de kb 1 héten ha 1szer van időm játszani vele akkor az már jó így meg nem éri meg hogy benne van a pénzem. Ha esténként hazamegyek meg vagy barátnő vagy haverokkal mircelek, warozgatunk ezzel azzal,de gba ra semmi időm.
  • Anubys
    #799
    Nemá', lelépsz a színről? :(
  • Sheltem
    #798
    Ja érdeklődni telón: 06303233637 vagy mail: [email protected]
  • Sheltem
    #797
    Amúgy úgy döntöttem hogy eladom. Nincs időm Gameboyozni sajna :( Szal ha valakit érdekel van 1 1hónapos(hibátlan) Gameboy Advance SP(ezüst) + 256 mbos XG2Flash kártya(kompatibilis az összes játékkal) + az összes játék ami eddig megjelent egyben 45000 Ftért.
  • kisgabo
    #796
    nem döglött meg, csak sunyiznak.

    játékokat cserélnék.. érdekel harvest moon