3755
  • Anubys
    #875
    http://www.linker4u.com/

    De lehet, ha nem sürgős a dolog, én valszeg el fogom adni az enyémet, ha egy EZFA 256-os megfelel (nekem sajnos már kicsi)... :)
  • Whave
    #874
    csak tudod, bankkartyaszamvarialas, varakozas, bizonytalansag, stb... na de ha megis elgondolkodnek rajta, tudsz adni tippet, hogy hol erdemes probalkoznom? mik a lehetosegek, mennyi ido alatt hozzak, mennyi ra az AFA/vam ilyesmi, stb :)
  • Anubys
    #873
    Rendelj külföldről. Én is azt tettem, és sokkal olcsóbban kijössz úgy.
  • Whave
    #872
    nincs mar nekik, es valoszinu egy ideig nem is lesz. egyeb otlet? :(
  • orkenyid
    #871
    én is itt vettem a flash kártyámat:

    (06-30)964-2532
    Budapest
    1066 Bp., Ó utca 9.
  • radeer
    #870
    Egyébbként nincs véletlen az itteni fórumozók között Pécsi? Van ilyen 4-es GBA SP link kábelem, egyszer kipróbálnám milyen a multi valamilyen játékban
  • radeer
    #869
    Az új Zelda is jó, tök jó mikor ilyen kicsi lesz a főhős. Meg azért a hordós jelenet is nagyon klafán meg van csinálva. Ellenben a harcrendszer szerintem tök dedós + az ellenfelek is. A tűz elemet a kardhoz megszereztem és aztán az egyik kis minis nyekereg, hogy keressem meg a minish kovácsot...aki a hegyekben lakik. Nem tudja valaki merre vannak a hegyek?
  • koryne
    #868
    Sziasztok!
    Nem tudjátok véletlenül, hogy Mo-n hol lehet flash-t kapni? Vagy inkább rendeljek külföldről?
  • radeer
    #867
    Hát én most a Metal Slug Advance-ot tolom , de a 3 mission utsó főellenságát normál fokozaton nem bírtam egy nap alatt legyűrni Ezért holnap valami mást rakok pihentetni.
  • Seth
    #866
    a Kingdom Hearts kiba jól néz ki szerintem. A csaták marha jók. Video is van benne..szóval nagyon tetszik...csak jönne már angolul
  • radeer
    #865
    SETH:
    LOTR:T3A szerintem tök jó játék. Körökre osztott mozgáspontos stratégia. Végig viszi a film 3 részének föbb csatáit, melyben a hősök szerepeltek. Nagyon jól visszaadja a film hangulatát, és elég nehézre is sikeredett szerintem.

    Mellesleg ahogy elnézem jön ill jött néhány 256Mbit-es a játék ( 1757 - The Urbz Sims In The City (E), 1765 - Kingdom Hearts Chain of Memories (J)),de én ezek miatt már nem upgrade-elek 128-ról, bár tartok tőle egyre több gém lesz ekkora. Akkor az az összeg már a new konzolra fog kelleni majd 1 év múlva.

  • Sephi
    #864
    Elso GBA jatek aminek orulok :DDD
  • Sephi
    #863
    Megjelent a zelda! :DDD
  • guardian hero
    #862
    Király! Azt se tudom, mivel játszak, annyi szuper játék jött ki most hirtelen :). Na jó, azért a Zelda az első!
  • Seth
    #861
    Kijött a Zelda!!!
  • Seth
    #860
    a LOTR:The 3rd Age-et próbálta már valaki??
  • guardian hero
    #859
    na ja :)
  • rolika
    #858
    ismerős az eljárás az advance wars-ból... :)
  • guardian hero
    #857
    Én toltam, és tetszett! Elég lassan indul be, az első kampány csak arra van hogy megtanuld az alapokat, de utána már lesznek gondolkodtató pályák.
  • rolika
    #856
    fire emblem-et tolja valaki?
    milyen? van olyan jó, amiket olvasni róla?
  • orkenyid
    #855
    http://www.modchip.com/ps2/magicprodir.htm
  • Seth
    #854
    Nem lett kikapcsolva a chip??
    Nekem nem ilyen de itt a fórumon olvastam hogy valamelyiket ki lehet kapcsolni, ha (ez nem biztos)kétszer gyorsan megnyomod a resetet--vagy valami hasonló...majd aki tudja úgyis válaszol.
    Talán nincs különösebb gond
  • zeroo
    #853
    Hi, kellene kis help. van egy par honapos csipingelt ps2om, viszont tegnap bemondta az unalmast. csak eredeti gammakat hajlando elinditani, masoltat nem. sztetek ez mi leheT? cd-nel es dvd-nel is ugyanez a jelenseg. thx
  • Seth
    #852
    nemis tudom...valahogy nem fog meg annyira, mint ahogy mondjuk az első rész megfogott
  • guardian hero
    #851
    Mér' nem tetszik a GTA???
  • Seth
    #850
    na kijött az új Zelda--egyenlőre mégcsak japán de pár nap és kint lesz angolul is. nagyon jónak ígérkezik...
  • orkenyid
    #849
    nekem sem :( elég gagyi lett.

    De nem tudja valaki hogy miért van az hogyha írni akarok az f2a (nem usb-s) kártyámra elsőnek sohasem írja meg. mindig kiszámithatatlan helyen sohasem ugyanannál a helynél megáll. az f2a writer ezt irja ki: write failed!!!. A gba-n semmi hiba nincs kiirva. Ja winxp-m van.
  • Seth
    #848
    mondjuk innen

    hát nekem nem tetszik
  • orkenyid
    #847
    honnan lehet leszedni?
  • guardian hero
    #846
    Kijött a GTA Advance, és első blikkre nagyon ütős!!!
  • kisgabo
    #845
    priviben jöhet némi infó a flash kariról. mit adol hozzá még?

    ------------------------------------------
    gameboy advance + 6 eredeti játék eladó!!!
    ------------------------------------------
  • tadrian
    #844
    eladó egy F2A 256 Mbites flash kartya 24 rugóért, Eladó még 1 Metroid Fusion és egy The lost vikings game (3500/db), ráadásként SP kiegészítőket adok. (tok,képernyő védő, stb.)
  • guardian hero
    #843
    Kíváncsi leszek a Payback-re ezek után!
  • guardian hero
    #842
    Hi! Láttátok a Kill.Switch-t? Azért nem semmi milyen motorja van! Tud valamit ez a kis GBA... :)
  • kisgabo
    #841
    ld. #837. de csere nem érdekel, ha köll, irj mail.
  • Lala16
    #840
    Cséűákány! Vennék egy GBA-t és Flash-t is!
    No meg van egy eladó Dreamcastemjó sok mindennel azt meg eladnám, vagy gba-rea csere, szal írjatok!!!
  • kisgabo
    #839
  • kisgabo
    #838


    hullatopik.
  • kisgabo
    #837
    gameboy advance ( kék, olyan átteccő ) tokkal 6 eredeti játékkal eladó.

    advance wars 1-2
    golden sun1
    warioland4
    coloums crown
    final fantasy tactic advance

  • Tibre
    #836
    ez a wario ware inc nagyon durva egy játék :)