3755
  • orkenyid
    #915
    !ELADÓ! Zelda: Four Swords + Yoshi's Island használt játék GBA-hoz.
    A játékok hibátlanok, csatlakozók nincsenek kikopva.
    Árban megegyezünk.
    Érd.: [email protected] vagy priviben.
  • sigmavirus1
    #914
    De, csak már végigvittem vagy 7-8x, így egy kicsit már uncsi!:D
    Amúgy én csak a PS1-es részekre gonoldtam, a PS2-est össze se lehetne hasonlítani a GBA-sal merthát ugye az 3d-s!
  • CHEAPBOY
    #913
    akor nem jott be a MMX7?
  • radeer
    #912
    MediaMark-ban már 19.900Ft a GBA SP.
    Gondolom kiszórják a készletet hisz pár hónap van a DS-ig, karácsony jön vegye a nép :)
  • sigmavirus1
    #911
    Megaman Zero sorozat marha jó GBA-n, most nyomom a 3-at és 100x igényesebben vannak megcsinálva mint a PS-es részek!:)
  • Whave
    #910
    hw-ileg, jatekilag nem igazan, sp-t erdemesebb, kulonben nem nagyon tudsz sotetben jatszani, eros fenyek kellenek a sima gba-hoz, meg az akku sem rossz dolog. es az sp-t ha osszecsukod, kenyelmesen elfer egy zsebben, nem karcolodik a kepernyo... nekem maholnap lesz egy sajat sp-m vegre ;)
  • rrroka
    #909
    de hardverileg, játékilag semmi?
    melyiket érdemesebb venni?
  • Whave
    #908
    SP-nek van kepernyovilagitasa, kisebb (kinyithatos ugyebar), es nem elemmel, hanem akkuval mukodik, tobbek kozott ezek :)
  • rrroka
    #907
    Kérdeztem máhogy mi a különbség a SP és a sima GBA közt?
  • aabyssx
    #906
    A Minish Cap nagyon jó!
  • radeer
    #905
    UPS volt a másik de melléböktem :)
    Jól megszívtam, de ugye saját kárán tanul az ember.
    Mellesleg UPS 18 Euró lett volna és sokkal gyorsabb, tehát kb 8-10 napot és 2 ezer Ft-ot spóroltam volna .
  • Anubys
    #904
    Mondtam, hogy EMS-sel rendelj... :)
  • NecroJoe
    #903
    EMS/DHL-el rendelted?
  • radeer
    #902
    Hát ez erre varjatok gombot !
    Rendeltem amit írtam Movie Player-t Lik Sangról.

    Ár : 28.90 Euró
    Póstaköltség : 21.00 Euró
    Összesen :49.90

    Mondom ez még belefér és ezért majd szépen kopogtatnak az ajtón, mert megrendelés típúsa International Premium !
    10-én adtam fel rendelést.

    19-én van a póstaládámban egy papír mely szerint külföldről csomagot kaptam ami Pesten van, és ha meg akaom kapni fizessek egy NEMZETKÖZI KICSERÉLŐ DÍJAT ... ami 1350 FT !
    Ez kb ha befizetem akkor 5 nap alatt kerül a K...A Magyar Posta számlájára.
    Ja a nemzetközi póstautalvány díjai:
    10.000FT-ig - 1020
    20.000-ig -1350
    És így tovább.
    Szóval Magyarul nem az értéket vették figyelembe ami eleve 28.9 Euró, hanem a Postai Szolgáltatást is belevéve ( 21.0 Euró) állípították meg a sarcot.
    És ha befizetem az összeget akkor még persze a Magyar Posta-nak is ki kell fizetnem a díjat, hogy vegye a fáraságot és hozza ide.

    EZ kérdem én ( MAGYARORSZÁG ) az Európai Unió Tagja !
    Röhej.
  • Whave
    #901
    winsunxon nem lehet kartyaval rendelni, ugy nezem :/// amugy tenyleg jok az araik. errol a western unionrol paymentrol ki tud valamit?
  • orkenyid
    #900
    OK, warezbussines befelyezve, szóval kinek kell a kártya+egy DVD amin nem mondom meg mi van? :)
    Na kipróbáltam ma egy SP-vel. Ezt irta 20 probabol : BurnX error. meg egy szám. Ugy se megy hogy bezárom a progit :(
  • Anubys
    #899
    Azért warezbiznicolást ne itt...

    Amúgy, ha van a haverok közt egy GBASP-s, akkor inkább próbáld ki. Bár ha F2A-m lenne, én is eladnám... (már bocs) :)
    Szerintem csak a neve tartja magasan az árát, a modern kártyák már sokkal többet tudnak.
  • orkenyid
    #898
    ok de attol meg all az elado kartya, ha sok a 30e (42e-ért vettem!)akkor eladom 28-ert ugy hogy nincs hozza jatek (30e-ért adok hozzá egy DVD-t kb 1600 játékkal (majdnem az összes) )
  • radeer
    #897
    Figy nálam megy..igaz 128-as de az tök mind1
  • orkenyid
    #896
    akkor vegyek nyugodtan sp-t? tuti megy?
  • radeer
    #895
    Jah azért leírom LPT portos f2a kártyám és GBA SP-m van
  • radeer
    #894
    Ez a buta leenterezte...szal :
    1. F2AW30 - Flash2advance writer 1.3 - Van újabb is de ezzel jó!!
    2.Miután kijelölted miket akarsz megírni elkezded az írást és bezárod az ablakot ( magát a programot,jobb fenn az X tudod ;-) ) ...nem fog bezáródni hanem tovább fog írni!!!
    3.Lehet elsőre nem írja meg de 2-3 -ra 100% megírja !!!!!! - EZ TUTI !

    Szal én majdnem kidobtam az ablakon a kártyát ( f2a ) mikor nem írta meg hanem vagy 2 óra alatt 100x írt ki hibaüzenet. Aztán ezzel a módszerrel ( tök véletlen bezártam a progit és megírta :))kb. írtam 500 dolgot 1 év alatt a kártyára és müxik mint állat...ennyi.
  • radeer
    #893
    Működik az csak rosszul csinálod.
    Van egy nagy hibája az LPT portos F2A kártyáknak.
    Gondolom addig eljutottál, hogy start + select megnyomása miután összekötötted az LPT porttal a GBA SP-t. Na után bejön a Boot képernyő!

    Na ezután gondolom mindig elkezd írni aztán failed...error ír, ki és nem tudja megírni a kártyát.
    Na most leírom hogy kell
  • NecroJoe
    #892
    30000 kicsit rablás szagú ha azt nézzük hogy nem USB-s és még SP-vel sem müködik...
  • orkenyid
    #891
    nem hibás csak sp-t akarok venni es nem jo hozza
  • orkenyid
    #890
    valakinek nem kell egy 256mb-s Flash2Advance LPT portos?
    Ár:30.000ft vagy egy GBA SP
  • radeer
    #889
    Mellesleg én most ilyet rendeltem :
    GBA/GBA SP Movie Player
    CF kártya megy bele és mivel iszonytatóan leestek a CF kártya árak ( egy 512-est vettem 9e FT-ért) már jól ki lehet használni. Egy ilyen kártyára 512-es CF-re 2DB film fér fel, és a minősége is nagyon baba, élvezhető, főleg úgy ha a hangot egy normális fülhallgatóval használod. ( de hát ugye az is van GBA-hoz ).
  • radeer
    #888
    Ha most vennék kártyát tuti 256Mbit-eset vennék az tuti, már jönnek stuffok amik 256-on vannak. Csak amikor én vettem ( 1 éve) akkor ue. vagy drágább volt a 128-as :) Mellesleg aki GBA SP-n gondolkodik annak azért reális alternatíva pár hónap múlva a a DS is, szóval én nem kapkodnám el :)
  • NecroJoe
    #887
    Ez hülyeség, akiröl én tudok még mindig megkapta a cuccát, a vámolásról annyit hogy ha EMS/DHL szállítja akkor szinte biztosan nincs áfa, airmaillel meg a többi szarral viszont garantált hogy van. Persze rá kell irattatni hogy ajándék, 10$, stb akkor nem bontják fel.
  • Whave
    #886
    hm, viszont szallitasi koltseg az durvabb, alig jon ki olcsobban, es tenyleg tobb panaszt olvastam rola regen. valamint irjak, hogy valoszinu vamolas is lesz, stb :(
  • Whave
    #885
    az kemeny. viszont roluk hallottam regen rossz hireket, nem erkezett meg a szallitmany, stb... de ez vagy egy eve volt :)
  • NecroJoe
    #884
    Winsunx-nél ugyanez a flash 60$-ba kerül!
  • Anubys
    #883
    EZFA... :)
    De szerintem ma már inkább 256-ost vegyél. Nem sokkal drágább, de minden rom felfér rá.
    Bővebben itt...
  • Whave
    #882
    128-ast, ennyit tudok, egyelore nem volt idom utanaolvasni a dolognak jobban. kezelje a menteseket, az a lenyeg :)
  • Anubys
    #881
    Nem egészen, asszem súlyra megy... Ki kell tapasztalni. Azt már tudod, hogy milyen kártyát akarsz?
  • Whave
    #880
    ize, EMS-nel a szolgaltatast csak egyszer kell kifizetnem akkor is, ha ketto kartyat rendelek, igaz? :) hisz egy rendeles...
  • Whave
    #879
    koszi mindenkinek, akkor atnezem liksangot meg linker4u-t, gondolom nincs nagyon rossz tapasztalat a bankkartyas rendelessel, nem nyulnak... az lenne a legegyszerubb vegulis :)
  • Anubys
    #878
    Igen, de ezeknél ráverik a VÁMot is... :(
    Szerintem maradjon az EMS, én mindent azzal rendeltem eddig...
  • radeer
    #877
    Nyugodtan rendelj külföldről, már mi ide is szállítanak pl. lik-sang is. Legtöbb helyen ha nincs kártyád (VISA,MASTER) akkor C.O.D ( Készpénzes átvételkor) is van lehetőség de ebben az esetben pár euro-val többe fog kerülni. Leggyorsabb az UPS,DHL ( 2-4 nap alatt itt van a cucc) bár én már elnéztem rendelést és akkor jóval hosszabb. Futárszolgálat drága általában 15-20 euro de garantált bazi gyors. Ha másképp rndeled akkor olyan 2-3 hét is lehet, söt extrem esetben 4-6 hét is.
  • Anubys
    #876
    Ja, és a többi kérdésed: Ha EMS-sel rendeled (kb. +30 USD), akkor megúszod a vámot, és kb. 4-5 nap alatt beér. Viszont arra figyelj, hogy csak szerdánként szállítanak (magyarán, ha megrendeled mondjuk kedden, akko 8 nap lesz belőle, mire ideér)