166699
  • Petyus_
    #509
    Ez a buzi gnóm ÁLLLLLAT! =))

    GNÓM LESZEK!
  • Davidus
    #507
    Playernek születni kell:D
  • Davidus
    #506
    Nem mondtam hogy nagy szám csak ebböl probáltam kikövetkeztetni magamn ak hogy hany euro server lesz.
  • toMpEr
    #505
    igy van, de nemtalaltak meg ki olyan jatekot amit en ne untam volna meg nehany het mulva.
  • toMpEr
    #503
    amugy a 60000 nem olyannagy szam, ragnarok online nevu mmorpgnek kb 30 szervere van mindegyiken 5-10000 játékossal
  • Davidus
    #502
    Nos:) 4 féle játék van:

    1: A szar játék amiért hülye lennék fizetni(max kiproba letöröl)

    2: A jó de rövid játék pl Max Payne 2(hülye lennék 1 nap szórakozásért 10+ ezer forintot fizetni.

    3: A Jó és hosszu szórakozást nyujtó játékok(Aki nem vesz meg egy olyan játékot amivel hónapokig vagy évekik játszik az egy ....)
  • toMpEr
    #501
    hat en biztos nemfizetnek 1 jatekert se es szerintem sokan vannak igy ezzel.
  • Davidus
    #500
    Jo itt az sg.warez.hu-n persze hogy furan hangzik a havidij:D
  • Davidus
    #499
    Még szoknom kell ezt az uj billt:)
  • Davidus
    #498
    Amcsiban meg Tőlünk nyugatabbra nem tétl az a 10$ vagy mennyi. Sőt én azt mondom hogy nánk sem. Amíg egy hajléalan kipenget piára havi 3 ronygot nehogymár egy diák ne tudja kikunyizni azt a havi 3000 forintot:) Akit meg édekellnek ezek a gammák és van fizetésük alap hogy elöfizetnek ha bejött nekik a game az 1 honapos ingyenélés után. Ráadásul ez egy Blizzard game szal alapbol többen fognak elöfizetni mintha egy másik cég adta volna ki.
  • inecromancer
    #497
    Egyreszt, masreszt tobb EU szerver lesz ez nyilvanvalo
  • toMpEr
    #496
    azert nemugyanaz, a diablo nem havidijas.
  • Davidus
    #495
    Ja nem is 4 hanem 5 diablo server van.
  • Davidus
    #494
    Diablot kb 60ezer player szokta nyomni egyszerre a 4 serveren. Szerintem WoW szervereken se lesz kissebb a forgalom szal ha itt is 15ezer lesz az átlag player akkor legalább 3 europe server lesz. De nem értek hozzá csak elmélkedek:)
  • Rincewind
    #493
    Sehogy nem fog elférni rajta ennyi. Többnyire azért, mert egy szerver kapacitása nem éri el az 5000 főt, így világonként is max. ennyire lehet számítani. De inkább 3500-ra, az az átlagos.
    Ezért van jelentősége annak, hogy kezdetben melyik szerverre mész, mert az határozza meg, hogy a későbbiek kikkel játszol együtt.
  • Ferro_TwL
    #492
    Szerintem nem kicsi. csak ha 60-as speed-el végigrohanod, ráadásul csak az egyik kontinenst, akkor tényleg kicsinek tűnhet. (Ja és még van egy csomó dungeon stb. ami nincs benne még.)
  • toMpEr
    #490
    szerintem a szornyek ugyse ott lesznek, ahova a blizzard rakta oket, mivel az szerveroldalon generalodik....
  • inecromancer
    #489
    AAA siethetnenek a tores javitasaval, megneznem hol milyen monsterek vannak:)
  • toMpEr
    #488
    itt le van irva hogy kell kicserelni a jatekos-karaktert
  • toMpEr
    #487
    csak ott nem 1 szerveren jatszottak egymas ellen gondolom
  • Davidus
    #486
    War3 servereken nem több százan hanem 1-2 ezten voltak :)
  • toMpEr
    #485
    az nagyban fugg, hogy milyen gepre/kapcsolatra rakjak...de nemvaloszinu,hogy lesz olyan szerer, ami elbir tobbszaz jatekost lag nelkul.
  • Davidus
    #484
    A Warforge team csinált war3 meg tft servereket is és teljesen faszák voltak. Biztos vagyok benne hogy a wow serverük se lesz lagos stb.
  • toMpEr
    #483
    csak annyit,hogy az meg kesobb lesz keszen
  • Sanca
    #482
    Mobok gondolom nincsenek a gameban.
    Amugy ez a warfoge vagy mi altal keszitett serverrol tud vki infot?
  • toMpEr
    #481
    hamarosan lehet majd karaktert is valasztani .
  • inecromancer
    #480
    Szerintem hajoval atlehetne de nincs akinel jegyet vegyel akinel egylatalan iylesmirol konzultalj, szerintem egyenlore ez meg elerhetetlen dolog. Pedig az elfek vilaga nagyon erdekel..az meg csodalatosabb lehet...
  • rezsofiz
    #479
    GeForce 4200 128mb with agp8x, 2-szeres.
  • Ferro_TwL
    #478
    KI tud átmenni Kalimdora?
  • inecromancer
    #477
    Iszonyu hangulatos helyekre leltem mar megint:)
    Ez a vilag nagyon jol el lett talalva, minden igenyemet kielegiti! Igaz nagyon bugos nehol, de azert tetszik, meg az egyszeru barangolast is elvezem
  • radical
    #476
    Ati9700pro
  • Rincewind
    #474
    Én is nyomok képet:

    Ironforge
    Iceflow Lake
  • radical
    #473
    konzol az ö bill.
  • inecromancer
    #472
    Mivel lehet a console t elohozni?
    Ezt nezzetek meg ->

    http://wowhun.uw.hu/alpha/wow67.jpg

    aki megmondja miez kap egy kockacukrot
  • radical
    #471
    Worldport <Continent #> <0,1,2> <Facing> ez egy teleportáló parancs, akinek sikerül működésre bírnia szóljon.
  • radical
    #470
    doodadanim 1 -re a madarak elkezdenek repülni.
    a konzolba ha beirod a parancs elejét TAB-bal kiegészíti.
  • inecromancer
    #469
    Kepek
    Mar eleg so van fent nalamis, keresek jonagy dungeonokat
  • radical
    #468
    60 a max de akkor nagyon akad.
  • radical
    #467
    speed 50 swimspeed 50 gyorsabb futás, úszás
  • radical
    #466
    http://www.freeweb.hu/wowzer/*.jpg Ha a csillagot átírjátok más számra 2-3-4-stb. megnézhettek pár képet. A Blizzardos pályaszerkesztők szokás szerint remekelnek.