166699
  • rezsofiz
    #709
    megy! nagyon király
  • rezsofiz
    #708
    jó, de most ezt az egészet hogy kell. plz írd le!!!
  • rezsofiz
    #707
    !!!!!!!!!!!!!HURRÁ!!!!!!!!!!!!!!
  • rezsofiz
    #706
    MADÁR VILÁGBAJNOK
  • BaBaPoPo
    #705
    Madár Killed Gomez!
  • BaBaPoPo
    #704
    kozol: ö betüvel (vagy a nullaval)
  • rezsofiz
    #703
    oké
  • BlackWolf
    #702
    ok majd csorgessel meg holnap
  • rezsofiz
    #701
    helo.persze! a hwsw, a landoron, meg a obin szoktam. majd holnap felhívlak,azt jaccunk,ha akarod.
    Cső!!

    Zoli
  • BlackWolf
    #700
    cso zoli mi van mostansag veletek szoktal meg codozni?en nemszedem le ezt a valamit csak ha mar tuti hogy lehet jaccani rendesen de biztos kiraly lesz!!Attila voltam
  • rezsofiz
    #699
    na nem teljesen értem.megvan a 2 program.a matrix loadert indítom,de hogy szedem elő a konzolt?valaki írja le plz részletesen mer a 636-osból nem értettem semmit.
  • rezsofiz
    #698
    én is köszönöm az infókat(avval kapcsolatban,amit ipse kérdezett).Én is azt kérdeztem,csak egy picit máshogy... :)
  • Dragoner
    #696
    lekéneszedni valahonan azt EZT a WOW ot :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((( warez nemtutok?
  • ibrik
    #695
    Köszi.
    Amúgy ha valaki másnak is kellene, terjesztheted amig eplanet nem törli ezeket:
    http://ibrik.fpn.hu/WoWMatrixLoader.zip
    http://ibrik.fpn.hu/BLP2toTGA.zip
  • BaBaPoPo
    #694
    felraktam
  • ibrik
    #693
    Ha a freemail nem megy, akkor ha regelek valahol egy free tárhelyet, oda fel tudod tölteni?
  • ibrik
    #692
    Elküldtem privátba a címemet.

    Köszi előre is :)
  • BaBaPoPo
    #691
    Itemek Ikonjai kirakva az oldalra.
    HTTP://DHCLAN.UW.HU
  • BaBaPoPo
    #690
    adsz email cimet, átküldöm
  • ibrik
    #689
    Köszi.
    Már láttam ezt az oldalt én is, de babapopo által ajánlott fájl nincs ott sehol.
  • Jonny87
    #688
    ibrik itt nézegess
  • BaBaPoPo
    #687
    nemtok sry
  • ibrik
    #686
    Hát sajnos a #636-nál beírt linken csak egy "A lap nem jeleníthető meg" üzenet jött. Tudsz másik linket?
  • BaBaPoPo
    #685
    olvasd el a 636-os hozzászólást, ott le van írva minden
  • ibrik
    #684
    THX
    Szóval akkor arról a skull-izés oldalról melyik progival lehet elindítani?
    Vagy van valahol erről magyar nyelvű leírás mit/hogyan ?
  • BaBaPoPo
    #683
    Crackelni kell
  • ibrik
    #682
    Nem tudom találkozott-e már valaki azzal, hogy kicsomagolás után a telepítést elindítva valami user/pass-t kér az alpha verzió. Vagy valamit félreértettem? Esetleg telepíteni sem kell, csak valahogy anélkül el lehet indítani a gamét?
    Valaki világosítson már fel lécci :)))

    Ja ha valakit érdekel, én a HDC-ről szedtem.
  • BaBaPoPo
    #681
    nna... sikerült irnom egy kis progit, ami hypergyorsan átkonvertálja nekem azt a 932 cucc ikont, amit igy hamarosan kirakok a lapra
  • rezsofiz
    #680
    indítanám az alfát, azt bejön valami szar ki szar.
    valaki írja már le, mia fenét kell csinálni.már nagyon jáccanék Vele.
  • BlackWolf
    #679
    semmirol chappy szetfloodolta hulyesegekkel a forumot
  • BaBaPoPo
    #678
    de sok a törölt üzenet
    miről maradtam le?
  • BlackWolf
    #677
    chappy no coment
  • Xboxman
    #669
  • Xboxman
    #668
    woa

    egymást is lehet látni közben vagy csak szigorúan a cset müxik és olyan mint eddig volt?
  • inecromancer
    #666
    MUKODO SZERVER!!!
    Elvileg lehet chatelni meg stb, egyenlore mas nincs..ujabb elorelepes egy netes szerver
  • inecromancer
    #665
    Hat remelhetoleg tenyleg sok magyar lesz, es akkor jo nagy zuzasok ele nezunk:)
  • Mester
    #664
    200nál több is lesz kezdénél szerintem(kétszer annyi is) mivel blizzard nagy név a játéknak elég jó a marketingje(daocról szinte senki nem hallott mégis elég sokan vagyunk).
    Ha nem lesz szar a game 200 előfizető is lehet szerintem.
    (eq-es,ao-os stb gamerek is megnézik szerintem+jó pár olyan emberke aki csak a blizzard miatt megveszi:p)
  • Botond #663
    van az 100 is sztem,rengetegen nem járnak ide,vagy semmilyen magyar fórumra,pl pvpén is a legnagyobb pk-s gyerek magyar,annó mi tőle szereztünk SI isot,szal wowban is lesz vagy 200 magyar kezdésnek sztem,ha nem lesz túl babrás beszerezni
  • Mester
    #662
    A torrent nem müxik már az ftp-en meg más a jelszó aki tud egy linket plz írja be.()
  • Jockey
    #661
    én tuti kipróbálom, és csak reménykedek hogy nem cseszik el, és egyszerűsítik le nagyon
    bejön, meg is fogom venni szvsz, de hopgy meddig lerszek előfizető, azt majd a gamma mutatja meg:) (max még1 darab lesz az MMORPG dobozok közt a polcon:P)