166745
  • Rincewind
    #424
    szerintem nem akkora hülyeség, hogy a generáláskor nem kell stat-ra pontot osztani. Így elkerülhető az a szituáció, hogy "affene, elcsesztem a karit, gyorsan csinálok egy újat jobb stat-okkal".
    emlékszel anno mikor az infim csináltam mennyit okítottál, hogy mit, mire érdemes pakolni? Na ezzel mindez elkerülhető, de legalábbis csökkenthető.
  • toMpEr
    #422
    szerintem se a sandbox se a warforge nem varhato 1 heten belul
  • Rincewind
    #421
    Én szedtem ki, bocs. Nem volt már fent a kép csak egy piros x-et jelenített meg, feleslegesen meg ne szedje szét a fórumot.
  • toMpEr
    #420
    volt ide egy kep belinkelve amin aztitirta az egyik keszito,hogy nem mostanaban lesz kesz. (valamiert toroltek a hozzaszolast...)
  • Rincewind
    #419
    Sandbox közzététele mikorra várható?
  • Jonny87
    #416
    :P Kabbe te már játszod, nekem meg 5 file van lent :\ Jol tudom, hogy már csak 1 ftpröl lehetséges szedni ?
  • Jockey
    #411
    hát nemtom
    10str 10 con 10 dex-l nemtom mi abaj, ezek egy fighter jellemzői, sztem bármilyen más rpg-be is, nem csak daoc, furcsa is lenne ha inteligenciát kéne tolni fighterhez:)
    másrészt lehet kevesebb arszörzeted van, de sokkal több típusú kari választható egy adott classhoz
    pl warrior lehet 5 rassból, varázsló is lehet több rasszbó, itt meg van 1 azt csá
    lényegében a faj kiválasztása nagyban lekorlátozza a választható osztályt véleményem szerint itt
    páncélok sokoldaluságáról sztem van elég páncél és fegyverfajta, csak el kell menni érte, és nem 1fg-kkel:)
    maga az armour kinézete szegényes, ezt aláírom (epic péncélokon kéne túrbózni picit..)
    amúgy meg sztem mivel daoc-k inkább pvp része hangsuúlyozottabb, ez azért sokmindenre indokot ad részletesség (statok egyéb dolgok) rovására (itt meg még annyit se láttam egyenlőre, mármint wow-ba)
  • Hmuda
    #408
    Barátságos egy figura. :PPP
  • Jonny87
    #407
    Hát kb. akkkkkkkkkkkkora nagy szopás ez az alfaletöltés :) A bitrotte vagy miarák nagyon lassu, ftpk sorra zárnak be :P:P Szal ebböl se lesz wow :(
  • toMpEr
    #406
    szopo, mi?
  • radical
    #405
    JAJJAJJJAJJJJAJJAJJJAJJJJAJJAJJJAJJJJAJJAJJJAJJJ
  • radical
    #403
    Ha valakit érdekel:

    And oh yeah...Sandbox is done. Team Everworld has completed Sandbox + a scrapped version. We will not release yet at this is not stabile at all nor is it packed just yet. The team still is under organizing troubles but slowly getting into what each team member can do. We will although soon release this sandbox and a server (maybe both at one time or just sandbox first, not sure yet).
    Posted by: Skull on Thursday 08 January 2004 - 08:02:40
  • riviera
    #402
    Szerintem DAoCban is nagyon szegényes a karigenerálás. A karik mérete szimpla zoom lehetőséget ad szal nem csak a magassága változik a karakternek hanem mindene egyszerre mindezt 3 fokozatban. Kevés hajkorona, arcberendezés és szőrzet közül lehet választani. Az előre elosztható pontok is feleslegesek. Fighter? str, con, dex 10 mindenkinél stb... Eleve olyan lehetőségeket vonultat fel a proggy aminek bizonyos realmekben nincs értelme. Pl. hibiknél piety. Bétában voltam olyan hülye, hogy sok felé osztottam a pontokat de rájöttem ez nem az a játék...
    Btw eddig az AO karigenerálása fogott meg leginkább. Hozzáteszem az swg-t még nem láttam.
    Továbbá a daoc ellen szól az iszonyatosan szegényes páncél style kínálat, hiába festhető. (főleg ha a fele realm fekete lol) De a daocot is szeretjük és remélhetőleg ezt is fogjuk legalább annyira, bármilyenek is legyenek a modellek. :)
  • radical
    #400
    Így van. Megfigyelhető, hogy a szövetséges oldalt KLASSZISOKKAL szebben, részletesebben csinálták meg. Az Ork is hasonlóan jó, a Tauren meg a Troll rettenetesen csúnya, elnagyolt. Remélhetőleg ezen javítanak.
  • Botond #398
    sztem ez 60x nagyítás legalább...
  • Braveheart
    #397
    Baz ennyire szarul kidolgozott karaktereket már vagy 2 éve nem láttam! Mi ez! Painttel csinálták őket vagy mi?
  • Jockey
    #396
    gahh, én majom meg kopi-pasztéztam, oszt persze hogy szarulk írtad le:P
  • Rincewind
    #395
    Csak és kizárólag a karaktergenerálásról beszéltem! -.^
    Ez az egyik fansite címe: worldofwarcraft.hu, nem nehéz megjgyezni. :D
  • Jockey
    #394
    drowpicsa az tetszik amúgy, valaki írja már be ide a magyar hp címét, kicsit tanulmányoznám (azért kérem mert nemtok itt lapozni visszafele, és ezen az oldalon nem szerepel
  • Jockey
    #393
    kérdés az ez mennyire igaz? vagy le van írva valahol?
    ha lesznek statok az persze máris dob valamit a dolgon, legyen igazad
    mindenestre nekem tetszik a gamma így elsőolvasatra, és reménykedem hogy a blizard nem a szépségre fogja csak fektetni a hangsúlyt rpg eleme hátrányára
  • Jockey
    #392
    ja tényleg, olvastam róla, csak az abaj swg nekem nem a leginkább tetsző univerzum, inkább fantasy beállítottságú vagyok, meg tán pont magad írtad hogy nem a legkiforottab, így inkább nem vettem még meg
    normális pvp nélkül engem annyira nem érdekel a gamma, persze nem az a főszempont, csak elég fontos
    ha lesz már ürrepcsis kiegészítő vagy mi, akkor viszont majd elgondlokodom a dolgon, ha normálisan lehet vele kereskedni, pl régidő istenjátéka (ELITE) szerűen, akkor lehet beugrok, de addig marad fantasy világ sztem részemről
  • Rincewind
    #391
    Rózsaszín a haja, nem látszik...? ^.^
  • Rincewind
    #390
    Lol akkor mit szóltál volna SWG-hez. Abban aztán profi karaki generátor van. Közel 20 féle tulajdonság állítható be karakterenként és nem ám megadott elemekből válogatsz, hanem kedved szerint állítod be csúszkák segítségével. Mondjuk elkezded tolni a "súly" csúszkát és a karid elkezd hízni, ha a magasságot tolod, akkor meg nő, nagyon baba! SWG-ben nem is láttam még két egyforma karaktert... ^.^
  • I.C.ram
    #389
    Te átokfajzat!!! Mi az, hogy buzi gnóm??????!!!!
  • Ferro_TwL
    #388
    Azt hiszem a blizzard azt nyilatkozta, hogy a karekterek magasságát nem lehet változtatni.

    A karaktereknek meg lesznek stat-jai. AZ elég erős, hogy pont a blizzard ne vonultatna fel rpg elemeket. Csak nem úgy csinálják ahogy a többiek. Induláskor nincs semmi stat, skill, hogy a tök kezdő játékosok is egyből eligazodjanak. Később, szintlépsékor, a megszokott rpg-s elemek előjönek.
  • Jockey
    #387
    remélem:)
    pl én rengeget elbíbelődtem daoc-l hogy a troll lánykám mekkora legyen, és milyne színű legyen az arcfestése, no meg a ruhák festhetősége is egyedíti a karit:)
    az hogy semmi statja nincs a karinak, hát nem mutat túl sok jót, bár én is biztos megfogom nézni ezt a progot, mert így első ránézésre tetszik
    csak olyna furi hogy 100 tők1forma karei szaladgál egymás mellett
  • Rincewind
    #386
    Ha megnézed a #346-os hozzászólást ott jól látszik a kezelőfelület.
    Kiválasztod a fajt, a class-t, a nemed, meg megadhatsz max 5 fajta tulajdonságot (hajszín, bőrszín, séró, szakáll meg arc), amik egyenként tartalmaznak max. 5-6 féle lehetőséget aztán annyi. Több, mint szegényes, biztos nem marad így. :)
    Se testalkat, se magasság, se izomzat semmit nem lehet beállítani. Az egy fajba tartozós karakterek majdnem tök egyformák.
  • Jockey
    #385
    áhh kár
    már reménykedtem egy kis rpg elemeket is felvonultató karaktergenerálásban..:(
  • toMpEr
    #384
    csak classt lehet itt valasztani
  • toMpEr
    #383
    allitolag december eleju, szoval nemolyanregi
  • Jockey
    #382
    jah meg láttam itt alant egy magyar site-t is, magyar ismertetőkkel, azt is hozzávághatná valaki a tpoik fejlécéhez, szeretnék picit informálódni a game-l, és a munkahelyemen elég le van korlátozva a net, így nemtok visszalapozni, meg amúgy is..:)
  • Jockey
    #381
    woaww
    mesélj már valmait a generálásról: mennyiben részletes?
    statok állíthatóak-e (pl daoc), vagy csak választasz egy rasszt meg kinézetet meg class-t azt csá?
  • Rincewind
    #380
  • Rincewind
    #379
    Thx!
    Na megvolt, csináltam pár karit. Persze látszik, hogy ez valami nagyon régi verzió, mert ebben még ultra béna a karaktergenerálás. ^.^
  • Lemming
    #377
    Nah... jól lemaradtam... Mit lehte tölteni? Bétát? Hol?

    Van magyar szerver? :)

    Infókat ide gyorsan mert erre várok már rég óta... :)
  • toMpEr
    #376
    http://wowalpha.vze.com
  • Rincewind
    #375
    Na megvan a játék, mostmár csak az éppen aktuális crack kellene. Valaki rávezethetne, hogy merre találom, mert magamtól sajnos nem megy. :)
  • toMpEr
    #374
    nemlehet sehol nyomni, 2 giga kb, lentebb ftp, torrent
  • magus
    #372
    Mi, már megjelent? van vmi tört server ahol lehet nyomni? Milyen nagy az alfa? Lelehet vhonnan tölteni?
  • inecromancer
    #370
    Ok, bejutottam az egyik ftpre, 45 el toltom, remelem holnap is bejutok h be tudjam fejezni:)