166699
  • radical
    #783
    Nektek megy a magyar site?
  • BaBaPoPo
    #782
    Na ez a hozzáállás az amit ku*vára utálok!
    mit gondoltok a programozóknak nem kell valamiből megélni?
    mert ha igy folytatódik a világ akkor hamar eljutunk odáig, hogy semmi nem fog készülni...
    legalább azt a játékot kéne megvenni eredetiben, amivel sokat játszol és tetszik.
    (lehet kicsit durván hangzik, de én mint programozó tanonc, ezt kurv*ra elitélem...5000 Ft meg már semmi pénz...)
  • radical
    #781
    Nemazért de mi lenne ha átmennél ide???? Ez a World of Warcraft fórum.
  • Mester
    #780
    Csak nem biztos hogy játszik vele annyit ,hogy megérjen neki 5000ft-t vagy csak nincs pénze:o

    Orosz servert(karamba vagy vmi ilyesmi) érdemes lenne megnézned ott láttam Roc-os playert is láttam jó párad amikor ott játszottam és nem a bneten.
  • Rincewind
    #779
    Leballagsz a boltba és veszel egyet. Másoknak is bejött, neked is működni fog hidd el.
  • Mester
    #776
    Hackelt servereken játszhatsz eredeti cd kulcs nélkül(van magyar/orosz/lengyel stb), ahol elég jó a ping is stb.
    De a bnetet "átverni" nem nagyon tudod szvsz.
  • Rincewind
    #772
    Fogadat ne mossam meg? Elég szép és felismerhető ikonja van a menüsorban a térképnek, legyetek már egy kicsit önállóak...
  • Rincewind
    #770
    Karakter generálásnál egy nagy K betű legyen a neved első betűje és automatikusan Kalimdor-on kezdesz.
    Tehát például KGazsika -> Gazsika nevű karakter Kalimdor-on kezd.
  • Ferro_TwL
    #765
    A Stormcraft és a warforge most együtt dolgozik a serveren. Innenlehet az infókat olvasni a serverről.
    Ittpedig sok link van fileok-hoz, az alfához stb.
  • Mester
    #764
    Ezért nem kell fizetni mivel ez egy ellopott verzió és majd ha egyszer elkészül a stormcraft a serverrel az is egy hacked server lesz és ott már nekik kell megírni sok mindent(plz mobok mozgását stb. úgy emlékszem) tehát valszinű elég messze lesz minőség ügyben a blizzard által kiadott eredetitől(ill. hivatalos beta teszttől)(majd vmikor 1 év múlva jelenik meg szvsz)
  • magus
    #761
    Honnan lehet lehuzni z alphat?
  • Xboxman
    #760
    "StrormCraft Server Stress test Nr. 2
    ----------------------------------------------
    The StormCraft Team just had another stress test and this time there was some problems. Apperantly the server had some issues and kept crashing. It's now taken down untill StormCraft fixed it. Stay tuned.

    Updated @ 02:01 Jan, 19 - 2004, GMT+1 "
  • BaBaPoPo
    #759
    azóta már lement a második is... persze ilyenkor nem vagyok itthon
    alfáért nem kell fizetni
    a másik meg amit mondani akarok...

    EZ EGY ALFA VERZIÓ, NEM FOG MINDENKINÉL MENNI!
  • Ferro_TwL
    #757
    Úgy néz ki alakul a dolog. A stormcraft csapat már lefutatta az első teszt server-t több, mint 200 játékossal és itt már voltak szörnyek, lehetett varázsolni, látták egymást a karakterek. Folyamatosan fejlesztik, azt írták, hogy nem kell hónapokat várni, nemsokrá lesz server. Itt olvashatjátok a Stormcraft FAQ-ot.
  • rezsofiz
    #755
    na jóccakát
  • rezsofiz
    #754
    csak olyan jónak tűnt. nyugi,csak nem fogod látni a gyönyörű grafikát.semmi(ne vedd komolyan)az egész. :)
  • rezsofiz
    #752
    talán nézz itt szét: uerel
  • rezsofiz
    #750
    nemtom.passz.de nem maradtál le sokról.nem lehet benne semmit csinálni.
  • rezsofiz
    #748
    a játék mappájába kell bemásolni ezt a matrix.exe-bigyót.ott van?mer csak akkor megy
  • rezsofiz
    #746
    ez nem tom mi:probaljatok ki: realmlist 200.171.6.148
  • rezsofiz
    #745
    bocs,jobb oldalon
  • rezsofiz
    #744
    konzolba: realmlist localhost. enter,konzol bezár. bal oldalon change realm, válaszd ki a matrix servert,majd ok.onnantól meg jön a játék.
  • DooDoo
    #742
    http://www.downloads.wowempires.com/
  • Lynx_TWL
    #741
    na figy rohadt lusta geci vagoyk, úgyhogy vmi brádá lökje már be nekem ide összegezve a sok linket meg mindent amiből letölthetem a kellő cuccokat, meg,h goy mit kell cisnálni utána ilyenek!
    előre is kösz:)
  • DooDoo
    #740
    Lassan készülnek a szerverek, amin látják már egymást a játékosok, és szörnyeket is lehet ölni :)

    http://www.52uk.org/wow/
  • Davidus
    #738
    Utána a jobb also sarokban rámész a change realmre(vagy valami ilyesmi) és ott kiválasztod a matrix servert.
  • Lynx_TWL
    #736
    aham ok:)
  • Davidus
    #735
    Lehet benne mászkálni. Kb ennyi:)
  • Lynx_TWL
    #734
    alpha ver kint van mint tudom, mit lehet eddig vele kezdeni?:)
  • Ferro_TwL
    #733
    Utánna válaszd ki a Matrix servert.
  • yal
    #730
    WoWClient.exe-re vmi hibat ir, vki felnyomna ezt a fajlt vhova hogy leszedhessem? 4.77mb
  • yal
    #729
    vmi beszart, de. szettem le alfat aztan elinditottam a matrixal el is indult, kileptem es masodjara mar nem indul le
  • Davidus
    #727
    meghekkeli a twilt
  • rezsofiz
    #725
    hdc.atw.hu
  • BaBaPoPo
    #724
    nincs ellenfél, ez csak olyan rohangálós crack
    a netes crack nemsoká jön
  • rezsofiz
    #722
    :)
  • rezsofiz
    #720
    thx.de valami ellenfél vagy ilyesmi van?mer én semmit se találtam...
  • BaBaPoPo
    #719
    Alfa elindítása:

    1. Letöltöd valahonnan az alfát.
    2. Letöltöd a WoWMatrixLoader.zip-et is.
    3. Bemásolod a WoWMatrixLoader.zip-ben találtakat az alfa könyvtárába, és elinditod a WoWMatrixLoader.exe-t.
    4. A játékban előhívod a konzolt az "ö" (vagy nulla) betűvel, és beírod, hogy "realmlist localhost" (persze " nélkül), és rákattintasz a realm listre, és kiválasztod a matrix servert.
    5. Ezek után Create Character, és enter world.
    (Két kontines van a játékban, ha Azerothban akarsz kezdeni, akkor semmit nem kell tenned, csak kreálni egy karaktert, viszont ha Kalimdorban akarsz kezdeni akkor karakter kreálásánál a neved elé egy "k" betűt kell írnod)
    (soha nem oda rak a játék elején, ahova kéne, hanem Kalimdorban Ogrimmar mellé, Azerothban pedig oda a kapuhoz)
  • oXynus
    #714
    Lehet már tolni neten 1ütt barátságban?
  • Xboxman
    #712
    =